Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Rozświetlacz do twarzy Lovely Gold Highlighter o ciepłym odcieniu. Subtelnie rozjaśnia twarz. Ma złoty odcień, nie osypuje się, wytrzymuje na twarzy wiele godzin.

hipoalergiczna
prasowane

Ciepły, złoty odcień. Nie osypuje się.

Uwielbiam ten wypiekany puder rozświetlający. Daje na skórze subtelny blask. Nawet kilkukrotnie nałożony na skórę nie tworzy typowej sztucznie wyglądającej tafli. Wygląda naturalnie. I za to go pokochałam. Odcień rozświetlacza jest ciepły, złoty. Dobrze współgra z moją jasną karnacją. Doskonale się blenduje. Łatwo rozprowadza się na skórze nie tworząc smug. W ciągu dnia nie osypuje się.Jest bardzo wydajny. Po kilku miesiącach regularnego stosowania zużycie jest ledwie zauważalne.Tani rozświetlacz dobrej jakości.

Rozświetlacze są swoistym urozmaiceniem w moim makijażu. Używam ich oszczędnie, bo przy mojej mieszanej cerze nadmierny blask nie jest zbytnio wskazany. Natomiast sprawdza się jako ostatni, finalny akcent w makijażu. Kultowy już rozświetlacz od Lovely skradł moje serce - bardzo polubiłam to maleństwo z piękny kolor, subtelny blask i łatwość aplikacji.

OPAKOWANIE

Bardzo podoba mi się forma opakowania tego kosmetyku. Po pierwsze, opakowanie jest maleńkie, więc zmieści się praktycznie wszędzie – w kosmetyczce, w walizce czy w torebce, można mieć je zawsze przy sobie. Opakowanie wykonano z trwałego plastiku. Na wieczku mamy logo marki, nazwę produktu. Pudełeczko zamykane jest na zatrzask, dzięki czemu nie otwiera się zbyt łatwo.

ROZŚWIETLACZ

Dostępny jest jeden kolor - uniwersalny i naturalny pasujący do większości karnacji, nawet takiego bladziocha jak ja. To neutralny odcień złota. Produkt jest bardzo drobno zmielony, dzięki czemu drobinki są praktycznie niewidoczne i możemy nim uzyskać piękny efekt tafli. Podoba mi się to, że produkt ma dobrą pigmentację i daje widoczny blask. Nakładam go pędzlem, a mimo to nie pyli i nie osypuje się jak inne tego typu produkty. Dobrze współgra z podkładami, nie ściera się i nie migruje w ciągu dnia. Efekt połyskliwej, zdrowej i pełnej blasku cery utrzymuje się cały dzień. Produkt jest wart uwagi, szczególnie, że kosztuje niewiele i można go dostać w każdym Rossku.

PLUSY:

+ piękny, naturalny kolor
+ dobra pigmentacja
+ świetna trwałość
+ prześliczne opakowanie
+ niska cena
+ dobra dostępność

Kultowy produkt

Piękny odcień, ładnie podkreśla opaleniznę skóry i wygląda bardzo naturalnie, nawet na jasnym odcieniu skóry nie zostawia smugi kolorystycznej. Bardzo przystępna cena i nadaje się do pracy dla początkujących.

Blask i trwałość na plus

Jest to super produkt w dobrej cenie.
Ma mocny pigment, dzięki któremu na twarzy nie znika, a wygląda świetnie.
Są dostępne różne odcienie.
Utrzymuje się na twarzy cały dzień bez zarzutów .
Daje nieziemski blask
A do tego jest w niskiej cenie.

Old but gold

Bardzo przyjemny produkt, którym nie da sobie zrobić krzywdy. Bardzo dobrze się go rozprowadza, jest umiarkowanie napigmentowany. Sprawdza się tez jako cień do powiek. Bardzo ładnie się mieni. No i przede wszystkim jest mega tani, idealny dla początkujących, jak i dla doświadczonych.

Używam od lat

Używam go już od kilku lat i bardzo go lubię. Można go bardzo łatwo dostać w rewelacyjnej cenie. Produkt ma ciepła , złotą poświatę , dobrą pigmentację , wystarczy nałożyć małą ilość produktu żeby był piękny efekt , z łatwością się go aplikuję na skórę , pięknie się mieni nadając makijażowi śliczny blask , nie osypuje się przy nakładaniu , nie tworzy plam , nie ściera się . Produkt jest zamknięty w mały , poręczny słoiczek który jest bardzo wydajny i nawet przy codziennym użytkowaniu starcza na długo. Bardzo polecam ten produkt.

rozświetlacz

Jak na swoją cene to jest naprawde fajny. Jest długotrwały co jest najwazniejsze. Mi się bardzo dobrze sprawuje w kąciku oka. Myśle ze wiekszość z was go polubi

Piękny kolor

Mój ulubiony rozświetlacz Lovely w kolorze Gold. Produkt Kosztuje grosze, a afekt jest wow! Naprawde godny polecenia produkt. Łatwo się rozprowadza, pięknie prezentuje się na skórze.

