Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotin™, serum skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.

Przy regularnym stosowaniu specjalistyczne serum Biotebal rzęsy XXL stanowi doskonałą i znacznie tańszą alternatywę dla przedłużania i liftingu rzęs u kosmetyczki oraz zagęszczania i doklejania sztucznych rzęs.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w tuszu
hipoalergiczna
żel

Precyzyjny aplikator

Aplikator w postaci cienkiego pędzelka jest bardzo wygodny w użyciu. Umożliwia precyzyjne nałożenie produktu na linii rzęs. Konsystencja serum jest dość rzadka jednak nie spływa. Nakładam cienką linię niczym malowałabym cieniutką kreskę eyelinerem. Formuła jest wydajna. Nie drażni oczu. Stosuję od 1,5 miesiąca i zauważam wzmocnienie rzęs i nowe włoski. Serum działa!!!

Rewelacja!!!

Stosuję to serum do rzęs od dwóch miesięcy i jestem pod mega wrażeniem. Zależało mi na wzmocnieniu oraz wydłużeniu rzęs po ściągnięciu sztucznych.
Na efekty tego cuda nie trzeba było długo czekać, z czego jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Działa!

Jesli chcesz dość szybkich efektow to tutaj pierwsze są już po dwoch tygodniach widoczne. Gęstsze i dłuższe rzesy, ktore wygladają super naturalnie.

Trzeba precyzji w aplikacji by nic nie dostalo sie do oka. I niesamowitej regularności by rzesy zachwycaly.

Jeśli chcesz takich efektow na cito to próbuj z tym produktem, ale bądź regularna! Rzęsy się odpłacą.

Mam wrazenie, że rzesy risly gdy tego uzyealam, a gdy przerwalam to powili wrocily do stanu przed odżywką.

To jest mój hit

Latami nosiłam doczepiane rzęsy, bez przerw.
Pech lub nie :), chciał, że przed ślubem chciałam trochę zregenerować swoje rzęsy, bo pani makijażystka mówiła, że najlepszy makijaż wyjdzie bez sztucznych rzęs z doklejanymi kępkami więc postanowiłam jej posłuchać.
Od ślubu minęły dwa lata, a ja w końcu cieszę się lekkością!

Do sedna
Po ściągnięciu sztucznych rzęs, moje były w takim stanie, że prawie wcale ich nie było - dosłownie, poza tym były proste jak drut.
Nocami czytałam opinie o tych produktach do rzęs i padło na biotebal.
Może nie uwierzycie, ale mam tak cudowne rzęsy, że nie wiem jak ja mogłam doczepiać wcześniej te sztuczne…

Po biotebalu moje rzęsy są grube, długie i sztywne, a jak się je pomaluje to nawet nie potrzeba żadnych kępek :)

Rzadko kiedy wierzę w takie cuda, ale ten produkt to naprawdę jest cud, dodam tylko, że naprawdę stosuję go systematycznie.

Efekt pojawił się u mnie bardzo szybko, co też jest fajne bo człowiek nie osiada na laurach.
Mało tego raz jak mi się skończył i nigdzie nie mogłam go namierzyć, to efekt wcale nie zniknął (miałam przerwę koło miesiąca).

Dodam jeszcze, że stosuję go również na brwi, i nawet moja kosmetyczka zauważyła, że co ja robię z tymi brwiami, że one z lichych zrobiły się takie grube i sztywne :)

Naprawdę bardzo ale to bardzo polecam ten produkt :)

Super serum

BIOTEBAL rzęsy XXL.
Bestseller w przystępnej cenie.
Serum wysokiej jakości pobudzające wzrost rzęs już w 3 tygodnie.
Pogrubia, wzmacnia, wygładza

Ulubiony: od zawsze - na zawsze

Na efekty trzeba trochę poczekać

Serum do rzęs od Biotebal ma cieniutki pędzelek jak eyeliner. Dzięki temu można rozprowadzić produkt blisko linii rzęs. Nakładanie produktu jest proste i nie sprawiało mi trudności. Konsystencja serum jest rzadka. Dobrze rozprowadza się na skórze. Nie podrażnia. Na efekty trzeba jednak trochę poczekać. Po zużyciu drugiego opakowania czyli po blisko 4 miesiącach widzę efekty. Rzęsy są dłuższe, grubsze, widocznie wzmocnione. Rosną silniejsze. Pojawiły się też tzw. baby lashes.

