Kallos, KJMN, Cherry, Maska do włosów z olejem z pestek czereśni

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 000 ml

Kondycjonująca maska do włosów z olejem z pestek czereśni. Maska w kremie o delikatnej teksturze do mocno zniszczonych włosów. Po zastosowaniu włosy staja się odżywione lśniące, aksamitne i miękkie.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
w słoiku
lekkie
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych

Wiśniowa pielęgnacja włosów

plusy:
+ gęsta konsystencja
+ przyjemny wiśniowy zapach
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ dobrze wygładza
+ zmiękcza
+ nie obciąża

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
- niska dostępność

Mmm taniutki

Uwielbiam rzeczy, które są tanie i dobre, a to łączy ze sobą te dwie cechy. Nie dość, że dobrze wygładza włosy to jeszcze dobrze pachnie ( ja akurat lubię takie cukierkowe zapachy).

Ja używam tego raczej jako odżywka niż maska, bo jest na opakowaniu napisane, żeby zmyć po 2 minutach, a ja nie lubię za długo stać z odżywkami na głowie, ale jestem pewna, że gdyby ktoś dodał do tego jakieś fajne składniki to mógłby mieć z tego dobrą maskę

Lizakowy zawrót głowy

Jednym z niewielu plusów, które znalazłam w tej masce to zapach - cukierki wiśniowe albo lizaki.
Dodatkowy plus za duża pojemność przy niskiej cenie oraz lepsze rozczesywanie włosów.

Oprócz tych plusów, nie znalazłam nic, co zachęcałoby mnie do zakupu kolejny raz.

Kosmetyk praktyczny i ekonomiczny

A do tego ładnie pachnie dosyć chemiczną wisienką, ale jednak przyjemną i włosy też późnej mają miły zapach, a lubię mieć pachnące oraz czyste włosy :)

Kallosy lubię za dobrą jakość połączoną z ekonomią. Nie będę przepłacać za ekskluzywne maski z kosmosu gdy moim włosom w pełni pasuje tańsza oferta drogeryjna.
Z tymi maskami jest tak, że trzeba je testować oraz sprawdzać na sobie, bo nie każdy wariant się sprawdza-zależy od włosów. Wiśniowego Kallosa dostałam w spadku od siostry, bo ta wersja za słabo dociąża jej grube i suche fale. Z kolei na moich gładkich oraz zdrowych włosach sprawdza się dobrze, chociaż mam wrażenie, że lubi obciążać. Dlatego zawsze nakładam jej mniejsze ilości(unikając skóry głowy) oraz dokładnie wypłukuję, wtedy włosy są lekkie oraz utrzymują świeżość standardowo.

Ja używam jej na kilka sposobów, ostatnio wyjątkowo polubiłam za to Kallosy.
Jako odżywka d/s(wmasowywana przez minutę w umyte włosy i spłukana) dobrze wygładza, ułatwia rozczesywanie oraz kondycjonuje zapobiegając elektryzowaniu.
Jako maska(nałożona na 15-20 minut na włosy umyte i odciśnięte z wody) wyczuwalnie je zmiękcza oraz dociąża dodając blasku.
Świetnie emulguje oleje-dzięki gęstej konsystencji nie spływa z głowy, można nią dłużej masować włosy, aby dobrze je pokryć kosmetykiem. Dzięki temu mam pewność, że maska dokładnie połączyła się z użytym wcześniej olejem ułatwiając jego zmycie szamponem.

Mój ulubiony!

Maska, która jest ze mną praktycznie od dawna... Nigdy mnie nie zawiodła i zawsze ilekroć do niej wracam, ma taki sam zbawienny wpływ na moje włosy.
Duże, litrowe opakowanie, bardzo wydajna odżywka, kremowa, biała, gęsta konsystencja. Pięknie pachnie, uwielbiam ten zapach!
Nakładanie tej odżywki to czysta przyjemność... Zawsze mam opakowanie w domu bo nigdy nie może jej zabraknąć xD Stosuje ją prawie codziennie, po pracy biorąc prysznic myje nią głowę, w dniu wolnym nakładam na świeżo umyte włosy i spłukuje. Nie obciąża moich włosów, sprawie że są błyszczące, odżywione i sypkie. No i oczywiście pięknie pachną :)

Najlepsza z odzywek kallos

Jest to najlepsza z odżywek Kallos stosowana do tej pory. Wszystkie z Kallosów mają podobny wygląd i konsystencję. Ten jednak NIE posiada w składzie protein.

