KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na dzień

Mixa Bogaty krem odżywczy z olejkiem (stara wersja)

4,1 na 589 opinii
flame28 hitów!
64% kupi ponownie

Porównaj ceny

Mixa Ekspert Skóry wrażliwa bogaty krem odżywiający z olejkiem skóra wrażliwa i su
31,36  zł

Kupi ponownie: 64% osób
    Eniel
    4 listopada 2019 o 10:07
    4 / 5
    Dobry dla cery wrażliwej i odwodnionej
    Dla mnie całkiem przeciętny krem - kupiłam go w ciemno, poszukując dobrego nawilżenia. Nie zauważyłam jednak spektakularnego działania - ot taki krem, który ani nie szkodzi, ani nie pomaga. Krem zostawia na skórze dziwną powłokę, coś w rodzaju "silikonu", czego ja osobiście nie lubię. Oddałam, więc ten kosmetyk swojemu chłopakowi, który miał problem z łuszcząca się skórą (zwłaszcza na nosie), zaczerwienioną i miejscami podrażnioną. Jestem zszokowana, gdyż ten krem (jak jeszcze żaden inny) pomógł mu uporać się ze wszystkimi dotychczasowymi problemami. Skóra się nie łuszczy, nie piecze, nie swędzi, a zaczerwienienia zniknęły - i ta formuła silikonu w jego przypadku bardzo się sprawdziła. Mój chłopak stosował już wiele kosmetyków na swój nos, również tych aptecznych, jednak żaden mu jeszcze nie pomógł tak bardzo jak ten. Chociaż nie lubi kremów i często zapomina o ich stosowaniu, ten zdecydowanie zachwala i codziennie stosuje. Krem zapakowany jest w szklanym słoiczku, jest dość ciężki, a jego konsystencja jest dość gęsta, jednak dobrze rozprowadza się na twarzy i jest bardzo wydajny. Krem dobry, jednak nie koniecznie dla każdego. Być może moja skóra nie potrzebowała takiego nawilżenia, jak cera mojego chłopaka, dlatego to on zauważył efekty działania kremu, ja nie. Niemniej jednak, krem pomaga i potrafi zdziałać cuda. ZALETY: +nawilżenie +złagodzenie podrażnień +wygładzenie +poradził sobie z łuszczącą i zaczerwienioną skórą WADY: -konsystencja silikonu -opakowanie (szklany słoiczek jest bardzo ciężki)

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    blekitnastokrotka
    5 grudnia 2020 o 12:32
    Polubiliśmy się bardzo
    Do produktów marki mixa mam duży sentyment z tego względu, że rozpoczęły moją przygodę z pielęgnacją skóry twarzy. Krem zachęcał składem i wygodnym w użytkowaniu słoiczkiem dlatego trafił do mojej kosmetyczki. Słoiczek już na starcie jest dużym plusem ponieważ możemy do ostatniego grama wydobyć jego zawartość. Po otworzeniu produktu przed naszymi oczami widzimy krem białego koloru i bardzo ładnym, delikatnym zapachu. Po jego nałożeniu da się wyczuć pod palcami, że jego formuła jest delikatnie oleista ale nie tłusta. Zaskakujące po pierwszym użyciu było to, że mimo takiej konsystencji ekspresowo się wchłonął i nie pozostawił tłustego filmu lecz bardzo przyjemne uczucie nawilżenia pielęgnacji. U mnie znalazł zastosowanie na noc ponieważ tani skóra nadal pozostaje nawilżona i odżywiona. Wystarczy niewielka ilość produktu żeby nanieść go na całą twarz. Z pewnością jeszcze kiedyś do niego wrócę.
    Zalety:
    • + łatwość wydobycia całego produktu,
    • + nawilża,
    • + pielęgnuje,
    • + nie pozostawia tłustej warstwy,
    • + ładnie pachnie.

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    _aniko_
    16 stycznia 2021 o 10:23
    Nocna regeneracja
    Krem ma bogatą konsystencję i idealnie nadaje się noc. Koi i nawilża, nawet po nocy dalej czuję, że skóra jest odżywiona i gładka. Szybko się wchłania, pozostawia jednak lekko tłusty film, więc na dzień nie do końca się nadaje. Konsystencja masła, przez co ciężko jest dozować odpowiednią ilość kremu, który przy okazji wchodzi pod paznokcie sprawiła, że już do niego nie wrócę.
    Zalety:
    • - szybko się wchłania, mimo gęstej konsystencji,
    • - intensywnie nawilża i koi,
    • - skóra jest gładka i odżywiona po użyciu i pozostaje taka nawet po nocy,
    • - delikatny zapach,
    • - słoiczek, którego łatwo wydobyć resztę produktu.
    Wady:
    • - konsystencja twardego masła, przez co ciężko nakładać produkt.

