NYX Professional Makeup, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

fluidy
normalna, sucha, mieszana
ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od kilku lat.
Kupuje tylko nowe opakowania, po okresie przydatności.
Najczęściej używam rozjaśniacza, bo jestem dość blada i wybieram podkłady, które mają odpowiedni ton a z jasnością jest różnie.
Wystarczy niewiele, żeby rozjaśnić/przyciemnić podkład.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Geniusz

Produkt genialny, potzrebny i spelniajacy swoje zadanie. Ratuje kolor podkladu. Bardzo polecam jesli kupicie zly odcien mozna go zmienic. To biala substancja niezbyt gesta nie tlusta bez wyraznej faktory. W polaczeniu z podkladem miesza sie i znika pod warunkiem ze damy odpowiednio mala ilosc, Jest w stanie rozjasnic o ton moze nawet dwa tony podklad. Tubka jest wygodna moze widokiem nie poraza jakos super opakowania ale jest jak naj bardziej funkcjonalne i dzialajace, wiec czego chceic wiecej. Zakretka jest porzadnie wykonana nic nie chaczy z dobrej jakosci plastiku. Produkt jest bezwonny lub niemal bo ja nic nie wyczuwam a to plus. Nie zmienia dzialania produktow jesli damy odpowiednia ilosc. Kiedys przesadzilam i dalam go za duzo stosunkowo do podkladu i zmienil troche dlugosc utrzymywania sie podkladu i sprawil jego bardziej tlusta formule ale do bardzo ciemnegopodkladu dalam Nyxa chcac go bardzo rozjasnic. Po porstu przesadzilam. Bardzo polecam ten produkt.

Dobry pomocnik! :)

Mixery od Nyx używam już od kilku lat, gdy mój podkład potrzebuje przyciemnienia lub rozjaśnienia. Ciągle uważam, że na rynku nie ma lepszego zamiennika :)

Opakowanie - w porządku, bardzo łatwo wydostaje się produkt.

Mixery są bardzo dobre i skuteczne. Konsystencja jest wodnista. Należy wyczuć ile będzie nam go potrzebne metodą prób i błędów :) na początku dawałam za dużo, za mało, ale praktyka czyni mistrza i już bez problemu potrawie wycelować jaka „dawka” kosmetyku będzie optymalna.
Odcienie brązu są przyjemne, dość ciepłe.
Stosowałam mixer z różnymi podkładami - tymi tańszymi i droższymi. Z każdym z nich sprawdza się tak samo. Dobrze się miesza, nie rozwarstwia itd.

Bardzo dobry produkt!

wachlarz zastosowań

Produkt bardzo przydatny i warty ceny! Za jasny podkład?- Proszę bardzo!
Za ciemny podkład?/-Proszę bardzo! Mixer bardzo łatwo miesza się z podkładami. W bardzo wygodny sposób można wymixować sobie ton podkładu pasujący do siebie.

Bardzo dobrze rozjaśnienia mój podkład.

Pigment rozjaśnia podkłady, kremy BB. Wystarczy do podkładu dodać odrobinę produktu, jest wydajny, pozwala na uzyskanie idealnego odcienia. Z opakowania można wydobyć taką ilość pigmentu jaką potrzebujemy i nie zmienia formuły podkładu. Opakowanie pigmentu to tuba do wyciskania z zakrętką. Konsystencja pigmentu jest rzadka, płynna. Pigment bardzo dobrze miesza się z wszelkimi podkładami. Zapach jest mocno chemiczny, sztuczny.

Idealny do pracy makijażystki

Jako makijażystka oczywistym jest, że posiadam wiele odcieni podkładów w swoim kufrze, jednak nie wyobrażam sobie pracy bez tych produktów. To jak ułatwiają życie jest niesamowite! Używam białego, oliwkowego i ciemnego brązu. Najczęściej jednak białego.
Co najważniejsze nie zmieniają formuły podkładu, co jest ogromnym atutem! Są też bardzo wydajne. Jednak od dłuższego czasu widzę, że są ciągle niedostępne ;/ Jeśli nie będą już produkowane, będzie to duża strata.

