Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Kategoria
Marka

Lasting Finish Nude to długotrwały podkład, który zapewnia naturalny wygląd skóry nie obciążając jej. Podkład posiada lekką formułę, dzięki której cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Podkład bardzo dobrze dopasowuje się do cery, przez co łatwo się go rozprowadza. Innowacyjny efekt 'elastycznej warstwy', która pozostaje nienaruszona przez 25 godzin. Delikatna struktura fluidu z nawilżającym serum sprawia, że podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy.

fluidy
normalna
o przedłużonej trwałości, nawilżające
Krycie
lekkie
w tubce, w buteleczce

Dobrze kryje

Podkład który kryje cały dzień . Dobrze się nakłada na twarz,nie roluje się ,dobrze się wchłania i zostawia na twarzy naturalny efekt ,bez efektu maski. Podkład jest wydajny ,ma przyjemny lekki zapach . Nie uczula,nie podrażnia . Fajny ,lekki podkład. Z fajnym lekkim składem i fajnym naturalnym efektem .

dłuuuuugo trwały

Bardzo dobry podkład jeden z lepszych jaki miałam , ma zbitą , zwartą konsystencje , dobrze rozprowadza sie i wtapa sie w buzię nie powodując efektu maski , dodatkowo nawilżał mi skórę i bardzo dobrze krył wszelkie niedoskonałości , tylko ostatnio jakoś już go nie widzę na półkach .....

Fajny jest

Odcień który posiadam to 100 ivory . Kolorek prawie jak dla mnie idealny. Skóra po użyciu tego produktu wygląda na nawilżoną. Krycie jest powiedzmy średnie. Produkt faktycznie utrzymuje się długo. Jeśli chodzi o opakowanie to muszę powiedzieć że jest ładne. Zapach dość ładny. Cena to około 30 zł więc myślę że warto.

Mógłby być lepszy

Jego zaletą jest baaardzoo jasny odcień, ale... jest w tonach różowych, co w efekcie końcowym wygląda strasznie. Kupiłam właśnie zachęcona tym jasnym odcieniem, jednak po jakieś godzinie na mojej twarzy zaczął się jakby utleniać na różowo. To był powód, przez który go odrzuciłam.
Kolejną kwestią jest jego konsystencja. Jest bardzo rzadki i leisty. Łatwo się nim pobrudzić i wszystko dookoła, dlatego trzeba być ostrożnym.
Ale ogólnie wygładza twarz, lekko kryje! Dlatego tylko dla osób z ładną cerą. Bardziej służy, żeby na szybko wyrównać koloryt.

Byłam zadowolona

Pamietam, że kiedy go stosowałam to byłam bardzo zadowolona . Podkład dobrze kryje,przez co nie musimy obawiać się o to, że po kilku godzinach nasza buzia nie wyglada już dobrze. Co więcej podkład nie wysusza skóry,nie podrażnia jej i dobrze nadaje się do skóry wrażliwej. Nie zatyka również porów i nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości. Można go czasem złapać w dobrej cenie na promocji

Całkiem ok

To podkład, do którego często wracałam gdy każda inna nowość mnie zawiodła.
Produkt w plastikowej tubce, wydaje nam się ona bardzo mała, ale produkt ma rzadką konsystencję więc tak naprawdę nie trzeba dużych ilości żeby rozprowadzić go na twarzy.
Ja używałam numerku 010 light porcelain ze względu na jasną karnację.
Podkład rozprowadza się równomiernie, nie pozostawia smug, nie wchodzi w załamania i nie roluje się w nich, jeśli chodzi o krycie jest całkiem wporzadku, chodź nie z każdą niedoskonałością na naszej twarzy sobie poradzi.
Nie uczula, ani nie podrażnia, dobrze zmywa się z twarzy.
Ja najczęściej kupuje go przez internet bo cena jest dużo przystępniejsza.

Miło się z nim pracowało

Podkład w tubce o praktycznie takim samym kryciu co klasyczny Lasting Finish. Odcienie podkładu wpadają w bardziej ciepłe tony (w moim odczuciu), co akurat w moim przypadku jest na korzyść. Wyglada naturalnie na twarzy przy jednocześnie średnim kryciu. Nie zapycha i nie oksyduje. Trzyma się cały dzień bez specjalnych „wspomagaczy” (baza, puder utrwalający, fixer) i wystarczy zwykły puder. Dobry dla cery suchej i mieszanej. Nie wchodzi w pory.

Bardzo fajny podkład, sięgam po niego niemal codziennie. Konsystencja sprawia, że łatwo się go nakłada. Kryje wystarczająco i nie tworzy skorupy. Kolor również wygląda naturalnie.

No nie

Był okres mojego życia kiedy ten podkład uwielbiałam, ale się to zmieniło, bo odkryłam lepsze. Generalnie jeśli potrzebujecie coś lekkiego, to się sprawdzi. Niestety przy mojej cerze trądzikowej i tłustej to wyglądało średnio. Muszę wyróżnić 2 okresy używania tego podkładu-ten kiedy byłam zadowolona i kiedy wróciłam po dłuższym okresie przerwy i okazało się to tragedią. Ogólnie podkład jest dość lekki, mój odcień (010 light porcelain) bardzo jasny, ale niesamowicie różowy, więc musiałam go odstawić. Ładnie rozprowadza się na twarzy i wsiąka. Można dokładać warstwy bez obawy o ciastko, a będziecie to robić, uwierzcie mi, bo krycie jest naprawdę delikatniutkie. Co do samej trwałości to powiem osobiście średnia, ale da radę. Jak już wspomniałam, po jakimś czasie kupiłam go z powrotem i po użyciu tak się wystraszyłam, że więcej go ani razu nie użyłam. Po kilku godzinach wyglądałam jak różowo-biały zwarzony krem do tortu. Naprawdę. Powchodził w zmarszczki, zebrał się, zwarzył, a w dodatku odcień był wyjątkowo różowy, co wyglądało w moim przypadku komicznie. I od tego momentu go nie użyłam i więcej nie użyję.

Polecam!

Świetny podkład, doskonale spełnia swoje zadanie, bo kryje wszystkie niedoskonałości na naszej twarzy. Kolor dostosowuje się i wtapia do naszego koloru skóry, dzięki temu unikniemy efektu maski. Bardzo długotrwały.

Dobrze wspominam

Podkład używałam już jakiś czas temu. Jednak mam z nim w miarę dobre wspomnienia.
Zalety:
+naturalne wykończenie i wygląd w ciągu dnia
+dobrze się utrzymywał
+kremowa konsystencja
+średnie krycie
+wygodne opakowanie w tubce
+nie ciemnial
+nie zapychal, nie podkreślał suchych skórek
Wady:
-słaba gama kolorystyczna
-nie jest już dostępny stacjonarnie

Spoko

Przez pewien był to jeden z moich ulubionych podkładów na co dzień, był lekki i dość dobrze kryjący, łatwo dostępny w każdej drogerii i cena tez była w porządku - szkoda, że nie ma już tej wersji :)