Pharmaceris, S, Krem ochronny do twarzy i ciała dla niemowląt i dzieci SPF 50+

Pharmaceris, S, Krem ochronny do twarzy i ciała dla niemowląt i dzieci SPF 50+

Specjalistyczny krem opracowany został z myślą o skutecznej ochronie wrażliwej skóry niemowląt (powyżej 6 miesiąca) i dzieci narażonej na negatywne działanie słońca i czynników zewnętrznych. W preparacie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB o podwójnym mechanizmie anty-UV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Formuła kremu wzbogacona olejem z passiflory łagodzi podrażnienia oraz niweluje negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Uzupełnieniem receptury kremu jest kwas foliowy, który dodatkowo chroni komórki skóry przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem UV. Olejowy ekstrakt ze "złotej" algi zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry, zapobiegając przesuszeniom i nadmiernej utracie wody z naskórka.
Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy, nawilża, wygładza, szybko się wchłania.
Wodoodporny, hypoalergiczny bez parabenów, alergenów, barwników, kompozycji zapachowej. Dobrze tolerowany przez wrażliwą skórę, ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (Nr ZF-K-26/11).
Nanieść warstwę kremu na twarz 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.

w tubie
Filtry
SPF > 50
normalna
kremy przeciwsłoneczne
ochronne
hipoalergiczna, bezzapachowa

Szczypie w oczy

Dermo-ochronny krem kupiłam przy okazji kosmetyków włosowych na stronie producenta.
Wybrałam go dlatego , że polecany jest zarówno do ciała jak i twarzy.
Niestety o ile sprawdził się na ciele to do twarzy nie polecam.
Mam bardzo delikatne oczy i w tym przypadku produkt ten nie sprawdził się ponieważ wywoływał u mnie łzawienie oczu gdy przez przypadek je dotknęłam , ale również wtedy , gdy się spociłam( gdy panowały upały) i spłynął mi do oczu.
Nie spodobał mi się również zapach oraz to , że bielił moją twarz.
Czy kupię ponownie ? Być może do ciała, natomiast do twarzy poszukam czegoś innego.

Polecam!

Kupujac krem dla moich dzieci zwracam szczególną uwagę aby nie było chemicznych filtrów jakie są w większości drogeryjnych, ochronnych kremów. Ten konkretnie posiada filtry mineralne co jest bezapelacyjnie na plus. Dobrze chroni i nawilża wrażliwą skórę dziecka. Niestety ciężko się go rozprowadza bo jest dosyć gesty i żeby się wchłonął naprawdę trzeba dobrze wmasowac bo inaczej zostanie biała warstwa więc tutaj się z producentem nie zgodzę o łatwej aplikacji. Marka Pharmaceris posiada bardzo dobre produkty więc i tutaj się sprawdziło. Mały minus za dość wysoka cenę jak za małą tubkę bo przy dwójce dzieci trochę tego kremu idzie. Ale jakość kosztuje :) polecam!

Świetny!

Bardzo dobry produkt dla dzieci. Krem bardzo dobrze chroni wrażliwą skórę dzieci przed słońcem. Nie uczula, nie zostawia białego nalotu na skórze. Jest bardzo wydajny!

WYSOKA OCHRONA DLA DZIECI!

Jeśli ktoś poszukuje produktu z filtrami mineralnymi który nie zostawia niebieskiej poświaty, nie jest tępy, dobrze się rozprowadza i wchłania to polecam produkt Pharmaceris! Ma bardzo dobrą konsystencję. Bardzo dobrze ochrania skórę przed promieniowaniem. Ma przyjemny zapach. Nie uczula i nie podrażnia. Polecam!!

Idealne na lato

Idealny na promienie letniego, skwarnego slonca, na mrozy i inne przypadłości jak np wrażliwa lub alergiczna skóra, po prostu niezastąpiony.
Pharmaceris to dla mnie godna zaufania marka. Cenię jej produkty i darzę zaufaniem. Wysoki filtr i możliwość stosowania od pierwszych dni to wielki atut.