Świetny biały pigment, który pozwolił mi wykorzystać do końca podkład zakupiony podczas wakacji

OPAKOWANIE:
Szata graficzna i całe opakowanie kojarzy się z produktami profesjonalnymi do makijażu.
Opakowanie to tradycyjna tuba do wyciskania z zakrętką. Wszystko jest praktyczne i działa dobrze przez cały czas użytkowania.

Korzystałam z pigmentu białego do rozjaśniania podkładów i kremów bb.

KONSYSTENCJA:
Konsystencja produktu jest raczej rzadka, płynna. Pigment bardzo dobrze miesza się z wszelkimi podkładami płynnymi lub kremami koloryzującymi. Kosmetyk nie zmienia w żaden sposób konsystencji wyjściowego produktu i nie wpływa na jego właściwości.

ZAPACH:
Mocno chemiczny, sztuczny, jednak wyczuwalny dosyć krótko.

DZIAŁANIE:
Działanie rozjaśniające pigmentu jest bardzo dobre. Wystarczy niewielka ilość kosmetyku by osiągnąć oczekiwany efekt. Produkt można dozować i dokładać. To naprawdę świetne rozwiązanie gdy kupimy nieodpowiedni kolor podkładu, lub gdy chcemy wykorzystywać te same produkty przez cały rok, a nie tylko sezonowo.

Ja swój pigment stosowałam do podkładu, którego nie wykorzystałam latem. Później wykorzystywałam go jeszcze wiele razy.

Super produkt.

Bardzo fajna rzecz.
Tyle lat poszukiwań odcienia idealnego podkładu aż w końcu trafiłam z przypadku na informację o takim cudeńku. I problem z dobraniem koloru fluidu znika. Nie mam się do czego przyczepić. Nie zmienia właściwości podkładu, jest wydajny.
Oceniam oczywiście biały rozjaśniacz do podkładu.

rozjasniacz, idealny dla bladziocha!

Jestem osoba o bardzo jasnej karnacji i rozjasniacz z NYX ratuje kazdy moj podklad i makijaz, nie wyobrazam sobie wyjsc w za ciemnym make upie. Nie zmienia on wlasciwosci podkladu, wszystko ladnie sie laczy, dla mnie nie ma wad! Zdecydowanie polecam!

Nie wyobrażam sobie bez niego życia

Nie wyobrażam sobie nie mieć tych mixerow w kuferku - obowiązkowe kolory to przyciemniający Olive i rozjaśniający white. Mixery maja mocny pigment i nie zmieniają wlasicwosci podkładu. NYX to marka często przeceniana, ja akurat kupiłam je w Douglasie na promocji drugi produkt -50% wiec płaciłam ok 30zl/szt.

ZALETY:
- zmienia kolor podkładu nie zmieniając przy tym jego właściwości
- mocno napigmentowany

WADY:
- bez promocji 40zl/szt

Problem z odcieniem podkładu? Już nie ;)

Odkąd poznałam ten produkt kolor podkładu - zbyt ciemny lub jasny przestał mieć znaczenie bo ten mixer eliminuje ten problem. W mojej toaletce nie musi teraz być mnóstwo podkładów ponieważ ten produkt jest tak świetny( nie zmienia formuły podkładu) że wystarczy kilka podkładów plus te mixery i można wykonać różne makijaże dla różnych rodzajów cery i skóry. Produkt jest wydajny więc jedna tubka wystarczy na długi czas

Świetny produkt

Mam jasną cerę z oliwkowym podtonem. Bardzo trudno znaleźć mi w naszych drogeriach podkład w tej kolorystyce. Typowo oliwkowe podkłady są prawie zawsze za ciemne . Mixer Nyx w białym kolorze jest dla mnie zbawieniem. Wystarczy odrobina aby rozjaśnić za ciemny podkład. Wg mnie nie wpływa na właściwości podkładu, a stosowałam go z różnymi podkładami. Jest bardzo wydajny.
Minusem dla mnie jest cena oraz dostępność. W moim mieście marka Nyx jest ciężko dostępna i zostaje mi zamawianie przez internet, ale i tak uważam że warto.

Na pewno kupię kolejne opakowanie, ponieważ tańsze zamienniki mu nie dorównują.