L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

Wyjątkowa oczyszczająco-matująca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w ekstrakt z eukaliptusa, aby dokładnie oczyścić i zmatowić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Natychmiast po użyciu skóra jest odświeżona, oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń.
Produkt testowany dermatologicznie.

klasyczne
normalna, mieszana, tłusta
oczyszczające, matujące
hipoalergiczna
w słoiku

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Od siebie polecam tę maskę

Mam cerę wrażliwą i naczynkową, przez co staram się unikać mocno oczyszczających produktów do twarzy. To niesamowite, że Benefit udało się opracować taki produkt, który bardzo dogłębnie oczyszcza skórę i pory z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, jednocześnie nie powodując podrażnień i nadmiernego przesuszenia. Maska pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza i równie łatwo zmywa, a skóra po niej jest wygładzona i widocznie oczyszczona (już po pierwszym użyciu). Stosuję raz w tygodniu, na przemiennie na całą twarz lub tylko strefę T.

3 glinki

czysta glinka, która oczyszcza, matuje i zawiera 3 glinki + ekstrakt z eukaliptusa.
Zapach, tak zacznę od tego bardzo mi przypadł do gustu. Według producenta powinna starczyć na 10 aplikacji. Wystarczy nałożyć cienką warstwe, serio nie trzeba tego dużo. Ma gęstą konsystencję coś w rodzaju gęstego kremu ale za to świetnie rozprowadza się. 5-10minut ją trzymamy na twarzy i spłukujemy ciepłą wodą. Skóra jest oczyszczona, nawilżona i przyjemna w dotyku. Byłam mile zaskoczona efektem. Mamy tu 3 glinki: (I znów ciężkie nazwy)
-kaolin absorbuje zanieczyszczenia -montmorylonit redukuje niedoskonałości -ghassoul rozjaśnia skórę, dodatkowo eukaliptus który odświeża i oczyszcza.
Jestem na tak gdyby nie cena. Produkt w przyjemnym szklanym słoiczku.

Love-hate relationship?

Zacznę recenzję od opakowania- bo dla mnie to największa bolączka i wada tego produktu. Kupiłam tą maskę, ze względu na to, że była na promocji- pomyślałam, że przeżyję to, że jest w słoiczku. Jednak takie opakowania totalnie nie są dla mnie. Moim zdaniem totalnie nie jest higienicznie, do tego trzeba użyć np pędzelka żeby wydobyć maskę ze słoiczka. Gdyby była w tubce- byłabym jej największą fanką.
Co do samej maski- jest bardzo fajna! Faktycznie oczyszcza, skóra jest po niej mięciutka, sprężysta. Wągry są mniej widoczne, zniwelowane. Konsystencja- super, bo nie jest ani bardzo gęsta ani rzadka. Bardzo podobał mi się też zapach maski, i to, że łatwo było ją zmyć. Jest bardzo wydajna
Raczej nie skuszę się na nią ponownie przez opakowanie.

Wykorzystała: kilka próbek

Zakochana w konsystencji

Jestem ogromną fanką glinek, dlatego nie mogłam przejść obojętnie wobec tej maseczki. Jest to zielona glinka, która ma za zadanie oczyścić cerę i zapewnić jej ładny zdrowy wygląd.
Glinka jest niesamowicie kremowa i aplikowania jej na buzie to czysta przyjemność. Dzięki tej konsystencji nie wysycha szybko na skórze, chociaż ja mimo to stosowałam hydrolat aby mieć pewność że nie wyschnie. Pachnie bardzo przyjemnie.
Gdy przyszedł czas na ściągnięcie jej z twarzy chwilę mi to zajęło bo w opakowaniu (jednorazowym) jest jej dosyć sporo.
Cera po maseczce jest pięknie wygładzona, niedoskonałości są delikatnie ukojone i zmniejsza się ich widoczność. Uwielbiam nałożyć na to dużą dawkę serum, a na to krem z filtrem i makijaż. Bardzo służy to mojej buzi.

