Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Kategoria

Podkład mineralny odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dla tłustych i trądzikowych. Tlenek cynku przyspiesza gojenie cery, a dwutlenek tytanu spełnia role naturalnego filtra przeciwsłonecznego. Podkład występuje w odcieniach, neutralnych, ciepłych, zimnych i oliwkowych. Produkt nie testowany na zwierzętach.

tłusta, normalna, mieszana
Filtry
SPF 15 – 30
mineralne, sypkie

Trudny puder

To kolejny puder mineralny w mojej kosmetyczce więc mam już jako takie porównanie do poprzedników. Jak dotąd używałam tego pudru w zimniejsze miesiące. Kolor który używam to Porcelain. Jest to jasny, neutralny kolor, który jakby znika po jakimś czasie z twarzy.
Do nakładania pędzla używam baby kabuki. Puder wygląda ładnie jak się ma ładną cerę bez pudru. Jeśli ma się cerę ze skłonnością do szybkiego odwadniania się, albo z rozszerzonymi porami czy skórkami to lepiej ominąć ten kosmetyk. Puder wygląda dobrze po nałożeniu mniejszej ilości kosmetyku. Przy większej ilości zbiera się w zmarszczkach i załamaniach skóry. Trochę się ciastkuje. Jeśli zapudruje się miejsce z rozszerzonymi porami to ten puder od razu w nie wejdzie. Jeśli nałożyć na przesuszone miejsca to tylko je podkreśli. Puder jest niestabilny. Przez chwilę wygląda ładnie a za chwilę gorzej.
Zaletą pudru jest niewątpliwie bogata gama kolorów oraz filtr SPF.
Dziś daję mu tylko dwie gwiazdki ale może jeszcze spróbuję używać w cieplejsze miesiące. Może wtedy będzie lepiej działać .
Paniom z dojrzałą skórą, odwodnioną lub mającą tendencję do szybkiego odwadniania się, borykającymi się z rozszerzonymi porami czy skórkami polecam na początek próbki.

Lepszy od Anabelle

Podkład mineralny w odcieniu Popcorn jest rewelacyjny. Piękny, naturalny makijaż idealne stopienie ze skórą. Cały dzień trwa. Cera wygląda po nim dużo lepiej. nie zapycha, nie uczula, nie wchodzi w pory i zmarszczki. Mam tłustą skórę, a on trwa cały dzień. Po 6 - 7 godzinach jest lekkie glow. Dla mnie odkrycie roku. Lepszy od Annabelle bo lepiej zmielony i nie kaszlę przy aplikacji.

Cookie...

Przed zakupem pełnowymiarowego opakowania zamówiłam zestaw miniaturowych słoiczków żeby wybrać odpowiedni kolor. Padło na cookie.
Opakowanie ładne, z porządnego plastiku z czarna zakrętką.
Produkt bardzo drobno zmielony, taki pyłek. Nakladalam specjalnym dedykowanym do tego typu produktów pędzlem tyle że z annabelle minerals.
Nakłada się dobrze, jedna warstwa daje delikatne ujednolicenie skóry, ale potrafi narobić plam. Próbowałam nakładać na różne sposoby, ale za każdym razem gdzieniegdzie wychodziły mi plamy i nie wyglądało to ładnie. Stosuje tego typu podkłady czesto i nigdy nie miałam żadnych plam na twarzy. Po tym mam. Nie polubilismy się. Znam inne, lepsze, które dużo lepiej wyglądają na twarzy.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Świetny

Mam porównanie tylko z minerałami z Anabelle Minerals na ten moment i obydwa te produkty bardzo lubię, nie wiem czy umiałabym się zdecydować na jeden z nich dlatego w kosmetyczce mam obydwa i stosuję w zależności od potrzeb. Choć chyba przewaga przechyla się na szali jednak delikatnie w stronę Lily Lolo...

Recenzja ta będzie takim trochę porównaniem obu preparatów. Na wstępie chciałam tylko zaznaczyć, że uważam produkt ten za bardzo dobry podkład mineralny, spełniający swoje zadanie w stopniu więcej niż zadowalającym. Od kiedy używam na codzień tylko minerałów moja skóra przeżywa prawdziwy renesans i nigdy nie wyglądała tak dobrze.

