Clatronic, Suszarka jonizująca do włosów HTD 3012 Profi

Clatronic, Suszarka jonizująca do włosów HTD 3012 Profi

Jonizująca suszarka, zamiast odbierania witalności włosom, odżywia je i jednocześnie szybciej suszy przy użyciu połowy ciepła i w o połowę krótszym czasie niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych suszarek. Funkcja jonizacji ułatwia układanie dzięki eliminowaniu naładowania elektostatycznego i przyczynia się do tego, że włosy są bardziej jedwabiste i mniej narażone na rozdwojenia.
Moc : 2100 W
Ustawienia temperatury: 3, w tym zimny nawiew
Pielęgnacja jonowa
Długość przewodu sieciowego : 2 m
Prędkość(-i) : 3, umożliwia delikatne, kontrolowane lub szybkie suszenie i modelowanie
Akcesoria : Nasadka modelująca (koncentrator), dyfuzor zwiększający objętość włosów.

słabo

i co z tego że niby nie taka droga! ale te 50-60 zł trzeba wydać. Elementy zapasowe - dyfuzor i końcówka do modelowania montują się na zasadzie zatrzasku (na wpych, jak masz siłę to wepchniesz, do czasu aż coś pęknie)....końcówka do modelowania, jak już się ją wepchnie, to zamontowana luźno lata wokół własnej osi...nie należę do osób nadwrażliwych, ale kęcąca się końcówka w trakcie prób modelowania (kiedy mdleje już od tego ręka) doprowadza mnie do szału. No i doprowadziło do tego że oceniam ten produkt - słabo
Samo suszenie ok. jak i siła nadmuchu i możliwość regulacji temp. ale jakość wykonania i kręcące sie luźne końcówki.... - mówię im stanowcze NIE

Ilość zużytych opakowań: 1 suszarka

Doskonała suszarka za niewielkie pieniądze :)

Zakupiłam ją po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu.. i nie żałuję :) To był naprawdę udany zakup :)

Zacznę od plusów:
+Świetna jakość w niskiej cenie. Ja zakupiłam ją na Allegro za ok 40 zł.
+Jest porządnie wykonana (białe części obudowy wykonane są z czegoś w stylu gumy, bądź jakiegoś miękkiego plastiku, co amortyzuje wstrząsy podczas upadku ;) co mi się dosyć często zdarza) Lecz mimo tych dziesiątek upadków, wciąż działa :D
+Ma rewelacyjny dyfuzor! Zawsze wyrzucałam dyfuzory z moich poprzednich suszarek, gdyż nie nadawały się do niczego. Ten jest inny.. naprawdę podnosi włosy u nasady i zwiększa ich objętość, co przy moich grubych i gęstych włosach było niemal niemożliwe ;)
+Jest lekka w porównaniu do wcześniej używanego przeze mnie sprzętu ;)
+Włosy są faktycznie milsze w dotyku.

Ma też niestety kilka minusów:
-Trochę za słabo dmucha. Moje poprzednie suszarki miały mocniejszy nawiew.
-Ma za krótki kabel.
-Chłodne powietrze jest... ciepłe.

Na koniec coś co nie wiem czy zaliczyć do plusów, czy minusów.. Strasznie ciężko się ściąga i nakłada dyfuzor. Nie jest to do końca minus, bo przynajmniej nakładka nie spada sama, jak w moich poprzednich suszarkach, ale czasem naprawdę muszę się z nim ostro siłować ;)
Podsumowując- nie opłaca się przepłacać ;) kiedy można nabyć naprawdę dobry sprzęt, za niewielkie pieniądze.
Edit:
Moja ma jeszcze jedną wadę, która jest raczej spowodowana wspomnianymi wcześniej upadkami, mianowicie czasem zacina się podczas zmiany temperatury. Tzn przesuwam suwak z pozycji 1 na pozycję 2, a powietrze jest nadal zimne, czyli nie reaguje. Muszę ją wyłączyć całkiem i włączyć ponownie, wtedy wszystko działa jak powinno.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ;)

bardzo dobra i super tania

Świetna suszarka, nie gorsza od znacznie droższych.

Plusy:
Trzystopniowa regulacja siły nawiewu i temperatury
Jonizacja - rzeczywiście włosy mają więcej blasku i rzadko zdarza mi się, żeby się naelektryzowały, a mam ku temu skłonności
Zimny nawiew
Suszy w 5 minut przy zwykłym suszeniu, przy prostowaniu ze szczotką zajmuje mi to 10 min i włosy są ładnie, naturalnie wyprostowane
Cena!