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Tanemori
    1 marca 2024 o 15:06
    Świetny odżywczy krem
    Krem kupiłam przeglądając kremy w Rossmanie na promocji. Kosztował chyba 19 zł w 2023 r. Chciałam kupić następne opakowanie a były już inne warianty. (Hialuronowy na noc mnie nie zachwycił jak ten). Skóra dzięki zawartości olejku jest nawilżona i odżywiona, ma zdrowy blask. Krem ma przyjemny zapach. Uwielbiałam go używać. Obawiam się, że nie jest zbyt wydajny bo szybko go zużyłam. Jak znajdę go w sklepie to z pewnością zakupię ponownie.
    Zalety:
    • Zdrowo nawilżonaz odżywiona ceram
    • Trafiłam na niską cenę w promocji.
    Wady:
    • Szybko znika ze szklanego słoika.

Julia9_6
    7 stycznia 2024 o 20:51
    kocham ten krem
    Jak czuje , że potrzebuje mocniejszego nawilżenia to używam tego kremu i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Jest odpowiedni dla cery wrażliwej , koi , nawilża i pięknie pachnie . Uwielbiam

Ania1126
    20 grudnia 2023 o 13:45
    Rewelacyjny krem
    Polecam Pielęgnacja cery wrażliwej i suchej: krem jest idealny do codziennej pielęgnacji cery, której bariera ochronna jest osłabiona. Szybkie wchłanianie: Bogaty krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze, co sprawia, że jest idealny do użycia przed nałożeniem makijażu lub przed snem.

Gosiakruzel555
    3 września 2023 o 15:58
    1 / 5
    Bardzo mi pomogl
    Przez własną głupotę zniszczyłam sobie barierę hydrolipidową i szukałam coś specjalnego. Twarz była mocno zaczerwieniona i piekąca. I znalazłam. Krem ma treściwą bogatą konsystencję. Po użyciu poczułam sporą ulgę. Nakładałam grubą warstwę na noc i cienką na dzień i po 2 dniach przyniósł mi ulgę. Miałam naprawdę solidnie zniszczoną twarz. Po ok tygodniu już było w miarę dobrze. Pieczenie ustąpiło zupełnie zaczerwienienie zniknęło. Tak wiec po panice przyszła ulga. Szybko się jednak kończy ale nie dziwota skoro nakładałam go grubo. Kupię ponownie ponieważ pomógł mi w 100%
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Zdecydowanie pomógł mojej zrujnowanej skórze
    • Zapach
    Wady:
    • Wydajność

ola12122002
    20 lipca 2023 o 2:17
    Bogaty krem na noc
    Produkty z Mixy ostatnio używałam wiele lat temu, jednak gdy szukałam jakiegoś kremu zwrócił on moją uwagę i po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiłam go wypróbować, w szczególności że w promocji jest jednym z tańszych kremów. Krem jest dość gęsty, ale dobrze się rozprowadza i wchłania. Na noc lubię gęste konsystencje i takich kremów zawsze szukam, więc to na plus. Zapach jest trochę babciny, ale nie jest zły i nie przeszkadzał mi on w aplikacji. Jeśli chodzi o działanie, to sprawdził się dobrze, wystarczająco nawilżał moją skórę przy używaniu serum kwasowego, nie podrażniał skóry. Minusem jest dla mnie opakowanie, nie lubię produktów w słoiczkach i staram się unikać kupowania takich kremów, ale nie zawsze się da. Podsumowując, w takiej cenie to naprawdę fajny krem do suchej skóry, w większej ilości na noc, a mniejszej na dzień również się sprawdzał.
    Zalety:
    • cena
    • konsystencja
    Wady:
    • opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

