Velvet, Natural Comfort, Płatki kosmetyczne

Velvet, Natural Comfort, Płatki kosmetyczne

Nowe płatki kosmetyczne Velvet mają unikalną cechę - obszyte brzegi, dzięki temu nie rozwarstwiają się, ponadto są chłonne i skuteczne w demakijażu, składają się w 100% z bawełny. Powierzchnia płatków Velvet ma specjalną strukturę z obu stron (sztruks i kalander) co zwiększa efektywność oczyszczania skóry. Nowe płatki marki Velvet są także bardzo miękkie i delikatne, zostały przetestowane dermatologicznie, są hypoalergiczne i bezzapachowe.

Skład: cotton 100%

do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo ok

Choć na codzień kupuję wielopaki w Biedronce lub Hebe,płatki Velvet byłam zmuszona zakupić podczas wyjazdu w osiedlowym sklepiku,zapewne mocno za nie przepłacając.

Co do walorów samego produktu nie mam absolutnie zastrzeżeń,są one chłonne,nie rolują się,nie strzępią,dobrze absorbują płyny i pomagają w demakijażu. Niby mała rzecz ale też mocno urzekło mnie opakowanie w serduszka:) ciekawostką jest sygnowanie każdego płatka literką V:)

Przyjemne płatki kosmetyczne.

Płatki kosmetyczne marki Velvet kupiłam w jednym z supermarketów ubiegłego lata i jeśli chodzi o samo opakowanie i jego szatę graficzną to była to wersja limitowana utrzymana w wakacyjnym klimacie, gdzie pojawiły się flamingi, jasne kwiaty i liście przypominające palmowe. Wyglądają super i bardzo wyróżniają się spośród innych. Poza tym opakowanie niczym nie wyróżnia się i jest charakterystyczne dla tego typu produktów, foliowe, podłużne i ze sznureczkiem, dzięki czemu można sobie je powiesić. Zawiera w sobie 80 sztuk wacików, co mi wystarcza na jakieś pół miesiąc.

Płatki kosmetyczne standardowo są w kolorze bieli. Wykonane są w 100% z czystej bawełny. Jak dla mnie są idealnej grubości i nigdy mi się nie zdarzyło, aby płyn micelarny czy tonik przelewał się przez płatek. Z drugiej strony bardzo sobie je cenię za to, że nie wchłaniają/piją nadmiernie produktu, a czasem zdarzają się takie, że trzeba go więcej wylać. Wacik posiada obszycie dzięki czemu nie rozwarstwia się oraz specjalną, tłoczoną powierzchnię. Są miękkie więc ich używanie nie powoduje podrażnień i jest przyjemne. Wspomnę również, że nie pylą, a podczas przecierania skóry nie pozostawiają tych nieprzyjemnych "kłaczków" co bardzo mnie denerwuje zwłaszcza, gdy zmywam tusz i pozostają one na rzęsach. Tutaj tak się nie dzieje.

Najlepsze

Póki co to najlepsze płatki kosmetyczne, jakich używałam. Są średnio grube, ale bardzo trwałe i delikatne. Jako jedyne mają obszyte brzegi, przez co w ogóle się nie rozwarstwiają. Cena jest przystępna, a do tego często można je kupić w promocji.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Płatki kosmetyczne to tego rodzaju akcesorium, które nauczona jestem zawsze posiadać w swojej łazience, natomiast z jakiegoś powodu nie sięgam po nie zbyt często. Najczęściej służą one nocującym u mnie koleżanką, które wolą zmywać makijaż np. płynem micelarnym. Ja jako wielka fanka olejków czy balsamów do demakijażu doskonale radzę sobie bez wacików. Mimo to staram się je mieć w swojej łazience np. do drobnych poprawek w makijażu. Recenzowany kosmetyk zakupiłam już około dwa lata temu i nie zużyłam jeszcze nawet połowy, ale mimo to uznałam, że po takim czasie należy się im w końcu jakaś recenzja. Nie jestem specjalistą od płatków i domyślam, się, że na temat tego rodzaju akcesorium nie ma co się zbytnio rozpisywać, natomiast warto wspomnień o niej chociaż w kilku zdaniach.

