Wibo, Fixing Powder (Puder sypki utrwalający)

Wibo, Fixing Powder (Puder sypki utrwalający)

Średnia ocena: 3.64/5

Wibo Fixing Powder to półtransparentny utrwalacz makijażu w sypkim pudrze. Matuje, utrwala zarówno podkład i korektor. Zapewnia idealną bazę wyjściową do aplikacji różu i rozświetlacza. Jego drobno zmielona konsystencja ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju podkładu. Zawarty w pudrze sypkim Wibo Fixing Powder kolagen działa nawilżająco i regenerująco.

rozświetlający, sypki
matujące, rozświetlające, utrwalające
Krycie
lekkie

Lubimy się

Zużyłam całe opakowanie pudru i jestem zadowolona poza tym jednak jest trochę mało wydajny, ale za to bywa w promocji często i jest łatwo dostępny.

Ładnie trzymał mat i utrwalał makijaż bez efektu maski, nie powodował u mnie wyprysków, co się bardzo rzadko zdarza.

Z pewnością kupię ponownie.

Wibo fixing puder utrwalający

Wibo fixing puder jest moim ulubieńcem.
Moja twarz się wyświeca w strefie T
a dzięki temu pudrowi mój makijaż ma pełne krycie , kryje nawet moje pory ,
i jest bardzo trwały
Nie trzeba nic dokładać poprawiać przez cały dzień wytrzyma na buzi , nie zapycha!

ulubieniec z niższej półki cenowej

Kupiłam go pierwszy raz kilka dobrych lat temu i choć lubię testować inne produkty to często do niego wracam. Po pierwsze super cena, a na promocji to już w ogóle. Kupuję go właśnie wtedy, gdy jest przeceniony i płacę za niego około 15zł. Po drugie świetna jakość jak za taką cenę. Ten puder naprawdę dobrze utrwala makijaż. Co użytku codziennego- rewelacja. Matuje, sprawia, że moja skóra się nie świeci. Nałożony na twarz wygląda naturalnie. Jest w kolorze transparentnym, nie przyciemnia makijażu no po prostu produkt idealny. Sprawdzi się do każdego odcienia podkładu.
Pojemność jest dość mała, ale wydajna. Nie trzeba nakładać go dużo by uzyskać pożądany efekt.
Zdecydowanie jestem na tak i szczerze go polecam.

Kolejny fajny produkt marki Wibo

Kolejny fajny produkt marki wibo. Sypki puder utrwalający, półtransparentny utrwalacz makijażu. Matuje i utrwala podkład jak i korektor. Makijaż po całym dniu jest niemal w nienaruszonym stanie, nadaje się do każdego rodzaju cery.
Produkt bardzo wydajny, jednak nie używajmy go zbyt dużo , bo może w zły sposób "rozjaśnić" skórę twarzy.
Opakowanie to mały słoiczek z nakrętką, gdy go otworzymy widzimy pojemniczek z dziurkami przez które w łatwy, szybki i zwinny sposób możemy wyspać puder np. do nakrętki produktu i wtedy go użyć. Nie wysusza skóry i nie podrażnia,
Bardzo przyjemny produkt w dobrej cenie. :)

Może być

Kupiłam ten puder z polecenia, jednak nie byłam z niego w pełni zadowolona. W lecie totalnie mi się nie sprawdzał, bardzo szybko się po nim wyświecałam, a nie mam do tego tendencji. Gdy wróciłam do niego w zimie, sprawa miała się dużo lepiej. Puder ładnie matowi, ale nie bieli. Jednak nie podoba mi się w nim to, że za bardzo się sypie i unosi brudząc wszystko wokół. Przy innych pudrach sypkich nie miałam aż takiego problemu.