Troche za mocna i bardzo wysuszająca

Dostałam tą glinkę w prezencie i miałam nadzieję używać ją sobie do czyszczenia porów (kwas salicylowy+ glinka a potem zmywamy całość), ale jednak okazała się dla mnie trochę za mocna w takim wydaniu.
Ale może od początku.
Glinka przychodzi w papierowym opakowaniu. Mamy szklany słoiczek z plastikową nakrętką, po otwarciu jest też zabezpieczenie dla naszej glinki, żeby nie wysychała. Zapach jest okropny, mi osobiście się nie podobał, ale myślę, że znajdzie swoich zwoleników .
Stosowałam glinkę 2 razy w tygodniu, czasami jako osobny produkt po myciu twarzy, a czasami właśnie jako etap 'czyszczenia porów'.
Konsystencja nie jest najbardziej miękka na świecie, a z czasem tylko jest gorzej, zmienia się niemalże w zieloną bryłę i ciężko ją wydobyć i nałożyć na buzię.
Po nałożeniu miałam uczucie ściągnięcia, wysuszenia i napięcia skóry za kazdym razem, oczywiście nie dopuszczałam, żeby glinka wysychała mi na buzi, więc psikałam ją co chwila wodą termalną.
Zmywanie też nie należało do najprzyjemniejszych, ponieważ trzeba było ją dość mocno trzeć, żeby zeszła. Jednak po zmyciu pomimo suchości i napięcia skóra wyglądała fajnie, była zmatowiona, pory jakby zmniejszone i generalnie ok, chociaż właśnie to uczucie napięcia i suchości mnie zniechęcało, a druga sprawa, że wiem, że taki efekt jest na 5 minut.
Ogólnie nie przepadam za maskami, te w płachcie nic nie robią, te glinkowe robią coś na chwilę tylko, dlatego ja sama już więcej nie kupię żadnej maski, wolę wydać więcej kasy na dobry krem, czy jakiś inny kosmetyk, aniżeli na maskę i jej działanie na chwilę.
Ona działa, owszem, może nie spektakularnie, ale jednak działa, tylko właśnie to jest efekt na jakiś czas, a jest nieprzyjemna w użyciu, brzydko pachnie i się ją źle zmywa, więc ja sobie już daruję.

Bardzo przyjemna

Glinka przerosła moje oczekiwania. Podchodziłam do produktu sceptycznie, a okazała się bardzo dobrym zakupem (zakupiłam go na promocji w superpharm za około 15zł). Glinke bardzo łatwo się aplikuje (mam doświadczenie z glinkami do własnego rozrobienia, które bardzo brudziły łazienkę) oraz łatwo zmywa z twarzy. Aplikują ją na około 7-10 min, nie zauważyłam, żeby w tym czasie zasychała. W efekcie ładnie oczyszcza i odświeża skórę - mało jaki produkt pozostawia u mnie tak ładnie oczyszczone pory.
Najważniejsze nie podrażnia, a mam skórę bardzo wrażliwą.
Spełnia swoje zadania i możliwe, że kupie kolejne opakowanie.

Nie przypadła mi do gustu

Maskę z glinką z L'Oreal zakupiłam, ponieważ stwierdziłam, że będzie to fajna alternatywa dla masek z zieloną glinką w proszku, które trzeba samemu przygotować dodając do nich wody i/lub olejku. Myślałam, że z tą maską zaoszczędzę czas. Tak też jest, maseczka od razu po otwarciu jest gotowa do nakładania na twarz, pięknie pachnie, zamknięta jest w poręcznym słoiczku.
Jednakże mając porównanie do innych glinek, stwierdzam, że maska ta nie daje mi tak dobrych efektów, jak maski w proszku.
Po 1 bardzo, bardzo szybko zasycha na twarzy, a to prowadzi do przesuszenia skóry. Po 2 jest ekstremalnie trudna w zmyciu. Po 3 mam wrażenie, że nie oczyszcza tak dobrze jak robią to "klasyczne", a zarazem tańsze glinki zielone.

Nigdy więcej

Pamiętam jak te maski weszły na rynek i był na nie szał. Ja dopiero kupiłam po kilku latach na promocji no i żałuje , ze wgl kupiłam . Glinka szybko zastyga, cięzko ją zmyc z twarzy , nie oczyściła mi twarzy a zrobiła wielką tragedie . Pory jak miałam tak mam . Zero zmian. nie polecam

Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca, L`Oreal Paris

Maskę kupiłam na jednej z drogerii internetowych i to jest to czego moja skora potrzebowała :)
Maksa jest w szklanym przeźroczystym słoiczku pojemność 50 ml zapłaciłam około 25 zł
Maska ma piękny zapach, jest bardzo wydajna a przede wszystkim bardzo skuteczna. Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się i świecenia w strefie T, już po pierwszym użyciu maseczki skora zauważalnie jest bardziej matowa i zmniejszona jest ilość wydzielanego sebum.
Skóra jest ładnie oczyszczona, odświeżona i rozjaśniona.
Na pewno zostanie ze mną na dłużej chętnie tez sięgnę po inne rodzaje tych masek z glinką L`Oreal Paris
Polecam ten produkt osobom z cerą mieszana.