Recenzowane płatki od marki Velvet Care dostępne są, z tego co widzę, w kilku różnych wersjach opakowania. Ja posiadam tę w formie tubki, w której umieszczono je w ilości 120 sztuk. Na opakowaniu umieszczono wszelkie najważniejsze informacje o kosmetyku, między innymi logo jego producenta, nazwę kosmetyku, skład, zalecany sposób użytku czy bardziej szczegółowy opis. Cena regularna wynosi tutaj około siedmiu złotych.

Płatki posiadają okrągłą, niedużą formę. Są twardsze niż się spodziewała i dosyć cienkie. Na szczęście nie pylą się zbyt mocno. Dobrze sprawdzają się do demakijażu, chodź przez to, że nie są zbyt miękkie, trzeba nieco z nimi uważać. Raczej nie posiadają tendencji do tego, by się rwać. Myślę, że znacznie bardziej poleciłabym je np. jako pomoc do zmywania lakieru z paznokci.

Płatki jakie są każdy widzi. Te od marki Velvet Care nie wyróżniają się niczym niesamowitym czy konkretnym. Ot, zwykłe, podstawowe i nieco twarde waciki. Mimo to raczej je polecam.

Świetny produkt.

Ja: Zarówno do płatków kosmetycznych jak i patyczków nie przywiązuje się za bardzo. Po prostu kupuję to co jest aktualnie w sklepie. Kieruję się zasadą ilość –cena. Mam swoich ulubieńców, ale nie jest tak, że szukam ich obsesyjnie na półce sklepowej.

Opakowanie: Cienka folia, przez którą z łatwością można kontrolować zużycie płatków. Odpowiednio mocna, w podróży się nie przerywa. Z zewnątrz prosta, minimalistyczna infografika.

Wrażenia: Płatki mają standardowy okrągły kształt oraz gładką i przyjemną strukturę z delikatnymi, przeszyte po bokach. Są bardzo delikatne, miękkie. Po użyciu nie podrażniają okolic oka i delikatnej skóry. Podczas pocierania nie rozwarstwiają się, nie zostawiają na skórze małych kłaczków. Nasączone wodą pochłaniają ją odpowiednio, nie przeciekają. Nie pylą. Dostępność w sieciowych drogeriach – bardzo dobra. Dobre płatki kosmetyczne w nieco wyższej cenie. Zawsze chętnie wracam.

niezawodne velvetki

kupując pomyślałam co tu może być innego w płatkach kosmetycznych, płatki jak płatki ale jednak się mile zaskoczyłam, płatki są śnieżnobiałe, grusze, są mega chłonne, nie rozwarstwiaja się, nie strzępią bardzo ładnie zbierają podczas demakijazu ale i delikatnie pieszczą skórę jestem bardzo zadowolona i wiem już że i nne są po prostu liche

• Design produktu: 4

Miękkie i dobrej jakości płatki dobrze

Płatki kosmetyczne Velvet kupiłam w jednej z drogerii ponieważ potrzebowałam akurat nowych, a że tych nie używałam to stwierdziłam że wypróbuję je i zobaczę czy są warte swojej ceny. Dodam, że mam suchą skórę wiec zależy mi na tym by były one delikatne.

Płatki zapakowane są w plastikową torebkę, z której można wyjmować je pojedynczo, a samą torebkę zawiesić można na jakimś haczyku.

