I Heart Revolution, Death By Chocolate Shadow Palette (Paleta 16 cieni do powiek)

I heart Revolution Death By Chocolate Eyeshadow Palette to profesjonana paleta 16 cieni do powiek w kuszących, czekoladowych odcieniach. Zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Cienie Death By Chocolate I heart Revolution są idealne do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Ulubiona paleta od lat

Kocham za pigmentację opakowanie i zapach. Jestem wierna czekoladką od lat bardzo lubię kolory w paletach . Tą cenie za intensywną czerń. Sprawdza się głównie przy makijażach wieczornych

Pozostał sentyment

Kupiłam tę paletę jako zamiennik kultowej czekoladki z Too Faced.
Fajnie mi służyła za czasów technikum, teraz na pewno nie spełniła by moich oczekiwań ale na pewno da się nią wyczarować różnorodne makiijaże.
Paletki czekolady z Rewolution uważam za jedne z lepszych jakościowo od MUR.

9/10

W swojej cenie jedna z lepszych palet jaką miałam. Super kolory i pigmentacja. Cienie pięknie się ze sobą łączą, a błyski nałożone palcem tworzą piękną błyszczącą taflę. Szczerze polecam do codziennego użytku jak i na bardziej efektowne makijaże.Cienie utrzymują się bardzo długo,idealnie blendują się. POLECAM

Warto kupić

Cienie są miękke, aksamitne. Dobrze się ze sobą blendują, choć nieco się osypują w trakcie aplikacji. Są dobrze napigmentowane. Dobór kolorów w palecie też oceniam wzorowo :). Na spokojnie można nimi wykonać zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy. Cienie są trwałe.

kultowa czekoladka

Jedna z lepszych palet na rynku . Dobra pigmentacja , cienie nie osypują się , ładnie pracują nawet dla średnio doświadczonych w makijażu albo kogoś kto zaczyna przygodę z makeupem :) dodatkowo ładnie pachnie i wygląda .

Sentymentalna paleta.

Jest to moja pierwsza czekoladowa paleta w mojej kolekcji, darzę ją sentymentem i nadal z przyjemnością używam. Jest bardzo uniwersalna, kolorystyka pozwala stworzyć makijaż do pracy, na zakupy, na wieczorne wyjście.
Cienie blendują się przyzwoicie, nawet osoby początkujące nie będą miały problemów z plamami. Osypuje się lekko podczas aplikacji, ale w ciągu dnia nie jest brudno pod okiem.
Plus za tak duży beżowy, uniwersalny cień, który zawsze się sprawdza.
Maty są łatwe w nakładaniu, błyski dają moc, zwłaszcza na lepkiej powiece.
Uważam, że jest to spoko budżetowa paleta, zwłaszcza, że wygląd paletki jest bardzo pomysłowy i kuszący ;)

Bardzo dobre

Jestem w trakcie używania już drugiej tej palety. Cienie są dobrze napigmentowane, łatwo się nakładają, utrzymują się na powiece przez cały dzień i nic się z nimi nie dzieje, kolorystyka bardzo ładna neutralna. Można na spokojnie wykonać tą paletą delikatny makijaż dzienny jak i mocniejszy wieczorowy. Opakowanie przyciąga wzrok, we wnętrzu znajdziemy duże lusterko i cena jak za tak dobry produkt też nie jest wysoka 30-40zł to na prawdę niedużo jak na takie cudeńko. Polecam, bo warto.

Świetne kolory.

Jestem fanką klasycznych odcieni, jednak od czasu do czasu nie poradzę złotem, czy miedzią. Paletka oferuje całą gamę pokrewnych kolorystycznie kolorów, które zgrabnie się ze sobą łączą. Są bardzo wydajne, nie osypują się. Nie ocenię trwałości, bo każdorazowo używam bazy pod cienie i trwają na swoim miejscu cały dzień.

Śliczności

Umówmy się, że większość z nas kupiła ten produkt ze względu na opakowanie, które naprawdę przyciąga wzrok i wygląda przeuroczo. Nie byłam inna, zakochałam się od razu .

