KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,1 na 5
Kupi ponownie: 67% osób
  • 5 / 5
    Unikatowy bronzer praktycznie dla każdej karnacji
    Używanie bronzera przy każdym makijażu to dla mnie podstawa ze względu na to, że posiadam okrągłą twarz. Dzięki niemu mogę konturowaniem optycznie ją wyszczuplić. Na bronzer firmy MySecret natrafiłam w drogerii Natura. Wcześniej tylko słyszałam o tej firmie i nie stosowałam wcześniej jej kosmetyków. Zazwyczaj wolę cieplejsze odcienie bronzerów, bo lubię cały rok nadawać skórze efekt' muśnięcia słońca', lecz jak każdy lubię zmiany, dlatego kupiłam ten produkt. Kosmetyk znajduje się w okrągłym, plastikowym opakowaniu na zatrzask. Nie ma problemu z otwieraniem wieczka i paznokcie na tym nie ucierpią. Bronzer nadaje się nie tylko do modelowania twarzy, ale także do ciała, np. można go nanieść na dekold. Ma tylko jeden odcień, bo innych nie widziałam i na początku obawiałam się, że będzie za ciemny. Jest to taki zimny brąz. Dużą zaletą produktu jest to, że nie posiada żadnych drobinek i jest całkowicie matowy. Jego zapach jest wyjątkowo przyjemny i przypomina mi aromat kremu,ale szybko się ulatnia. Bronzer ten to produkt, który może używać osoba doświadczona w makijażu lub totalny laik, ponieważ z tym produktem się nie przesadzi.Pomimo początkowych obaw jego kolor idealnie pasuje do mojej skóry. Świetnie się nim pracuje, nie tworzy plam, nie znika podczas dnia. Można stopniować nim efekt. Trochę się kruszy podczas nakładania, ale wystarczy otrzepać pędzelek. Świetny kolorowy kosmetyk w równie atrakcyjnej cenie. Mój HIT!
    Zalety:
    • Całokształt
    Wady:
    • Brak

23 osób uznało tą opinię za pomocną
    karolina1333
    13 marca 2019 o 10:47
    5 / 5
    Kolejny dobry bronzer od My Sectret.
    Produkty od My Secret na każdym kroku mnie zachwycają i tak naprawdę mam już sporo ulubieńców od tej marki. Bronzing Powder For Conturing jest to całkowicie matowy puder bronzujacy. Jak mówi producent można do używać zarówno do twarzy jaki i całego ciała, zdarzyło mi użyć go na dekolt i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie. Ma bardzo ładny odcień idący w ciepłe tony, ale w żadnym przypadku nie pomarańczowe. Uwielbiam go używać latem, na lekko opaloną karnację i przepięknie podkreśla opaleniznę. Można go używać do konturowania i modelowania twarzy, jeśli nie lubi się zbyt zimnych odcieni do konturowania to ten świetnie się sprawdzi. Puder jest bardzo wydajny. Cena produktu jest bardzo niska jak na taką jakość. Produkt ma lekki, przyjemny zapach, kojarzy mi się z kremami. Opakowanie jest plastikowe, z otwieranym wieczkiem , które niestety nie otwiera się do końca, lecz do połowy i często mi się zamyka. Jest to jedyna wada tego produktu jaką zauważyłam.

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    frudzia01
    17 października 2018 o 12:38
    kolejna perełka od My Secret
    Nie ma co ukrywać. My Secret ma swoje perełki i ten bronzer z pewnością do nich należy. U mnie sprawdza się idealnie i dzięki niemu podjęłam próbę nauki konturowania twarzy. Jest dla mnie w idealnej barwie, łatwo się nim pracuje i z bez problemu można go nasycać poprzez kolejne warstwy od delikatnej po bardziej wyraziste. Jest bardzo wydajny, już niewielka jego ilość daje się zauważyć na twarzy. Mam tez wrażenie, że nie da się nim sobie zrobić krzywdy przy pierwszym machnięciu pędzlem.

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Julia2018
    5 maja 2023 o 10:30
    1 / 5
    Wylądował w koszu.
    Niestety ten produkt wylądował u mnie w koszu. Nie dało się przenieść produktu na twarz. Nie wiem co mogłoby być przyczyną, może mocno zapieczony. Odcień na ręce wygląda ładnie.
    Zalety:
    • -odcień
    Wady:
    • -mocno zapieczony
    • -opakowanie

torresiara
    5 marca 2023 o 12:08
    jest ok
    Produkt w plastikowym opakowaniu. Bardzo tanim i podatnym na rozwalanie, ale za tą cenę nie oczekiwałabym czegoś lepszego. Produkt ma jest sprasowany i przy nakładaniu jest czuć miękkość i mocne zmielenie. Nie ma problemu z nakładaniem, nie robi plam, ładnie się blenduje, nie da się z nim przesadzić. Bezpieczny dla osób początkujących. Kolor jest dość ciekawy, ponieważ produkt jest bronzerem do konturowania i rzeczywiście spełnia te dwie funkcje. Nie wpada w szarość, ani w pomarańcz. Przy mojej oliwkowej cerze wygląda bardzo naturalnie. Niestety przy końcówce, połamał się w opakowaniu i ciężko zużyć go do końca.
    Zalety:
    • kolor
    • cena
    • łatwo się blenduje
    Wady:
    • opakowanie
    • przy końcówce - kruszy się

babsztyl007
    18 października 2020 o 8:37
    2 / 5
    Nie umywa się do pudru wypiekanego my secret
    Małe rozczarowanko. Kupiłam ten puder online, przez pomyłkę, myśląc że to cudowny puder wypiekany do konturowania my secret. Okazało się jednak, że to nowa wersja, a tamtej już nie ma :( smuteczek. To dwa zupełnie inne produkty, pomijam konstystencję co oczywiste, ale mam na myśli głównie kolor. Tamten puder był świetny do konturowania. Miał idealne połączenie tonów brązowych, fioletowych i odrobinę piaskowych, generalnie był chłodny. Blendował się, jak marzenie. Na twarzy dawał satynowy efekt. Opakowanie może nie najpiękniejsze, ale solidne. Tu mamy zupełne przeciwieństwo. Puder nie nadaje się do konturowania. Jest kamelowo-ciepły. Zdecydowaniendo ocieplania. Rozprowadza się lekko topornie. A samo opakowanie jest tak tandetne, że łamie się w rękach, a wyprasaka lata po całym tym biednym opakowaniu. Rozczarownie, nie jest to z pewnością produkt do konturowania, jak głosi nazwa. Kolor nawet przy mojej żółtawej karnacji wygląda brzydko i niezdrowo. Zużyję na prawdziwy puder do konturowania, o ile starczy mi cierpliwości ;)

Dominika2105
    28 marca 2020 o 22:47
    4 / 5
    Bronzer w przystępnej cenie. Zalety + Ładny kolor + Przyjemny zapach + Nie robi plam przy nakładaniu Minusy +Strasznie się osypuje + Słabe opakowanie..........

GoshaNeko
    18 października 2019 o 10:33
    3 / 5
    co to za zapach!?
    Kupiłam ten bronzer na promocji w Naturze. Produkt spełnia moje wymagania, oczywiście biorąc pod uwagę jego cenę. Ma neutralny odcień, jestem blondynką i mi odpowiada. Niestety ma dwie wady - jest niewydajny i strasznie dziwnie pachnie. Określiłabym to jako zapach tanich, męskich perfum. Mimo ładnego efektu na buzi, chyba go nie kupię drugi raz, ze względu na zapach, który utrzymuje się nawet w ciągu dnia.
    Zalety:
    • - neutralny kolor - dobry dla blondynek
    • - cena
    • - konsystencja - dobrze się nadkłada i nie robi plam
    Wady:
    • - dziwny zapach, który bardzo czuć nawet w ciągu dnia
    • - produkt jest niewydajny - po około miesiącu pojawiło się dno
    • - słabe opakowanie z taniego plastiku

spaghetti_betti
    8 września 2019 o 20:22
    Bardzo dobry!
    Puder brązujący kupiłam w drogerii Natura. Produkt ma naprawdę ładny, brązowy odcień. Można go budować, nie tworzy plam, dobrze się rozciera. Nadaje skórze zdrowej opalenizny. Świetnie się sprawdzi do każdego typu cery. Jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków brązujących!
    Zalety:
    • - odcień
    • - można go budować
    • - nie tworzy plam
    • - dobrze się rozciera
    • - nadaje skórze zdrowej opalenizny
    • - sprawdzi się do każdego typu cery

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    MartulaMB
    23 maja 2019 o 17:05
    2 / 5
    Nieeeeee!!!!
    Bronzer kupilam na promocji za ok 8zl. Skusil mnie ładny kolor czekoladowego bronzu. Ale juz po pierwszym uzyciu nie bylam zadowolona. Produkt sie zle rozciera( nakladalam roznymi pedzlami na dobrze przypudrowany podklad ) i zawsze robil brzydkie plamy, dodatkowo na twarzy wyglada sino ( mam ciepla karnacje, jasny odcien skory ). Bronzer nawet ladnie pachnie, ma ladne opakowanie i jest go duzo ale niestety nie sprawdza mi sie nawet w polaczeniu z ulubionym ocieplajacym bronzerem ktory naprawia mi kazdy nieudany kontur..Bubel :/Meh
    Zalety:
    • Wydajny
    • Zapach
    • Opakowanie
    Wady:
    • Robi plamy, smugi
    • Wyglada sino na twarzy

Imewi
    4 kwietnia 2019 o 13:52
    Z ciepłymi tonami
    Produkt ma ładne, minimalistyczne opakowanie. Minus za brak lusterka. Jest to bardzo drobno zmielony bronzer w formie kompaktu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Produkt bardzo ładnie aplikuje się pędzlem. Z łatwością rozprowadza się po twarzy. Fajnie współgra z innym produktami. Ma dobrą pigmentację, którą z łatwością możemy budować. Nie robi plam. Daje równomierny efekt. Ma lekko ciepłe tony. Nie jest to zbyt dużym problemem, ale bardziej ociepla, lub podkreśla naszą opaleniznę, niż ją konturuje. Jasne, można nim modelować rysy twarzy, jednak nałożony w zbyt dużej ilości daje zbyt ciepły efekt. Bardziej przypomina konturowanie ciepłymi różami. Jest bardzo trwały. Utrzymuje się cały dzień na miejscu. Nie ściera się. Fajnie sprawdza się również jako cień do powiek. Jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo. Super cena. Dobra dostępność. Polecam
    Zalety:
    • +aplikacja
    • +współgra z innymi produktami
    • +pigmentacja
    • +efekt
    • +ociepla
    • +podkreśla opaleniznę
    • +trwałość
    • +utrzymuje się na swoim miejscu
    • +nie ściera się
    • +super jako cień do powiek
    • +cena
    • +dostępność
    Wady:
    • -opakowanie
    • -ciepłe tony (słabo nadaje się do modelowania)

Dorisxx
    6 grudnia 2018 o 23:00
    przyjemny
    daje ładny kolor. taki bardzo naturalny. nie zostawia plam wiec nie trzeba byc mega ostroznym jak to z niektorymi bywa. dodatkowo cena. prawie nic nie kosztuje a ma dzialanie takie sam jak wyższe półki z drogerii. róznica jakby nie patrzec kilkudziesieciu zlotych
    Zalety:
    • wydajnosc
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

dariannaurb
    31 sierpnia 2018 o 10:35
    Najlepszy!
    przez długi czas używałam słynnego bronzera z kobo professional, mat bronzing & contouring powder, dopóki nie stwierdziłam, że chce znaleźć tańszy jego zamiennik. I oto w moje ręce wpadł bronzer z my secret! o połowę tańszy, w lekko cieplejszych tonach od kobo, ale po czasie to okazało się jego atutem. po jakimś czasie zauważyłam, że kobo jest zbyt chłodny (ziemisty), zostawia sine i zbyt chłodne plamy na mojej twarzy. my secret za to zimą ładnie ociepla naszą twarz przez co nie wydaje się szara, zmęczona i ponura a latem ładnie podkreśla opaleniznę, nie odcinając twarzy przez zbyt chłodny kontur jak to kobo ma w zwyczaju. jak dla mnie jest to odkrycie, którego długo nie zamienię na nic innego w swojej kosmetyczce. do tego ma bardzo ładny zapach!
    Zalety:
    • - cena,
    • - wydajność,
    • - lekko ciepłe tony, które latem podkreślają opaleniznę, a zimą ładnie ocieplają rysy twarzy,
    • - łatwo się rozprowadza,
    • - zapach.
    Wady:
    • zdecydowanie brak!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