Produkt wykonany jest z białej, miękkiej i dość gładkiej bawełny która jest bardzo przyjemna dla twarzy. Pomadto są dobrze wykrojone dzięki czemu nie strzępią się po bokach. Ich w grubość jest idealna bo nie są za cienkie więc nie przeciekają ani nie są za grube - ja takich też nie lubię. Płatki dobrze chloną płyny dzięki czemu demakijaż np. oka jest prosty i przyjemny bo nic nie ścieka po buzi i palcach tylko jakby płyn ten zatrzymany jest w środku. Lubię też nimi zmywać lakier do paznokci. Generalnie jest to udany produkt, ale znam płatki takiej samej jakości w niższej cenie.

Materiał nie podrażnia mojej cery, nie powoduje uczulenia, zaczerwienienia.

U mnie opakowanie wystarczyło na nieco ponad miesiąc.

Cena jest wyższa niż np. płatków z Biedronki, ale też nie jest jakaś bardzo wysoka.

• Design produktu: 5

Dla mnie to najlepsze płatki ze wszystkich jakie do tej pory stosowałam,są wyjątkowo miękkie i chłonne ...

Płatki kosmetyczne Velvet idealnie nadają się do demakijażu i codziennej pielęgnacji.
W opakowaniu znajduje się 120 sztuk, dodatkowo na każdym płatku są wygrawerowane inicjały ,,V"( w edycji limitowanej) .
Opakowanie w standardowej plastikowej i miękkiej tubie ze sznureczkiem na końcu opakowania.
Są wyprodukowane w 100% z bawełny co czyni je aksamitnie miękkimi i delikatnymi.
Dzięki złączonym brzegom nie rozwarstwiają się w trakcie używania i nie pozostawiają po sobie pojedynczych włókien.
Płatki Velvet zostały przetestowane dermatologicznie są hipoalergiczne i bezzapachowe.
Są bardzo chłonne, używam ich codziennie do demakijażu twarzy, doskonale współgrają z płynami dwufazowymi do demakijażu oczu ale także do aplikacji toniku, są pomocne do zmywania pozostałości po maseczkach, świetnie sprawdzają się przy zmywania lakieru z paznokci .
Są bardzo dobre jakościowo i jak na razie są u mnie numerem 1.

Wyjątkowo delikatne

Odkąd jestem recenzentką, bardziej zwracam uwagę na skład produktów, nawet
w płatkach kosmetycznych zaintrygował mnie napis na etykiecie 100 procent bawełna i stało się , kupiłam.

Opakowanie tradycyjne , foliowe zawiera 80 sztuk standardowej wielkości płatków.
Odbiegają one nieco wyglądem od tradycyjnych koleżanek ( mają złączone brzegi, przez co są subtelniejsze i ładniejsze) .
W dotyku miękkie i delikatne.
W trakcie wykonywania demakijażu nie rozwarstwiają się, są wyjątkowo chłonne, nie przeciekają.
Często używam ich do robienia paznokci , tu również się idealnie sprawdzają , nie pylą i nie pozostawiają włókien.

To jedne z lepszych płatków, które miałam okazję używać.

Niezawodne klasyczki

Codziennie zużywam około 1, maksymalnie 2 płatki kosmetyczne w związku z czym opakowanie wystarcza mi na naprawdę długo. Produkty od Velvet są standardowo obecne w mojej łazience, chociaż od jakiegoś czasu staram przerzucać się na produkty biodegradowalne lub te wielorazowe.

Dużą zaletą płatków jest jego ogromna dostępność i bardzo niska cena. Znajdziemy je w każdej drogerii i supermarkecie. Jakość wykonania jest bardzo dobra. Nigdy nie zdarzyło mi się trafić na źle wykończony czy twardy płatek. Nie zauważyłam też by pyliły czy nadmiernie wpijały nałożone na nie produkt. Spoko, ale wydaje mi się że na rynku są dostępne lepsze, bardziej ekologiczne opcje, które już niedługo przejmą całkowicie rolę płatków. Czekam z niecierpliwością na wielorazowe propozycje od Velvet.

