Wibo, Mix Sand (Lakier do paznokci)

Wibo, Mix Sand (Lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Strukturalny lakier do paznokci o luksusowym efekcie specjalnym. Tysiące subtelnych odcieni łączą się ze sobą i przenikają w szorstkiej i śliskiej trójwymiarowej formule. Kolory kolekcji bazują na powrocie do tropikalnych odcieni rafy koralowej i oceanicznej roślinności.

Raczej na tak

Oceniam kolor 03.

Na co dzień nie maluję paznokci lakierami, więc używałam tego lakieru od święta. Ale przyznaję, że jest całkiem przyzwoity :)

Plusy:
*trzyma się dość długo w porównaniu do standardowych lakierów (zaczął odpryskiwać po ok. 5 dniach)
*uzyskuje się nim naprawdę ciekawy efekt
*dość szybko zasycha na paznokciach
*wygodny, szeroki pędzelek
*cena – kosztuje kilka groszy

Minusy:
*po ok. 3 dniach znika „świeżość efektu”
*zgęstniał mi w buteleczce po kilku użyciach
*po nałożeniu kilku warstw (a raczej jest to niezbędne) może być problem z łatwym zmyciem lakieru

Lubię go, ale nie wiem czy powrócę.

Jest ok

Mix Sand - niby nowość jednak jak dla mnie niezbyt fajna. Oczekiwałam lepszego efektu, choć trzeba przyznać że są o wiele trwalsze niż zwykłe lakiery tej marki. Lakiery WIBO mają piękne odcienie w dobrej cenie - ale niestety nie są zbyt trwałe. Maksymalny czas trwałości nałożonego lakieru u mnie to 2 dni. Dlatego używam ich wyłącznie okazjonalnie, a szkoda bo mają śliczne kolory i łatwą aplikację. Dostępne w Rossmannie w dobrej cenie, na promocji wręcz za grosze. Jednak do trwałego manicure nie polecam.

Taki sobie

Lakier się koszmarnie zmywa. Średnio kryje i dosyć szybko odpryskuje. Jest w miarę tani a pojemność jest duża. Opakowanie średnio wygodne a lakier dosyć szybko gęstnieje w buteleczce. Taki sobie.

fajny efekt

Nie jest to typowy lakier pisakowy. Zamiast drobinek przypominających piasek ma zatopione jakby niteczki,które dają wg mnie bardzo ciekawy efekt. Najlepiej bedzie wyglądał położony jako top na zwykły lakier o podobnym kolorze,ma bardzo słabe krycie więc jeśli chcemy nałożyć go bez koloru bazowego trzeba nałożyć kilka warstw żeby dobrze pokrył płytkę.Jeśli chodzi o trwałość to wg mnie jest bardzo dobra, po ok. 4-5 dnach zaczyna odpryskiwać Ma dość wygodny pędzelek,jest tani i dostępny. Z minusów jakie zauważyłam to na pewno konsystencja, która jest jakby gumowa,przez co nakładanie kolejnych warstw jest trochę problematyczne. Lakier dość długo schnie, na pewnodlużej od przeciętnego piaska. Wydaje mi się, że zmywa się go o wiele gorzej niż zwykły lakier piaskowy. Mimo wszystko warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

porażka

lakier kusi ceną i jfajną kolorystyką, ale malowanie to istny koszmar

- słabo schnie
- słabo kryje
- efekt gumy

nie kupię i odradzam
plusów brak

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka razy pomalowałam resztę wyrzucę

badziew

Lubie lakiery wibo al. ta seria to kompletna prażka. Mam kolor ze zdjęcia. Dla perfekcyjnego pokrycia płytki potrzebuje 4 warstw lakieru. A kto ma czas i siłe na takie zabawy ? Schnie w nieskończoność zachowuje się jak plastelina i schodzi już w pierwszy dzień. Efekt na paznokciach łądny ale jest to gra nie warta świeczki. Nie polecam

całkiem fajny

W zeszłym roku szalałam na punkcie piasków. Później mi przeszło, ale jak zobaczyłam śliczne, jaśniutkie piaski,to musiałam mieć.

*Mój odcień to chyba numer 3 z tego co pamiętam. Jaśniutki, delikatny róż. By idealnie pokryć białe części paznokcia potrzeba 3 warstw, bo jeszcze po drugiej są lekkie prześwity, ale nikt nie przygląda się aż tak moim paznokciom,więc przeważnie daję dwie.
Fajny efekt też jest nakładając jedną watswę na jakiegoś nudziaka lekko różowego. Wtedy jest mało drobinek, a jakaś odmiana.

*Drobinki to też takie maleńkie paseczki, co mi się podoba, nie tylko ziarenka okrągłe.

*Lakier szybko wysycha na paznokciach.

*3ciego dnia konieczne jest zmycie go, bo już jest pościerany z końcówek.

*Cena regularna, to ok.8 zł, ja kupiłam za jakieś 4 zł.

*Całkiem dużo kolorów do wyboru było z tego co pamiętam.

*Wiadomo zmycie trochę czasochłonne jest.

Ogólnie z mojego kolorku jestem zadowolona. Nie wiem jak tam z ciemnymi.