LandOfBliss
    22 maja 2023 o 19:44
    3 / 5
    Nie o taki efekt mi chodziło
    Zależy mi na domknięciu nawilżającego serum emolientowym kremem na noc. Może mieć on więc cięższą i bogatszą konsystencję, niż ten na dzień. Tez ma bardzo przyjemną konsystencję - nie przelewa się w słoiczku, jest gęsta, ale równocześnie mięciutka, miła do rozsmarowania. Fantastycznie i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, ciężkiej warstwy, jakiej można się spodziewać po silnie odżywczym kremie. Niestety oznacza to także, że już rano skóra woła pić. I tak samo w miarę upływu czasu - po tygodniu, po dwóch itd. fakt ten się nie zmienia. Taki delikatny i doraźnie efekt to nie jest to o co mi chodziło. Solidny słoik pozwala wybrać kosmetyk do końca i wygodnie. Użyty tu został pewny chwyt marketingowy - na produkcie jest napis "25% olejku z wiesiołka + gliceryna, lipidy". Na 1 rzut oka można pomyśleć, że to aż 1/4 kremu stanowi olejek, więc to super odżywczy krem. Tak nie jest oczywiście. Wystarczy spojrzeć na skład: olejek daleko w składzie, nie ma szans, by było go aż 25%. 1/4 to tam jest olejku i innych składników delikatnie nawilżających i natłuszczających. No właśnie i to jest dla mnie za delikatne działanie. Szukałam czegoś bardziej odżywczego.

violarogacka
    22 maja 2023 o 19:06
    5 / 5
    Bogaty krem dla suchej skóry.
    Posiadam sucha i odwodnioną cere. Krem sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Lubię używać go zarówno na dzień jak i na noc ze względu an jego bogatą konsystencje ale jednocześnie wchłanianie które pozostwia ładnie nawilżoną skóre. Konsystencja jest bogata, rozprowadza się bardzo dobrze. Myślę że dla suchej skóry ejst to bardzo fajny krem.

orsollya
    14 kwietnia 2023 o 15:19
    Super nawilżenie
    Krem jest bogaty i odżywczy. Moim zdaniem raczej na jesień/zimę dla osób mających cery tłuste/mieszane. Doskonale poradził sobie z suchymi skórkami przy brwiach czy nosie oraz na czasami suchszych policzkach. Świetnie się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach delikatny. Będę wracała do niego zimą, gdy cera będzie potrzebowała solidnej dawki nawilżenia.
    Zalety:
    • świetnie radzi sobie z suchymi skórkami przy nosie, brwiach
    • łatwo się rozprowadza
    • szybko się wchłania
    • bardzo wydajny
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

Flsvva
    9 kwietnia 2023 o 12:28
    5 / 5
    Bardzo dobra propozycja na zimę!
    Produkt przykuł moją uwagę w Rossmanie, kupiłam ze względu na promocję (ok. 25 zł, bez promocji kosztuje w granicach 33-35 zł) i zapewnienia producenta co do bogatej formuły kremu której potrzebuję ze względu na moją suchą skórę i panujące wtedy zimowe warunki. Krem sprawdził mi się bardzo dobrze, bardzo dobrze nawilżał i dość szybko się wchłaniał. Zostawia niewielki film na skórze który nie przeszkadza w pielęgnacji i makijażu. Ma przyjemny zapach- wyczuwalny, nie drażni swoją intensywnością. Nie wymaga stosowania w dużej ilości, nie roluje podkładu. Jak dla mnie jest to mój nowy must have na jesień i zimę gdzie skóra wymaga dodatkowej ochrony i nawilżenia. Według mnie jest bardzo wydajnym kosmetykiem- wystarczył mi na czteromiesięczny okres jesienno- zimowy przy codziennym stosowaniu.
    Zalety:
    • - bogata, bardzo dobrze nawilżająca formuła, szczególnie dla cery suchej
    • - stosunek ceny co do wydajności
    • - pojemność
    • - nie roluje podkładu
    • - przyjemny, delikatny zapach

karolinaswica
    5 kwietnia 2023 o 14:56
    4 / 5
    Zaskakujący wybór dla cery mieszanej
    Przede wszystkim muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona tym produktem, ponieważ jest przeznaczony do cery suchej i wrażliwej, a ja zazwyczaj mam mieszaną. Jednak przy silniejszych mrozach i suchym powietrzu wewnątrz moja cera zaczęła się przesuszać, pojawiały się suche skórki i plamy, a ten krem sobie z tym genialnie poradził. Jedną z jego głównych zalet jest to, że nie zapchał mojej cery, nie narobił szkód i nie pojawiły się na niej nowe wypryski. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że ten krem to hit na mrozy i sytuacje awaryjne. Dodatkowo, świetnie sprawdził się pod makijażem - nie roluje się ani nie wyświeca. Oprócz tego, krem ma bardzo przyjemną konsystencję i ładny zapach. Widać, że jest to produkt dobrej jakości, który może konkurować z droższymi kremami na rynku. Cieszę się również, że Mixa stawia na naturalne składniki, dzięki czemu krem jest bardziej delikatny i łagodny dla skóry.