Płatki kosmetyczne

Ta seria płatków kosmetycznych po mału odejdzie do lamusa, obecnie wersja limited bardzo miękkie jest dużo lepsza. We wcześniejsze wersji przy ściąganiu kremu zdarzało mi się, że na twarzy zostawały pyłki.
Po niefortunnym takim płatku, który przykleił mi pyłek w oku na jakiś czas zrezygnowałam z płatków jednorazowych.
Przetestowałem te nowe i przyznam że są bardzo miękkie i nie pylą.

• Design produktu: 5

Przyjazne dla skóry i dobre jakościowo

Po ostatnich płatkach Aloe Vera z Biedronki, których używałam, postanowiłam uważniej przyglądać się temu co kupuję:) i więcej nie wkładać do koszyka produktu, którego nie wykonano w 100% z bawełny. Wybór padł na markę Velvet i jej wersję limitowaną. Czy to był dobry pomysł?

Opakowanie, skład, wygląd produktu

Do zakupu akurat tych płatków zmotywował mnie ich skład – 100% bawełny. Ale nie tylko. Dałam się skusić na informację na opakowaniu, że są one wyjątkowo miękkie. Moje ostatnie płatki marki Be Beauty Care, były bowiem nieco sztywne i odbierało mi to komfort ich stosowania.

Płatki Velvet zakupiłam w ilości 80 sztuk, opakowane w foliową tubę z energetyczną grafiką kwiatów bawełny i kolorowych flamingów. Opakowanie jest ciekawe, estetyczne, spójne kolorystycznie i zachęca do nabycia produktu. Znajduje się na nim informacja, że płatki mają złączone brzegi oraz, że zostały wyprodukowane w całości z bawełny. U góry tuby zwyczajowo umieszczono sznureczki do powieszenia płatków w łazience, zaś u dołu znajduje się perforacja, którą należy rozerwać i w ten sposób wyciągać płatki z opakowania, co każda użytkowniczkach wie doskonale:)

Płatki są standardowej wielkości, rzeczywiście na brzegach mają „przeszycia” czyli tłoczenia, a na odwrocie z kolei literki „V” , symbolizujące markę producenta. Z przyjemnością wyciągam je za każdym razem z opakowania, bo są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku.

Wrażenia z użytkowania

Mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie miałam lepszych płatków do demakijażu. Są bardzo chłonne, delikatne, przyjemne dla skóry twarzy. Nie wywołują podrażnień na buzi. Nie zdarzyło mi się ani razu, aby się rozwarstwiły. Tłoczone brzegi spełniają więc swoje zadanie idealnie. Po użyciu płatków nie znajduję na buzi żadnych włosków ani pyłków, bo ich nie gubią. Produkty do demakijażu nie przelewają się na drugą stronę płatka, co dla mnie oznacza, że płatki mają właściwą chłonność.

Używam ich nie tylko do zmywania kolorowych kosmetyków, ale także do aplikacji toniku, zmywania pozostałości po maseczkach oraz od czasu do czasu, gdy nie mam akurat hybrydy na paznokciach, do zmywania lakieru. Swoją rolę za każdym razem wypełniają, jak należy.

Podsumowanie

Płatki Velvet, zważywszy na ich ilość czyli 80 sztuk w tubie, nie należą do najtańszych. Ale są warte swojej ceny. Mają bardzo dobry, naturalny skład. Ich wizualnym atutem jest także ładne, cieszące oko opakowanie.
Waciki są przyjazne dla skóry twarzy. Do tego chłonne, mięciutkie, delikatne i bardzo przyjemne w użyciu. Złączone brzegi sprawiają, że się nie rozwarstwiają. I co najważniejsze dobrze spełniają swoje zadania. Podczas ich użytkowania nie zauważyłam żadnych wad. W związku z czym na stałe zagościły już w mojej łazience i niedawno zakupiłam ich drugie opakowanie:)