Minusy:
Nakładka trochę zbyt ruchoma i to jest czasami niewygodne
Ciut ciężka

Gdyby coś jej się stało, pewnie kupię taką samą, bo za tę cenę jej jakość jest powalająca.

Ilość zużytych opakowań: wciąż ta sama

Najpierw ja...

a potem koleżanki ode mnie z pracy skusiły się na zakup. Nie jestem fanką firmy clatronik..
Nie uważam jednak, żeby ta suszarka była gorsza od philipsa (a poprzednio takową miałam). Jak dla mnie jest bardzo ok. Silny podmuch, zimne powietrze i wszystko jak trzeba. Po prostu polecam!!

Używam tego produktu od:roku

Niezła suszara =)

Zepsuła mi się stara suszarka a była to taka zwykła mała suszareczka i postanowiłam zakupić coś lepszego i trafiło na tą. Suszarka jest duża trochę ciężka i nieporęczna ale myślę że się przyzwyczaję w końcu z małej suszarki przeszłam na taką to wiadomo że mi trochę dziwnie:) fajny jest zimny strumień powietrza i możliwość ochłodzenia za pomocą jednego przycisku podczas suszenia z ustawieniami na maxa. Co do jonizacji to rzeczywiście włosy są bardziej błyszczące i nienaelektryzowane. Myślę że produkt wart swojej ceny. a co do odporności na zużycie to nie wiem bo dopiero ją kupiłam ale po wyglądzie nie wygląda na mega solidną suszarkę ani też na straszną tandetę więc zaznaczyłam że dobra. Nie wiem czy kupię ponownie wydaje mi się że nie, bo myślę że suszarka mi trochę posłuży a jak już się zepsuje to na rynku będzie tyle nowości że nie sądzę abym kupiła ten model ponownie. Używam tego produktu od:kilku dni

Edit: zepsuła się zaraz po okresie gwarancyjnym!!!!

value for money

Za tę cenę jest super. No, niestety nie ma nic za darmo. To jest tak jak z kosmetykami profesjonalnymi z wyższej półki. Gdy nie chcemy wydawać aż tak dużo, szukamy tańszego odpowiednika i często jest on prawie równie dobry jak oryginał. Prawie robi jednak wielką różnicę. Używałam Philips Salon Pro i Clatronic wypada przy nij blado. Po prostu tu podmuch nie zwala z nóg, ale ok 150zł pozostaje na inne przyjemności, a włoski suche, miękkie i błyszczą ile sił. Używam tego produktu od: 2 tyg
Edit : Za te cenę jest naprawdę wspaniała. Jak cos jej się stanie, kupie na pewno :)

Niestety, po kilku miesiącach stopiła się, wygięła i już jej nigdy nie kupię. nie warto.

w sumie fajna

Bardzo podoba mi się funkcja trzystopniowej regulacji temperatury nawiewu, naprawdę bardzo użyteczna rzecz! Zauważyłam, ze kiedy używam tej suszarki moje włosy są znacznie bardziej wygładzone, sypkie i niesamowicie błyszczące. Nie elektryzują się i nie są suche, co zdarza mi się kiedy susze je zwykła suszarką.

Niestety zauważyłam tez kilka minusów:
- trochę słaby podmuch, moja poprzednia suszarka miała mniejsza moc, a podmuch był większy już w tej
- trochę ciężką
- nakładka nie jest stabilna, rusza się we wszystkie strony co utrudnia stylizaje

Używam tego produktu od: dawna

świetna suszarka!!!

Odkąd używam tej suszarki moje włosy wyglądaja o wiele lepiej.
Miękkie, delikatne,błyszczace, nie wysusza włosów, nie elektryzuja sie.
Mam gługie proste włosy Które lubia wywijąć sie na końcach, dzieki tej suszarce i balsamowi prostujacemu nie potrzebuję juz prostownicy.

