KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    M_art_a_Anna
    15 sierpnia 2021 o 21:01
    Ok
    Perfumy kwiatowo - drzewne. Zapach lekki, orzeźwiający, lekki. Typowo codzienny. Idealny na lato. Perfumy nie są intensywne, raczej subtelne, delikatne. Zapach nie jest infantylny. Ma w sobie coś intrygującego, nieoczywistego. Flakon - prosty, niewielki, klasyczny. Atutem jest dostępnośc, zarówno w perfumeriach, jak i drogeriach.
    Zalety:
    • - lekki zapach
    • - flakon
    • - dostępność
    Kupił/a w:Perfumeria Sephora

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    vronov
    11 czerwca 2020 o 17:25
    Wspaniałe
    Zapach otrzymałam w prezencie od ukochanego i był totalnym strzałem w dziesiątkę. Lekki, świeży, idealny na lato. Perfumy zamknięte są w ciężkiej, szklanej butelce której nie wyróżnia w zasadzie nic oprócz srebrnego logo Versace oraz srebrnego korka i atomizera wykończonego wzorkiem kojarzącym się z Grecją. Opakowanie minimalistyczne, ale ma jednak "to coś" co sprawia, że prezentuje się bardzo elegancko. Perfumy mają zielone zabarwienie (limonkowe), ale oczywiście kolor nie jest przeniesiony na skórę. Ten zapach totalnie trafił w moje gusta: jest intrygująco świeży, kwaskowy z mocno wyczuwalnymi akordami drzewnymi. Na początku najmocniej wyczuwalne są akordy drzewne w miksie z cytrusami, a po kilku godzinach kiedy zapach się rozwinie czujemy również jaśmin. Zapach jest mocno energetyzujący i mimo tego, że jest szalenie świeży - jest też zmysłowy. Jego trwałość jest imponująca - ja czuję go nawet po 8h noszenia. Stał się jednym z moich ulubionych zapachów.
    Używa produktu od:miesiąc

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    gabriela079
    16 sierpnia 2022 o 22:30
    3 / 5
    Piękny, ale zaś krótkotrwały zapach
    Zapach perfum jest genialny, cudowny orzeźwiający cytrusowy, jak dla mnie idealny letniak, nie przytłaczający w upalne dni, ale bardzo intrygujący. Mogłabym go wąchać godzinami. Pierwsze akordy to cytrusowe nuty. Później idzie wyczuć kwiaty i cedr. Niestety zapach na mojej skórze bardzo nie trwały, już po kilkunastu minutach nie czuć go i bez względu na to jak dużo razy prysnę. Osoby z otoczenia również już go nie czują. Trochę nie rozumiem pozytywnych zdań innych recenzentów, że trwałość ma super; być może to ja mam jakiś ferelny egzemplarz... Także ja Versence traktuję bardziej jako odświeżającą mgiełkę do ciała niż perfumy. Woda toaletowa daje komfort i uczucie świeżości.
    Zalety:
    • - zapach
    • - buteleczka
    Wady:
    • - trwałość

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    niewyidealizowana
    2 listopada 2023 o 12:05
    Orzeźwiająco i wiosennie
    Perfumy trafiły do mnie zupełnie przypadkiem, po okresie letnim, wczesną jesienią. Gdy je zobaczyłam nie byłam zachwycona, jakoś tak nie przemawia do mnie ten zielony kolor ale zapach mnie urzekł. Zapach to...wiosna - po prostu, tak pachnie wiosna, kiedy kwiaty budzą się do życia, woda paruje, liście pokrywają się rosą o poranku. Czuję tu wiosenny las i ciepły dzień. Jeśli chodzi o wyczuwalne nuty zapachowe to trochę cytrusów, które w sumie grają główną rolę trochę kwiatów i przypraw, trochę drzew. Pięknie to wszystko współgra, choć moim zdaniem troszkę są mało trwałe jsk na tę cenę i markę. Za to ten zapach to obłęd!

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Penny333
    29 czerwca 2023 o 9:15
    4 / 5
    Miłość na wczesną wiosnę.
    Zakochałam się w perfumach Versense od pierwszego powąchania ich w drogerii. Urzekł mnie zapach bergamotki, który uwielbiam! Versense przypominało mi perfumy z dzieciństwa, które uwielbiałam (noname) oraz ich nuty podobne były do słynnego jabłuszka od DKNY. Versense są cudowne dla osób lubiących lekko słodkie, kwiatowe kompozycje. Ja najbardziej czuję je bardzo wczesną wiosną przełomie marca - kwietnia, pora dnia: wieczór. W czerwcu, kiedy piszę recenzję ten zapach już nie jest tak dobrze odczuwalny, jak właśnie wtedy, tak samo jest rano, kiedy chcę użyć perfum do pracy - niestety nic nie czuję. Dużym minusem perfum jest niestety ich trwałość. Czuję na sobie bardo krótko, do pół godziny.
    Zalety:
    • Kompozycja zapachowa, flakon
    Wady:
    • Bardzo krótka trwałość

