Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Creme Soft z olejkiem migdałowym. Dzięki idealnemu połączeniu ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem.

Świetny

Ten kto wymyślił mus do kąpieli to istny geniusz :) uwielbiam to używać, ta pianka jest tak miła, że gdy nadchodzi pora kąpieli nie mogę się doczekać aż otule się tym puszkiem. Nie podrażnia mojej skóry, pozostawia ją aksamitnie gładką i dobrze nawilżoną. Kosmetyk bardzo wydajny, ma przyjemny zapach.

Cudowna

Jedwabisty mus do mycia przypadł mi do gustu. .Fajnie opakowany kosmetyk ma łatwą w użyciu pompkę, za pomocą której idealnie dozuję odpowiednią ilości pianki. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje się.Starcza jej naprawdę na bardzo długo, gdyż jest to kosmetyk wydajny. Zapach jest przyjemny,nie nachalny i nie drażliwy .Moja skóra po myciu jest gładka w dotyku, delikatna i jedwabiście miękka. Nie trzeba za każdym razem stosować balsamu do ciała. Skóra pachnie świeżością i jest odżywiona. Polubiłam Jedwabisty mus do mycia ciała i na pewno go jeszcze nie raz kupię, gdy mi się skończy.

Przyjemność

Baaaardzo duża przyjemność używania tego produktu.Wystarczy potrząsnąć, nacisnąć i pianka jest gęsta, "mięsista", puszysta po prostu cudowna. Zakochałam się w niej. Dodatkowy plus, że fajnie się goli nogi po jej użyciu :D Ładne, wygodne opakowanie w stylu dezodorantu. Kupię ponownie.

Aksamitna pianka

Aksamitna pianka przyjemnie pielęgnuje ciało. Skóra jest dopieszczona, miękka, gładka. Zapach koi zmysły, odpręża nawet po najbardziej męczącym dniu. Opakowanie dobrze leży w dłoni, a aplikacja jest wygodna. Super produkt w dobrej cenie.

Mały koszmarek.

Zachęcona tak fantastycznymi opiniami, postanowiłam wypróbować wreszcie owy produkt, kiedy to przypadkiem spotkałam go na super promocji w biedronce (5,99zł) .
Mus / pianka przyjemnie się nakłada, ma się wrażenie, że otula skórę.
Zapach przyjemny, aczkolwiek jednak jestem zwolenniczką tych bardziej cytrusowych.
No i tu zachwyt niestety się kończy . :( Plus konsystencji jest zarazem minusem, ponieważ nie czułam się umyta używając samego musu. Uczucie czystości u mnie następuje dopiero po spienieniu się żelem pod prysznic. Mus nie robi nic.
Ale zaledwie jedną gwiazdkę przyznałam z innego powodu. Chciałam sprawdzić, czy produkt pozostawiony na skórze nieco dłużej da wreszcie uczucie nawilżenia, jakie obiecuje producent. Mus po chwili po pierwsze znika, trzeba go dokładać, ale największe moje zaskoczenie było wtedy, kiedy po spłukaniu go z ciała wyglądałam jakbym wpadła w pokrzywy.. Uczucia nawilżenia jak nie było tak nie było, za to ja byłam cała czerwona , co dziwne, bo to tej pory NIC mnie nigdy nie uczuliło poza mydłem protex...
Produkt dość wydajny, ale moje opakowanie wylądowało w koszu. Nigdy więcej się na niego nie skuszę . ;(

Zaskakująco dobry

Myślałam że bedzie to coś fajnego ale jestem zaskoczona że aż tak polubiłam tą piankę! Wystarczy niewielka porcja a pianka bardzo "rośnie" i jest przez to bardzo wydajna. Ma kremową lekką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje po skórze więc nie trzeba dokładać kolejnej porcji. Ładnie pachnie, typowo dla nivea, skóra wydaje sie przyjemnie gładka ale nie tłusta czy śliska. Naprawdę fajny produkt

jak dotąd najlepsza z serii

Moja trzecia pianka o Nivea i jak na razie najlepsza. Zapach najbardziej mi odpowiada.
Tworzy gęstą, kremową piankę. Bardzo ładnie pachnie. Czuć w niej i klasyczne Nivea i nutkę świeżości. Dobrze myje, nie podrażnia, nie wysusza. Jak na produkt w tej formie jest też bardzo wydajna.
Opakowanie jest bezawaryjne i ładne. Nie mam się do czego przyczepić i polecam.

