Soraya, Cera wymagająca, Peeling enzymatyczny do skóry wrażliwej

Soraya, Cera wymagająca, Peeling enzymatyczny do skóry wrażliwej

Peeling dogłębnie oczyszcza pory skóry z obumarłych komórek naskórka za pomocą delikatnie działających enzymów. Recepture peelingu wzbogacono o wyciąg z liści aloesu o działaniu nawilzającym i lagodzącym. Peeling polecany jest do regularnej pielęgnacji cery wrażliwej, skłąnnej do podrażnień, plytko unaczynionej. Juz po pierwszym uzyciu peelingu cera jest oczyszczona, aksamitnie gladka, mila w dotyku i nabiera zdrowego kolorytu.

Brrr...

Jestem zdziwiona, że jest tutaj zgłoszony, wszak od baaardzo dawna już go nie ma w sklepach (i dobrze!)

Używałam tego peelingu wiele lat temu na spółę z Mamą i żadna z nas nie była zadowolona. Ten produkt nie robił nic. Dosłownie. Kasa wyrzucona w błoto.

Pamiętam, że instrukcja mówiła o stosowaniu go dwojako (w skrócie):

1. nałożyć i zmyć
2. nałożyć i zwałkować palcami

Stosowany zarówno sposobem 1 jak i 2 nie dał żadnych rezultatów. Sposób 2 był dodatkowo nieprzyjemny, bo to paskudne uczucie wałkować ten specyfik na twarzy po chwili gdy on wyschnie (tragedia jakaś...) - w ten sposób nabawiałam się czerwonych plam (brrr!). Zarówno sposób 1 jak i 2 nie dawały ŻADNEGOOO rezultatu, NIC! Suche skórki dalej sterczały sobie w najlepsze!

Minusy:

- zerowe działanie
- trudno się rozprowadza, tępy
- czasami wywołuje zaczerwienienia
- trudno go wydostać z tuby
- drogi jak na tak beznadziejną jakość

Plusy:

- brak zapachu
- polski produkt

Podsumowując:

K A R Y G O D N Y !

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: w bólach jedno całe na spółkę z mamą

taki sobie

Kupiłam wieki temu i nie wiem kiedy go skończę bo wydajny jest piekielnie! :D
Mam wrażliwą, okresami trądzikową cerę . Nie złuszcza w jakiś spektakularny sposób, ale zostawia skórę "spokojniejszą". Ciężko wydostać go z tubki :( . Trzeba pamiętać, żeby najpierw lekko zmoczyć twarz, bo inaczej za Chiny się nie rozprowadzi. Zmywa się też ciężko. Nie polecam.

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Beznadziejny :)

Koszmar nie peeling :( jakis taki sztywny,ciężko sie rozsmarowuje,efekt żaden,mazidło nie daje sie zmyc z twarzy,poprostu porażka.Dodam tylko że nie podrażnia ale czy to jakieś pocieszenie dla rozczarowanej klientki?

Świetny!!!

Kupiłam go kilka dni temu. Użyłam 2 razy i jestem bardzo zadowolona:)
Jako że moja wrażliwa buźka nie toleruje peelingów mechanicznych, używam jedynie enzymatycznych. Ten jest lepszy od mojego ulubionego Eris z serii "Pharmaceris".
Bardzo fajna konsystencja, przyjemny, prawie nie wyczuwalny zapach, złuszcza zbędne paskudztwa w postaci odstającego naskórka - czyli efekt zgodny z oczekiwanym, w dodatku za niewielką cenę: w Rossmanie zapłaciłam za niego 12 zł:)

Chyba stanie się moim ulubionym peelingiem:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...