Compeed, Plastry na pęcherze

Średnia ocena: 4.84/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.88/5

Hebe

Plastry na pęcherze Compeed natychmiast uśmierzają ból i działają jak druga skóra.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez pęcherze,
- chronić przed otarciami,
- zapewniać szybkie leczenie pęcherzy.
Plastry na pęcherze Compeed pozostają na miejscu cały dzień. Odpowiednie do stosowania
również na większych pęcherzach na pięcie i podeszwie.
Opakowanie zawiera 5 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Nie wyobrażam sobie bez nich życia

To chyba zaraz obok bibułek matujących Inglot produkt,który mam zawsze w kosmetyczce.
Nie należą do tanich,ale są niezawodne. Dla osoby, którą rok w rok potrafią obetrzec te same buty (a nawet góralskie kapcie) nie ma lepszego sposobu od plastrów Compeed. Trzymają się dobrze, są wodoodporne,kiedy czas je zdjąć/wymienić dają o tym znać. Bardzo dobry sposób na pęcherze:)

• Design produktu: 5

Jakbym miała odpowiedzieć, jakie 3 rzeczy noszę zawsze w torebce, to odpowiedziałabym: telefon, portfel i plastry Compeed

To są plastry, które ratowały mnie w najgorszych momentach- w górach, przed rozmową o pracę i w samej pracy. Są po prostu niezawodne, skuteczne i stosunkowo niedrogie jak na taki produkt, który robi cuda!
Ich największą zaletą jest ich trwałość, dobre przyleganie do skóry i działanie ochronne- przyklejasz plaster na pęcherz i jesteś w stanie ubrać buta, bez dyskomfortu.

To jeden z tych produktów, których wg mnie nie trzeba reklamować- jak już ktoś raz użyje, będzie je zawsze kupował.

Na ratunek!

Plastry Compeed są niezastąpionym narzędziem w przypadku pęcherzy na stopach. Przynoszą one natychmiastową ulgę w bólu, dzięki czemu można poczuć się znacznie lepiej już po pierwszym użyciu. Dodatkowo, stosowanie tych plastrów przyspiesza proces gojenia się pęcherzy, co jest niezwykle ważne dla osób, które są zmuszone do swojej aktywności!

Największą zaletą plastrów Compeed jest ich ochronne działanie. Chronią one pęcherze przed otarciami i dalszymi urazami, co pozwala na swobodne poruszanie się nawet w obuwiu, które normalnie powodowałoby dyskomfort. Plastry doskonale przylegają do skóry i utrzymują się na miejscu.

Choć cena plastrów Compeed może być nieco wyższa w porównaniu do innych produktów na rynku, uważam, że warto zainwestować w ten produkt. Jakość i skuteczność tych plastrów są bezsprzeczne, a ich działanie przewyższa inne dostępne opcje na rynku.

Dodatkowym atutem jest sprytne opakowanie plastrów Compeed. Są one przechowywane w bezpiecznym miejscu, co zapobiega ich uszkodzeniu. Można je łatwo schować do torebki czy kieszeni, co pozwala na wygodne noszenie ich wszędzie ze sobą, bez obaw o ich zniszczenie.

Niezastąpione

Dzień przed weselem buty obtarły mi stopy. Już myślałam że będę musiała zrezygnować ze szpilek ale pani w aptece poleciła mi te plastry. One uratowały moje stopy! Przetanczylam całą noc w szpilkach bez uczucia bólu. Plaster działa jak druga skóra. Ma hydrozelowa konsystencję i świetnie ochrania ranę przed dalszym obcieraniem. Sama nie mogłam uwierzyć że po zastosowaniu plastra mogłam spokojnie założyć szpilki i nie czułam dyskomfortu. Plaster świetnie przylega do skóry i jest na niej praktycznie niewidoczny. Trzymal się bez problemu dwa dni. Od teraz będę mieć je zawsze w torebce!

Ratują z opresji

Marka Compeed należy do przedsiębiorstwa farmaceutycznego HRA Pharma.Zaopatrza sklepy w gamę produktów stworzoną przede wszystkim z myślą o zdrowiu i wygodzie stóp,a także w celu gojenia opryszczki.
Na codzień jestem aktywna i niestety zdarza się,że buty mnie obetrą,wtedy właśnie mam w pogotowiu plastry od Compeed,które mnie nigdy nie zawiodły.Zakładam je profilaktycznie ,gdy mam nowe obuwie lub gdy czuję pierwszą fazę odcisku - dyskomfort,lekkie pieczenie i zaczerwienienie,aby zaoszczędzić sobie bólu i dotrzeć do celu bez problemu.
Produkt kupujemy razem z kawałkiem tektury.Opakowanie jest niewielkie,ma prostokątny kształt,jest poręczne.
Zrobiono je z plastikowego tworzywa,jest twarde i grubsze,bardzo dobrze zabezpiecza wnętrze,otwierane od góry.Zajmuje minimum miejsca w torebce,więc spokojnie można mieć produkt zawsze przy sobie.Jego kolorystyka jest charakterystyczna dla marki -jest to taki morski kolor wraz z grafiką odpowiadającą lokalizacji przypadłości ,tutaj mamy akurat zdjęcie skupione na tylnej części stopy z opatrunkiem.
W środku znajduje się 5 sztuk plastrów.Mają zaokrąglony kształt i są większego rozmiaru.Kolor to jasny beż,zbliżony do kolorytu skóry ,dzięki czemu nie rzucają się aż tak w oczy.
Są mięciutkie ,żelowe,plastyczne.
Dobrze przytwierdzają się do bolącego miejsca,dzięki warstwie klejącej,nie przeszkadzają podczas chodzenia.
Dzięki zgrubiałej strukturze dobrze zabezpieczają odcisk,izolując go od źródła podrażnienia.
Dawają stopom natychmiastową ulgę,odrazu czuć różnicę.Przyspieszają schodzenie pęcherza i przywracają pełną sprawność.
Nie odklejają się nawet po kąpieli,a
po kilku dniach można je bez problemu oderwać,ciesząc się wygojoną stopą.
Nie pozostawiają warstwy kleju,są po prostu świetne.
Na rynku od lat,dostępne w wielu miejscach.Cena trzeba przyznać jest wyższa,ale za taką jakość warto.