Jest OK

Produkt całkiem fajny, łatwy w użyciu i dobrze się rozprowadza na skórze. Myje ciało, ładnie pachnie, ale nie jest wydajny. Wystarcza na krótko. Właśnie dlatego nie wiem czy kupię ponownie. Jest ciekawym produktem, ale jest też wiele lepszych.

Przyjemność od Nivea

Najlepszy kosmetyk do kąpieli.
Niebiańsko przyjemny, delikatny, sprawia,że kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością.
Uwielbiam jego lekką konsystencję i piękny zapach :)

Fajny

Pierwsze użycie to było dla mnie coś nowego. Nie mogłam się nadziwić nad delikatnością musu. Bardzo przyjemnie pachnie i jest delikatny dla skóry. Co do wydajności- nie jest 2 razy większa. Moim zdaniem taka jak tradycyjnych żeli. Cena ok. 10zł to moim zdaniem trochę za dużo za tą pojemność. Ale i tak bardzo mnie urzekł mus.

Niesamowicie przyjemna pianka :)

Pianki Nivea nie grzeszą naturalnym składem i to się zgadza, mają w sobie spieniacze, konserwanty, substancje zapachowe, itp. czasem jednak lubię do nich wracać, bo tak naprawdę nigdy nic złego nie zrobiły mi i mojej skórze. Nigdy nie miałam uczulenia, podrażnienia, więc skoro mojej wrażliwej skórze służą to raz na jakiś czas raczej pozwalam sobie na taki zakup.

Produkt Silk Mousse, Creme Soft to kosmetyk do codziennego mycia ciała o przyjemnej, piankowo-musowej konsystencji, którą wydobywamy ze środka ciśnieniowo przez specjalną pompkę, która tworzy tę piankę z wodnej formuły. Opakowanie nie sprawia problemów, łatwo wydobyć kosmetyk do końca.

Dla mnie najważniejsze jest to, że produkt nie wysusza mi skóry. Jeśli z jakimś kosmetykiem się nie polubię to muszę mieć dobry powód ku temu, np wysuszenie, ściągnięcie skóry, podrażnienie - tutaj nic takiego nie ma miejsca, skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. Być może to zasługa olejku migdałowego, nie wiem w jakiej ilości się znajduje w kosmetyku, ale jeśli to jego zasługa to działa :)

Pianka jest niezwykle lekka i dobrze rozprowadza się na ciele nie naruszając warstwy lipidowej naskórka a dodatkowo ma boski zapach, trochę podobny do klasycznego zapachu Nivea a jednak trochę inny, jakby nieco słodszy. W mój gust trafia i z przyjemnością po niego sięgam :)

Cena produktu nie zabija, poza tym kupuję zwykle w promocji za 9-10zł, czyli w cenie normalnego żelu. Kiedyś był reklamowany jako 2x bardziej wydajny niż zwykły żel pod prysznic. Według mnie to obietnica przesadzona, jest wydajnością bardzo podobny. Niemniej, lubię go i kupuję co jakiś czas:)

Całkiem przyjemna pianka

Pianka od Nivea to pierwszy tego typu kosmetyk pod prysznic. Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję. Coś innego od wszystkich produktów do mycia. Jeśli chodzi o działanie to pianka w niczym nie odbiega od żelu. Nie wysusza skóry. Polecam.