Compeed, Aktywne plastry na odciski

stomatologicznysklep.pl
Średnia ocena: 0.00/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Aktywne plastry na odciski Compeed przyspieszają usuwanie szczególnie uciążliwych odcisków
i optymalnie przylegają do skóry.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- chronić przed otarciami oraz uciskiem,
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez odciski,
- przy pomocy kwasu salicylowego nawilżać i zmiękczać odcisk, aby szybko go usunąć.
Aktywne plastry na odciski pozostają na miejscu cały dzień. Pomagają usuwać odciski
na palcach lub na spodzie stopy. Opakowanie zawiera 6 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Pozwalają dokończyć wędrówkę na Morskie Oko osobie, którą buty obtarły do krwi

Nie skłamię jak powiem, że te plastry uratowały mi życie, a przynajmniej nie popsuły humoru moim współtowarzyszom, kiedy już mieliśmy zawracać do samochodu z wycieczki górskiej, kiedy tak mnie obtarły buty, że nie byłam w stanie dalej iść.

Plastry są mega trwałe, nie odklejają się, mimo że człowiek nadal idzie w tych butach i plaster ma cały czas kontakt ze skórą i z butem. Nie odklejają się nawet podczas kąpieli.

Po nalepieniu plastra byłam w stanie dalej iść bez bólu. Było to niesamowite, praktycznie nie czułam dyskomfortu i zrobiłam jeszcze ponad 10km!

Plaster pożyczyła mi przyjaciółka, od teraz ja również nauczyłam się, że obok telefonu i portfela jest to najważniejsza rzecz w torebce, zakupiłam je i będę zawsze mieć je już przy sobie.

Są trochę drogie, ale zdecydowanie warte zakupu!

Bardzo dobre

Plastry świetnie sobie radzą z odciskami świeżymi na stopie dając ulgę gojac i chroniąc przez blesnym otarciu w bucie z tymi starszymi i twardymi też doskonale zmiękcza twardy i zrogowacialy naskórek idealnie można wyciąć co nie trzeba bo takie ciężkie tez bywają plastry są różnej wielkości co mi się podoba nie odklejaja się i działają w szybkim tempie dobry produkt

Kocham !!

Jedne z lepszych plastrów na odciski jakie miałam. Polecam każdemu . Są mega . Dobrze się je nakłada na bolące miejsce . Dobrze leżą . Nie uczulaja i nie podrażniają . Są mega . Warto je mieć zawsze ze sobą

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 3

bubel

kupiłam je szukając pomocy na sporo odcisków...niestety nie dały rady...zużyłam 2 opakowania i nic nie pomogły..odkleiły się po krótkim czasie :(

pieniądze wyrzucone w błoto ...niestety :(

• Design produktu: 5

Nie wyobrazam sobie zycia bez nich

Ktos kto wymyslij te plastry powinien dostac moim zdaniem nobla. Od kiedy odkryłam te plastry odciski w koncu nie sa mi straszne. Nawet jesli zrobi mi sie odcisk a nie mam mozliwosci zmiany butów, przyklejam plaster i dalej moge biegac, nawet w obcasach. Do tego sa rózne rodzaje plastrów, wiec na kazdy odcisk cos sie znajdzie. Naprawde mega rewelacja

Zdecydowanie TAK!

Mam dosyć szeroką stopę stąd większość mojego obuwia sprawia, iż pojawiają się odciski. Próbowałam już wielu sposobów, jednakże plastry Compeed na odciski są bezkonkurencyjne. Skutecznie i szybko pozbywam się niechcianych odcisków. Dodatkowo w momencie ich stosowania znika ból mimo dużej aktywności.

Plastry na odciski

Jedne z lepszych plastrów na odciski dostępnych na rynku,można je kupić praktycznie wszędzie,spory wybór rozmiarów,nie odklejają się,łagodzą ból i przyspieszają proces golenia,jedyny minus to cena mogłyby być trochę tańsze.

Najlepsze!

Przez dość długi czas szukałam produktów które pomogłyby mi uporać się z odciskami. Trafiłam na compeed i śmiało mogę powiedzieć, że to najlepsze plastry na odciski i zgrubienia jakich kiedykolwiek używałam. Plastry są dostępne w wielu rozmiarach. Po użyciu większego plastra działa on akurat w tym miejscu w którym powinien. Nie podrażnia ani nie odparza skóry wokół odcisków, nie odkleja się. W ciągu dwóch dni pozwalają na pozbycie się problemu. Są dostępne prawie w każdej aptece i wielu drogeriach. Co do ceny- cóż skuteczność kosztuje, aczkolwiek warto.

Przydatne plasterki

Uwielbiam plastry Compeed. Nieraz uratowały mnie po założeniu problematycznych butów.

Plasterki na odciski świetnie sprawdzają się na małych palcach u stóp. Ból momentalnie ustaje a plasterek leczy rany/obtarcia. Trzyma się do kilku dni.

Bardzo dobre plastry w fajnym opakowaniu z zamknięciem. Do kupienia w Polsce i za granicą. Szkoda tylko, że takie drogie. :)

• Design produktu: 5

Cudowne, choć nieco zbyt drogie

Na ten produkt trafiłam w jednej z aptek w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej ponieważ miałam niestety problem z odciskami. Te plastry uratowały mnie przed rozwaleniem ich i przyspieszyły proces gojenia. Więcej informacji poniżej.

polecam

Plastry Compeed nieraz uratowały mnie przed opryszczką,a teraz plastry na odciski też są rewelacyjne.Uratowały mój palec na stopie podczas wesela:)
Więc mega plus za kolor cielisty,świetnie zlewają się ze skórą,nie odklejają się tym mi zaimponowały,szybko usuwają odcisk dzięki zawartości kwasu salicyloweg0-tak u mnie było.
Od pierwszego użycia noszę zawsze te plastry przy sobie w torebce
Compeed dotrzymuje obietnic!!!

• Design produktu: 5

Ratują w trudnych sytuacjach!

Nie ma dla mnie wyjścia w szpilkach bez plastrów w torebce. Te Compeed sprawdzają się zawsze. Dobrze się trzymają nawet przy weselnej zabawie do rana. Są wytrzymałe, zazwyczaj niewidoczne nawet w butach peep toe. Dzięki nim odciski od razu przestają przeszkadzać i można znów skupić się na wszystkim poza bólem!