Za tą cenę super

Pierwszy raz kupiłam ten puder z 2 lata temu zachęcona niską ceną i czasem do niego wracam.
Puder mieści się w małym zakręcanym słoiczku więc bez problemu zmieści się do każdej kosmetyczki, w środku ma sitko.
Puder jest drobno zmielony ale nie zauważyłam żeby dusił i latał w powietrzu przy aplikacji. Puder jest jasny ale nie bieli twarzy. Daje dość dobre zmatowienie i mimo małej gramatury starcza na długi czas.

Dobry puder

Dobry, lekki puder, adekwatny do ceny. Lubię pudry transparentne, więc chętnie kupiłam go do przetestowania. Okazał się wydajny, spełniał swoje zadanie - utrwalał, ale nie na długo. Według producenta działa również nawilżająco i regenerująco dzięki zawartemu kolagenowi, jednak nie odczułam za bardzo tego działania.

Nie wiem czy kupię ponownie, chyba przekonałam się, że wole pudry sprasowane, nie za bardzo odpowiada mi sypka formuła.

Fajny lekki

Puder sypki jest bardzo lekki, fajnie matuje cere, nie zostawia smug plam. Ogólnie trwalosc ma na pol dnia bez poprawki. Fajnie sie komponuje z podkladem. Cenowo mozna kupić na promocji i to jest super. Wydajnosc na plus

Basic

Puder fajnie utrwala, lekko wysusza okolice oka, niestety wpływa na kolor podkładu - jestem blada i po aplikacji pudru na podkład widać jak odcień się zmienia. Produkt na pewno w moim przypadku - cery mieszanej, jak najbardziej wystarcza na co dzień i nawet lepiej wygląda po "uleżeniu się" na skórze po ok. 2 godzinach. Czasami kiedy pod ręką akurat nie mam nic innego wracam do niego, aczkolwiek nie jest to nic wow.

Dobry i tani

Opakowanie zawierające 5,5 g produktu jest proste i poręczne. Jedyny jego minus – zdarza się, że jeśli produkt nie leży grzecznie na płasko na półce tylko zostanie wrzucone do torebki to produkt przesypuje się przez te dziurki i trzeba otwierać ostrożnie bo można się zaskoczyć ilością produktu i pobrudzić sobie ubranie (gdy byłam na etapie przejścia z pudrów prasowanych - zdarzyło mi się wielokrotnie).

Puder jest bardzo drobno zmielony, pędzelek zbiera go w dużej ilości, więc przed użyciem należy go porządnie strzepnąć. Kolor jest neutralny, dostosowuje się do odcienia podkładu. Puder nie robi plam, nie wchodzi w zmarszczki i dobrze matuje (w trakcie dnia potrzebuje kilku poprawek). Wydajność produktu jest średnia – jedno opakowanie starcza mi na ok. 1,5-2 miesięcy.

Moja skóra: Niezbyt wrażliwa, ze skłonnością do wyświecania się (czoło, nos i okolice, broda) w ciągu dnia. Raczej grubsza z tendencją do rozszerzonych porów w strefie T. Sporadycznie pojawiają się na niej wypryski w okolicach żuchwy i policzków.

Poprawny produkt

Ciężko mi określić jaki mam stosunek do tego produktu po jego używaniu.
Z jednej strony puder robi dokładnie to co ma za zadanie robić, czyli matuje skórę i sprawia, że makijaż dłużej się utrzymuje, jednak nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów.
Dodatkowo nie zauważyłam zbyt wielkiego efektu wygładzenia i niestety widocznie rozjaśniał mi podkład.
Uważam, że produkt jak za swoją cenę jest w porządku, ale można znaleźć wiele innych lepszych bądź równie dobrych. Co nie zmienia faktu, że nie jest jakiś bardzo zły i gdybym miała go pod ręką pewnie użyłabym go w swoim makijażu.

Mój ulubiony

Świetny puder,daje efekt Photoshopa. Utrwala makijaż i pięknie wygląda. Nie ciastkuje - co u mnie jest często problemem. Polecam z całego serca,na pewno będzie stale gościł w mojej kosmetyczce.