Używam tego produktu od: niedawna

Nie polecam

Niestety nie polecam tego produktu. To jedna z najgorszych moich inwestycji w lakiery do paznokci.
Skuszona nowatorską funkcją lakieru, jaką jest efekt piasku (pierwszy raz widziałam lakier tego typu ;) dokonałam zakupu i...
(-) lakier jest jakiś taki... ciężki. Strasznie czuć, że się go ma na paznokciach. Ja wiem, że każdy czuć w mniejszym czy większym stopniu, ale ten czuć strasznie;
(-) o wszystko zahacza! Nie radzę mieć pomalowane paznokcie tym oto wytworem wyobraźni producenta, gdyż wszelkie rajstopy i inne delikatne tkaniny łagodnie mówiąc ulegną destrukcji;
(-) zmywanie tego cuda to koszmar... Zaciąga waciki i nijak idzie tego się pozbyć... Jakby chciał zostać z nami na zawsze ;).
Nie polecam tych wszystkich wrażeń.

Używam tego produktu od: kilku msc
Ilość zużytych opakowań: 2, ale nieskończone

A ja lubię

Mam kolor różowy, nr 3. Na paznokciach wyglada jak delikatny, łososiowy róż. Po nałożeniu dwóch warstw prezentuje się najlepiej.

+ Lakier bardzo ładnie wygląda na paznokciach, to delikatny brokato-piasek
+ Super trwałość, u mnie spokojnie trzyma się minimum tydzień
+ Niska cena

+/- Świetnie się trzyma, ale także ciężko go z zmyć z paznokci i trzeba się z tym pomęczyć

- Trochę ciężko się nim maluje, bo lakier ma nieco glutowatą konsystencję

Warto wypróbować, tym bardziej, że lakiery Wibo nie są drogie - ja polecam, przynajmniej kolor nr 3, bo nie wiem, jak sprawdzają się inne.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

piękny kolorek - w butelce

mam kolor różowy, który pięknie wyglądał w opakowaniu - jasnoróżowe drobinki w łososiowej bazie
niestety, żeby uzyskać efekt widoczny choć trochę potrzeba 2 a lepiej 3 warstwy
lakier ani nie kryje tak jak pozostałe piaski wibo ani nie schnie tak szybko
trwałość ok 2-3 dni ale oczywiście odpryski nie są tak widoczne jak przy ciemnych lakierach
zmywanie łatwiejsze niż zazwyczaj przy piaskowych/brokatowych
co z tego jak trzeba cał wieczór spędzić na malowaniu, a efekt na paznokciach nie powala?
użyłam 3 razy i wyrzuciłam do kosza

Używam tego produktu od: ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: odrobina 1

jest efekt, jest trwałość

fiu fiu co za lakier! no brawo Wibo!

lakier hmm stylizowany na sally hansen fuzzy coat.
Oczywiście moja teoria jest wielce naciągana;-)

Ten produkt to nic innego jak tania podróbka fuzzy. drobinki i efekt końcowy "trochę" podobny.
Lakier oprócz piasku ma też takie właśnie podłużne drobinki.
Na paznokciu DOPIERO PO 3 WARSTWACH (A MOŻE I BYŁO ICH WIĘCEJ-KTO BY TAM LICZYŁ;-) daje ładne krycie i efekt. Oczywiście z każdą warstwa płytka imponująco przybierała na grubości, ale i "twardości".
Na szczęście po tak wyczerpującym malowaniu otrzymujemy nagrodę: MEGA TRWAŁOŚĆ! paznokcie z jednym mini odpryskiem żyły sobie tydzień i 3 dni. Byłam zmuszona je zmyć, bo zrobiły mi się bardzo nieestetyczne odrosty, co jeszcze bardziej spotęgowało wśród znajomych ocenę salonu;-) ach dopiero po pokazaniu lakieru uwierzono, że to nie hybrydy:-p
Minusem jest trudność zmycia i mały wybór kolorów;/ brakuje mi jakiegoś "gryźmnieJóziu" koloru!!!
Obecnie mam nr 2 - takie coś zielono-białe, es geht! jak to mówią;-)

przy najbliższej okazji kupię inny kolorek i mam nadzieję, że moja ocena nie ulegnie zmianie

Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze

Sprawdziłam i zdanie zmieniłam. Zgadzam się z wpisem poniżej. Ten róż, który miał być ładny i delikatnie pudrowy...to jakaś pomyłka. Zero krycia, brak efektu..nie ma nic, co może mnie zachwycić. Ciężko mi stwierdzić dlaczego róż, tak bardzo różni się od zieleni. Te dwa lakiery to jakieś przeciwienstwa.

Pieniądze wyrzucone w błoto

Skuszona ślicznymi kolorkami tych lakierów, chwyciłam nr 3 - taki jakby pudrowy róż. Miałam miłe wspomnienia po WOW Glamour Sand, więc myślałam że i teraz będę zadowolona. Myliłam się.

Plusy:

+ Kolor i drobinki - to jedyne co mi się podoba (i tylko w buteleczce...) - pudrowy róż z lekkimi opiłkami wygląda ślicznie.

Minusy:

- Struktura - to nie przypomina nawet piasku, owszem, nie jest gładka, ale piaskiem tego nazwać nie mogę.

- Krycie - myślałam, że ten pudrowy róż będzie pięknie prezentował się na paznokciach, a zresztą cechą lakierów piaskowych jej zazwyczaj piękne krycie, a tu problem - prześwit! Ten piasek jest praktycznie lakierem bezbarwnym z drobinkami, i lakier wygląda pięknie tylko w buteleczce. :/

- Trwałość - po dwóch godzinach, kiedy chciałam otworzyć klapkę od swojego telefonu, lakier "zjechał" mi z płytki paznokcia. Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby lakier piaskowy nie mógł wyschnąć po takim czasie!

- Cena - w Rossmanie dałam dziś za niego 8 złotych...

Nowej serii lakierów z WIBO mówię zdecydowane NIE!

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: jedno malowanie