Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas for Women Climacool Roll - On to przełomowy antyperspirant, który dotrzymuje tempa użytkownikowi. Posiada unikalną formułę z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości, które aktywują się podczas ruchu. Antyperspirant w kulce dla kobiet Adidas for Women Climacool Roll - On zapewnia ekstra świeżość, ekstra skuteczność,ekstra orzeźwienie nawet podczas wzmożonego wysiłku.

antyperspiranty
w kulce
ochronne, zapachowe
zapachowa

Dość dobrze chroni przed wonią potu, ale przy upałach powyżej 30 stopni potrafi zawieść w zakresie wilgotnej skóry

W dużą torbę różnego rodzaju dezodorantów Adidas (zarówno roll-on, jak i spray) zaopatrzyłam się jakiś czas temu, natchniona pozytywnymi opiniami o Marce na Portalu Wizaz.pl, za które to rady bardzo dziękuję Wizażankom, skrzętnie owe produkty testującym i opisującym, a ponadto przerażona skokiem ceny, przy spadku jakości, swojego dotychczasowego antyperspirantu, którego używałam niezmiennie od dosłownie ćwierćwiecza (!). Dodam jeszcze, że zachęciła mnie wyjątkowo okazyjna cena Adidasów – zazwyczaj widywałam je w drogeriach po ok. 12 zł, tymczasem w zwykłym wielobranżowym spożywczaku trafiłam na całą kolekcję po ok. 5-6 zł od sztuki.

Testuję je od tamtej pory zawzięcie, swoje spostrzeżenia regularnie publikuję na Wizaz.pl, i pora na opinię o roll-on Climacool.

Zużyłam dwa, przy czym jeden latem, i to wówczas najpełniej ujawniły się wszystkie jego liczne zalety oraz jedna wada – na tyle jednak istotna, że kosztująca produkt jedną gwiazdkę z oceny.

Jak wszystkie dezodoranty Adidas typu roll-on, także i ten ma analogiczne, bardzo poręczne i niebrzydkie nienachalną urodą opakowanie (białe, z jasnoszarą nakrętką i z niebieską czcionką), a kulka również działa bez zarzutu – nie zacina się i nie chlapie, a odpowiednio dawkuje kosmetyk o idealnej konsystencji, co optymalizuje dodatkowo jego wydajność.

W noszeniu okazał się być dobry – ani nie plamił i nie odbarwiał ubrań, niezależnie od ich koloru, ani nie podrażniał w żaden sposób skóry.

Zapach Climacool jest jednym z najładniejszych w kolekcji – dyskretny, delikatny, biały, lekko pudrowy – mi przywodzący na myśl jedne z ulubionych perfum – świeże i czyste Lacoste "Pour Femme". Super.

Niezależnie jednak od uroku aromatu, Climacool bardzo skutecznie zawsze, w każdych warunkach, mnie chronił przed odorkiem potu, choć i tak nie mam problemów z nadmierną potliwością, natomiast niestety – i tu pojawi się opis zdiagnozowanej przeze mnie jedynej wady produktu – przy największych upałach, przekraczających 30 stopni, nie zapewniał mi poczucia suchej skóry. Nie biłam potem, ale poczucie lepkości występowało, a i owa wilgoć przenosiła się wówczas na ubrania, choć podkreślam – bez odbarwiania lub innego rodzaju niszczenia ich.

Czyli reasumując – całkiem dobry antyperspirant, ale nie na gorące dni, bo pomimo utrzymywania świeżego zapachu, ta mogąca się wówczas przytrafić niekomfortowa lepkość skóry jest po prostu... fu.

Mając skalę porównawczą bardziej polecam roll-ony lub spray'e Adidas "6 in 1" oraz "Fresh Cooling".

Skuteczny antyperspirant

Antyperspirant Climacool zasługuje na pozytywną recenzję. Jego subtelny zapach jest niezwykle przyjemny i delikatny, co sprawia, że noszenie go jest przyjemnością. Co więcej, produkt skutecznie hamuje pocenie, utrzymując skórę suchą przez cały dzień, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza podczas aktywności fizycznej.

Jest wydajny, co oznacza, że jedno opakowanie starcza na dłużej. Co równie ważne, nie zostawia on białych śladów na ubraniach, co często bywa problemem przy korzystaniu z tego typu produktów. Nie trzeba się obawiać o nieestetyczne plamy na koszulkach czy bluzkach.

Najważniejszą cechą tego antyperspirantu jest fakt, że nie podrażnia skóry. Dla osób o wrażliwej skórze, jest to z pewnością ogromny atut, ponieważ można go używać bez obaw o swędzenie czy podrażnienia.

Podsumowując, ten antyperspirant w kulce to nie tylko produkt, który spełnia swoje obietnice, ale także zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Jego skuteczność, wydajność, brak śladów na ubraniach oraz delikatność dla skóry sprawiają, że jest to solidny wybór dla tych, którzy oczekują niezawodnej ochrony przed poceniem.

Dobry

Jest Ok. Nie brudzi ubrań, ma ładny subtelny zapach i hamuje pot. Do tego jest wydajny i tani. Dobry na co dzień. Nie wiem jak się sprawdza jeśli ktoś bardziej się poci.
Generalnie po jego użyciu ja czuje się komfortowo.

