Barwa, Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Barwa, Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Ziołowy szampon przeznaczony do mycia włosów łamliwych i zniszczonych. Zawiera wyciągi z chmielu i tataraku, które mają wzmacniać włosy i zapobiegać ich łamaniu. Szampon ma postać przezroczystego płynu, w kolorze bursztynowym, pachnie ziołowo.

wzmacniające, oczyszczające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

To nie dla mnie

Kupiłam ten szampon z myślą, że odbuduje moje suche, wiecznie łamliwe, puszące się kręcone włosy. No, może i miałam wątpliwości, czy za taką cenę serio to zadziała, ale kupiłam, aby się przekonać.
Produkt zamknięty jest w plastikowej butelce. Pachnie, jak typowy ziołowy szampon. Łatwo wylewa się z butelki, ma praktyczna nakretkę. Dobrze się pieni, nie szczypie w oczy. Szampon sam w sobie to dobry produkt, jest typowym rypaczem, dobrze oczyszcza skórę głowy. I tyle. Nie działa przeciw wypadaniu włosów, nie wzmacnia ich jakoś szczególnie, moje obciążył i lekko skleił.
Jest też bardzo mocnym szamponem, moja skóra głowy, po stosowaniu dwa razy dziennie, stała się bardziej sucha, podrażniona. Także radzę uważać, z jego stosowaniem, bo może zrobić krzywdę.
Oczyszcza. To pewne, I za tą cenę nie spodziewałabym się nic więcej.

Oczyszcza i to by było na tyle

Opakowanie to plastikowa, ciemna butelka z zamknięciem na klik. Szampon ma dosyć lejącą konsystencję, która jest bezbarwna. Posiada delikatny ziołowy zapach, który raczej nie przeszkadza. Mamy tu ekstrakty z tataraku i chmielu, które zapobiegają wypadaniu włosów oraz hydrolizat keratyny, który nadaje połysk i przywraca zdrowy wygląd. Szampon dobrze się pieni, ale nie jest zbyt wydajny. Sporo trzeba go nałożyć. Po użyciu włosy jak i skóra głowy są oczyszczone, ale występuje problem plątania się włosów przez co ciężko je rozczesać. Tak więc radzę się wspomóc jakąś odżywką w spray'u, aby te włosy rozczesać. Nie zauważyłam aby włosy mniej wypadały, ani by były połyskujące. Jeśli chcecie, aby szampon umył włosy i nic poza tym to się sprawdzi. W innym wypadku niekoniecznie. Nie polecam.

Dobry szampon

Przyzwoity, porzadny szampon. Lekki, nie obciaza wlosow, jak wszystkie szampony Barwy. Wlosy po nim szybko schna i sa przyjemne w dotyku. Efekt wzmacniajacy jest ok. Na pewno bede kupowac.

Dla mnie bardzo dobry

Szampon w porządku, dobrze oczyszcza włosy. Czy plącze? Nie zauważyłam takiego zjawiska - włosy owszem nie są tak gładkie i śliskie jak po drogich i zapewne zawierających silikon szamponach, ale nawet bez użycia odżywki można je spokojnie rozczesać bez wyrywania garściami(włosy mam za ramiona, farbowane delikatnymi farbami i często "katowane" olejkiem rycynowym i migdałowym, naftą, żółtkami - więc może to robi swoje).
Byłby w porządku, ale chyba jednak wrócę do pokrzywowego bo po nim mniej mi się włosy przetłuszczały i mogłam myć głowę co drugi dzień, a przy tym jednak codziennie.
Ogólnie duuuużo lepszy od jakichś tam droższych nadzianych chemią i tylko chemią specyfików. Odpowiedni dla osób które nie mają żadnych problemów z włosami i ich przetłuszczaniem. Myje, nie obciąża, ale nie zauważyłam żadnego działania na skórę głowy czy włosy - ani pozytywnego ani negatywnego.
Po skończeniu tej butelki chyba wracam do pokrzywy.

Dobrze oczyszcza, ale nie wzmacnia włosów

Mam włosy łamliwe, końcówki lubią się wykruszać, więc gdy nadarzyła się okazja kupiłam ten szampon , żeby je trochę wzmocnić. Okazało się że niestety kompletnie nie zapobiega ich łamaniu. Po umyciu włosy są splątane, dość ciężko je rozczesać. Nie są miękkie i błyszczące, a miałam taką nadzieję. Szampon zawiera silne detergenty. Dobrze oczyszcza włosy z zanieczyszczeń, zmywa maski , oleje. Jednak nie zauważyłam innego pozytywu, więc odstawiłam go, bo jest za mocny. Teraz stosuje raz na jakiś czas... Ale nie kupię ponownie.

