Stara Mydlarnia, ECO Receptura, Eliksir do twarzy `Argan & neroli`

Stara Mydlarnia, ECO Receptura, Eliksir do twarzy `Argan & neroli`

Olej arganowy pochodzący z Maroka z dodatkiem olejku z neroli oraz witaminy E - zapobiega przesuszeniu skóry, hamuje procesy jej starzenia, neutralizuje wolne rodniki. Nadaje skórze blask i gładkość.

w butelce, z pipetą
serum
normalna, dojrzała, sucha
przeciwzmarszczkowe, liftingujące, ujędrniające, regenerujące
emulsja

Ciekawy produkt

Fajne serum, bardzo szybko łagodzi wszelkie podrażnienia, lekko nawilża.
Po mocnym zabiegu oczyszczającym próbowałam nałożyć coś kojącego i nawet kiedy pentanol w piance szczypał to serum jako jedyne nie szczypało.
To moje pierwsze opakowanie ale na pewno nie ostatnie.
Używam go na przemian z witaminą C oraz kremem nawilżającym.

Jedyny minus nie mogę stosować go jako podkład pod makijaż, źle reaguje z bazą oraz jest za tłusty.
Lepiej sprawdza się jako serum na noc,

Stara dobra mydlarnia

Ten olejek można rzec ma wszechstronne zastosowanie - można stosować go na skórę głowy (wzmacnia cebulki włosów, zapobiega ich wypadaniu, nadaje włosom blask). Można stosować go przy skórze wrażliwej, gdyż łagodzi podrażnienia. Skórę suchą nawilży, zmiękczy i natłuści, skórze tłustej pomoże uregulować pracę gruczołów łojowych i zmniejszy tym samym wydzielanie sebum. Skórze dojrzałej przywróci elastyczność, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek
Olejek wmasowuję każdego wieczora, po uprzednim oczyszczeniu oraz stonizowaniu skóry. Na twarz i szyję potrzebuję 4 kropelek, na dekolt - dokładam jeszcze jedną. Masuję skórę, pozwalając jej się odprężyć i...idę spać.
Polecam warto zainwestować

Super produkt

Eliksir do twarzy jest w małej szklanej butelczce, dodatkowo posiada aplikator w postaci pipetki co zdecydowanie ułatwia dozowanie.

Produkt jest mega wydajny wystarczy kilka kropel by spokojnie użyć na twarz i szyję .

Eliksir charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz konsystencją olejową, która w miarę szybko się wchłania.

Po zastosowaniu widać znaczą poprawę nawilżenia cery, wygładzenia oraz odżywienia.

Produkt nie podrażnia i nie uczula. Eliksir nadaje się pod kremy nawilżające.

3+/5

Ciekawa propozycja olejku do twarzy. Kupiłam z polecenia koleżanki.
Skóra po użyciu stała się delikatna natomiast nie była zbyt gładka tak jak to obiecuje dystrybutor. Stosuje kilka kropel na szyję i masuję.

super

Eliksir jest mega super wydajny, Higieniczne opakowanie z pipetą, przyjemny, cytrusowy, pobudzający zapach, wygładza cere.Dobre również w roli olejku do włosów. Cenowo jest ok

Stara mydlarnia tym razem też mnie nie zawiodła

Eliksir ten zakupiłam z chęcią przetestowania nowego serum do twarzy i dekoltu p dłuższym stosowaniu z witaminą C i mogę szczerze napisać,że to był strzał w dziesiątkę, eliksir ten świetnie nawilża moją przesuszoną skórę na policzkach (cera ze strefą T) stosuję go pod krem,, nivea hydro care" ponieważ świetnie się zaprzyjażniły . polecam bo warto:)

Hit!