Jeden minus_ jest dość duża i ciężka ale juz sie przyzwyczaiłam :)

Mineły już ponad trzy lata a suszarka nadal działa bez zarzutu :)

Naprawde warto kupić, bo widać duża różnice!!!Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Kupuj bo warto:)

Wiec, kupilam na allegro bo stara suszarka sie "skonczyla":P
zaplacilam, jakies 50zl z przesylka, tanio!
balam sie co to bedzie, zalezalo mi na mocy, na jonizowaniu i duzej regulacji.
i jest super!
podmuch ma zajebisty ze tak powiem:P
regulacja jest idealna.
jonizuje i to czuc i widac, blyszcza sie slicznie wloski:)

pouzywalam miesiac, przyszla kolezanka, zobaczyla, powiedziala ze jej wlosom nie dala by rady bo ma taka silna gestwine ze zawsze suszy godzine a i tak mokre, ale jednak przekonalam ja zeby kupila bo tez jej stara wysiadla.
i? i teraz mnie po nogach caluje ze jej polecilam:P mowi ze wciaz nie wierzy ze mozna wysuszyc w 5 minut JEJ wlosy!!!

a potem? potem kupila jeszcze tesciowej, bo ona zas chciala tania z fajnym dyfuzorem, i co? i tesciowa jej sie nadziekowac nie moze, zachwycona ze takie cudne, ze super i ze wynalazek swietny.

Wiec? kupuj, warto, tania, ma pozadna obudowe, duza regulacje, dyfuzor swietny, a najfajniejsza dla mnie bo podmuch ma zajebisty
:D

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: no jedno i nie wymaga naprawy;p

fajna suszara :)

Na poczatku - nie wiem czy kupie ja ponownie, bo mam nadzieje, ze troszke mi posluzy, a gdy sie zepsuje, pewnie na rynku bedzie juz wiele innych godnych polecenia suszarek.

Biorac pod uwage stosunek ceny do jakosci wypada on baardzo pozytywnie. Suszarka szybko suszy moje grube i geste wlosy, mam wrazenie, ze rowniez ta jonizacja dziala, chociaz do takich funkcji podchodze z dystansem.

Dyfuzorem nie potrafie sie nijak obslugiwac, krzywde bym sobie nim wnet zrobila, dlatego niech lezy w spokoju :P Za to ta zwykla koncowka jest bardzo przydatna.

To co mam do zarzucenia - suszarka ta ma 2100 W, wczesniej uzywalam takiej, ktora miala 1800W i mialam wrazenie, ze tamta byla jednak mocniejsza, co jest dosc dziwne. Moze powod jest taki, ze tamta miala jeszcz o 1 stopien wiecej szybkosci i ciepla i stad to wrazenie, ale mimo wszystko ta suszarka suszy dobrze i moge ja z czystym sercem polecic.

Jesli chodzi o gabaryty, to faktycznie jest nieco duza, poza tym biala i niestety ciezko utrzymac ja biala, ale jest lekka, dobrze trzyma sie w dloni, ma fajny masywny kabel, z ktorym mam nadzieje nie stanie sie nic zlego (w sensie, ze przestanie laczyc czy cos w tym stylu).

Dobra

Suszarka ma bardzo wiele przydatnych funkcji. Kilkustopniowe regulacje temperatury i nasilenia podmuchu zdecydowanie poprawiają jakość suszenia ;) Osobiście najcześciej używam końcówki skupiającej podmuch, ponieważ modeluję włosy na szczotce i muszę przyznać, że suszarka się świetnie sprawdza. Włosy po suszeniu są podniesione, delikatne i błyszczące. Poza tym suszarka ma ładny dizajn :P. Jedynymi mankamentami są kolor - biel niestety nie jest łatwa w utrzymaniu w czystości, poza tym suszarka ma ogromne gabaryty, ale pomimo to nawet nie jest tak bardzo nieporęczna.

Używam tego produktu od:miesiąca

Rakieta!

Mam grube i gęste włosy które dość trudno szybko wysuszyć suszarką o standardowej mocy, dlatego postanowiłam zakupić coś z mocniejszym podmuchem;)
Jest fantastyczna - włosy schną błyskawicznie, w dodatku są miękkie i błyszczące.
Pomysłowy dyfuzor jest bardzo wygodny w stosowaniu, nawet dla osób które, tak jak ja, nie lubią korzystać z podobnych udogodnień. Trzy stopnie regulacji temperatury sprawdzają się doskonale.Jest ciężka, ale nie cięższa niż suszarka używana przeze mnie wcześniej a o mniejszej mocy. Do jej atutów należy zaliczyć także cenę - jest co najmniej o połowę niższa niż modele konkurencji . W przeciwieństwie do mojej poprzedniczki, nie odpowiada mi biały kolor suszarki (ale ta drobna wada jest niczym wobec jej zalet).

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: zużywam pierwszą;)