Produkt bardzo popularny, ale prędzej do kupienia online niż stacjonarnie. Widuję ne ezebra, cocolicie i kilku innych stronkach. Ma w miarę przyzwoitą cenę. Rzadko po 40 złotych, zwykle bliżej 30. Opakowanie przyciąga wzrok, wygląda uroczo. Świetnie, że ma również dosyć duże lusterko. Niestety opakowanie nie jest jakoś bardzo trwałe. Po jakimś czasie miałam cienie i lusterko oddzielnie. Aplikator załączony do palety, wyrzuciłam chyba po tygodniu.

Produkt nakłada się dosyć łatwo na powiece. Trzyma się dobrze, chociaż oczywiście z bazą pod zdecydowanie lepiej. Bez niej nawet nie osypuje się jakoś specjalnie. Dobrze się blendują. Nie trzeba nakładać dużo na powiekę, żeby cień był widoczny. Na powiece wyglądają wyraźnie. Kolorystyka ładna, neutralna, dostosowana do każdej okazji. Doskonałe na makijaż codzienny, ale i ten wieczorowy. Trwałość również na przyzwoitym poziomie.

Myślę, że zdecyduję się również na inne palety tej marki. Ta sprawdziła się dobrze. Myślę, że to dobry zestaw zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych.

cienie do powiek

trwałosc bardzo dobra, swietnie dobrane do siebie kolory, przystepna cena, dobrze dostepny pordukt, nie osypują sie na policzkach, konsystencja odpowiednia

Dobra na początek

Paletka ma bardzo ładną kolorystykę, utrzymaną w chłodno-neutralnej tonacji, dobrą zwłaszcza do dziennych makijaży.
Cienie mają raczej przyjemną konsystencję, błyski są miękkie, maty dość mocno pylą się przy nabieraniu na pędzel, widać osyp też przy nakładaniu na powieki. Cienie błyszczące najlepiej nakładają się palcem, maty współgrają z różnymi pędzelkami. Pigmentacja jest według mnie na umiarkowanym poziomie, pozwala na zrobienie delikatnego, ale też w miarę wyraźnego makijażu, błyski wypadają raczej perłowo, niż metalicznie, w przypadku niektórych matów trudno jest uzyskać na powiece taki kolor, jak w palecie. Do makijażu dziennego taki pigment zazwyczaj wystarczy, a jego zaletą jest to, że łatwo nim pracować i można wykonać makijaż nawet w sporym pośpiechu i raczej nie zrobimy sobie na oczach plam.
Trwałość wykonanego tą paletą makijażu u mnie zależał od tego, czy - i jakiej - użyłam bazy: cienie nałożone na bazę z Yves Rocher, Too Faced, lub na korektor wytrzymywały na powiekach w ładnym stanie do ok. 8 godzin, ale nałożone tylko na czystą i suchą powiekę blakły po ok. 5-6 godzinach i pod koniec dnia wyglądały już nieświeżo i mało estetycznie.
Opakowanie jest na plus - stylistyka bardzo ładna, plastik mocny, a zamknięcie solidne, wewnątrz znajduje się też duże lusterko - paletka nadaje się dobrze na wyjazdy.
Cena jest raczej przystępna, więc jeśli nie potrzebuje się super pigmentu i niesamowitej trwałości, tylko po prostu przyzwoite cienie na codzień lub coś na początek swojej przygody z makijażem, to uważam, że ta paletka sprawdzi się dobrze:-)

Dobra jakość i cena

Moje dotychczasowe doświadczenie z cieniami do powiek skutecznie zniechęciły mnie do używania ich w makijażu. Byłam przekonana, że jeśli nie sięgnę po kosmetyk z wyższej półki, nie mam co liczyć na trwały cień, który nie będzie się rolował na powiece ani osypywał. Paletka od Revolution wyprowadziła mnie z błędu. Cena jest bardzo dobra, szczególnie jeśli upolujemy paletkę na promocji (mi się udało za 28 zł). Cienie wygodnie się nakładają, nie rolują się, nie osypują. Na przygotowanej pod makijaż powiece i po użyciu utrwalacza utrzymują się cały dzień. Bez nich, w wersji na szybko, przez kilka godzin. Posiadam 3 paletki z tej serii i mogę powiedzieć, że w każdej wersji jakość jest równie dobra. Podoba mi się też dobór kolorów w poszczególnych wersjach ,,czekoladek''- są one w podobnych tonach, więc wiele użytkowniczek może uniknąć sytuacji, kiedy część odcieni z paletki zupełnie im się nie podoba i nigdy nie zostaną użyte.