Nivea, Q10 Plus Przeciwzmarszczkowe Perły młodości (Esencja przeciwzmarszczkowa w żelu)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Najwyższa dawka koenzymu Q10 zamknięta w innowacyjnej formie pereł zawieszonych w nawilżającym żelu z kwasem hialuronowym i kreatyną. Unikalne połączenie składników naturalnie występujących w skórze gwarantuje kompleksowe działanie przeciwzmarszczkowe - redukuje nawet głębokie zmarszczki i spowalnia proces powstawania nowych.
- Koenzym Q10 - naturalnie występujący w skórze pełni kluczową rolę w procesie metabolizmu i regeneracji komórek, obniża liczbę wolnych rodników i chroni włókna kolagenowe,
- Kwas hialuronowy - wiąże wodę w skórze i zapewnia widoczne wygładzenie,
- Kreatyna – wspiera metabolizm komórek skóry i pomaga zwalczać oznaki starzenia.
Skóra bardziej jędrna, elastyczna, gładka i miękka w dotyku. Widocznie udoskonalony i młodszy wygląd skóry. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Produkt odpowiedni również dla skóry wrażliwej.
Perły Młodości idealnie komponują się z pozostałymi produktami z linii NIVEA Q10 plus. Produkt odpowiedni również jako baza pod makijaż.

mieszana, wrażliwa, dojrzała
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, liftingujące, ujędrniające
z pompką
50 – 100ml, <50ml
oil – free / nietłusta, bez parabenów
lekkie
emulsja
koncentraty i esencje

Nie wart uwagi

Produkt niestety mnie nie zachwycił. Sztuczny, chemiczny zapach. Często po użyciu moja skóra która nigdy nie była wrażliwa nawet po kwasach czy retinolu po tym kosmetyku była tkliwa, czerwona... Kosmetyk ciężko się rozprowadza i wchlania. Niestety 3/4 opakowania po prostu wyrzuciłam o nawet nakładany na dłonie się nie sprawdzał. Niestety nie mogę polecić, kompletnie nie sprawdził się na mojej cerze mieszanej.

Fajne ale mała wydajność - dla mnie optymalna ich cena to max 30zł

Oferta Nivea to dla mnie totolotek. Wiele ich produktów mi świetnie służy, wiele też szkodzi.
Mam 38 lat. Skóra sucha. Marki, z którymi moja buzia się lubi: Dermiedic, L’Oreal a z którymi nie: Tołpa, Farmona, AA. Neutralnie: Neutrogena, Garnier, Bioderma, LRP. Jeżeli masz podobnie usposobioną skórę, to te perełki Ci się spodobają, bo niby czuć w nich chemię ale skóry nie podrażniają a fajnie wygładzają, są przyjemne w stosowaniu. Tzn. nie próbowałam stosować preparatu na skórę podrażnioną. Piszę o takim codziennym rytuale wieczornym, przy normalnym stanie buzi.
Estetyczne opakowanie z pompką, prześwitujące – widać stan zużycia a wydajność oceniam słabo. Duże perełki szybko uszczuplają opakowanie. W początkowych dniach użytkowania można się na tym przejechać wyciskając za dużo.
Perełki można docisnąć na palcach albo już na buzi. Preparat łatwo się rozprowadza. Ma odpowiednią konsystencję, łatwo sunie, nie trzeba rozcierać na siłę i pocierać skóry.
Warte wypróbowania. Jeżeli stoisz przed półką i zastanawiasz się czy warto kupić… warto ale niech to będzie bardzo dobra oferta cenowa, bo preparat jest mało wydajny i te 30ml szybko zniknie. Dostałam je w zestawie prezentowym. Kupiłabym za max 30 zł.

Mało skuteczne

Perły kupiłam z ciekawości bo forma jaka ma kosmetyk wzbudziła we mnie mieszane odczucia. Perły zamknięte są w bardzo fajnym higienicznym opakowaniu z pompką co sprawia idealne dozowanie. Perełki pięknie się mienia ale słabo się wchłaniają i czasem budżetu się z perełka na twarzy. Nie zauważyłam efektu ujedrnienia czy wygładzenie zmarszczek pomimo stosowania łącznie z kremem q10. Produkt jest ciekawy lecz uważam że nie warty swej ceny i bardzo slabo wydajny

Nie dla mnie

Kosmetyk w bardzo ciekawej formie. Buteleczka z pompką kryje w sobie serum w postaci zatopionych w żelu kuleczek. Wyciśnięty produkt wygląda niezbyt zachęcająco bo ma konsystencję galaretkowatej jajecznicy. Szybko jednak się rozsmarowuje i wchłania. Ma działanie wygładzające, ujędrniające i przeciwzmarszczkowe. Skóra rzeczywiście stała sie bardziej napięta i gładka w dotyku ale zmarszczki wydaje mi się ze są jakie były. Może muszę dłużej postosowac a może efekty były by bardziej widoczne w połączeniu z kremem. Zapach kosmetyku jest intensywny, trochę mnie drażni. Nie jest to hit w kategorii tego typu produktów,myślę że skończę to opakowanie i wiecej kolejnego nie kupię.