Mam bardzo suchą skórę twarzy, dlatego szukałam czegoś, co ją nawilży. Zdecydowanie nie żałuję tego zakupu! Eliksir ma piękny zapach, chociaż pewnie niektórym może przeszkadzać. Wystarczy kilka kropel na twarz, szyję i dekolt. W aplikacji pomaga dołączona pipeta. Przyjemna konsystencja ułatwia rozprowadzanie produktu. Eliksir wchłania się w miarę szybko. Czuć, że skóra została nawilżona. Używam od ponad miesiąca i do tej pory nie zauważyłam żadnych minusów.

Warto go sprawdzić

Olejek zakupiłam zachęcona opiniami przy poszukiwaniu czegoś do pielęgnacji na noc. Olejek ma przyjemny pomarańczowy zapach aczkolwiek dość intensywny co na pewno nie każdemu będzie odpowiadać. Jak to olej ma dość tłustawą konsystencję przez co długo się wchłania i z tego samego powodu nie nadaje się pod makijaż. ALE stosowany na noc działa u mnie cuda! Rano skóra jest przyjemnie miękka, po tłustej warstwie nie ma śladu, a ewentualne niedoskonałości są zdecydowanie wyciszone lub całkiem znikają (!) i to głównie z tego powodu zamieszkał na stałe w mojej kosmetyczce. Plus za naturalny skład, do tego jest bardzo wydajny, wystarczy kilka kropli przy aplikacji.

Fajny

Przetestowałam go na różne sposoby, również po peelingu świetnie się sprawdzał. Dzięki temu moja cera jest niesamowicie miękka i nawilżona. Buteleczka jest dość wygodna do stosowania, posiada pipetkę za co duży plus!
Odejmuję mu jedną gwiazdę bo jednak czegoś mi w nim brakuje. Mam inny olejek z tej firmy który bardziej przypadł mi do gustu ;)

Pozytywne zaskoczenie!!!

Cudowny specyfik!! Ahh, czekalam z niecierpliwoscia na przesylke ze starej mydlarni po tych opiniach tutaj i slusznie, bo to co przyszlo to jest cudenko!! Piekna retro buteleczka, olejek ma przesliczny zapach, nienachalny, za chwile znikajacy ze skory. Konsystencja oleista ale szybko sie wchlania, bardzo dobrze nawilża, nakładam albo na inne produkty albo pod krem. Sprawdza sie pod oczy, zarowno solo jak i pod krem. Jest bardzo wydajny, niespelna kilka kropli wystarczy na cala twarz i szyje. Uzywam juz jalis czas i zauważyłam zmniejszenie wypryskow i wszelkiego rodzaju niemilych niespodzianek, mam wrażenie ze istniejace szybciej sie goja. Nawet pod makijaz wyglada dobrze gdy sie nalozy niewiele olejku. Super pipeta, wszystko dziala jak nalezy. Naprawde to cudeko!! I ten sklad, ahhh, gdyby wszystkie kosmetyki takie byly.

Wielozadaniowiec

Od dawna słyszałam o Mydlarni, aczkolwiek dopiero jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup kilku kosmetyków marki. Jak dotąd muszę stwierdzić, że żaden z tych produktów mnie nie zawiódł, a wręcz zachwycił. Recenzowane serum ma bardzo przyjemny, cytrusowy zapach który pobudza do działania (zwłaszcza podczas ciężkich porankow :). Mam cerę mieszaną, lubiącą się przesuszac. Produkt pięknie ją nawilża, rozświetla, odżywia i eliminuje jej suche skórki, kojąc przy tym jej drobne podrażnienia. Używam zarówno na noc jak i na dzień. Dzięki właściwościom wygładzającym serum dobrze współgra z makijażem, stanowiąc dla niego świetny poślizg. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. Nadaje się także na suche końcówki włosów ładnie je wygładzając.

Fajny

całkiem fajne jeżeli ktoś lubi olejki. ja nie wiem czy moge dokładnie o nim coś napisać, bo akurat on sie nie polubił z moją twarzą, ale ja ogólnie mam z nią armagedon. na dłoniach działa super, skóra jest mega nawilżona