Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Garnier Skin Naturals wegański Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Skuteczna formuła produktu delikatnie usuwa do 100% makijażu* bez pocierania. Bezzapachowy. Nie wymaga spłukiwania. Opakowanie płynu zostało wykonane w 100% z recyklingu** i nadaje się do recyklingu. Płyn Micelarny numer 1. w Polsce!***
Nie posiada składników pochodzenia zwierzęcego i ich pochodnych.

*Perfekcyjny demakijaż twarzy. Test samooceny, 50 kobiet, 4 tygodnie stosowania.
**Z wyjątkiem etykiety, nakrętki i barwników.
***Źródło: L’Oréal za NielsenIQ – Płyny Micelarne Garnier osiągnęły najwyższą sprzedaż wartościową wśród płynów micelarnych do skóry wrażliwej.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
sucha, wrażliwa, normalna
oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
płyn

św Graal demakijażu

Jeden z pierwszych i do dziś najsolidniejszy płyn do demakijażu, klasyk.

Różowy klasyczny Garnier zmyje wszystko łącznie z Twoimi grzechami :)
Nie szczypie w oczy, nie podrażnia, domywa każdy makijaż, butla 400 ml bardzo wydajna.

Testuję różne płyny ale regularnie i tak wracam do tego, nie zlicze ilości zużytych butelek przez ostatnie kilka lat

Płyn micelarny Garnier

Najlepszy płyn micelarny, jakiego kiedykolwiek używałam. Mam skórę bardzo wrażliwą i często produkty ją podrażniają, ale ten zostawia ją zamiast tego ukojoną i oczyszczoną z makijażu.

Ulubieniec od lat

Płynu micelarnego Garnier 3w1 używam już chyba z 10 lat. Lubię go za dużą pojemność i dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza podczas promocji. Robi to, co ma robić - skutecznie usuwa makijaż, nawet makijaż oczu - wystarczy przyłożyć do oka nasączony wacik i makijaż sam się rozpuszcza, bez pocierania. Nie szczypią mnie po nim oczy. Mimo że lubię nowości, prędzej czy później zawsze do niego wracam.

Dla mnie jest OK

Płyn jest dość znanym produktem do demakijażu twarzy, królując u skóry wrażliwej, delikatnej bądź podatnej na podrażnienia. Ja używam go już kilka lat i nie ma zamiennika, który tak precyzyjnie i delikatnie zmyje trwały i wodoodporny makijaż. Jest o delikatnym zapachu, który długo nie utrzymuje się na skórze, ale dla mnie zdecydowanie ważniejsza jest skuteczność produktu.
Zazwyczaj przy demakijażu zużywam 2-3 waciki w zależności od intensywności i mocy, którą nakładam na twarz. Skupiam się na demakijażu tuszu do rzęs a następnie reszty. Nigdy mnie nie zawiódł. Jest bardzo wydajny, a to że występuje w 2 wersjach pojemności oszczędza kombinowanie i przelewanie do innych opakowań. Cena standardowa nie jest wysoka ale występuje na promocjach, co zaoszczędza wydatek. Produkt godny uwagi, nawet dla zwykłego odświeżenia przed nałożeniem pielęgnacji.

Ulubieniec od lat

Nie wiem dlaczego wciąż nie napisałam opinii na temat tego płynu mimo iż zużyłam niezliczoną ilość butelek przez ostatnie kilka lat. Jest to jeden z moich ulubionych płynów micelarnych. Najbardziej lubię w nim to że można go znaleźć wszędzie, w Rossmannie, w biedrze czy w małym wiejskim sklepiku. Kolejną kwestią jest fakt jak ten płyn wszystko zmywa. Nie ma problemu z ciężkimi podkładami, tuszem do rzęs czy nawet farbami do charakteryzacji. Zmywa wszystko szybko i sprawnie, bez zbędnego pocierania. Wystarczy przyłożyć wacik do oka, chwilę potrzymać i ściągnąć makijaż. Voila! Masz czystą twarz. Przy tym jest delikatny dla skóry i oczu. Nie ma opcji o podrażnieniu czy mgle na oczach. Lubię zmieniać płyny micelarne, ale gdy nie mam pomysłu to różowy Garnier jest zawsze dobrą i bezpieczną opcją.

Niezastąpiony płyn micelarny!

Musiałam kiedyś na szybko kupić płyn micelarny i tak w moje ręce trafił ten z Garniera. Jestem zaskoczona tym jak dokładnie domywa makijaż a jednocześnie, wcale nie trzeba użyć dużej ilości produktu. Niedość, że używam go prywatnie w domu do swojej pielęgnacji to dodatkowo, znalazł swoje zastosowanie w mojej pracy i zawsze przed zabiegiem, używam go na swoich klientkach. Jak dla mnie niezastąpiony, na pewno będę do niego wracać i zostanie ze mną na dłużej.