Świetnie matuje i oczyszcza :)

Maseczka przyciągnęła moją uwagę. Szklany słoiczek wygląda bardzo elegancko , zapach jest przyjemny :) glinkowy :) Maseczka wystarcza na wiele użyć, do tego super matuje cerę i delikatnie oczyszcza, nie jest to jakiś spektakularny efekt, ale dość widoczny. Wyrównuje na jakiś czas produkcje sebum, jak dla mnie to dobry start przed trwałym makijażem na imprezkę :)

Lubię ją

Lubię maski z glinką, ponieważ wspaniale działa na moją cerę - wygładza, buzia jest miękka, przyjemna w dotyku.
Maska zamknięta w szklanym słoiczku, ale po otwarciu produkt nie zasycha, czego się obawiałam najbardziej.
Konsystencja jest gęsta, kremowa, bogata, tłusta - dzięki temu fajnie nakłada się na twarz. Łatwo ją rozprowadzić zarówno palcami, jak pędzelkiem silikonowym, czy też pędzelkiem z włosia.
Stosowałam zgodnie z zaleceniem producenta, czyli na oczyszczoną szczoteczką soniczną buzię nałożyłam maseczkę, a po 10 minutach usunęłam wilgotną chusteczką.
Już po pierwszym zastosowaniu twarz jest bardziej matowa. Dzięki glince nie jest sucha, a cudownie mięciutka i gładka. Nie ma obowiązku nakładania kremu, pozostawia tak miłe odczucie, aż chciałoby się je zatrzymać.
Maska jest wydajna, nie potrzeba wiele, by pokryć całą twarz. Zużyłam słoiczek w przeciągu 1,5 miesiąca a stosowałam czasem 2 czasem 3 razy w tygodniu.
Po zakończeniu opakowania mogę śmiało powiedzieć, że produkt spełnił moje oczekiwania, pory zmniejszyły się, twarz ładnie się po niej matuje - bardzo przyjemne jest nakładanie makijażu po zastosowaniu maski.

Zakupiłam zachęcona już inną maseczka z tej serii :)

Jak w tytule - zachęcona działaniem innej maseczki z tej serii zakupiłam kolejną. Głownie chodziło mi na oczyszczaniu twarzy, więc pomyslałam, że ta będzie idealna.

Opakowanie: szklany, przezroczysty słoiczek z plastikową, zieloną nakrętką. W zasadzie słoiczki z tej serio wyglądają wszystkie tak samo. Dobrze się je odkręca i zakręca, nie ma z tym żadnego problemu.
Maska: pierwsze wrażenie jak otworzyłam słoiczek to było „ale fajny kolor!”. Wiem, śmieszne, ale takie rzeczy są przyjemne dla oka, a u mnie na plus. Konsystencja odpwiednia, taka sama jak w tej niebieskiej do walki z niedoskonałościami. Nie spływa z twarzy, nie jest też za stała by mieć problem z nakładaniem.
Działanie: super działanie! Faktycznie oczyszcza i matuje skórę. Wprawdzie strefa T dość szybko przestała być matowa, ale stopień wydzielania sebum się zmniejszył chyba o 70%! Nie była tak tłusta jak przy używaniu innych kosmetyków. Mega na plus. Działanie oczyszczające jest przez dłuższy okres także byłam zadowolona.
Cena: przy kupnie pierwszej maseczki z tej serii trochę mnie biało kupno tej maseczki z racji czasów studenckich, gdzie liczyłam każdy grosz. Tej też nie kupiłam od razu, tylko czekałam aż w końcu pojawi się na promocji w jakiejś drogerii. Finalnie kupiłam za około 20zł. Uważam, że cena fajna.

Podsumowując, maseczka super oczyszcza i matuje. Widać działanie już po pierwszym użyciu. Cena regularnie wg mnie ciut za wysoka, ale efekty są. Kupiłam już dwa słoiczki, zapewne kupie i kolejne.

Polecam z czystego serca!

5/5