Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Linia depilatorów Braun Silk-épil 9 Wet&Dry to najbardziej zaawansowane i wielofunkcyjne urządzenia do depilacji dla kobiet, które oferują zarówno depilację, masaż i peeling ciała w jednym urządzeniu. Depilatory z tej serii mogą być stosowane zarówno na sucho (najlepiej po cieplej kąpieli) jak i w wodzie, pod prysznicem lub w wannie.

Głowica depilatora jest o 40% szersza od standardowej, więc usuwanie włosków jest o wiele szybsze, niezależnie, którą z 2 prędkości urządzenia wybierzemy. Depilatory Braun usuwają włoski tak małe jak ziarenko piasku, nawet te o długości 0,5 mm. Aby usunąć włoski dokładnie depilatory posiadają wbudowaną lampkę, która podświetla depilowany obszar. Depilator Braun Silk-épil 9 nadaje się do depilacji rożnych partii ciała – nóg, rąk, strefy bikini, czy pach. Aby ułatwić depilację, urządzenie posiada ruchomą głowicę, która dopasowuje się do konturów ciała.

W zależności od modelu, w depilatorach Braun Silk-épil 9 Wet&Dry dostępne są rożnego typu końcówki: nasadka z rolkami masującymi (masuje miejsce depilacji, dzięki niej depilacja staje się bardziej komfortowa), nasadka do kontaktu ze skórą (przyśpiesza proces depilacji), nasadka goląca, końcówka do głębokiego masażu skóry (zielona nasadka z wypustkami, która poprawia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry), szczoteczki do delikatnego i mocnego złuszczania naskórka. W wybranych zestawach dostępne są także szczoteczki do oczyszczania twarzy, które są 6 razy skuteczniejsze niż ręczne mycie twarzy.

Najnowsze depilatory z linii Silk-épil 9 posiadają technologię SensoSmart™. Technologia pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, ponieważ lampka podświetla się na kolor czerwony i sygnalizuje, że nacisk jest zbyt mocny.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Kocham ten depilator.

Depilator ma w sobie dwie nasadki masujące nasadkę do depilacji twarzy, głowicę do przycinania, kabel zasilający, szczoteczkę do oczyszczania twarzy i instrukcję obsługi. Depilator jest biały, lekki, nie wyślizguje się z dłoni. Depilowałam się na sucho i na mokro nogi, pachy i okolice bikini, depilacja z włosków przebiega szybko i sprawnie, końcówki do depilacji można też bez problemu dokupić. Jestem zadowolona z tego sprzętu.

Git

Produkt dostałam w prezencie. Na początku miałam mieszane uczucia, bo użycie go na mokro czy na sucho to po prostu ból, ale to tylko przy pierwszym kontakcie, później już o wiele lepiej. Teraz najlepiej lubię go używać na mokro, włoski tak szybko nie odrastają. Ale pamiętajmy by przed użyciem zrobić lekki peeling wtedy efekt będzie lepszy. Jestem też zadowolona z tego, że jest dołączone do niego dużo końcówek, można wyrywać włoski, a także golić.

• Łatwość obsługi: 5

Golenie na sucho i na mokro

Depilator Silk-épil towarzyszy mi od paru lat. Dostałam w prezencie od męża, w zestawie mam sporo ciekawych nakładek: 2 szczoteczki czyszczące(miękka i twarda), nakładkę masującą i 2 nakładki do depilacji i do tradycyjnego golenia z trymerem. Głowica depilująca ma dodatkowo taką nakładkę masującą. Świetną sprawą jest też dioda led dzięki której nie pominie się żadnego włoska:) sam depilator jest wygodny o bardzo ładnej perłowej z drobinkami rączce. Mamy także dwa stopnie prędkości.
Golić można się na sucho i na mokro. Ja jestem dość odporna na ból depilacyjny więc wolę wersję depilacji na sucho. Co do utrzymywania efektu gładkiej skóry moim zdaniem jest to sprawa bardzo indywidualna ja akurat jestem z tych co szybko włosy rosną. Ogólnie jestem zadowolona ale nie powiem tanie to to nie było.

• Design produktu: 4

Efekty na długo

Na początku używania tego typu depilatorów bardzo się wzdrygałam przed tym zabiegiem, bo po prostu bolało. Zaciskałam zęby i jechałam dalej. Z czasem skóra przyzwyczaiła się do depilacji. Mój sprzęcik niestety się wyeksploatował ze starości i zakupiłam sobie to cudo techniki. Cena jest dość wysoka, ale warto. Zdecydowanie mniejszy dyskomfort podczas depilacji. Cały zabieg trwa krócej, więc jest również oszczędność czasu. na skórze nie miałam takich silnych zaognień, no i skóra jest znakomicie ukrwiona poprzez jednoczesny masaż.