+bardzo drobno zmielony-dużo bardziej miałki niż Anabelle dzięki czemu ładniej się stapia że skórą, wygląda na twarzy ultranaturalnie.
+wydajny-dzięki drobnemu zmieleniu jest bardzo wydajny i opakowanie wystarcza na dłużej.
+łatwa aplikacja-nakłada się lekko i pięknie rozprowadza. Nie da się zrobić nim sobie krzywdy i źle go zaaplikować.
+trwałość-przy mojej tłustej/mieszanej skórze jest super trwały, dużo bardziej niż AM (zarówno wersja kryjącą jak i matująca), gdy zaczyna znikać z twarzy nie pojawiają się plamy i wygląda to bardzo naturalnie i niezauważenie, nie na zasadzie schodzącego makijażu. Zwłaszcza w miejscach takich jak nos czy zmarszczki.
+nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki. Tutaj wielki plus
+gama kolorów przyjaźniejsza i lepiej opisana/zaprezentowana niż AM, dzięki czemu łatwo dobrać kolor nawet przez internet na podstawie dostępnych materiałów

-krycie-dużo mniejsze niż Anabelle. Delikatniejsze. Jest na twarzy prawie niewidoczny. Nie traktuję tego jako typową wadę produktu-czasami wybieram mocniejsze krycie, czasami chętniej sięgam po delikatniejsze.
-cena-jest droższy niż AM. Natomiast bardziej wydajny więc tutaj też nie traktuję tego jako minus.

Podklad mineralny Lily Lolo to mój must have. Muszę go mieć o chętnie po niego sięgam. Czasami potrzebuje czegoś o większym kryciu i wtedy już sięgam po inny produkt. Polecam!

minerał warty każdych pieniędzy

Cuuuudowny jest ten podkład. cudownie on wygląda na skórze. posiadam rumień i mam dość problematyczną cerę. Jeżeli chodzi o wygląd na skórze to dobrze sprawdza się na takim płótnie. Zakrywa problemy, ładnie wygląda, wyrównuje koloryt, dobrze nakłada się na pielęgnacje, ale też i dobrze na nim się maluje. cena może nie jest najniższa, ale za to taki efekt lubię płacić wówczas gdy chcę mieć bardziej matowe wykończenie. zaskakująca też jest trwałość. Jest całkiem spora i dodatkowo też skład jest bardzo przyjemny. P.S. pędzelek od nich jest też super.

Najlepszy podkład mineralny do cery tłustej

Testowałam chyba wszystkie mineralne cuda i tylko ten jest moim faworytem. Ani zbyt kryjący, ani za mało, pięknie zlewa się z cerą dzięki drobniusiej konsystencji. Matowi, ale nie robi efektu „płaskości” cery. Sam w sobie już pudruje buźkę wiec nie trzeba się doprasowywać. U mnie trzyma się cały dzień, bez żadnych problemów - dodam że inne kosmetyki zjeżdżały mi zawsze z twarzy po paru godzinach, a cera się świeciła - ewidentny efekt podrażniania jej!

bardzo dobry podkład

Jedna warstwa podkładu daje efekt delikatnego wyrównania koloru skóry twarzy. Aksamitna powłoczka, którą otulona jest moja skóra to coś, co mnie bardzo zaskoczyło. Podkład nie wysusza ani nie przetłuszcza skóry. Mam wrażenie, że mimo nałożonego kosmetyku skóra oddycha i nie poci się. Po całym dniu nie jest zmęczona czy podrażniona. Nie lubię efektu maski i wrażenia oblepionej skóry twarzy, dlatego tę lekkość i delikatność bardzo sobie cenię. Za bardzo duży atut uważam możliwość budowania krycia w zależności od potrzeb. Moja skóra bardzo polubiła się z tym podkładem i nie zauważyłam, by działo się z nią coś niepokojącego podczas testowania tego kosmetyku. Tak, jak obiecywał producent, podkład mineralny nie zapycha porów i nie obciąża skóry. Według mnie jest to naprawdę dobry produkt.

Prosty , dobry skład i lekka formuła

"Podkład Mineralny" marki Lily Lolo i jego towarzysz do aplikacji "Pędzel Super Kabuki"
Ten duet idealnie ze sobą współgra i sprawia że codziennym makijaż to czysta przyjemność.

????Pędzel wykonany jest z najlepszego gatunkowo syntetycznego włosia ,które jest mega miękkie, gęste i sprężyste. Idealny do aplikacji podkładu.

????Natomiast podkład mineralny jest to dla mnie nowość,która mile mnie zaskoczyła, gdyż zawsze obawiałam się że podklad w sypkiej formie to nie jest dla mnie bo mam mieszaną cerę z tendencją do przesuszania się. Dlatego miałam mieszane uczucia czy ryzykować i kupić czy sobie odpuścić i dalej uważać że to nie dla mnie. Jednak podjęłam decyzję że wypróbuję i sprawdzę na własnej skórze czy faktycznie jest taki dobry jak to chwałą. I muszę przyznać że jest świetny tylko trzeba wcześniej przed jego użyciem zadbać o cerę ,czyli :
*raz w tygodniu dobrze złuszczyć martwy naskórek
*a przed aplikacją podkładu dobrze nawilżyć cerę

I gotowe możemy nakładać nasz ulubiony podkład.
Ja wybrałam odcień "Barely Buff" najciemniejszy dla jasnej karnacji a do wyboru mamy aż 18 odcieni więc każdy dopasuje idealny dla siebie.
Podkład mineralny aplikowany za pomocą pędzla równomiernie się rozprowadza dając efekt naturalnego makijażu bez obciążania skóry i efektu maski.
Jest on w 100%mineralny, ma prosty skład i delikatną formułę. Super stapia się z cerą wyrównując jej koloryt, pozwala nam budować krycie od lekkiego po średnie więc uważam że jest on idealny na lato.