Nivea q10

Serum zawiera największą dawkę koenzmu Q10 wśród kosmetyków Nivea z linii Q10 plus. Koenzym ten występuje naturalnie w skórze, ale wraz z wiekiem jego poziom spada sprawiając, że skóra gorzej regeneruje się, jest bardziej podatna na zmarszczki. W serum koenzym Q10 zamknięty jest w tych żółtych perełkach nazywanych perłami młodości a dodatkowo jest zatopiony w żelu z kwasem hialuronowym i kreatyną. Kreatyna, podobnie jak koenzym Q10, pomaga zwalczać oznaki starzenia się skóry a kwas hialuronowy wiąże w niej wodę powodując, że staje się bardziej gładka. Tyle teorii.
W praktyce serum w moim odczuciu wypada bardzo dobrze. Pompka świetnie je dozuje. Po wyciśnięciu otrzymujemy zmielone perełki, ale niezupełnie, nie jest to konsystencja gładkiego kremu. Nie wystarczy więc ich szybko rozsmarować, przydaje się mały masaż twarzy. Ale spokojnie, wystarczy chwila. Pachnie bardzo subtelnie, prawie niewyczuwalnie. Wchłania się niemal natychmiast, prawie do matu. Pozostawia buzię lekko wygładzoną, o ładnym zdrowym wyglądzie. Jako posiadaczka cery suchej jestem z niego bardzo zadowolona. Wystarczy mi na dzień takie nawilżenie, jaki daje mi wyłącznie to serum, stosowane solo, ewentualnie z lekkim kremem innej marki. Moja twarz się po nim nie świeci, nie zapycha. Wieczorem nie jest przesuszona. Jest to kosmetyk, który spokojnie mogę polecić. Opakowanie 40 ml kosztuje niecałe 50 zł

Perły młodości chyba mnie nie polubiły..

Niestety ja nie mogę pochwalić się pozytywnymi doświadczeniami z tym kosmetykiem.. Sama formuła sprawiła, że poczułam że jest to produkt godny zaufania i byłam pewna, że zobaczę na swojej skórze efekty, pytanie było tylko jak szybko? Niestety nie zobaczyłam ich wcale.
Zakupiłam esencję głównie w celu zredukowania głębokich zmarszczek na czole, jednak bez żadnego efektu. Wygładzenia też nie zauważyłam. Nie zauważyłam też, żeby skóra była bardziej jędrna, elastyczna czy gładka. Dodam, że serum stosowałam jednocześnie z kremem na dzień i na noc z serii Q10. Dodatkowy duży minus - kosmetyk nie jest wydajny, Cieszę się, że kupiłam go na szczęście na promocji.
Ogólna ocena: stanowcze nie.

Świetne!

Wydajny kosmetyk w pełni spełniający moje wymagania. Już pierwsze użycie sprawia, że moja cera jest nawilżona. Skóra jest znacznie przyjemniejsza w dotyku.
Perły zamknięte w wygodnym opakowaniu. Szybko się wchłaniają, nie pozostawiając tłustej warstwy, dobrze współpracują z podkładem. Sprawiają, że skóra staje się miękka, wygładzona, nawilżona i odżywiona.

Świetne perełki – i nie należy bać się ich miażdżenia

Świetny preparat – również do mieszanej i – niełatwej cery, do której używałam go na noc, bo na dzień kosmetyk okazywał się dla mnie zbyt bogaty.

"Perły Młodości" mają fajną buteleczkę z pompką, dozującą odpowiednią jednorazowo dawkę kosmetyku, w ładnej stylistyce opakowań wszystkich produktów marki Nivea.

Specyfik ma formę żelu z żółtymi kuleczkami, które wmasowywane w skórę pękają na drobinki, uwalniając swoje wrażliwe bogactwo substancji odżywczych bezpośrednio w skórę. Pamiętam, że za pierwszym razem nawet trochę się przestraszyłam tego zdumiewającego efektu, i tego, że te... "farfocle" :-), na które rozpadły się kulki, zostaną mi na twarzy i wyschną, ale bez obaw – ładnie, bez problemu i całkowicie wmasowują się i wchłaniają w skórę – bez tłustego filmu na twarzy.