paulina_lego
    5 lutego 2023 o 14:50
    5 / 5
    Ratunek dla suchej mojej skóry
    Krem jest ciężki, ale dobrze i szybko się wchłania. Nie jest tłusty. Pozdrawiam skórę nawilżona, bardzo gładką i przyjemną w dotyku. Czuć, że skóra jest dobrze odżywiona. Moja sucha skóra w czasie zimowym jest bardzo trudna do okiełznania, ale ten krem super sobie poradził. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijażem. Może być stosowany na dzień i na noc. Konsystencja kremowa. Zapach jest ładny, delikatny. Krem jest w szklanym słoiczku.
    Zalety:
    • +konsystencja
    • +wchłanianie
    • +nawilżenie
    • +odżywienie
    • +zapach

Karoti
    31 stycznia 2023 o 0:21
    Dobry Krem
    Mam suchą skórę, krem sprawdził się idealnie. Nawilża i zostawia trochę tłusty film więc idealnie nadaję się na teraźniejsze zimowe temperatury. Niedawno skończyłam pierwszy słoiczek i zmieniłam krem na inny żel-krem. Pożałowałam niestety i teraz muszę uratować moje policzki, dlatego kupiłam drugi słoiczek kremu od mixa. Przy dłuższym stosowaniu cera pozostaje cały czas w dobrym stanie. Krem nie koliduje z innymi kosmetykami, dlatego na spokojnie mogłam zmieniać inne części pielęgnacji jak żel do twarzy czy tonik, czy serum. Nie maluję się więc nie jestem w stanie ocenić jak krem zachowuje się pod makijażem.
    Zalety:
    • + Sprawdza się w codziennej pielęgnacji
    • + Miły zapach
    • + Nie zapycha
    • + Nawilża
    • + Ratuje w przesuszeniach na twarzy
    • + Super w okresie zimowym
    • + Często na promocjach w Rossmannie
    Wady:
    • - Czasami trudno zakręcić słoiczek i trzeba się trochę pomęczyć z zakrętką
    • - Przy bardzo uszkodzonej skórze szczypie

mmarzec111
    24 stycznia 2023 o 23:52
    Moj hit
    Krem kupiłam za namową siostry, która go używa, akurat była na niego promocja w jednej z drogerii. Nie pożałowałam! Od pierwszego użycia moja skóra została odżywiona, wygładzona. Dla mojej suchej i wrażliwej skóry to strzał w dziesiątkę!
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Zapach
    • Bogaty skład

katsz
    19 stycznia 2023 o 7:44
    Ratunek dla skóry suchej
    Krem kupiłam, ponieważ bardzo dobrze sprawdził się u mnie balsam do ciała tej marki. Nie zawiodłam się i w tym przypadku. Mam bardzo suchą skórę nie tylko zimą, ale z powodów pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu bez otwieranych okien, twarz jest przesuszona przez okrągły rok. Ten krem sprawia, że nie czuję ściągnięcia skóry nawet po kilku godzinach. Naprawdę dobrze nawilża i, co bardzo ważne, nie zapycha, a mam skłonność do zaskórników. Stosuję go pod lekki makijaż i muszę pamiętać, aby dać mu odpowiednią ilość czasu na wchłonięcie. Szklany słoiczek to duży plus, jednak nie zastąpi opakowania z pompką. Mam nadzieję, że producent podtrzyma jego jakość i cenę.
    Zalety:
    • Nawilża
    • Nie zapycha
    • Odpowiednia do jakości cena

KasiaDarsky
    1 stycznia 2023 o 20:36
    Strzał w dziesiątkę
    Krem Mixa ratuje skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i wysuszenia. Moja sucha cera go pokochała od pierwszego wejrzenia i jest już ze mną od lat. Producent obiecuje intensywne odżywienie i ukojenie suchej skóry - tak, wszystko się zgadza. To produkt szyty na miarę do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej. Doskonale się wchłania, nie tłuści skóry, szybko można na krem nałożyć makijaż. Nadaje się na bazę pod make up. Nie uczula i nie powoduje szczypania. Działa szybko, więc od razu odczuć można zmniejszone podrażnienie, pozbyć się ściągnięcia i suchości. Występuje w szklanym słoiczku, w dość eleganckiej formie. Jest wydajny i ma ładny, delikatny zapach.
    Zalety:
    • zapach
    • konsystencja
    • szybkie wchłanianie
    • szybkie rezultaty

3 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne