E-Glamour.pl

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria

123 Perfect Foundation Bourjois to pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład 123 Perfect Foundation jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

matujące, nawilżające, kryjące
fluidy
mieszana, normalna, sucha
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką

Ulubieniec!

Jeden z moich ulubionych podkładów, lekki dobrze kryjący podkład. Wpadłam na niego przypadkiem ale bardzo mi pasuje. Nie wysusza skóry, jak dla mnie bardzo trwały i wydajny.

Najgorszy podkład jaki stosowałam

Kupiłam podkład zachęcona opiniami na wizaż. Niestety był to strzał w kolano.
Podkład jest w formie płynnej jednak jak nałoży się go na twarz, wydaje się jakby był to puder. Po zaschnięciu, wystarczy dotknąć twarzy palcem a podkład zostaje na nim. Rozmazuje się, uczula. Najjaśniejszy kolor jest bardzo żółty więc odradzam osobą o jasnej karnacji. Bardzo wysusza i odznacza suche skórki.
Odradzam kupna!

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Zawsze w mojej kosmetyczce

Tego podkładu używam już kilka lat, zawsze
jest w mojej kosmetyczce. Uwielbiam go w odcieniu 54, jeśli jest zbyt ciemny - mieszam go z jakimś jaśniejszym odcieniem. Pięknie wyglada na twarzy, nie roluje się, nie wchodzi w zmarszczki. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Twarz ma wyrównamy koloryt i jest wygładzona.Dla mnie hit

Idealny

Idealny podklad, na buzi wygląda bardzo ładnie, lekko, nie ciastkuje się, nie wchodzi w zmarszczki, trwały, ma bardzo dobre krycie i konsystencje. Kolor light vanila idealny ciepły odcień wygląda bardzo naturalnie na twarzy.

Jeden z moich ulubieńców, od dawna króluje w mojej kosmetyczce

Na ten podkład wpadłam zupełnie przypadkiem. Zazwyczaj wybieram podkłady matujace, ze średnim kryciem, które wyglądają naturalnie na buzi.
Podkład zakupiłam w Rosmanie w promocyjnej cenie. Skradł moje serce od pierwszego użycia.

Kosmetyk zamknięty jest w 30 ml, szklanym opakowaniu z czarną pompką. Pompka działa dobrze, wydobywa odpowiednią ilość produktu do samego końca.

Konsystencja podkładu jest delikatna, nie za gęsta, raczej bez wyczuwalnego zapachu. Idealnie rozprowadza się po twarzy, równie dobrze się potem blenduje gąbeczką.
Nie zostawia smug, ani dziwnych plam na buzi.

Po nałożeniu kosmetyk ładnie wtapia się w skórę, ujednolica koloryt.
Nadaje naturalne wykończenie, bez efektu maski.

Osobiście mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości. Podkład matuje mi buzię, zakrywa wszelkie pryszcze czy zaczerwienienia. Co ważne, nie zatyka porów, skóra oddycha.
W moim przypadku podkład trzyma się na twarzy przez cały dzień. Skóra się nie świeci, kosmetyk nie ściera.
Producent zapewnia wytrzymałość przez 16h. Aż tak długo się nie utrzymuje idealnie, ale po tych 16 h też nie wygląda źle. Wystarczy trochę go przypudrować.

Zawsze wybieram nr 53, light beige. To naturalny kolor, idealny dla mojej cery.

Podsumowując, lubię ten podkład i chętnie go kupuje. Potrafi ujarzmić moją nie zawsze doskonałą cerę. Moja twarz wygląda idealnie, jest wygładzona I matowa. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Nie powoduje dodatkowych wyprysków czy krostek na twarzy. Nie wysusza skóry.
Lubię go i zawsze mam w kosmetyczce.

Uwielbiam ten podkład!

