Domowy kosmetyk, Scrub do ciała cytrynowy

Domowy kosmetyk, Scrub do ciała cytrynowy

Twoja skóra jest wrażliwa na zmiany pogody? Wysusza się zbyt szybko, powodując dyskomfort? Zauważasz utratę jędrności? Wreszcie – poszukujesz kosmetyku, który z jednej strony jest łagodny i naturalny, a z drugiej skuteczny?

Odpowiadając na te pytania twierdząco, zwróć uwagę na SCRUB. Jest to sprawdzony, ekologiczny kosmetyk służący do wcierania. Dzięki niemu możesz urządzić salonik piękności, nie opuszczając domowej łazienki i dostarczając swojej skórze tego, na co zasługuje: zdrowych i naturalnych składników. Co istotne, cytrynowy SCRUB niszczy drobnoustroje na naszej skórze oraz odświeża, ożywia nasze zmysły.

Ok

Przyznam, że wolałabym w takiej cenie otrzymać zupełnie czysty skład. Nie potrzebny mi w peelingu żaden emulgator / syntetyczny emolient. Ale pomijając tą kwestię peeling jest bardzo przyjemny – zapewnia mi godne nawilżenie całego ciała, tak jak lubię, a moja skóra naprawdę potrzebuje sporo. Zapach również jest sympatyczny ;)

Najlepszy scrub na świecie!

Jestem mega zadowolona! Trudno było podjąć decyzję o zakupie, ponieważ ceny firmy Domowy Kosmetyk nie należą do najniższych. Teraz jednak mogę stwierdzić, że są adekwatne do jakości produktów! Scrub skradł moje serce. Posiadam cytrynowy, ale widziałam na domowykosmetyk.pl, ze posiadają dużo więcej zapachów. Mam zamiary wypróbować wszystkie :). Na pewno skusze się jeszcze na inny produkt tej marki.
Scrub świetnie złuszcza i obłędnie pachnie. Nie podrażnia mojej skóry, co było dużym problemem w przypadku stosowania drogeryjnych peelingów. Gorąco polecam!

Idealny produkt nawilżający

Mam suchą i kapryśną skórę. Wiele drogeryjnych kosmetyków u mnie zupełnie się nie sprawdza. Zakup tego scrubu to był strzał w dziesiątkę! Ma piękny, delikatny zapach, świetny skład, jest wydajny i co najważniejsze świetnie nawilża skórę. Nie należy do najtańszych, ale zdecydowanie wart jest swojej ceny.