Wella, Wellaflex, Instant Volume Boost, Hairspray (Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów dodający objętości)

Wellaflex błyskawicznie dodaje objętości. Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów z technologią Flexactive .
Stosowanie: Rozpyl lakier na włosy z odległości 20-30 cm lub na wybrane pasma, aby je podkreślić. Dla zwiększenia objętości fryzury, pochyl głowę w dół i spryskaj włosy u nasady.

Świetny

Lakiery wellaflex to moje największe odkrycie, jeśli chodzi o utrwalanie fryzury. W zasadzie to przestałam korzystać z innych marek, gdyż ciągle i tak wracałam do welli.
Posiada ona bardzo wygodne opakowanie. "psik" nie zacina się i nie zakleja, dzięki czemu mgiełka jest optymalna, nie obciążająca włosów (w innych markach zaklejający się atomizer powodował złe roznoszenie mgiełki, była ona zbyt wodnista i mocno sklejała kosmyki).
Zapach wypada odrobinę gorzej, niż w innych wersjach, te wydaje mi się być bardziej duszący i drażliwy w trakcie samej aplikacji. Gdy jest już jednak na włosach przyjemnie osiada na fryzurze, nadając jej przyjemnego aromatu.
Lakier świetnie utrwala kosmyki. Nie daje oklapłego efektu, lecz cudowną lekkość na wieeele godzin. Nie straszna mu wilgoć :) z natury mam loki, tak więc moje prostowane włosy potrzebujący porządnej i mocnej stylizacji- i to jest właśnie ten produkt.

Sredni

Lakiery do wlosow towarzyszą mi co dzień. Najważniejsze jest dla mnie utrwalenie i nadanie objętości. Ważne, by lakier nie usztywnial i nie obciazal mocno włosów, bo moje włosy sa supercienkie. Niestety, z tego lakieru nie jestem zadowolona.

Bardzo dobry!

Mam cienkie ,blond,farbowane włosy.Większość lakierów dostępnych na rynku po prostu je sklejała i tworzyła nieprzyjemną warstwę,która sprawiała,że szybciej się przetłuszczały.
Ten lakier jako jeden z nielicznych na rynku naprawdę się sprawdza.Rano przy układaniu włosów spryskuje nim nasadę włosów i naprawdę widzę różnicę.Optymalnie włosy unoszą się i nie sklejają.Do tego łatwo wyczesać lakier gdy przesadzi się z ilością.Efekt się utrzymuję naprawdę długo i jestem pod wrażeniem.

Sprawdza się

Mam cienkie włosy, które lubią bardzo lekko pofalować się w połowie długości. Według mnie jednak te drobne fale sprawiają optycznie, że mam mniej włosów na co jestem przewrażliwiona, bo lubię czuć, że mam dookoła siebie mnóstwo włosów. Nie lubię bawić się w ich prostowanie (w końcu to jest najłatwiejsze rozwiązanie na falujące włosy), bo mi ich szkoda - raz zniszczyłam je doszczętnie, że musiałam je ściąć na krótko i od tej pory bardziej uważam na to co robię.

Myślę, że ten lakier sprawdził się i spełnił moje oczekiwania. Może i nie tapiruję włosów, ale używam trochę - oczywiście w granicy rozsądku tak jak jest napisane na opakowaniu - u nasady włosa oraz bardzo lekko spryskuję resztę, by ich nie przeciążyć lub skleić. Co z efektem? Byłam w stanie je lekko wyprostować i faktycznie optycznie jest ich więcej więc nadał im objętości, podniósł je, a co więcej dzięki temu, że jest to lakier to efekt się utrzymuje przez kilka godzin. Wbrew pozorom wygląda to bardzo naturalnie (może dlatego, że dużo rozczesuję w trakcie) i włosy nie wyglądają jak "hełm". Takim dodatkowym plusem jest fajny zapach, który utrzymuje się na włosach - nie jest nachalny tylko bardzo przyjemny.

W moim przypadku lakier jest bardzo wydajny, bo nie trzeba wiele aplikować na włosy, by uzyskać satysfakcjonujący efekt. Cena jest adekwatna do jakości, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Jak najbardziej polecam.

"Przyzwoite" utrwalenie fryzury

Potrzebowałam lakieru, który ładnie zwiększy objętość mojej fryzury, po kilku nieudanych próbach z różnymi markami, nadszedł czas na Wellę i ... to był strzał w 10! Lakier świetnie się sprawdza, doskonale utrwala fryzurę, a ponadto nie skleja włosów - wystarczy użyć go z odległości około 30 centymetrów od włosów. Ładnie podkreślił moje fale, pomógł utrzymać skręt włosa, a jego delikatny zapach sprawił, że stylizacja była bardzo przyjemna. W końcu udało mi się znaleźć bardzo dobry produkt do stylizacji włosów i jestem pewna, że jak tylko skończę to opakowanie to kupię kolejne. Polecam !