Zalety
*Prosty skład
*delikatna i lekka formuła
*krycie w zależności od potrzeb od lekkiego ,które maskuje to co potrzeba po mocne ,które daje nam idealny efekt krycia.
*za pomocą pędzla tej marki aplikacja jest prosta i przyjemna.
*do każdego typu cery. Również suchej i wrażliwej
*trwałość nawet dobra wymaga jedynie pod koniec dnia lekkiej poprawki.
*Nie uczula
*dobry skład
*ładny design

WADY:
Cena trochę wysoka ale warto zakupić na promocji.

Miłość, ale w trójkącie ;-)

Świetny podkład, ale solo by mi nie wystarczył, bo ma bardzo lekkie krycie, a jako osoba z cerą trądzikową potrzebuję czegoś mocniejszego. Na szczęście znalazłam rozwiązanie. Mieszam go z mineralnym podkładem kryjącym od Annabelle Minerals. Annabelle kryje, Lily zapewnia długie godziny gładkości i braku wyświecania się cery.

Ale przejdźmy do szczegółów związanych z podkładem Lily Lolo: nie wysusza, nie tworzy efektu maski, ma naturalne wykończenie, a co dla mnie najważniejsze, pięknie wygładza i przedłuża trwałość makijażu – moja cera w końcu przestała się świecić po godzinie! Dodatkowo jest całkiem wydajny. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam!

Jest to mój pierwszy pełnowymiarowy puder mineralny. Zanim kupiłam całe opakowanie przeszłam przez testowanie różnych firm i odcieni, wybór nie był wcale prostu, szczególnie trudno było wybrać kolor. Ostatecznie padło na odcień IN THE BUFF. Mam cerę jasną ale nie bladą. Bardzo ładnie dopasowuje się do cery. Nie jest to mocne krycie ale dla mojej cery, z małymi bliznami po trądziku na brodzie wystarczą. Buzia ma jednolity kolor i naturalny wygląd. Postawiłam na minerały, ponieważ miałam już dość składów drogeryjnych podkładów, po prostu chciałam mojej cerze ulżyć. Jestem w trakcie drugiego opakowania i jak na razie jest to mój numer jeden wśród podkładów mineralnych.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

minerały

Podkład mineralny z filtrem SPF15 zamknięty w mlecznym słoiczku z czarną pokrywką.
Jeśli nie lubicie zapachów w kosmetykach ten przypadnie wam do gustu bo jest bezzapachowy.
Mój odcień to Popcorn średnio-jasny w cieplej tonacji z subtelnymi żółtymi tonami.
Jego konsystencja jest sypka.
Przed pierwszą aplikacją miałam pewne obawy czy mi się uda go nałożyć, ale nic prostszego !

Krok 1 Zaczynamy od nawilżenia i wchłonięcia się kremu nawilżającego.
Krok 2 Na spodek opakowania podkładu wsypujemy odrobinę podkładu. Okrężnymi ruchami, pędzlem super kubik nakładamy podkład. Ważne aby do nakładania podkładu mineralnego użyć pędzla o gęstym i sprężystym włosiu.
Krok 3 utrwal makijaż mgiełką
Dobrze nawilżona skóra przed aplikacją daje pewność jednolitego krycia oraz idealnego połączenia ze skórą.

Najlepszy jaki miałam

Jeszcze do niedawna uważałam że używam profesjonalnych kosmetyków do makijażu i wtedy poznałam markę lily lolo.
Te kosmetyki zupełnie odmieniły moje spojrzenie na inne marki kosmetyków do makijażu.
Jeśli mam być szczera to pierwszy raz w życiu miałam w rękach podkład , który ma tak idealne krycie. Dzięki niemu wykonanie makijażu mineralnego jest niezwykle proste i jest prawdziwą przyjemnością porannej pielęgnacji.

Podkład mineralny ma piękny, zdrowy odcień, który równo rozprowadza się po twarzy że wygląda ona zdrowo i promiennie.
Mineralny podkład doskonale stapia się z cerą wyrównując jej koloryt i nadając jej nieskazitelny i naturalny wygląd a sam pozostaje niewidoczny.