Co na plus?
+po pierwszym użyciu daje przyjemne, wygładzone, "lejące się włosy", łatwe w rozczesaniu
+NIE posiada protein (kluczowy plus), a nie łatwo odszukać odżywkę bez protein w składzie ;)
+ lekko obciąża włosy, jednak nie jest to ekstremalny efekt
-/+ polecam stosować go w odstępach czasu, stosowany codziennie może osłabić blask włosów

po za zapachem niezbyt wiele pozytywnych dzialan ma

piekny zapach , na wlosach utrzymuje sie do kolejnego mycia, ale powoduje , e wlosy sie przetluszczaja, sa zbyt mocno obciazane , nie widze jakiegos blasku na wlosach po jej uzyciu. Opakowanie duze, ja nie dalam rady wykorzystac do konca, bo moje wlosy byly na nie

Oj jaka przyjemna:)

Maskę kupiłam w Hebe pod wpływem emocji. Przed zakupem nie szukałam informacji na jej temat, nie czytałam recenzji. Miałam kiedyś jedną maskę z tej firmy, więc stwierdziłam że znowu zaryzykuję..i nie żałuję. Produkt ma idealną konsystencję, nie jest za gęsta ani za lejąca. Zapach jest słodki, trochę sztuczny ale w sumie bardzo przyjemny. Maskę na włosach trzymałam przepisowo 5 minut,efekty przerosły moje oczekiwania. Włosy są bardzo miękkie,świetnie się układają,są delikatnie błyszczące. Maska widocznie poprawiła ich stan. Za taką cenę niczego więcej nie potrzebuje. Jest super!

średniak

Używałam wielu masek z Kallosa i tak jakoś nie zapada mi w pamięć. Jest emolientowa ale mam wrażenie że jednocześnie trochę tłuści ale wcale nie dociąża tak włosów i nie zamyka pielęgnacji. Zdecydowanie wolę Blueberry.
Zużyłam ją jako emolientowe O przed myciem i tyle, ale nie powala.

Na włosach wiele nie robi, ale za to jest świetna do golenia

Maska jest zamknięta w dużym, plastikowym słoju. Jest białego koloru, o dość gęstej konsystencji i trochę chemicznyn zapachu wiśni.
Maska łatwo rozprowadza się na włosach i dość łatwo zmywa. Włosy po jej użyciu są miękkie, wygładzone, dobrze się rozczesują. Efekt ten utrzymuje się do kolejnego mycia. Na dłuższy czas nie zauważyłam poprawy kondycji włosów.
Jednak słysząc bardzo dobre opinie na temat golenia włosów na tą maskę, wypróbowała ją do tego przeznaczenia. I tutaj sprawdziła się znakomicie. Bardzo dobrze rozmiękczył włoski na nogach, dzięki czemu bardzo łatwo się je goli. Do tego sprawia że maszynka bardo dobrze prześlizguje si ę po skórze, co sprawia, że bardzo łatwo goli się nogi bez zacinania. Oprócz tego maska pozostawia nogi nawilżone. Jetsemz niej bardzo zadowolona.

Dobra, ale bez efektu wow

Po masce włosy są gładsze, ale nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Oczekiwałam dużo więcej. Mam bardzo gęste włosy z tendencją do puszenia się, zazwyczaj są świecące, maska na pewno nasila ten efekt lśnienia i sprawia, że są bardziej miękkie. Nie jest odczuwalne żadne uczucie nawilżenia, włosy dalej się puszą (nie tak bardzo jak wcześniej, ale wciąż). Zapach jest dosyć chemiczny, ale dalej przyjemny. Utrzymuje się przez jakiś czas na włosach.

Ujdzie

Stosuje te maske od roku choc z malymi przerwami.Moje pierwsze wrazenia o niej oceniam w skali od 1-10 na 6.Ale nie wiem czy do niej wróce,już powoli ją kończę.Mam jeszcze drugą Aloesową,ktora stosowalam zamiennie,jednak znacznie bardziej przypodobała mi sie wersja cherry.Ogolnie maska poprawna,tzn pokazala mi ze cos jednak moze poruszyc i zmienic moje wlosy bo dawniej sadzilam,ze trzeba sie pogodzic ze sa brzydkie i problematyczne ,ze takie geny i ich uroda.Jednak nadal nie spelnila w pelni wszystkich moich oczekiwan i bede szukala dalej swojego 10/10.