Ariskalena
    9 czerwca 2023 o 8:11
    ładny
    Najczęściej używam tej gamy zapachowej na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.Jest to zapach łagodny,ma świeżą gamę zapachową,dodaje przyjemną atmosferę przy nadchodzącym zmroku.Miło być w towarzystwie,gdzie odczuwalny jest ten zapach.Jestem też zwolenniczką tych zapachów,w której jest odczuwalna świeżość owoców,drzew i odrobinę nutki kwiatów wkomponowane w tą gamę zapachów.Świetny jako prezent.
    Kupił/a w:Perfumeria Douglas

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    BeataBobek
    9 kwietnia 2023 o 9:03
    średnio.
    Czytałam o tym zapachu w samych superlatywach, więc skusiłam się na ich zakup w ciemno. Lekkie rozczarowanie jest. Jaśmin i mandarynka bardzo wyczuwalne, poza nimi czuć delikatną nutę sandałowca. Zapach typowo letni, dla mnie zbyt banalny. Dla fanek typowo cytrusowych zapachów jak znalazł. Mi czegoś w nim zabrakło, czegoś unikatowego, niebanalnego. Dla mnie to zapach, który zużyje, dobrze się sprawdzi w upalne dni, ale raczej do niego nie wrócę. Trwałość marna, trzeba dużo zużywać żeby ten zapach się utrzymał kilka godzin. Flakon bardzo elegancki i gustowny. :)
    Zalety:
    • - flakon
    • - cena
    • - nuta jaśminu
    Wady:
    • - trwałość
    • - kompozycja zbyt banalna
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Perfumeria Douglas

paulinapolapaw
    5 lipca 2022 o 1:01
    Zapach niebanalny
    Woda toaletowa od Versace , Versense jest ulubioną wodą mojej mamy, mnie również bardzo przypadła do gustu. Jest wyrazisty i świeży, zalicza się do grupy zapachów kwiatowych i drzewnych. Nutami głowy są opuncja, bergamotka i mandarynka, sercem pankracjum nadmorskie, jaśmin i kardamon , a podstawą jest piżmo, cedr, drzewo sandałowe i oliwka. Zapach podoba się wielu osobom , często ludzie pytają co to za zapach. Mógłby być bardziej trwały, szkoda że nie występują w formie wody perfumowanej, bardzo szkoda. Woda Versense sprawdza sie na lato i nie tylko. Opakowanie jest równie piękne jak zapach , buteleczka prosta i elegancka a woda jest w kolorze limonki. Opakowanie idealnie współgra z zapachem.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

JustynaZ1
    29 czerwca 2022 o 9:52
    Polecam testy
    W mojej ocenie zapach jest oryginalny i elegancki. Kojarzy się z wakacjami w zagranicznym kurorcie nad ciepłym morzem. Może wydawać się nieco męski, w stronę uniseks, ale to zdecydowanie zapach kobiecy. Na mojej skórze jest bardzo trwały - wyczuwalny przez cały dzień, co przy perfumach cytrusowych zdarza się rzadko. Trzeba mieć na uwadze, że mocno się zmienia w ciągu dnia. W otwarciu zapach jest aż świdrujący - mocno cytrusowy, delikatnie słodki i przyprawowy, zaś po jakimś czasie staje się mydlany (momentami przypominał kostkę mydła Dove), kwiatowy z nieco duszącym jaśminem. Po kilku godzinach znów pojawia się świeżość ale wyraźnymi nutami drzewnymi, nieco leśnymi i tak trwa do końca. Sprawdzi się dla osób pracujących w zamkniętych pomieszczeniach, nie będzie drażnić otoczenia. Jest wyczuwalny, ale nie zostawia długiego ogona. Pasuje na każdą okazję, zarówno na bardziej zobowiązujące spotkania, do oficjalnego stroju, jak i zwykłe wyjście ze znajomymi. Dla kobiet w wieku 20+, na pewno nie jest to zapach dla nastolatek. Stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny, można kupić za 150 zł/50 ml na promocjach w perfumeriach internetowych. Nie polecam zakupu w ciemno, momentami może męczyć przez tą mydlaną nutę. Mnie zapach urzekł, zwykle wolę testować kolejne zapachy, ale ten kupię ponownie.