Dobre efekty

Depilator jest bardzo dobry. Z łatwością łapie włoski i wyrywa ich dość dużo za jednym pociągnięciem, choć niestety nie wszystkie. Podoba mi się, że efekty są długotrwałe. Szkoda tylko, że po wszystkim włosy wrastają w skórę. To najgorszy problem

Silk-epil 9 Cudo

Przychodzę z opina na temat depilatora braun silk-epil 9.
Długo zastanawiałam się nad zakupem takowego urządzenia ale przez ogromny wybur na rynku ciężko było zdecydować się na konkretny model, moje wcześniejsze doświadczenia z depilatorami nie należały do udanych co skutkowało długoletnia przerwa w użytkowaniu urządzeń. W ostatnim czasie zmęczona już co dwudniowym goleniem nóg postanowialm spróbować jeszcze raz. I szok ile tego jest i jakie. Wybór był między firma philips a właśnie Braun, zachęcona opiniamy wybrałam Silk-épil 9. Dziś wiem Ze to był strzał w 10!! Pierwsze użycie i WOW nie bolalo aż tak jak się spodziewałam, w sumie to praktycznie wcale (dodam że nogi były przez kilka lat tylko golone), czułam dyskomfort nic strasznego. Depilator dobrze trzyma się w ręku, ma dwie prędkości( ja odrazu zaczęłam na 2 pretkosci) ruchama nasadka to ogromny plus bo trzymamy jak nam wygodnie, rolki masujące spełniają swoje zadanie. Dioda daje faktycznie sygnał gdy za bardzo Dociskamy urządzenie. W pudełku znajdują się:
Depilator Braun Silk-épil 9
Głowica golarki do depilatora
Głowica goląca
Nasadka trymująca do depilatora
Nasadka trymer
Nasadka do kontaktu ze skórą
Nasadka do twarzy
Nasadka do twarzy
Stylizator do okolic bikini
Trymer Silk-épil 3 w 1
Bateria AAA
Szczoteczka do czyszczenia
Inteligentna wtyczka
Saszetka do depilatora szrzecze polecam każdemu.

Depilator na Medal!

Jakiś czas temu sprawiłam sobie depilator marki Braun model SES9-710 SensoSmart, biały/fioletowy
Jego najważniejsze specyfikacje
System usuwania włosów: Pęsety
Ilość pęset w głowicy: 40
Zasilanie: Akumulator
Ruchome głowice golące: Tak
Regulacja prędkości: Tak
Możliwość mycia pod wodą: Tak

Do depilatora dołączone były nakładki do golenia, przycinania, depilacji oraz rękawica chłodząca, która koi skórę po depilacji.

Technologia MicroGrip z głowicą szerszą o 40% usuwa włosy za jednym pociągnięciem, zwiększając skuteczność zabiegu. Technologia SensoSmart™ kieruje depilacją za pomocą czerwonej lampki, zapewniając odpowiednią siłę nacisku.

Co o nim sądzę? I jak z tym bólem?

Przed depilacją należy zrobić peeling skóry i najlepiej robić depilację po kąpieli lub w trakcie.

Mamy do wyboru dwa tryby, na początku warto zacząć od pierwszego, delikatniejszego, a z czasem przejść mocniejszy, drugi tryb. Dołączona lampka jak najbardziej spełnia swoją funkcję, zapewnia intensywne światło, które pozwala dojrzeć wszystkie ukryte włoski.
No i co najważniejsze - depilację można wykonywać na mokro.
Najlepiej depilator pracuje na dłuższych włosach gdyż łatwiej je chwyta.

Osobiście jestem bardzo zadowolona, długo się wzbraniałam i nie mogłam zdecydować. Ale idzie lato, chciałam mieć gładkie nóżki na dłużej. Oczywiście pierwsze użycie było bolesne, chociaż byłam nastawiona na jeszcze większy ból. Teraz z czasem przyzwyczajam się coraz bardziej.
Dla efektów warto, bo włoski odrastają naprawdę wolno i przez około 2 tygodnie mogę cieszyć się gładkimi nogami, wiadomo jakieś tam pojedyncze sztuki się trafią, gdyż włosy rosną nie równo.
Zauważyłam też, że włosów jakby jest mniej i stały się jaśniejsze i cieńsze.

Niestety mimo peelingu niektóre włoski wrastają w skórę, ale no coś za coś trzeba ręcznie lub pęsetą je "uwalniać" ze skóry.

