P2 Cosmetics, Perfect Face! Base (Baza pod makijaż)

P2 Cosmetics, Perfect Face! Base (Baza pod makijaż)

Baza przedluzajaca makijaz do twarzy,zawiera rozswietlajace drobinki,bardzo delikatna szybko wchlaniajaca sie,nadajaca sie do kazdego rodzaju skory,zdecydowanie przedluza nasz makijaz,po nalozeniu podkladu drobinki staja sie niewidoczne,makijaz wyglada bardzo naturalnie,twarz jest matowa ale delikatnie rozswietlona.

Cena: 3,45EUR / 30ml
/s/

rozświetlające, przedłużające trwałość makijażu
bazy pod makijaż twarzy, bazy do makijażu ust

Ulubiona

Nie wyobrażam sobie makijażu bez użycia bazy pod niego. Stosowałam już przeróżne tego typu kosmetyki, ale wciąż byłam w fazie poszukiwań, bo jakoś ciężko mi dobrać produkt, który w pełni zdołał by mnie zadowolić. Baza powinna być lekka, nie obciążająca nadmiernie, powinna dobrze się nakładać, nie pozostawiać uczucia śliskiego dyskomfortu, tak żeby podkład nałożony na nią dobrze się utrzymywał, a nie zjeżdżał dosłownie jak ze ślizgawki. No i zakup tej bazy utwierdził mnie, że takie produkty jednak istnieją. Kosmetyk ten właśnie taki jest, ma lekką formułę, bardzo dobrze się nakłada, leciutko różowo-beżowy kolor tonuje koloryt skóry, pokrywa ją równomierną cienką warstewką, tworząc powłokę ledwo wyczuwalną, a jednak bardzo sprawdzająca się w tym, jaki baza ma za zadanie, a jej zadanie to przedłużyć trwałość makijażu, pozwolić mu utrzymać się na buzi, nie spływać i nie zapychać cery. Baza ta sprawdza się we wszystkim stuprocentowo, a ja niczego więcej od tego typu kosmetyków nie oczekuję i nic mi więcej przy stosowaniu bazy nie potrzeba. Duży plus daję również za bardzo estetyczne opakowanie z pompką, używanie jest wygodne, produkt ma konsystencję lekką, w formie emulsji, lub serum, więc łatwo wydobywa się go z opakowania. Brak zamieszczonego zdjęcia, więc ja dodaję fotkę swojego produktu, którego właśnie używam. Producent ostatnio troszkę zmienił szatę graficzną, więc pokażę serum przed zmianą, które właśnie skończyło się i po zmianie - kolejne moje opakowanie. Jest to wersja kupiona w drogerii niemieckiej DM więc nie wiem, czy w Polsce ta nowa wersja jest już również dostępna.

oceniam bazę zieloną Anti Red Base

Pokładałam w niej spore nadzieje niestety okazała się totalnym niewypałem. Mowa o bazie zielonej, której zadaniem ma być krycie zaczerwienień oraz naczynek. W moim przypadku problem dopiero się narodził więc nie jest to tak, że oczekuję cudu w momenci, którym jest już za późno. Zacznę od minusów tej bazy ponieważ jest ich więcej.

- po nałożeniu twarz ma dziwny odcień zielonkawo-biały i niestety po nałożeniu podkładu ten dziwny efekt i tak przebija
- baza niemiłosiernie zapycha twarz
- nie kryje
-obciąża i przetłuszcza twarz

i plusy- jest, aż jeden higieniczna pompka...

Nie kupię ponownie zdecydowanie. Nie polecam bazy zielonej- może pozostałe są ok.

Używam tego produktu od: wrzesień2013 - listopad 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe oddane dalej

Moja ulubiona

Stosowałam kilka baz pod makijaż i mogę śmiało powiedzieć, ze ta aktualnie zajmuje najwyższe miejsce. Wiadomo, że każda baza współgra w inny sposób z różnymi podkładami. Ja używam i oceniam jej działanie z Revlon Colorstay dla cery tłustej.

Baza jest zapakowana w ładne, wygodne opakowanie. Dozowanie jest łatwe i higieniczne, produkt starcza na długi czas użytkowania. Według mnie baza jest wydajna, ponieważ naprawdę nie potrzeba jej zbyt wiele do pokrycia całej twarzy. Po nałożeniu na skórze pojawia się perłowa poświata z malutkimi drobinkami, jednak po nałożeniu podkładu ten efekt znika. Nie ma obaw o to, że będziemy się świecić jak choinka. Przed nałożeniem podkładu trzeba odczekać parę minut. Z doświadczenia wiem, ze gdy zrobimy to zbyt szybko baza nie zadziała tak jak powinna.
Różnicę zauważam już przy nakładaniu podkładu, cała czynność jest łatwiejsza, wydaje się, ze podkład świetnie stapia się ze skórą, krycie jest lepsze niż zazwyczaj.
W ciągu dnia widzę, że mój makijaż trzyma się zdecydowanie dłużej, jest bardziej odporny na ścieranie ręką i przede wszystkim wygląda bardzo naturalnie. Radzi sobie w upale i przy całonocnych imprezach.
Co ważne, baza absolutnie nie zapycha, nie podrażnia ani nie wywołuje alergii. Ma neutralny zapach.
Jedyny minus to dostępność ponieważ kupuję ją wyłącznie podczas pobytu w Berlinie w drogerii DM. Widziałam ją też na allegro (niestety 3 razy droższą). Jej oryginalna cena to 4 euro i myślę, że za tę cenę to naprawdę świetny produkt.

Ilość zużytych opakowań: Dwa

dobra

To również moja pierwsz baza, więc nie mam porównania.
Zakupiłam ją nie dawno ale sprawuje sie świętnie, teraz w lato gdy słoneczko dogrzewa makijaż dobrze się trzyma. Baza ładnie sie rozsmarowuje.
Nie wiem jak sprawują sie inne bazy ale jak dla nnie ta jest bardzo dobra.

Ok

Jest to moja pierwsza baza,wiec nie mam porownania do innych.Na pewno delikatnie rozswietla,ujednolica i dobrze matuje.Podklad rozsmarowuje sie na niej rewelacyjnie.Na codzien uzywam podkladu i bronzera i sprawdza sie ona wysmienicie.Nie trzeba uzywac pudru matujacego.Moim zdaniem super produkt,ale nie daje 5 gwiazdek,bo nie mam porownania.

Używam tego produktu od:pol roku