Wibo, Glossy Temptation, Pomadka do ust

Wibo, Glossy Temptation, Pomadka do ust

Pomadka do ust z kolagenem. Zaprojektowana by uwodzić. Doskonałość kremowej konsystencji zapewnia nieskazitelny blask i połysk. Usta są nawilżone, przepełnione kuszącym i zmysłowym wyglądem. Komfort i elegancja na 100%. Dostępna w 6 kolorach od listopada 2014.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
o przedłużonej trwałości

Fajna

Pomadka do ust jest bardzo praktyczna super jakość produktu opakowanie jest bardzo praktyczne. Kolor delikatny kobiecy trwałość jest bardzo przyjemna co do jakości ceny. Cena jest niska super .

Bardzo dobra

Szminka kupiłam jakiś rok temu w drogerii Rossman.
Bardzo lubię podkreślać swoje usta różnymi kolorami.
Szminka mieści się w czarnym matowym opakowniu.
Na łączeniu nakrętki z pokrętłem znajduje się przezroczyta nakładka.
Tulejka z której wychodzi szminka w kolorze srebrnym.
Na tulejce znajduje się czarny napis firmowy Wibo.
Mam pomadka w odcieniu różu.
Dokładnie nie pamiętam jaki odcień bo mi się zamazał.
Pomadka posiada delikatny kremowy zapach.
Pomadka o delikatnej kremowej konsystencji (po nałożeniu na ustach).
Pomadka dobrze nasycona.
Pomadka dobrze aplikuje się na ustach nizostawia śladów na zębach.
Pomadka nie zmazuje się ale oczywiście nic nie jedząc.
Pomadka posiada deliaktne wykończenie nie błyszczące tylko takie atlasowe .
Pomadka nawilża usta i sprawia że usta stają się bardziej kuszące.
Polecam bardzo dobry produkt

Polubiłam :)

Lubię tego typu produkty bo nie wysuszają, a wręcz delikatnie nawilżają moje usta które w czasie zimy nie lubią matowych i "suchych" pomadek.
Efekt koloru można dozować, albo bardzo delikatny, albo bardziej intensywny. Myślę że to idealna pomadka dla osób walczących z suchością i skórkami na ustach.

Wyczuwam podobieństwo do starszej siostry, a mianowicie do "Eliksiru"

Oceniam odcień nr 5 - piękny, użytkowy nudziak

Od czasu do czasu lubię sobie kupić nawilżającą szminkę do ust. I choć w tym przypadku nie spotkałam się jeszcze z trwałością, która by mnie zaskoczyła na plus, to szukam, próbuję i testuję.

Szminka Glossy Temptation w dużym stopniu przypomina mi wcześniejsze "Eliksiry". One również były mocno nawilżające, komfortowe w noszeniu i nie grzeszyły trwałością.

Szminka znajduje się w czarnym, matowym opakowaniu, nie ma co mówić, wygląda to elegancko. Duży krok do przodu w porównaniu do starszych, tandetnie wyglądających opakowań "Eliksirów". Jej konsystencja jest miękka i kremowa, doskonale sunie po ustach, ale polecam nie malować się na ślepo, bo jest dobrze napigmentowana i możemy wyjechać poza kontur, a wtedy będzie to słabo wyglądać. Poza tym jest dość miękka i możemy niechcąco ją uszkodzić. Jej konsystencja w dużej mierze zależy od temperatury w jakiej się znajduje. Jeśli jest ciepło - będzie bardziej miękka, a jeśli zimno - robi się ciut bardziej zbita.

Pomadka Glossy Temptation jest bardzo komfortowa w noszeniu, przyjemnie nawilża usta i nie podkreśla suchych skórek. Jak na kremową formułę szminek przystało, nie poraża pod względem trwałości. Jeśli nie jemy i nie pijemy, utrzyma się całkiem długo, ale wiadomo - posiłku czy częstego oblizywania ust raczej nie przetrwa. Na szczęście schodzi z ust akceptowalnie i w łatwy sposób można ją dołożyć czy poprawić. Wydajna, nie rozlewa się poza kąciki ust.

Jeszcze raz powtórzę, że dla mnie te szminki to kontynuacja "Eliksirów" w ulepszonym opakowaniu, jak najbardziej polecam!

Całkiem niezła

Pomadka jest dostępna w całkiem niezłej cenie.
Jakość w sumie jest adekwatna do ceny.
Ma bardzo przyjemną konsystencję, przyjemnie się rozprowadza i ma fajne błyszczące drobinki.
Z trwałością u niej raczej średnio, ale to raczej często wyskakujące zjawisko przy pomadkach z połyskiem.. ;)
Mam kolor 2 i w pomadce jest on dużo intensywniejszy, niż w rzeczywistości na ustach.

Jest OK

Posiadam w kilku odcieniach. Pomadki posiadają bardzo przyjemna konsystencję
dzięki której, łatwo i równomiernie rozprowadzają sie na ustach. Ładnke pachną oraz pozostawiają delikatny blask. Jedynym minusem jest trwałość :( Już po pierwszym posiłku/piciu nie ma jej na ustach :(

Polubiłam

Bardzo fajna pomadka, lekko podkreślająca kolor ust ale co dla mnie najważniejsze fajnie nawilża. Gdybym miała nastoletnią, dorastającą córkę bez oporów pożyczyłabym jej ;-) Kupiłam właśnie dla tego żeby mieć w kolekcji jedną dyskretną pomadkę, która ładnie wyrównuje kolor, nie rzucając się w oczy. Moje usta są często suche i popękane i przez to kolor ich jest często jakiś wyblakły i nierówny a ta pomadka doskonale sobie z tym radzi. Jedna gwiazdka mniej za trwałość ale wg.mnie te trwalsze pomadki są bardziej wysuszające.

Lubię ją

Fajne i bardzo tanie pomadki. Dostałam je od mamy bo kupowała sobie i dla mnie tez wzięła. Pomadki dają delikatny ale bardzo ładny połysk. Połysk jest bez drobinek, bez brokatu taki efekt niby kremowy ale lekko mokrych ust. Wyglądają bardzo naturalnie i ładnie. Nie jest bardzo trwała ale nie zauważyłam żeby jakoś szybko zniknęła. Opakowanie bez szału ale i bez dramatu. Na prawdę fajnie wyglądające, lśniące i taniutkie.

Idealna na zime

Posiadam kolor nr.1(cudny, delikatny róż). Nie jest to pomadka bardzo trwała, ale idealna na zime- świetnie nawilża. Ładnie kryje usta, kolor nie wygląda przesadnie. Jest delikatny.
Polecam!

Połysk i nawilżenie

Moja pomadka do ust to nr 6. Bardzo podobał mi się jej kolor, połyskliwe wykończenie i efekt nawilżenia. Minusem było to, że nie nadawała się do makijażu bez użycia lusterka. Równo znika z ust, co ułatwia poprawki w ciągu dnia. Ze względu na konsystencję, łatwo było ją złamać.

Jak balsam :)

Oceniam nudziaka, kolor prawie nie widoczny , lecz trochę nadający połysk. Pomadka fajna, ładnie nakłada się i nie wysusza mi ust choć jest nie trwała. Bardzo ją lubię nakładać na codzień.

codzienna

Oceniam kolory 5 (nude) i 6 (róż). Używam ich jako zamiennik dla pomadki ochronnej. Posiadają delikatny kolor i błyszczące wykończenie. Idealne na co dzień.