Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree różany tonik do twarzy w sprayu wzmacnia skórę, poprawia jej kondycję i odmładza. Odświeża skórę, a stosowany na makijaż, nadaje mu naturalne wykończenie. W rezultacie cera jest nawilżona, wzmocniona, ujednolicona i widocznie odmłodzona.

Formuła różanego toniku do twarzy Evree składa się z wody różanej i kwasu hialuronowego. Woda różana tonizuje i przywraca naturalne pH, wycisza zaczerwienienia i wzmacnia naczynia krwionośne. Kwas hialuronowy zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i wygładzenie. Dodatkowo alantoina łagodzi, przynosi komfort, delikatnie napina skórę.

Dzięki sprayowi, bezpośrednia aplikacja na twarz różanego toniku do twarzy Evree przyczynia się do bardziej wydajnego wnikania składników odżywczych w skórę, a bardzo przyjemny zapach niewątpliwie uprzyjemnia stosowanie produktu.

Dobry

Według mnie całkiem fajny tonik. Jego zapach jest po prostu boski - pachnie różą, co rzadko się zdarza, jeżeli chodzi o zapachy. Redukuje zaczerwienienia i odświeża (idealny na lato!!!). Według mnie cena też jest super i można kupić przetestować. Używam go jako utrwalacza do makijażu i też się fajnie sprawdza, więc na plus.

tonik

piekny zapach tego toniku bo jednak no powiem szczerze ze bardzo pachnie roza. powiem w sumie tyle ze no ogolnie wole jednak ten tonik niz olejek rozany. najbardziej mnie zastanawia to ze jednak jest on niby nawilzajacy ale jednak piecze mnie z lekka w twarz ale i tez troche mi placza mi po tym oczy. nie wiem czy to jest cos nie tak. nie jestem taka fanka ale no troche tonizuje, lekko nawilza wiec no niby dziala a nie z drugiej strony niepokoi mnie dosc mocno.

Fajny

Fajny tonik, rzeczywiście łagodzi zaczerwienienia na twarzy . Ma cudny różany zapach, nie jest on za intensywny. Dodatkowo atomizer jest bardzo wygodny, generalnie godny polecenia produkt.

Ogólnie bardzo fajny tonik. Porządny atomizer, super zapach i dodatkowo świetna cena. Rozpylana mgiełka jest delikatna i dosyć szybko się wchłania. Zostawia przyjemne uczucie na buzi, odświeża, chociaż u mnie dalsza pielęgnacja to konieczność. Mnie nie podrażnił, nie spowodował też żadnych wyprysków.

Przyjemny produkt za niewielką kwotę

Bardzo fajny tonik do twarzy! Duży plus za higieniczny aplikator do rozpylania na twarzy! Pięknie pachnie, nie daje uczucia ściągnięcia skóry. Cera jest odświeżona, oczyszczona i przyjemnie nawilżona. Zawsze do niego z chęcią wracam. Za tą kwotę i pojemność jest bardzo wydajny. Polecam :)

tonik

Bardzo przyjemny tonik. Używałam go w formie mgiełki w wakacje, czy to na oczyszczoną czy w makijażu twarz. Dawał przyjemne uczucie świeżości, i nawilżenia. Ładnie pachnie i nie zapycha.

Odświeżający

Toniku używałam po umyciu twarzy, przed nałożeniem kremu. Fajnie normalizuje twarz, skóra po nim nie jest już napięta a do tego ma piękny zapach. Dodatkowo ma aplikator w formie pompki co jest największym atutem jeżeli chodzi o toniki, ponieważ aplikujemy go od razu na twarz bez użycia wacików czy rąk.

Odświeża

Tonik kupiłam kilkanaście miesięcy temu i nie używam go dość często.
Poza odświeżeniem nie daje on nic mojej skórze.
Konsystencję ma jak typowy tonik. Opakowanie poręczne. Zapach intensywny.
Nie uczula, nie wpływa negatywnie na skórę.
W mojej ocenie, poza odświeżeniem, nie ma innych właściwości deklarowanych rzez producenta. U mnie egzamin zdał na 3

Fajny produkt :)

Bardzo polubiłam tonik Magic Rose marki Evree. Ma on ładny i delikatny zapach. Poza tym pomysł, aby był on w sprayu jest świetny. Przy aplikacji nie potrzebuję wacika, tylko spryskuję twarz i gotowe. Bardzo szybko się wchłania. Kupując go w drogerii internetowej zapłaciłam bardzo niewiele

Sprawdzony produkt od lat

Toniku różanego od Evree używam już od bardzo dawna. Podoba mi się w nim praktycznie wszystko: cena, jakość, opakowanie, działanie. Jest to sprawdzony kosmetyk, z którym nie zamierzam się rozstawać w najbliższym czasie. Próbowałam każdego rodzaju tego produktu marki Evree, ale to właśnie tonik różany skradł moje serce.

Mój hit!

Ten produkt był moim pierwszym ulubieńcem w kategorii toniki i dzięki niemu pokochałam ten etap pielęgnacji!

Jego różany zapach mnie urzekł i sprawił, że zaczęłam sięgać po produkt regularnie. Jest on dosyć intensywny, więc uczulam osoby, które nie lubią zapachu róży - będziecie się z nim męczyć. Zakupiłam go w Rossmannie, kiedy Evree było jeszcze dostępne i zużyłam dwa pełne opakowania.

Produkt łagodził twarz, lekko nawilżał i uspokajał aktywne zmiany. Dozownik wylewał odpowiednią ilość produktu na twarz, gdzie można było zrobić przyjemny "prysznic tonikowy", bez uczucia bicia się nim po twarzy. Podsumowując: bardzo dobry produkt i jak dostanę go gdzieś stacjonarnie, to na pewno jeszcze zakupię.

Mój ukochany tonik

Tonik pięknie pachnie. Uwielbiam go za atomizer który nie pluje tylko ładnie rozprasza mgiełkę po twarzy.
Skóra po toniku jest miękka, odżywiona i sprężysta
Tonik stosuje również na makijaż wtedy ładnie scala cały make-up
Ubolewam nad tym że firma evre zniknęła i już nigdzie nie ma tego toniku