Barwowy zawrót głowy

Uwielbiam szampony barwy, jestem straszna włosomaniaczką i kupiłam wszystkie rodzaje szamponów barwy. Najbardziej polubiłam właśnie ten chmielowy. Włosy nabierają po nim ładnego blasku i są miękkie.

Typowy rypacz :D

Recenzje tego szamponu trzeba zacząć od fundamentalnej w jego przypadku kwestii. To jest mocny, chemiczny szampon z silnymi detergentami. Za 5 zł nie spodziewajmy się tutaj cudów w składzie i cudownych efektów działania. O tym co jest napisane na butelce jakoby miał wzmacniać włosy, odbudowywać i zapobiegać wypadaniu lepiej nie myśleć. To jest po prostu mocny szampon oczyszczający i dla sporej części osób , do codziennego stosowania może być za mocny, może przesuszać skórę głowy i być po prostu za silny. Do tego go nie polecam ale jeśli spojrzeć na niego pod kątem szamponu oczyszczającego do sporadycznego użytku to tutaj sprawuje się bardzo dobrze. Skład jest mocny ale krótki, nie ma silikonów.

Ja stosuję go raz w tygodniu oraz przed henną i porządnie oczyszcza skórę głowy. Plastikowa butelka, nic wielkiego ale spełnia swoje zadanie. Ma ładny roślinny zapach i dobrze się pieni. Jest bardzo tani. Jeśli szukacie dobrze oczyszczającego szamponu do stosowania sporadycznie, nie drogiego i przyjemnego w używaniu to polecam. Do codziennego stosowania odradzam - no chyba, że Wasza skóra głowy lubi mocne detergenty :)

Tego szamponiku nie polubiłam

Kiedy po raz pierwszy kupiłam szampon z Barwy (brzozowy, jeszcze w starej zakręcanej butelce) byłam tak zadowolona, że postanowiłam spróbować jego innych ziołowych braci. Po czasie kupiłam nową wersję brzozowego, a później przyszła kolej na ten szampon. I na nim zakończyłam na razie przygodę z barwnymi ziołowcami.

Po prostu mi nie spasował. Właściwie wszystko to, co w szamponie najważniejsze nie spełniło moich oczekiwań. Wtedy, gdy go kupiłam moje włosy były dość zniszczone - choć po czasie myślę, że to jednak była nieprawda. No ale wtedy tak mi się wydawało.

Na plus: konsystencja, pienienie się, oczyszczanie, niska cena.

Minusy: nie byłam w stanie używać go do każdego mycia - wysuszał mi skórę głowy i włosy, robiło się siano, rozczesanie się bez odżywki było słabym pomysłem. Zazwyczaj nie mam problemów z rozczesywaniem, kilka minut i po sprawie, a tu było gorzej. Skończyło się na tym, że używałam go mniej więcej raz na tydzień. I to niechętnie, ale przynajmniej wtedy nie szkodził.
Dobrze, że po wyschnięciu i na drugi dzień włosy były całkiem ok.

Zapach również niezbyt mi się podobał, choć do najgorszych w mojej włosowej karierze nie należał. Był po prostu mocno ziołowy i tyle, nawet za mocno. A ziołowe aromaty z reguły lubię...

Rozczarowałam się nim i więcej zakupu raczej nie powtórzę. Z ulgą go wykończyłam.

Jest ok.

Używam tego szamponu co kilka myć do oczyszczenia włosów i do tego sprawdza się bardzo dobrze. Włosy po użyciu tego szamponu nie są bardzo sianowate, jak w przypadku innych ziołowych szamponów. Trudno spodziewać się cudów po szamponie, ma on dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy oraz przygotować włosy do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Chmiel i tatar nie dla mnie

Używałam prawie wszystkich rodzajów szamponów Barwa i ten własnie prezentuje się najgorzej.Na opakowaniu producent obiecuje,że jest to szampon przeciwko łamaniu się włosów ( to się nie zgodzę,włosy są takie jakby sztywniejsze i jeszcze bardziej sięłamią).Widoczninie chmiel i tatar nie jest tym czego potrzebują moje włosy.

Dobry do oczyszczania

Szampon idealnie zmywa oleje oraz inne ciężkie maski. Pozostawia włosy lśniące i miękkie w dotyku, należy jednak użyć po jego zastosowaniu odżywki bo ciężko mi było rozczesać włosy - ale to nie musi być koniecznie jego wina po prostu mam tendencje do plątania się włosów. Zapach typowo ziołowy. Dobrze się pieni i nie podrażnia skóry.

Dobry naturalny skład

Lubie naturalne kosmetyki. Moje osy choć są zniszczone licznymi zabiegami fryzjerskim po tym szamponie jakby bardziej byly nawilżona i sypkie. Za tą cenę warto. Niestety u mnie w sklepie nie bo linii uzupełniającej.