Aplikacja jest przyjemna, do tego "Perły Młodości" ładnie pachną – typowo dla produktów Nivei, ale z jakby lekko oleiście-cytrusową nutką, i są bardzo wydajne – mi buteleczka wystarczyła na pół roku.

Kosmetyk bardzo dobrze, odczuwalnie i widocznie nawilża, odżywia i koi cerę. W czasie, kiedy go używałam – na noc (na dzień stosowałam krem nawilżająco-matujący przeciw niedoskonałościom), naprawdę nie miałam z nią żadnych większych kłopotów, i wyglądała bardzo ładnie, świeżo i zdrowo.
Polecam – do nocnej pielęgnacji.

Bardzo dobra esencja

Mam cerę suchą, naczynkową i skłonną do podrażnień, esencja przeciwzmarszczkowa w żelu Nivea nie podrazniła mi twarzy, a skóra była nawilżona i zadbana, zużyłam jedno opakowanie jednak być może skuszę się na kolejne. Dobry kosmetyk aby zacząć pielęgnację przeciwzmarszczkową. Bardzo wygodne opakowanie i dozownik.

Z całej serii chyba najmniejsze WOW...

Perły młodości dostałam w prezencie w całym komplecie (krem na noc, krem na dzień, krem pod oczy, perełki i olejek).
Produkt nie wywoła na mnie super wrażenia, wręcz troszeczkę się na nim zawiodłam, ponieważ reszta produktów z serii Q10, które używałam bardzo dobrze mi służyły.
OPAKOWANIE:
Tutaj nie mogę się do niczego przyczepić. Tuba z aplikatorem (jestem zwolenniczką opakowań z dozownikami) wykonana z mocnego plastiku. Pompka bardzo dobrze działająca, dozująca odpowiednią ilość produktu.
KONSYSTENCJA/ZAPACH:
Zapach ma standardowy jak dla większości produktów NIVEA. Konsystencja to żółte perełki, które po zaaplikowaniu na dłoń są "pęknięte". I tu zaczyna się problem. Na tyle mało perełki moim zdaniem pękają, lub mają zbyt gęstą konsystencję, że próbując rozsmarować je na twarzy pozostają jakby "kawałki" tych perełek. Nie da się ich do końca wsmarować, ani wklepać co u mnie sprowadza się do rolowania produktu.
DZIAŁANIE:
Efekty, które zauważyłam po tym produkcie są bardzo znikome. Cera jest minimalnie delikatniejsza i bardziej sprężysta.
Ale nie jestem też pewna czy te efekty nie są spowodowane innymi produktami z tej serii.
PODSUMOWUJĄC:
Produkt ten nie spełnił moich oczekiwań. Spodziewałam się większej dawki odżywienia i nawilżenia mojej cery. Najprawdopodobniej nie wrócę do pereł młodości.

magiczne perły!

Mam cerę suchą, dojrzałą, skłonną już do powstawania zmarszczek....

Dlatego w pielęgnacji skupiam się na nawilżeniu jak i aktywnym działaniu przeciwzmarszczkowym.

Te perły od Nivea to moje odkrycie. Zawsze do nich wracam.

Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z pompką. Pod względem higienicznym to bardzo dobre rozwiązanie. Pod względem estetycznym również.

Żółte "perły" pod wpływem nacisku zmieniają się w serum o średniogęstej konsystencji. Serum to nakładane na skórę wchłania się natychmiastowo.
Potem można nałożyć krem.
Najlepiej z NIVEA, kompatybilny zapachowo.

Efekty jakie dają są nie do opisania... Skóra jest ukojona, nawilżona, delikatnie natłuszczona. Zauważam działanie przeciwzmarszczkowe.
To mój kosmetyczny hit.

Bardzo dobra esencja dla dojrzałej kobiety

Przeciwzmarszczkowe perły młodości wspaniałe nadają się do codziennej pielęgnacji.
Wystarczy użyć niewielką ilość aby nałożyć na całą twarz. Drobinki wspaniale się wmasowuje. Mają bardzo ładny zapach, który pozostaje na dłużej na twarzy! Cera jest później dogłębnie nawilżona, jest bardzo delikatna, można powiedzieć, że wręcz aksamitna w dotyku. Wygładzona i wyglądająca naprawdę zdrowo.
Lubię kosmetyki, po których naprawdę widać efekty i jest wyczuwalna różnica przed/po.
Tutaj wyraźnie je widać , poprawę kondycji skóry po codziennych stosowaniu również.
Esencja ma bogaty skład.
Esencja nie podrażniła, nie uczuliła cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień.