L'biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji Biovax Naturalne Oleje 'Argan Makadamia Kokos' to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości, uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd utrzymując je w doskonałej formie. Gruntownie rewitalizuje zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia.
- Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
- Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
- Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów, bez SLS i SLES, zapachowa
w słoiku
Skóra głowy
normalna
Odcienie
ciemne
bogate
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych

Maska pięknie pachnie, jest wydajna,

Maska pięknie pachnie, jest wydajna, nie plącze włosów. Moje włosy są gładkie, miękkie i zregenerowane, nawilża je. Maskę warto stosować z załączonym czepkiem, szybko i łatwo się nakłada i spłukuje i oczywiście jest bardzo wydajna.
Włosy są nawilżone, gładkie, dostępna w dobrej cenie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Najlepsza

Cześć!

Moje włosy są farbowane, suche i skłonne do puszenia się.

Szampony, maski i odżywki Biovax znam bardzo dobrze. Używałam wielu i tak naprawdę większość, jak nie wszystkie,mi się sprawdzają.

Maskę Biovax Naturalne oleje kupiłam jak tylko pojawił się na rynku.

Od pierwszego użycia zakochałam się w niej. Spełnia wszystkie moje oczekiwania i uważam,że jest warta każdej złotówki.

Polecam przetestować na własnych włosach, ponieważ efekty są naprawdę super

Zdecydowałam się na tą maskę po pozytywnych opiniach które przeczytałam właśnie na wizaż.pl. Maska jest naprawdę rewelacyjna. Stosuje ją zawsze na conajmniej na 20 minut po umyciu głowy i daje naprawdę świetny efekt. Włosy po zastosowaniu tej maski są silnie nawilżone, gładkie i lśniące. Przede wszystkim końce włosów które najczęściej są przesuszone odzyskują blask. Przy tym maska ma ładny zapach, szybko i łatwo się nakłada i spłukuje i oczywiście jest bardzo wydajna bowiem już niewielka ilość tej maski pozwala osiągnąć porządane efekt. Polecam!

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /var/www/www.wizaz.pl/public/kosmetyki/src/Edipresse/Bundle/VideoBundle/Generator/PlayerGenerator.php on line 238

Ciężkie emolienty

Po tym jak zachwyciła mnie maska nawilżająca z serii seboregulującej postanowiłam rzucić się w wir testów innych masek tej marki. W aptece kupiłam od razu 3 :P
Mimo obietnic o regeneracji, co ma zapewnić bardzo emolientowy skład (moje włosy zwykle lubią emolienty) nie jest to produkt tak świetny jak wspomniana maska nawilżająca.
Nie ma niestety oczekiwanego efektu wygładzenia, tafli, włosy są raczej oblepione natłuszczającą ochronną warstewką.. niestety w sposób, który bardzo obciąża moje dość cienkie włosy. Mimo, że mam włosy rozjaśniane, nie dostrzegam żadnych objawów zregenerowania - nie wyglądają dobrze po wysuszeniu, nadal wydają się być dość suche w dotyku i mają tendencję do niesfornego puszenia.
Zapach - jak nierafinowane masło shea. Taki lekko orzechowy, nienachalny.
Konsystencja gęstawego budyniu. Łatwo się rozprowadza, nie spływa.
Niestety nie zauważyłam, by po użyciu włosy się lepiej rozczesywały. A z tym radzą sobie nawet drogeryjne odżywki.
Opakowanie - poręczny słoik w nowej szacie graficznej, o wiele bardziej estetycznej i nowoczesnej niż dotychczasowa (oczywiście wyrzuciłam go zamiast zrobić fotkę).
U mnie ta maska się niestety nie sprawdziła. W zanadrzu czekają jeszcze inne maski tej marki, mam nadzieję, że ta jest z nich najsłabsza.

Całkiem całkiem

Lubię tą maskę od czasu do czasu. Moje włosy są nisko/średnioporowate i generalnie preferują proteiny, które je wygładzają i dodają blasku. Ogólnie nie są zbyt wymagające.
Ta maska po 1 pięknie pachnie, ma przyjemną, gęstą konsystencje i jest bardzo wydajna. Opakowanie jest porządne, pompka w tym przypadku jest raczej zbędna.
Maska moje włosy wygładza i dociąża, jednakże nie nadaje im takiego blasku jak np odżywki proteinowe.

3 oleje = 3 x TAK

Biovax lubię i mam do niego zaufanie. Mimo, iż uwielbiam zmieniać i testować produkty do włosów do masek Biovaxa zawsze wracam, w tym przypadku nie jest inaczej.

skład
efekty widoczne już po jednym zastosowaniu
ułatwia rozczesywanie
włosy są sypkie i lśniące, wyglądają na zdrowsze
wydajność

gęsta, niespływająca konsystencja
nie obciąża mimo olejów w składzie

również w formie saszetek

Przyzwoita

Bardzo fajna maska, wygładza włosy, mam wrażenie, że rozświetla kolor i uwydatnia jasne pasma, a to oczywiście na plus. Cena adekwatna do jakości. Nie jest to mój must have i ulubiona maska, ale jest okej.

Wykorzystała: kilka próbek

Dla mnie hit!

Na początku muszę podkreślić, że super pomysłem są saszetki z maseczkami, które dają nam możliwość wypróbowania kosmetyku i sprawdzenia jak produkt zadziała na nasze włosy bez zbędnego kupowania całego opakowania.

U mnie maska sprawdziła się super! Moje włosy są normalne bez ekstremalnych zniszczeń.

Maska ma piękny zapach i gęstą konsystencję która genialnie utrzymuje się na włosach. Idealnie wygładza końcówki już po pierwszym użyciu. Włosy są gładkie, miękkie i dogłębnie odżywione.

Po zastosowaniu kosmetyku włosy są nie tylko sypkie i okiełznane ale z łatwością się rozczesują. Zdecydowanie wyglądają na zdrowsze i pełne blasku. Stają się sprężyste i mniej skłonne do wypadania. Polecam!

Bardzo fajne!

Chyba moja ulubiona maska z biovaxu! Super konsystencja, wydajna, bardzo ładny zapach. Włosy po niej są piękne! Nie są przyklapnięte mimo bogatej formuły. Włosy są nawilżone i przy dłuższym stosowaniu widać znaczącą poprawę.

Super!

Jestem fanką L'biotici, ale bałam się, że kosmetyki z tej serii z olejkami obciążą moje włosy. Jednak tak się nie stało, seria jest świetna. Włosy są miękkie, nie puszą się, są elastyczne i jedwabiste w dotyku! Super się układają, nie mam już problemów z rozczesaniem. Ma dobry skład, a na to ostatnio zwracam uwagę. Cena też jest korzystna, więc zachęcam do testów!

Bez rewelacji

Maska do włosów ładnie pachnie. Konsystencja jest gęsta, przez to produkt jest wydajny. Ułatwia rozczesywanie włosów. Nie zauważyłam spektakularnego efektu. Nie wrócę ponownie do tego produktu.

Regeneruje tak jak obiecuje producent!

Lubię konsystencję Biovaxów, a jeszcze zapach tej maski czyni z pielęgnacji czystą przyjemność. Fajnie zabezpiecza włosy. Są bardzo błyszczące, przyjemnie pachną. Skład bardzo na plus.