Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15 zapewnia dawkę nawilżenia i wzmacnia barierę wodną, przywracając suchej i delikatnej skórze właściwą równowagę. Dzięki jedwabistej konsystencji zapewnia równomierne krycie i łatwo się rozprowadza. Dodatkowo zapewnia odpowiedni stopień krycia, aby zniwelować drobne niedoskonałości i uzyskać gładką, nieskazitelną cerę.

Produkt nie zakrywa większych niedoskonałości

Produkt nie zakrywa większych niedoskonałości ale w ciągu dnia, mimo, że pracuję po wiele godzin w maseczce, nie ściera się za bardzo. Lecz po co komu dobrze trzymający sie ale nie kryjący podkład. Dno! Przyjemny zapach nie poprawia mojej oceny, ale warto go zauważyć.

Cudowny!

Używam go na codzień gdyż mam pracę która wymaga makijażu. Jego opakowanie jest urocze. Różowe, słodkie i bardzo zachęcające do kupna. Ma super otwieranie i nie miałam i nie mam żadnych zarzutów co do niego. Jego konsystencja jest delikatnia, płynna o minimalnym zapachu. W sklepie dostaniemy go za bardzo małe pieniądze w porównaniu do tego co robi z cerą. Skóra po użyciu tego cuda jest nieziemsko rozświetlona przez co daje efekt mega zdrowej skóry. Wygląda on bardzo naturalnie niczym druga skóra. Ładnie się rozprowadza za pomocą gąbeczki ale także pędzla. Skóra wygląda w świetle dziennym ładnie, gładko, subtelnie a efekt glow niesamowicie wpływa odmładzająco. Nie sprawił on że na mojej skórze były podrażnienia lub trądzik a wręcz przeciwnie miałam wrażenie jakby cały czas ją wspierał i minimalnie nawilżał. Posiada spf co jest dużą zaletą lecz jest on mały o czym warto pamiętać.

Trochę na tak trochę na nie

Zachęcona pozytywnymi opiniami tego podkładu, postanowiłam sama go przetestować i powiem szczerze że mam mieszane uczucia. Posiadam cerę suchą więc zależało mi na podkładzie nawilżającym - i faktycznie tutaj Clinique spełnił swoją rolę. Zastrzeżenia mam natomiast co do jego trwałości i do tego, że troszkę się utlenia. Nie wiem czy za taką cenę kupię go ponownie, aczkolwiek dam mu jeszcze szansę.

może być

Po wielu pozytywnych recenzjach, myślałam, że i na mnie zrobi dobre wrażenie, ale niestety na moje skórze średnio się sprawdził. Jest cieżki na mojej skórze, czuje, że go mam

Zaskoczenie :)

Produkt dostałam w prezencie na urodziny razem z korektorem, sama nie wiem czy bym go kupiła, gdyż zazwyczaj celuję w trochę tańsze kosmetyki do makijażu.

- odcienie - produkt występuje w kilku dość jasnych odcieniach, wybór jest spory, myślę, że nawet osoby z jasną karnacją znajdą odpowiedni dla siebie odcień. Podkład niesamowicie wtapia się w kolor skóry - jest praktycznie niewidoczny.

- konsystencja - produkt łatwo wydobywa się z opakowania, ma dość gestą konsystencję i łatwo rozprowadza się na twarzy. To, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło - jest bardzo lekki, praktycznie niewyczuwalny na twarzy, a mimo to świetnie kryje! Zazwyczaj, gdy kupowałam podkłady o mocnym kryciu, liczyłam się z tym, że będą ciężkie i utworzą mi maskę na twarzy - jednak z tym produktem nam to nie grozi :)

- krycie - naprawdę dobre, zakrywa wszystkie niedoskonałości i przebarwienia oraz blizny potrądzikowe. Skóra po jego użyciu się nie błyszczy.

- trwałość - wytrzymuje cały dzień ! Nawet teraz, kiedy spędzam 12h w pracy z maseczką ochronną na twarzy, on pozostaje tam, gdzie powinien być. Niesamowite!

- cena - dostałam w prezencie, aczkolwiek po tym jak zaczęłam go stosować, zakochałam się i kupiłabym go za każde pieniądze (noo.. prawie za każde ;))

- wydajność - niewielka ilość wystarcza do pokrycia całej twarzy, myślę że będzie bardzo wydajny.

bardzo lekki

podkład ma napraw mega lekką konsystencję. Sprawdza się super na skórze suchej ale także mieszanej w kierunku suchej.

plusy wg. mnie:
1. Bardzo szeroka gama kolorystyczna
2. Nawilżenie, fajnie niweluje uczucie sciągania
3. Wydajny
4. Filtr
5. Jeżeli nie zależy Ci na mocnym kryciu sprawdzi sie naprawdę super

Minusy:
1. Osoby szukające mocnego krycia nie będą zadowolone
2. Cena. Dla mnie cena jest troszkę zawyżona. Rownie dobre podkłady można z powodzeniem znaleźć w niższej cenie
3. Trwałość jest dość ulotna. Nie czarujmy się. Podkłady nawilżające zazwyczaj nie są zbyt trwałe.

Generalnie podkład używałabym na sezon wiosenny i letni, ale jest to moja opinia. Na pewno każdy z nas ma inne oczekiwania.

drogo

Raz wypróbowała i nie wiem czy się skuszę drugi raz. produkt naprawdę dobry, ale cena dosyć powala i nie wiem czy ten produkt jest aż tyle wart. Jesli kogoś stać, to na pewno będzie zadowolony, więc mogę polecić.

Clinique

Podkład nawilżający jest super. Bardzo jestem z niego zadowolona. Dzięki swojej konsystencji nie zatyka porów i długo się utrzymuje. Moja twarz wygląda delikatnie- nie jak typowa maska.

Świetny podkład

Zakupiłam go, ponieważ mam bardzo sucha skore i sprawdził się u mnie świetnie, lekki na twarzy, nie podkreśla suchych skórek, jeden z moich ulubieńców, trzyma mi się na twarzy cały dzień bez poprawnia.

Podlkad

Dla mieszanej a suchej skury idealnie. Wydajnosc super,mi starcza na pare miesiecy. Dużo moich znajomych użyła i są mega zadowoleni, jeden minus nie pokryje jakiś wysyp,wiec skura ma być gładka i bez wysypow na twarzy. Co do ceny to dosyć dostępna. Polecam ten produkt jaknajbardziej

Ideał dla skóry suchej

Świetny podkład, lekki, średnio kryjący, nie tworzy na skórze maski. Nie podkreśla suchych skórek i zmarszczek, nie przesusza skóry, nie zapycha. Wygląda bardzo naturalnie po stopieniu się ze skórą, nie zmienia koloru, dobrze się utrzymuje cały dzień. Idealny dla każdego kto lubi naturalny wygląd, bez ciężkiej i suchej maski na twarzy.

Bardzo dobry i profesjonalny podkład :)

Zamówiłam ten podkład w perfumerii Douglas Polska i odrazu przypadł mi „do gustu”! Pięknie kryje, i nawilża skórę- a to dla mnie bardzo ważne, bo niestety mam suchą cerę i często podkład nie wyglada na mojej skórze idealnie, ale w tym przypadku jest rewelacyjnie! Zero efektu przesuszonej skory, i do tego piękny koloryt! Polecam ten podkład każdej dbającej o siebie kobiecie!