ElaKarolina
    22 maja 2022 o 10:33
    5 / 5
    Klasyka, powiew świeżości i seks w jednym
    Zapach, który można zakwalifikować do wielu różnych grup zapachów. Klasyczny, rześki, ożywiający a jednocześnie relaksujący, seksowny. Zarówno na dzień jak i na wieczór. Wszystko to w jednym jest zasługą miksu bergamotki (która tu jest motywem przewodnim) , mandarynki i sandałowca. Perfumy te dają po skropieniu się nimi powiew świeżości. Drydown jest nieco delikatniejszy, ale nadal przepiękny. Całkiem dobra trwałość. Piękny flakon i kolorystyka. Zapach nadaje się na większość okazji. Jest bardzo kobiecy. Uwielbiam go niezmiennie od wielu lat i często do niego powracam.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna perfumeria

Lucja555
    13 sierpnia 2021 o 23:46
    Jest ok
    Perfum ma dość intensywny zapach lecz po jakimś czasie nie czuć nic,opakowanie jest praktyczne wygodne, cena jest dość wysoka, polecam na lato jeśli chodzi o zapach
    Kupił/a w:W strefie wolnocłowej

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Allienne
    25 maja 2021 o 14:56
    Ładny ale mało trwały
    zapach bardzo mi odpowiada, ale gorzej jest z jego intensywnością. Nawet po obfitym spryskaniu się przed wyjściem zapach czuję jeszcze tylko na klatce schodowej. Gdy po pieciu minutach dochodzę do pracy, prawie go nie czuć
    Używa produktu od:2 tygodnie

Lewese4
    6 maja 2021 o 22:46
    Zapach kobiety z klasą
    Przepiękny zapach, trafiający w mój gust. Świeży i na prawdę bardzo przyjemny dla nosa, relaksujący. Jest dosyć radosny, więc odpowiedni na wiosnę, nawet na lato ponieważ nie jest absolutnie drażniący. Nie ma w nim słodyczy (a nie przepadam za słodkimi perfumami), wyraźnie czuć w tym zapachu owoce ale oplecione eleganckimi, białymi kwiatami. Da się odczuć, że jest to zapach z górnej półki, choć czasami mam wrażenie, że ma delikatny podton Avonowskiej serii TTA. Ja jednak bardzo lubiłam nutkę wspólną Avonowskich perfum, więc mi to nie przeszkadza. Jak na wodę toaletową trwałość jest całkiem ok. Pół dnia spokojnie wytrzymuje na skórze. Cena również przystępna. Idealny zapach do biura, na spotkania oraz ciepłe wieczory. Uważam, że jest to perełka Versace, która jest naprawdę godna uwagi każdej kobiety lubiącej przyjemne i eleganckie perfumy.
    Zalety:
    • Przyjemny, kwiatowy, świeży i elegancki zapach.
    Wady:
    • Brak wad.
    Używa produktu od:2 tygodnie

Stanislawa5523
    4 maja 2021 o 22:01
    5 / 5
    Zapach jest piękny, perfum jest wydajny, Kobiecy, bogaty zapach. Mocny i głęboki, ale jednocześnie owocowy. Zapach jest bardzo elegancki i całkiem trwały oraz zamknięty w przepięknym złotych flakonie który cieszy oko i zdobi toaletkę. Cena jest atrakcyjna
    Kupił/a w:Inna perfumeria

joyxland
    29 kwietnia 2021 o 17:23
    Cudowny świeży zapach
    Dostałam w prezencie perfumy versace i bardzo spodobał mi się świeży nieco cytrusowy zapach w składzie między innymi jaśmin i sandałowiec, bergamotka, zielona mandarynka. Perfumy są naprawdę bardzo trwałe, spokojnie przez cały dzień czuć zapach po spryskaniu rano nadgarstków. Ładny klasyczny flakon, moje ulubione perfumy!
    Zalety:
    • -Trwałość
    • -Cytrusowy zapach
    • -Ładny flakon
    • -Dostępność
    Wady:
    • -Dość wysoka cena

Moni1
    23 marca 2021 o 17:19
    Pasuje na wiosnę i lato
    Dostałam w prezencie i była to dla mnie spora niespodzianka. Nie przepadam za współczesnymi zapachami marki, a jednak ten bardzo mi sie spodobał. Jest świeży, ale bez dominacji cytrusów. lekki, ale trwały i wyczuwalny przez otoczenie. Dość trwały - do ok. 5 godz. To jeden z moich faworytów na wiosnę i lato.
    Zalety:
    • butelka, jakość zapachu
    Wady:
    • cena

Mateusz0617
    11 marca 2021 o 19:25
    Kwiatowy piękny zapach
    Zapach Versace Versense to jeden z moich ulubionych damskich zapachów.. Na otwarciu mamy bardzo świeży cytrusowy zapach, potem zaczyna się zapach kwiatów... Bardzo elegancki, uwodzicielski zapach, trochę tajemniczy.... Pachnię zmysłową zadbaną Kobietą. Idealny na lato.
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Perfumeria Sephora

PrintScn
    23 lutego 2021 o 8:07
    Piękny, czysty zapach!
    Kompletnie mnie oczarował! Jest taki czysty, elegancki i rześki. Na myśl przywodzi słoneczną plaże późnym popołudniem. Bardzo dobra trwałość i projekcja. Jestem nim zachwycona i używam z przyjemnością!
    Zalety:
    • + zapach.
    • + trwałość,
    • + flakon
    Używa produktu od:tydzień

4 osób uznało tą opinię za pomocną