Odważyłam się użyć depilatora także na pachy, no tu już ból jest zdecydowanie większy, ale też do przeżycia, włoski pojawiają się szybciej niż na nogach, ale i tak wolniej niż przy goleniu zwykłą maszynką.

Ogólnie jestem na TAK

Fajny

Depilator dostałam od męża w prezencie . Na początku bałam się używać . Ale muszę przyznać że obawy były bez podstaw . Fajne urządzenie bo jest 3 w 1 . U mnie nr 1 to jakby funkcja peelingu. Jeśli chodzi o depilację jest ok. Ale jakiego bum nie ma . Jest dobry. Cena też nie jest jakaś wysoka. A urządzenie jest dobrze zrobione,widać ładny efektowy design. Ogólnie polecam . Każdy ma inny tym skóry i wrażliwości więc najlepiej moim zdaniem nie sugerować się opiniami tylko jak ktoś może sobie pozwolić na kupno to przetestować na sobie .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Łatwość obsługi: 4

Tego potrzebowałam!

Gdy w moje dłonie wpadł tenże depilator w myślach pojawiła się nad moją głową chmurka,w której podskakiwałam ze szczęścia.Chciałam mieć w końcu dość z uciążliwymi golarkami,które podrażniały moją wrażliwą skórę.Pierwsze użycie i.. tak!Kochanie to jest to!- odrzekłam do mojego faceta.Sprzęt nie pozostawia ciało podrażnione,a jedynie oferuje komfort,delikatność i efektowność.Sprzęt działa mi już o przeszło pół roku bez najmniejszego zarzutu.Na odnotowanie zasługuje fakt,iż bateria wytrzymuje dość długo,a obrotowa głowica idealnie dopasowuje się do konturu ciała.\ Polecam serdecznie ten sprzęt.

• Łatwość obsługi: 4

Zaskakujący

Jest to jeden z trzech depilatorów, którego używałam u siebie i wydaje mi się, że ten spisał się najlepiej. Ogólnie nie jestem fanką tego sposobu depilacji, lecz oceniając go w zakresie, w którym producent określił jego działanie musze powiedzieć, że spełnia je wszystkie w zupełności. Bardzo pomocna u osób, które nie depilują się w ten sposób często, jest możliwość używania go na mokro. Ból jest wtedy mniejszy, co jest nieocenione przy depilacji większych powierzchni jak nogi. Co do detali, lecz również bardzo istotnych to depilator ma bardzo długi okres działania na jednym cyklu naładowania baterii, co pozwala za jednym razem wydepilować wszystko co tylko będziemy chcieli.

podsumowując to wszystko, jestem w stanie z czystym sumieniem wystawić depilatorowi 5, gdyż nawet przy mojej całkowitej antypatii do tego typu sprzętów, on okazał się dla mnie przydatny i uzyteczny

Spełnia swoje zadanie

Depilatora używam od kilku miesięcy i jestem z niego w pełni zadowolona. Skutecznie usuwa włoski i można w miarę szybko przeprowadzić depilację. Wcześniej miałam droższy depilator Philipsa i to była męczarnia - nigdy nie byłam w stanie kompletnie wydepilować skóry, zawsze zostawały jakieś włoski. Przy Silk-epil 9 zostają tylko najmniejsze, najcieńsze włoski w górnej części ud (jestem blondynką i te włoski są naprawdę delikatne).

Zawsze używam końcówki do maksymalnego kontaktu z ciałem - dzięki temu depilacja trwa możliwie krótko. Włoski odrastają po ok. 10 dniach, ale wiadomo, to już kwestia indywidualna.

Bateria starcza na mniej-więcej 50 minut, dlatego warto pamiętać, by wcześniej kompletnie naładować depilator.

Golarka w zestawie dla mnie bezużyteczna - nie jestem nią w stanie usunąć owłosienia 100%, a to dla mnie priorytet - w czasie, gdy nie używam depilatora, wolę golenie za pomocą tradycyjnej maszynki.

Lampka w depilatorze jest bardzo przydatna - umożliwia wychwycenie włosków, które w przeciwnym razie pewnie zostałyby pominięte. Przydatne jest też zawiadomienie o zbyt mocnym dociskaniu depilatora do skóry - czasem robię to zupełnie nieświadomie.

Razem od kilku lat

Depilator posiadam od 5 lat. Nie mogę w jego stronę rzucić ani jednego słowa krytyki. Depiluje bardzo dokładnie, ból jest do zniesienia. Nie zauważyłam żadnego spadku w działaniu baterii. Sprzęt pierwsza klasa, po tych kilku ładnych latach nawet mi nie przejdzie przez myśl zakup innego.