Bardzo dobry rozświetlacz, tworzy delikatne glow

To był jeden z moich pierwszych rozświetlaczy. Pamiętam, że zachęciła mnie przy kupnie jego cena oraz to, że jest w małym opakowaniu. Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, to właśnie lubię w mniejszych opakowaniach, aby szybciej schodziły.

Małe, beżowe opakowanie. W formie małego, odkrecanego słoiczka. Posiada przezroczystą zakrętkę, co ma plus, gdyż przy zakupie widzimy co jest w środku.

Forma
Jest to rozświetlacz w kamieniu do twarzy. Zawiera w sobie proteiny jedwabiu. Sam rozświetlacz ma piękny,połyskujący, złoty kolor.
Na twarzy tworzy ciepły odcień, co daje promienny połysk. Ma lekką formułę, nawilża skórę.

Korzystanie
Bardzo łatwe i przyjemne. Można nakładać go pedzlem, choć można i palcem.
Podczas nakładania nie obsypuje się po całej twarzy.
Pomimo małej gramatury, starcza naprawdę na długo.

Słów kilka na jego temat
Rozświetlacz zapewnia efekt tafli. Co ważne, można ten efekt rozbudowywać. Możemy uzyskać małe lśnienie, ale też zrobić większy efekt, prawdziwego glow. Pomimo nakładania go warstwowo, będzie tworzył naturalny efekt promiennego wyglądu.
Utrzymuje się u mnie przez pół dnia na pełnych obrotach. Potem lekko zaczyna zanikać, bądź się gdzieś ścierać.
Bardzo dobrze uwydatnia kości policzkowe, szczyt nosa, rozświetla skórę, doskonale nadaje się do kącika oka.
Dobrze wtapia się w podklad, współgra z każdym.
Ma dość mocny pigment, co jest kolejną zaletą. W słońcu jego drobinki pięknie się mienią.
Niejednokrotnie pytano mnie, co się tak mi ładnie świeci na twarzy.

Ogólnie, polubiliśmy się. Bardzo dobrze wygląda na twarzy, daje świetny efekt wykończenia makijażu. Jego trwałość też nie jest zła. Cena przystępna, wydajność dobra.
Mały produkt, a robi wrażenie. Niestey nie znalazłam jego wady. Pomimo, iż mam inne rozświetlacze, jeszcze bardziej widoczne na skórze, ro jego lubię za naturalny i promienny wygląd, jako daje na skórze.

Fajny rozświetlacz

Fajny rozświetlacz marki lovely. Odpowiednio napigmentowany, ani za mocno ani za słabo tak odpowiednio do makijażu robionego na codzień, na większe wyjścia raczej za spokojny przynajmniej dla mnie.
Ładny, złotawy, subtelny odcień z niewielkimi drobinkami.
Taki właśnie idealny do makijażu dziennego, takiej fajnej tafli to nim nie uzyskamy, ale jak na taki produkt to i tak robi robotę, bardzo fajny, przyjemny.
Produkt jest zaskakująco trwały, zmywając go dopiero zszedł z twarzy, a tak to się utrzymuje ładnie przez cały dzień.

Nie wiem skąd tyle dobrych opinii

Totalny bubel. Trudno się go nakłada przez wzór, trzeba naprawdę mocno pomanewrować pędzelkiem, żeby cokolwiek na niego nałożyć. Nietrwały, kolor taki sobie, generalnie nie polecam. Leży od kilku miesięcy w koszyczku, nieużywany, bo czego tu używać, jak go nawet na twarzy nie widać. A jeśli widać, to po krótkim czasie to się zmieni.

Opakowanie to plastikowy biały słoiczek z przeźroczystą zakrętką. Kosmetyk ma złoty kolor i daje piękny efekt tafli na skórze, który nie jest zbyt nachalny. Pigmentacja jest akurat - sprawdzi się nawet dla początkujących chociaż można go trochę budować. Cudownie wygląda na skórze i długo się utrzymuje. Dodatkowo jest wydajny. Nie tworzy plam, ładnie się nakłada i świetnie wygląda. Sprawdzi się nie tylko do podkreślenia kości, ale również jak cień na całą powiekę czy jako akcent w wewnętrznym kąciku. Po prostu wielofunkcyjny i uniwersalny rozświetlacz, który już chyba każdy miał okazję poznać. Polecam.