Wzmacnia i wydłuża rzęsy

Od 4 tygodni codziennie wieczorem nakładałam serum pobudzające wzrost rzęs od Biotebal. Nakładałam go jak eyeliner wzdłuż górnej linii rzęs. Pędzelek do aplikacji serum jest bardzo cienki, precyzyjny. Konsystencja serum jest bardzo rzadka, ale nie spływa ze skóry i z łatwością rozprowadza się na skórze. Serum jest bezzapachowe. Nie uczuliło mnie. Po miesiącu zauważyłam zagęszczenia rzęs. Są wzmocnione i dłuższe.

Cudeńko

Mam dość gęste, ale sztywne rzęsy. Trudno je wywinąć, mam wrażenie, że zwłaszcza te po lewej stronie żyją swoim życiem, ciężko je ujarzmić, bo niemal każda rośnie w inną stronę;) Kupiłam biotebal bez większych nadziei na spektakularny efekt, ale po kilku tygodniach zauważyłam imponujący wzrost zewnętrznych. W dodatku po prawej stronie minimalnie zaczęły się wywijać...Po lewej też, tyle że do dołu! Jakby się za długie zrobiły...Musiałam kilka przyciąć, bo zwyczajnie źle wyglądały, zwłaszcza wytuszowane. Jestem zachwycona efektem.
Zauważyłam też, że mam ciut więcej rzęs na dolnej powiece, zawsze miałam mało. Bór to nie jest, ale chyba trochę preparatu musiało się przemieścić, bo całość robi lepsze wrażenie.

Nie podrażnia oczu. Bezzapachowy. Cieniutki pędzelek ułatwia aplikację.

Produkt jest niesamowicie wydajny, niby tylko 3 ml, a miałam wrażenie, że się cudownie rozmnażał:) Starczył na 6 miesięcy z okładem przy codziennym stosowaniu.
Kupię ponownie, na pewno. Zobaczę, jak rzęsy sprawują się bez biotebalu.

Stosuję codziennie wieczorem

Serum stosuję codziennie wieczorem. Aplikacja jest bardzo prosta i zajmuje kilka sekund. Kosmetyk ma precyzyjny aplikator, którym w bezpieczny sposób aplikuje produkt. Serum nie uczuliło mnie, ani nie podrażniło. Rzęsy po używaniu tego serum są wyraźnie wzmocnione, podkreślone i wydłużone. Dodatkowo jest ich więcej! ;)

Naprawdę dobry produkt

Używam go od miesiąca, gdyż jest to produkt którego nie można stosować w trakcie ciąży.
Serum jest eleganckie i estetyczne. Aplikator ma formę pędzelka jak eyeliner który bardzo ułatwia nakładanie produktu. Konsystencja zbliżona do eyelinera która nie obciąża. Szybko się wchłania i nie klei. Jest bezzapachowy. Efekty widać juz po 2 tygodniach od rozpoczęcia używania, zwłaszcza przy osłabionych rzęsach po ciąży. Produkt pomimo wersji Travel size wydaje się bardzo wydajny.
Dzięki temu serum moje rzęsy stają się ciemniejsze, bardziej wyraźne, włoski są też dłuższe. Jest to produkt wart uwagi, jednak jak dla mnie cena jest zbyt wysoka.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny produkt

Bardzo polecam to serum. Tak jak obiecuje producent rzęsy z krótkich i jasnych, praktycznie niewidocznych stały się gęste i ciemne. Dzięki temu produktowi moje rzęsy wyglądają jakby były pomalowane maskarą, a nic na nich nie mam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Łatwe w aplikacji serum do rzęs

Opakowanie ma bardzo minimalistyczny wygląd, przypomina miniaturkę tuszu do rzęs. W środku znajduje się bezzapachowy przezroczysty preparat. Stosuje go od 3 tygodni. Widzę już po tym czasie, że rzesy stają się dłuższe, co na tak krótki czas używania jest barzdo zaskakujące. Z natury moje rzęsy są krótkie i cienkie dlatego będe nadal stosować go nadal, wg zaleceć producenta.
Dużym plusem jest fakt, iż nie uczulał mnie ten produkt, nie drażnił oczu i nie powodował żadnego dyskomfortu.