Super produkt

Zapewnienie naturalnej wilgotności skóry przynosi natychmiastową ulgę w bólu od pęcherzy oraz szybkie gojenie się ran;
Plastry Compeed® działają jak druga skóra;
ultraprzylepne, posiadają zwężające się krawędzie, dzięki czemu nie ograniczają ruchu i nie odklejają się;

• Design produktu: 4

potrzebne na wyjazd

plastry zdecydowanie spełniają swoje zadanie. Używałam ich w trakcie długiej wycieczki. Dzięki nim nic nie stało się moim odciskom.

dobrze trzymają, nie pozostawiają kleju, są bardzo wytrzymałe. Potrafią zostać na stopie nawet kilka dni. Nie podrażniają, są idealne w takich sytuacjach.

Zdecydowanie zakupie ponownie i polecam żeby mieć w apteczce :)

Weselny „must have”

Te plastry to rzecz którą każda dziewczyna powinna mieć przy sobie na weselu.
Nic tak nie psuje zabawy jak obtarte stopy od szpilek.
Zwykle plastry nie utrzymują się długa, często wcale, Pozatym opatrunek jest ruchomy i dalej jest tarcie na ranę.
Ten plaster jest jakby z wosku, można go nakleić na narażone otwarciem miejsce albo na już ranę. Ból i dyskomfort ustępuje od razu.
Tez pomógł mi na wakacjach na otarcie od klapek, dodatkowo chronił ranę przed słona wodą. Trzeba pamiętać żeby go zdjąć jak już nie ma konieczności go noszenia np na noc, ponieważ może jakby odparzyc ranę.

Uratowały mi wakacje!

Dzień przed wakacyjnym wyjazdem, buty obtarły mi nogi na piętach... żadne plastry nie chciały mi się trzymać. Postanowiłam zakupić plastry Compeed i to okazał się strzał w 10!
Trzymały się bezproblemowo przez cały dzień na pięcie, pomimo testowania ich w trudnych, pustynnych warunkach. Uratowały pięty i przede wszystkim wakacje! ;-)
Teraz są moim must have w wakacyjnej oraz domowej apteczce. Na prawdę warte swojej ceny.

• Design produktu: 5

Chyba będę się powtarzać.

Chyba będę powtarzać to co zostało już napisane w wielu recenzjach tego produktu, ale te plastry WIELOKROTNIE RATOWAŁY MI ŻYCIE.
No może nie życie, ale moje pięty.
Sprawdzają się kiedy mamy piękne szpileczki na imprezie, sportowe buty podczas całodziennego zwiedzania na wakacjach, a także kiedy musimy "rozchodzić" nowe obuwie.
Zawsze staram się mieć je pod ręką, zwłaszcza gdy spodziewam się, że będą mi potrzebne.
Oprócz tego, że po prostu spełniają swoje zadanie mają bardzo fajne i funkcjonalne opakowanie, które można później użyć na wiele różnych sposobów.
Dodatkowo jest załączona instrukcja użycia, dzięki czemu aplikacja jest banalnie prosta. Cena uważam, że nie jest wygórowana za tak świetny produkt.

Plastry

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach, aptekach, stacjonarnie oraz online
OPAKOWANIE – plastikowe opakowanie
SZATA GRAFICZNA – obrazek przedstawiający zastosowanie produktu, co jest fajne, żeby się nie pomylić z podobnym plastrami na inne części ciała
WYDAJNOŚĆ – 5 sztuk
MATERIAŁ – jak plaster
TRWAŁOŚĆ – mają bardzo dobry klej, bo nie schodzą całe podczas kąpieli
EFEKT – ulga przy chodzeniu, a to jest najważniejsze
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – sprawdza się, bo pudełeczko jest niewielkich rozmiarów, a do tego plastikowe więc zniszczenie produktu jest niemalże niemożliwe
CENA – ok. 20 zł

Natychmiastowa ULGA

Plastry Compeed to moim zdaniem najlepsze plastry na pęcherze. Nigdy mnie nie zawiodły.
Po całym dniu w nowych butach miałam na piętach ogromne pęcherze, niektóre z nich pęknięte. Ból był tak duży, że nie mogłam dojść do domu, musiałam wezwać taksówkę. Następnego dnia rano przykleiłam plastry Compeed i po założeniu tych samych butów byłam w szoku - nie czułam żadnego bólu! Plastrów się nie odrywa, po pewnym czasie same odpadają. Po kąpieli ich brzegi delikatnie się odklejają co może wyglądać nieestetycznie, ale mimo tego są one niezastąpione. Nie są to zwykłe plastry - w miejscu pęcherza gromadzi się pod plastrem jakby żel i sprawia, że pęcherz szybko i ładnie się goi.
Od tamtej pory zawsze mam je w kosmetyczce w razie czego. Są naprawdę warte swojej ceny. POLECAM!