Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Średnia ocena: 3.68/5

Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

regenerujące, nawilżające, wygładzające
w słoiku
do włosów suchych i zniszczonych
lekkie

Jest dużo? Jest dużo. Jest dobrze? Jest dobrze

Używałam jej już jakiś czas temu. Jak ona obłęęędnie pachnie. Przez sam ten fakt olejowanie włosów było ogromną przyjemnością.
Bardzo lubię w niej też to, jak moje włosy ją chłoną (lubią proteiny). Muszę też dodać, że nie umiałam jej skończyć, tak jej dużo i taka jest wydajna przez swoją gęstą konsystencję.
Używałam jej raz w tygodniu, żeby nie przesadzić z ilością protein.
Po jej zmyciu włosy były dociążone, ale jednocześnie lekkie i bardzo dobrze odbite od nasady.
Żal nie spróbować.
Absolutnie 5/5

Maska którą musisz mieć

Crema al Latte to maska którą zawsze mam w swojej łazience. Świetnie mi się sprawdza do emulgowania oleju na włosach. Ma gęstą konsystencję, Która nie splywa z włosów. Pięknie pachnie, a zapach długo się utrzymuje. Używam jej średnio raz w tygodniu, żeby nie przeproteinować włosów i tak sprawdza mi się idealnie. Po jej użyciu włosy są miękkie w dotyku, sypkie, nawilżone. Dodatkowo ma fajny, prosty skład, a cena zachęca do zakupu. Jedyne nad czym ubolewam, to to , że nie jest dostępna w mniejszej pojemności, żeby móc zabrać na wyjazd.

Super maska

Zdecydowałam się na zakup powyższej maski po pozytywnych opiniach Wizażanek. I oczywiście kolejny raz nie zawiodłam się. Maska jest świetna. Poprawia kondycję włosów diametralnie. Włosy są miękkie, lśniące i lepiej wyglądają. Maska jest także wydajna, starczyła mi spokojnie na kilka miesięcy. Wystarczy niewielka ilość by włosy ładnie wyglądały. Ma także ładny zapach.

Jest dobra

Maska jest w dużym opakowaniu więc starcza na wiele miesięcy użytkowania. Ma lekką konsystencję i nawilża włosy. Po jej użyciu włosy są nawilżone i wygładzone. Polecam wypróbować.

nie rozumiem jej fenomenu

Maska Kallos mleczna robi wrażenie ogromną objętością. Swoją drogą niską ceną także.
Na moich długich, farbowanych, średnioporowatych włosach raczej nie zrobiła NIC.

Fajnie, że jest jej dużo, ale lubię używać kilku masek i odżywek równocześnie, a też zużywać produkty do końca, więc już nie mogłam doczekać się, kiedy się skończy. Lekko natłuszczała włosy, pięknie pachniały, ale nie dostrzegłam efektów w postaci regeneracji lub ułatwienia rozczesywania.

Resztkę zużyłam już jako kosmetyku do golenia.

Spróbowałam i nie powtórzę.

Super wydajna.

Bardzo duża wydajność, litr maski za ok.15zł, włosy są po niej miękkie, ma przyjemny, mleczny zapach, świetnie odżywia włosy, jest ekonomiczna, bardzo dobrze nawilża.

W miarę ok

Bardzo dobra maska, kiedy włosom niczego nie potrzeba. Dobra jako baza do zmieszania z olejami. Nic specjalnego, ale czego oczekiwać po litrze maski za 15zł. Włosy są po niej miękkie, ale nie może być jedyną maską w naszej łazience. Ma przyjemny zapach, którego nie czuć po wysuszeniu włosów. Lubię do niej wracać, gdy moje włosy są w dobrej kondycji.

Polecanko

Bardzo lubię tę odżywkę.
Ma ładny mleczny zapach, bardzo przyjemnie się jej używa. Świetnie odżywia włosy. Wracam do tej maski, kiedy moje włosy potrzebują mocnego odżywienia, wtedy nakładam ją pod czepek, albo stosuje do metody OMO.
Jest ogromna, praktycznie się nie kończy. Polecam każdemu.

Godny polecenia

Uwielbiam tą maskę do włosów nawet nie dla tego, że odżywia włosy ale przede wszystkim bardzo ładnie pachnie i długo na włosach utrzymuję się zapach jest również w dobrej cenie i wydajna.

sprawdza się

Odżywkę kupiłam przypadkowo w sklepie kosmetycznym ze względu na promocję i braki i łazience. Produkt ten nie zwiódł moich oczekiwań a wręcz zaskoczył. Opakowanie odżywki nie przykuwa uwagi i można przejść obok niej obojętnie czego można potem naprawdę żałować. Jest to świetna odżywka proteinowa na włosów na włosów niskoporowatych. Odżywka ta głęboko przenika do trzonu włosa, ale też trwale uzupełnia ubytki protein. Proteiny odbudują ubytki w strukturze włosów i sprawią, że staną się one bardziej gładkie, lejące i błyszczące. Włosy stają się bardziej gładkie, lejące i błyszczące.
Pięknie pachnie i jest bardzo wydajna. A co najważniejsze ma dość przystępną konsystencję.

Moja najlepsza

Odżywka proteinowa.

+ Podbija skręt
+ Pięknie pachnie
+ Jest wydajna
+ Obecnie ma dość przystępną cenę
+ Odpwiednia konsystencja

- Trudno dostępna stacjonarnie (kupuję w internecie)
- Duże opakowanie starcza na dłużej, ale odżywka szybciej ulega zepsuciu (ja dzielę na 3 części i przechowuję w słoikach w piwnicy).

Mój KWC

tylko polecać

Uwielbiam tę odżywkę i będę jej używała przez następne półwiecze! :D
Pięknie pachnie, bardzo przyjemnie się jej używa. Świetnie odżywia włosy - są mięciutkie i błyszczące.
Łatwo się rozczesują.
Tania i bardzo wydajna