Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Marka
Pojemność 1,2 g

Zaletą najnowszej kredki do oczu SuperShock jest bez wątpienia jej żelowa formuła, która pomaga w wykonaniu idealnej kreski, będącej doskonałym akcentem podkreślającym każdy makijaż oka. Jej miękki wkład ułatwia jej rozprowadzenie wzdłuż linii rzęs, pozwalając na narysowanie kreski o grubości, jaka odpowiada nam najbardziej.

do temperowania
Efekt
matowe, metaliczne, brokatowe
o przedłużonej trwałości

Mieszane uczucia

Nie do końca rozumiem fenomenu tej kredki. Miałam czarną i mi niestety zawsze się odbijała na górnej powiece. Nie była super trwała. Sprawdzała się jedynie roztarta lub jako ciemna baza pod cienie. Na linii wodnej także się rozmazywała. Także nie wiem, może to ja jestem felernym egzemplarzem ;) Chociaż w przypadku wielu innych kredek nie mam takiego problemu. Rozumiem, że wielu osobom może się sprawdzać, ale na pewno nie jest to jakieś WOW. Na plus na pewno kolor - ciemna, głęboka czerń. Niestety nie była też najłatwiejsza do temperowania - lubi się łamać, mazać itd. Ogólnie można wypróbować bo nie jest droga i jeśli będzie się sprawdzać to OK, ale może być różnie z trwałością.

Idealna, żelowa kredka.

Moja ulubiona kredka, używam koloru Blackout., jest bardzo miękka, łatwo się rysuje, łatwo rozciera, bardzo trwała. Utrzymuje się cały dzień na oku, nie rozmazuje się, nie uczula i nie podrażnia. Kredka jest żelowa, czarna i łatwo ją zmyć podczas demakijażu. Wymaga temperowania, co nie jest bardzo problematyczne jeśli się ma temperówkę do miękkich kredek.

Najlepsza kredka do oczu

To moja ulubiona kredka już od kilku lat. Jakościowo porównywalna do miękkiej kredki z inglota ale kosztuje kilka razy mniej niż tamta.
Używam tylko koloru Blackout. Jest bardzo miękka, łatwo się rysuje i w razie potrzeby łatwo rozciera. Jest bardzo trwała, nie rozmazuje się przez cały dzień i łatwo zmywa się najzwyklejszymi kosmetykami do demakijażu. Bezproblemowo temperuję ją temperówką do kredek (z inglota), oprawka jest z jakiegoś tworzywa więc nawet przy minimalnym rysiku nie drapie skóry. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby rysik w środku był złamany czy żeby łamał się podczas używania więc zużywam ją dosłownie do maleńkiego ogryzka. Jest więc bardzo wydajna jak na tak miękka kredkę.
Moim jedynym zmartwieniem jest tylko żeby jej nie wycofali z oferty.

Uwielbiam

Nie spotkałam jeszcze kredki o takiej konsystencji i jednocześnie tak mocnym kolorze. Przez to że jest miękka, fajnie się nakłada i równomiernie. Dodatkowo można ją bardzo łatwo rozetrzeć. Mimo to że jest żelowa to bardzo ładnie trzyma się na powiece, nie rozmazuje. Nowa wersja tej kredki sprawdza mi się równie dobrze. Naprawdę dobra jakość w dobrej cenie.

W tej kategorii cenowej najlepsza

Kredka w cenie kilkunastu złotych, na promocji kupiłam już dość dawno za około 10 zł. Wypróbowałam kilka czarnych konturówek do oczu (w cenie do 15 zł) zarówno tych do strugania jak i automatycznych, i Supershock jest według mnie najlepsza. Stosuję ją na linię wodną oka. Tak głębokiej czerni kredki to ja jeszcze nie widziałam. Dodatkowo jest bardzo miękka i dość trwała. Niesamowicie łatwo się jej używa. Po kilku godzinach niestety zaczyna się zmywać z linii wodnej oka, osiadając tuż pod nią - po prostu jakby kreska przenosi się niżej :D
Mam też trochę problemów z jej struganiem, szybko się przez to kończy.