EkspresoweRecenzje
    6 sierpnia 2018 o 22:14
    Dobry dla osob początkująch
    Brązujący puder od my secret idealnie się sprawdzi dla osób początkujących. Ciężko sobie nim zrobić krzywdę ma chłodny odcień brązu. Przeżyje cały dzień nienaruszony na twarzy. Jednym minusem jest opakowanie produktu, które niestety szybko się psuje.
    Zalety:
    • kolor
    • wydajność
    • trwałość
    • nie można sobie nim zrobić krzywdy
    • cena
    Wady:
    • opakowanie
    • dostępność

skromna_kosmetyczka
    11 lipca 2018 o 13:13
    5 / 5
    Uniwersalny bronzer za niewielkie pieniądze
    Mogę śmiało powiedzieć, że kolekcjonuję bronzery. Ten z My Secret to u mnie nowość. Jest bardzo fajny, tani i szybko można ocieplić nim twarz. Ma idealny kolor, który sprawdzi się przy większości karnacji. Bardzo lubię kosmetyki MySecret, a ten kupiłam z polecenia. Nie da się zrobić nim krzywdy ani plam. Wygląda bardzo naturalnie - daje efekt opalonej skóry. Trochę się pyli w opakowaniu, ale nie jest to zbyt uciążliwe. Mam wrażenie, że w ciągu dnia minimalnie gdzieś ginie, lecz za tę cenę, trwałość jest naprawdę spoko. Jego zapach jest bardzo świeży i przyjemny.

lizka903
    22 marca 2018 o 23:05
    Idealny
    Kolor jest idealny zarówno dla bladych dziewczyn jak i tych o ciemniejszej karnacji gdyż kolor można stopniować.Odcień jest więc bardzo neutralny i absolutnie nie wpada w pomarańczowe tony czego nie lubię. Podczas aplikacji trochę się pyli ale to dla mnie mały minus.Na skórze wygląda bardzo naturalnie i co najważniejsze jest bardzo trwały. Nie da się nim zrobić sobie krzywdy gdyż nie robi plam.Pigmentacja jest idealna, nie lubię mega napigmentowanych bronzerów gdyż robią plamy.Opakowanie niestety jest słabo wykonane łatwo pęka i się psuje.
    Używa produktu od:2 tygodnie

EmiJeg
    14 stycznia 2018 o 17:52
    Bardzo fajny
    Na początku myślałam, że będzie za ciepły. Jednak kolor okazał się idealny ma nie zazimne wykończenie ani nie zaciepłe. Kupiłam go przez przypadek i jest moim faworytem na strasznie długo starcza i ciężko jest mi go wykończyć. Często też bywa na promocjach w Naturze więc jest jeszcze lepszy. Jednak nie wiem czy kupię jeszcze raz może spróbuję czego innego.
    Zalety:
    • -Kolor
    • - Cena
    • - Dostępność
    • -Formuła
    Wady:
    • - Pyli się

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Anencia
    13 stycznia 2018 o 9:53
    Świetny
    Nie sądziłam że za tak małe pieniądze będę w stanie kupić tak świetny bronzer. Nie ukrywam że podeszłam do niego dość sceptycznie z uwagi na cenę a tu taka niespodzianka. Bronzer ma ładny odcień,według mnie pasujący do każdego typu urody. Bronzer się łatwo nakłada , nie robi plam , smug, dobrze się rozciera. Osobiście używam go jeszcze jako cień do powiek :) Puder spokojnie utrzymuje się na twarzy cały dzień ( i na powiekach )Jestem bardzo zadowolona z użytkowania i myślę że prędko nie zmienię go na żaden inny.
    Zalety:
    • odcień
    • łatwość nakładania
    • bez plam, smug
    • nie ściera się
    • cena

Produkty podobne