Świetny

Najlepszy płyn micelarny, używam od lat, a ostatnio nawet moja babcia się zdecydowała :)

Mam bardzo wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień i alergii, a to jedyny płyn, który nie denerwuje mojej skóry :)
Aplikuje płyn na bawełniane waciki i przemywam twarz do momentu aż waciki będą czyste. Płyn dobrze zmywa tusze do rzęs, wodoodporne jak i zwykle.
Bardzo cieszy mnie, że nie ma zapachu, bo uważam, że to zbędne i zazwyczaj zapachy w kosmetykach są sztuczne i wręcz przeszkadzają.

Używam codziennie wieczorem, bo codziennie nakładam makijaż i myślę, że płyn jest bardzo wydajny.
W ostatnim czasie cena poszła w górę lecz zawsze kupuje płyn, gdy jest promocja i na dzień dzisiejszy promocyjna cena za 400ml to niecałe 15zł w Rossmannie, więc myślę, że jest naprawdę nieźle.

Każdemu poleciłabym spróbować, bo u mnie bardzo się sprawdza, a mam wymagającą skórę

Zawsze do niego wracam

Lubię testować nowe kosmetyki, dlatego często próbuje nowe kosmetyki do pierwszego oczyszczania twarzy. Mimo to, ten płyn micelarny zawsze mi się sprawdza i często do niego wracam, na przykład po jakimś niewypale. Dobrze domywa twarz, radzi sobie z wodoodpornym SPF, nie szczypie w oczy (a jest do dla mnie bardzo ważne). Nic więcej mi nie trzeba - poprawny kosmetyk w dobrej cenie i wielkości opakowania.

Przyjemny

Płynów micelarnych używam zawsze jako 1 etap demakijażu .
Ten bardzo lubię . Ma wygodne opakowanie ,dobrze zmywa makijaż twarzy i oczu . Nie podrażnia i nie wysusza mojej skóry . Jest wydajny . Ma wygodne opakowanie z którego łatwo nabrać kosmetyk . Cena na promocjach jest bardzo atrakcyjna .Łatwo dostępny .

Świetny!

Płyn micelarny okazał się dla mnie prawdziwym odkryciem w dziedzinie oczyszczania i pielęgnacji skóry. Po kilku tygodniach regularnego stosowania tego produktu, mogę z pewnością stwierdzić, że spełnił on moje oczekiwania pod względem skuteczności, delikatności i użyteczności.
Płyn micelarny Garnier doskonale sprawdza się w usuwaniu makijażu, nawet wodoodpornego, oraz zanieczyszczeń, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną.
Jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących delikatnego, a jednocześnie skutecznego sposobu oczyszczania skóry. Jego formuła bez substancji drażniących oraz trzywymiarowe działanie sprawiają, że jest to świetny produkt.
Zawsze dokładnie zmył mój makijaż i inne zanieczyszczenia pozostawiając przyjemne uczucie na twarzy.

Ideał do wrażliwej cery i oczu, nie szukam innego

Używałam różnych płynów micelarnych i przysięgam Wam, że to jest jedyny, który nie szczypie mnie w oczy. Dziękuję, nie szukam innego.

Mam suchą i wrażliwą, delikatną skórę oraz bardzo wrażliwe oczy.
Tego płynu micelarnego używam od wielu lat, nie zliczę ile w tym czasie zużyłam opakowań. Robi to co ma robić tego typu produkt, czyli dobrze zmywa makijaż, ale jest przy tym naprawdę delikatny. Nie raz podkusiło mnie, żeby kupić z ciekawości inny płyn albo zdarza mi się użyć innego podczas nocowania u siostry i chyba nie skłamię, jeśli powiem, że każdy mniej lub bardziej szczypał mnie w oczy (pamiętam jeden Soraya, który nie szczypał, ale z kolei nie domywał tuszu, demakijaż nim to była katorga).
Nie szczypie, nie podrażnia, nie zapycha, nie wysusza.
Nie wyobrażam sobie bez niego demakijażu i choć od jakiegoś czasu używam też olejku lub masełka, to tusz i tak domywam tym płynem micelarnym.

Płyn micelarny

Produkt dobrze zmywa makijaż nawet ten wodoodporny nie podrażniając przy tym skóry. Nie szczypie w oczy jest wydajny i przystępny cenowo. Długo szukałam idealnego płynu bo każdy mnie podrażniał i wreszcie go znalazłam