Ulubiony w podróży

Stacjonarnie używam wersji w aerozolu, kulkę kupiłam do zabierania na częste wyjazdy.
Ładny zapach, dobra ochrona, wygodne plastikowe opakowanie i dobra wydajność. Lubię i polecam.

Antyperspirant

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach, drogeriach, stacjonarnie i online
OPAKOWANIE – małe opakowanie, 50 ml
SZATA GRAFICZNA – prosta, zgodna z antyperspirantem w spreju
SKŁAD – nie jest zły
WYDAJNOŚĆ – kilka miesięcy
ZAPACH – świeży, delikatny
KONSYSTENCJA – gęsta, ale szybko zasycha na ciele i nie brudzi ubrań
TRWAŁOŚĆ – cały dzień
EFEKT – mój ulubieniec na treningach, bo kamufluje nieprzyjemny zapach, nie tłuści ubrań, nie zostawia śladów, nie podrażnił mnie po goleniu
ZESTAW – antyperspirant o tej samej kompozycji zapachowej, co jest uzupełnieniem pielęgnacji
PODRÓŻ – sprawdza się, bo nie jest zbyt duże
CENA – ok. 10 zł

Skuteczny

Antyperspirant w wygodnym nie dużym i lekkim opakowaniu. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem który jest delikatny. Antyperspirant jest skuteczny jesli chodzi o działanie, chroni przed potem i nie przyjemnym zapachem. Produkt nie brudzi ubrań i nie zostawia białych śladów. Produkt jest wydajny. Nie podrażnia skóry i nie wysusza.

Zapach czystości

Na antyperspiranty Adidasa namówił mnie mąż, który uznaje tylko i wyłącznie tę markę w kontekście ochrony przed poceniem. I faktycznie, od dłuższego czasu używam tylko Adidasa tylko w różnych wariantach zapachowych. Co jakiś czas kupuję coś innego, ale jakościowo zwykle nic nie jest w stanie dorównać antyperspirantom Adidas, więc pokornie wracam do tej marki.
Antyperspirant - jaki jest, każdy widzi. Standardowe, opływowe opakowanie z białego plastiku. Typowy aplikator w kulce.
Zapach jest delikatny, nieco kremowy, nieco świeży - taki nienachalny aromat, który nie gryzie się z perfumami.
I co najważniejsze: naprawdę działa. Skóra pozostaje sucha, nawet po ćwiczeniach. Latem nie tworzą się zacieki pod pachami - bo pacha jest sucha. Nie bez znaczenia pewnie jest też fakt, że co jakiś czas przypominająco używam blokera, więc takie kombo sprawdza mi się idealnie w kontekście ochrony antyperspiracyjnej. Niemniej - produkt wart wypróbowania.
W cenie standardowej kosztuje zwykle 14-15 zł, ale na promocjach można go złapać nawet za 9 zł.

Skuteczna ochrona przed potem na codzień

Antyperspirant w kulce od Adidasa jest do tej pory jednym z lepszych produktów w tej kategorii i chętnie sięgam po niego latem, gdy więcej się ruszam i po prostu chcę czuć się świeżo.
Produkt bardzo ładnie pachnie i ma poręczne opakowanie. Kulka nigdy się nie zapycha.
Sam antyperspirant dobrze chroni przed potem, a podczas ruchu niewidoczne kulki z zapachem miażdżą się i uwalniają ekstra zapach.
Podsumowując, polecam ten produkt i chętnie sięgnę po kolejne opakowanie.

Dobry antyperspirant w kulce

Antyperspirant zamknięty jest w wygodnym, poręcznym opakowaniu z kulką. Osobiście nie jestem fanką takiej formuły, zdecydowanie chętniej sięgam po antyperspiranty w sprayu. Ma przyjemny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Używa się go dobrze. Jest dość lepki, potrzebuje trochę czasu do pełnego wyschnięcia. Nie pozostawia białych śladów na ubraniach. Zabezpiecza przed poceniem się i nieprzyjemnym zapachem. Nie zawiera alkoholu. Używałam go także po depilacji, nie podrażnia skóry.

Dobra

Dobra kulka o delikatnym zapachu. Choć nie jest niezawodna i nie mogę powiedzieć, że działa w 100%. Poręczne opakowanie, dobra delikatna konsystencja.

Długo się wchłania

Adidas antyperspirant w kulce ma ładny świeży zapach który utrzymuje się całkiem długo na skórze szatę graficzną mamy biel z niebieskimi dodatkami ładna dobrze się z nim pracuję kulka sprawnie się obraca chroni całkiem dobrze nie brudzi ubrań tylko strasznie długo się wchłania co jest problematyczne jak się spieszymy nie podrażnia skóry ani jej nie wysusza

Dobra kulka

Jestem bardzo zadowolona z jej działania . Nie widzę godnej następczyni dla niej .
Przede wszystikm ładnie i lekko pachnie , nie lubię intensywnego zapachu jeśli chodzi o kulki i antyperspiranty, gdy ją użyje nie czuje ze się pocę, tak chodzby hamowała ten pot.