Ogólnie rzecz biorąc jest to kredka warta uwagi, dedykowana na powiekę sądzę że tam będzie trwalsza niż na linii wodnej. Polecam wypróbować.

Bardzo dobra kredka

Kredkę dostałam w prezencie. Kredka jest bardzo dobrze na pigmentowana i łatwo można nią się posługiwać a co najważniejsze, że kreski wychodzą precyzyjnie.

Kredka nie rozmazuje się oraz nie odbija od górnej powieki.

Jest to produkt wydajny oraz nie podrażnia oczu.

Makijaż oczu z kreskami wykonanymi tą kredką łatwo się zywam zwykłym płynem micelarnym bez pocierania.

Rewelacja

Bardzo dobra kredka, trwała, miękka, doskonała do kresek na górnej powiece, jest mega mega czarna, wygląda jak eyeliner, a jest zdecydowanie łatwiejsza w użyciu,
lecz jest jedno dość duże ALE, za które odjęłam gwiazdkę - sprawia, że po pomalowaniu na lini wodnej mam caly dzień zamglone oko, więc odradzam dla osób, które robią kreski tylko na dole oka, a szczególnie dla tych które noszą soczewki, kiedyś zrobiłam dolne kreski i poszlam tak na imprezę i niestety męczyłam się całą noc, więc odradzam,
ale jeśli chodzi o górną powiekę to zdecydowanie polecam - piękna czerń i efekt eyelinera jest tego wart

świetna

Posiadam odcienie Black, Silver, Plumful, Blackberry i Golden Fawn. Kredki są miękkie i supertrwałe. Błyskawicznie zasychają, co jest równocześnie zaletą i wadą - roztarcie kreski graniczy z cudem.
Ja rysuję kreski przykładając bokiem kredkę, dzięki czemu nie muszę co chwilę ostrzyć, by mieć spiczastą końcówkę i móc namalować cienką kreskę w wewnętrznym kąciku.
Kredki można stosować jako cień do powiek - wystarczy nałożyć kredkę na całą powiekę i przy nakładaniu starać się rozcierać.

Fajna kredka

Kredka jest ok. Największym jej plusem jest to, że bardzo gładko się rozprowadza ,wystarczy lekko przytknąć. Minusem u mnie jest to ,że jest to właśnie kredka ,trzeba mieć ostrą temperówkę, w dodatku może już podczas dostawy moja się łamie i ciągle odpada rysik podczas ostrzenia ,chociaż nie wiele ostrzę, jak to kredką nierówno ostrząc można zranić się w oko czubkiem. Nie jestem zwolenniczką kredek wolę je w innej formie. Mimo to duży plus za kolor trwałość i przyjemne rozprowadzanie.

Avon

Ciekawa kredka do oczu. Jej żelowa konsystencja sprawia że ma głęboki kolor. Fajnie się ją rozprowadza, z tym że musi być dobrze przytemperowana. Cena adekwatna do produktu. Ja osobiście polecam kredę, lubię ją rozmazywać na oku. Trzyma się długo ale i potrafi się odbijać na powiece. Ogólnie polecam ten produkt.

Bardzo dobra

Nie będę się tu dużo rozwodzić bo kredka nie ma minusów i nie ma coduxo oceniać . Dla mnie najlepsza kredka do tej pory, dobrze się rozprowadza utrzymuje i jest wydajna to trzy cechy które dają jej nr 1

świetna

Używałam wielokrotnie czarną kredkę. Kolor jest wyraźny. Kreska tą kredką praktycznie nie różni się od kreski wykonanej eyelinerem, a wykonanie kreski kredką jest dużo prostsze. kredka nie rozmazuje się, jest trwała, nie odbija się na powiekach, ma odpowiedni pigment. Jedynym minusem jak dla mnie jest to że kredka kilka razy mi się łamała I trzeba ją Struga. Ogólnie jest bardzo wydajna.