Ten podkład to produkt, który zdecydowanie zasługuje na uwagę i polecajkę ode mnie. Jego największą zaletą jest bardzo dobre krycie, które w sposób efektywny maskuje niedoskonałości cery, nie pozostawiając przy tym nieestetycznych śladów czy smug. Podkład nawet po całym dniu wyglądał dobrze na twarzy. Jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają podkładu, który łączy naturalność z doskonałą korektą. Kolejnym atutem tego podkładu jest jego piękny, delikatny zapach, który sprawia, że jego aplikacja jest przyjemnym doznaniem. To rzadkość wśród podkładów, gdzie zapach często jest neutralny lub niezauważalny. Opakowanie produktu również zasługuje na pochwałę. Jest nie tylko estetyczne, ale również wygodne w użyciu. Produkt jest bardzo wydajny - niewielka ilość wystarcza, aby uzyskać oczekiwany efekt :)

Świetny lekki podkład o średnim ukryciu dla cery oliwkowej

Mona cera jest mieszana że sklonoscia do atopii. Mocno kryjące podkłady bardzo ja obciążają i zapychają.

Ten podkład polecono mi w Rossmannie. Jestem właścicielka oliwkowe skóry, która nie lubi się z beżowo-różowymi podkładami. Nie pasują do mojej cery i podkreślają niedoskonałości.

Podkłady 123 perfect foundation mają kolorystykę w odcieniach żółtych.
Ja używam odcienie 52/53 i uważam że są dla mnie idealne.
Świetnie pasują do oliwkowy skór, takich jak moja. Możliwe że posiadaczki bladej skóry moga być niezadowolone z tej żółtej kolorystyki.

Podkład jest lekki i ma średnie krycie ale jak zapewnia producent bardzo dobrze sobie radzi z tuszowaniem przebarwień. Byłam pozytywnie zaskoczona tym jak ładnie wyrównuje koloryt!!!

Bardzo dobrze się rozprowadza, szybko zastyga, nie roluje się.
Moja mieszana cera dobrze na niego reaguje nawet w upalne dni. Podkład nie ściera się w ciągu dnia. Mam wrażenie, że dobrze wtapia się w skórę.
Dodatkowo moja atopowa skóra dobrze go toleruje.

Używam od kilku lat i do tej pory nie znalazłam lepszego!!

Wiele prób

Podkład wygląda dobrze na idealnej cerze, a nie o to w tym chodzi niestety.
Dobrze kryje, ale u mnie się ciastkował, ścierał, ciemniał i podkreślał suche skórki. Miałam kilka podejść do niego po usłyszanych pozytywnych opiniach, ale niestety nie mogę ich podzielić.

Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zakupiłam ten podkład w kolorze N°53 Light Beige. Niestety, kolor okazał się dla mnie zbyt ciemny, jednak nie powstrzymało mnie to przed przetestowaniem go.
Niestety, podkład w moim przypadku ciemnieje po nałożeniu. Bardzo przykuł moją uwagę jego zapach - przypomina mi "fluidy", które kiedyś były dostępne.
Podkład nie wyświeca się na mojej twarzy w ciągu dnia, nawet w strefie T, nie ciastkuje się, ani nie zapycha porów po dłuższym jego stosowaniu. Szybko zastyga po nałożeniu na twarz.

Od wielu lat ze mną

Od lat ze mną, próbowałam różnych podkładów zarówno z wysokiej jak i niskiej półki-chciałam znaleźć coś lepszego, ewentualnie zamiennik...ale jak dotąd żaden nawet w połowie nie dorównał trwałością temu podkładowi. Jest najlepszy

Korzystam regularnie

Korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Dobrze kryje, nie zatyka porów, nie brudzi (w porównaniu do poprzednich podkładów, z których korzystałam), ale lepiej kupować go przez internet (w drogeriach jest bardzo drogi). Polecam!

no super jest

Jak na razie mój faworyt jeśli chodzi o podkłady - na prawdę dobrze kryje i długo się utrzymuje. Nie tworzy maski na twarzy i nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia. Cena (bez promocji) może trochę odstraszać - ale całe szczęście pojawiają się dość często te promocje i w internecie można kupić za rozsądna cenę.