Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

do twarzy, pod oczy
kryjące
w kremie

Całkiem całkiem

Opakowanie korektora jest ładne i poręczne. Pierwsze wrażenie przy nakładaniu jest nieco niekorzystne bo korektor wydaje się dość ciężki w tej materii. Nie mogę mu jednak odmówić efektów, gdyż korektor sprawdza się bardzo dobrze przy zakrywaniu niedoskonałości. Krycie jest bardzo dobre i naprawdę trwałe. Na pus zaliczam też jego wydajność oraz cenę, która jak na efekty jest naprawdę przystępna. Ogólnie polecam :)

Świetny

Korektora Catrice Camouflage używam już od paru lat, jest to dla mnie idealna opcja na przykrycie punktowe niedoskonałości. Jest gęsty i bardzo dobrze sprawdza się w tej funkcji. Nie używałabym go na większe obszary twarzy, nie jest do tego przeznaczony. Warto mieć go w kosmetyczce jeżeli czasami pojawiają się u Was nieprzyjemne niespodzianki na twarzy :)

Korektor do zadań specjalnych :)

Korektora kryjącego Catrice używam tylko w jednym celu, do zakrycia pojedynczych wyprysków lub przebarwień po nich. Do używania na większych połaciach twarzy jest za ciężki, tutaj jednak sprawdza się świetnie - jest gęsty i naprawdę dobrze przykrywa wszelkie niechciane niespodzianki. Przy takim użyciu jest też super wydajny, kupiłam go chyba dwa lata temu i nie zużyłam nawet połowy :) Na pewno będę do niego wracać w takiej funkcji.

Zakrywacz niedoskonałości

Ten korektor zakryje każdą niedoskonałość, zaczerwienienie, czy hiperpigmentację. Jest gęsty i kremowy, dobrze napigmentowany, daje pełne krycie. Świetnie sprawdza się do nakładania punktowego. Nie sprawdzi się pod oczy, jest zbyt ciężki, wchodzi w zmarszczki, jest to trudne, aby dobrze go rozblendować w tej okolicy. Najlepiej nakłada się palcem, ciepło skóry rozluźnia jego konsystencję przez co można nałożyć go tak, aby ładnie wtopił się w cerę. Niestety jest to najmniej higieniczny sposób jego aplikacji, więc najlepiej użyć pędzelka do nałożenia go bezpośrednio na skórę i wklepać opuszkiem. Przez swoją kremową, ciężką konsystencję nie zastyga do końca, więc może się ścierać w trakcie noszenia.

Korektor catrice

Używam go od wielu lat i mogę z czystym sumieniem polecić go każdej osobie zmagającej się z trądzikiem i/lub przebarwieniami. Ma mocne krycie i fajną masełkowatą konsystencję.

Nie warty ceny

Korektor jest tępej konsystencji. Ciężko się nim pracuje. Wchodzi w zmarszczki podkreślając je co wygląda okropnie. Produkt warzy się i ściera. Korektor ma małą game kolorystyczną przez co ciężko dobrać odcień.

Nie warto!

Mega ciężka konsystencja, niby kremowa, ale zachowuje się raczej jak pasta. Oblepia miejsca, które punktowo chcesz ukryć.
Efekt jest taki, że całościowo i tak wszystko widać i kamuflaż zamiast coś zakryć i uniewidocznić... pokrywa i uwydatnia. Okropny efekt.

Opakowanie ok. Zakręcany słoiczek, taka pastylka jakby. Z góry przezroczysta.

Ja jestem na nie. Nie wrócę nigdy!

kamuflaż

ten korektor był moim wybawieniem w czasach liceum, kiedy próbowałam zakrywać każdą niedoskonałość xD teraz już wiem, że to niezbyt zdrowe dla skóry, ale zdarza się go używać na większe wyjścia, bo zakrywa wszystko jak należy!

Czary mary i niedoskonałości nie ma

Kiedy wykonuję makijaż zależy mi na tym aby wszelkie krostki, pryszcze czy przebarwienia były fajnie zakryte, bardzo trudno było mi znaleźć korektor, który by zakrył niedoskonałości i był w miarę trwały. Ale się udało i znalazłam moje wybawienie. Ten korektor zamknięty w plastikowym słoiczku, super się sprawdza do zakrycia wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Aplikuje go na pryszcza czy przebarwienie małym pędzelkiem i przypudrowuje. Cudownie kryje, a także dosyć długo potrafi się utrzymać na twarzy.
Jest naprawdę bardzo wydajny, jest wrażenie jakby się nigdy nie kończył, a cena bardzo atrakcyjna.
Nic tylko brać i używać, bardzo polecam!!

Najlepszy korektor!

Jedyny kotektor kryjący, który faktycznie wszystko przykryje. Catrice campuflage jest bardzo wydajny i tani. Wygodnie sie nakłada na skóre i efekt utrzymuje się długo.

Hit za niskie pieniądze

Kamuflaż od Catrice rzeczywiście zakrywa niedoskonałości w satysfakcjonujący sposób. Nie jest ciężki dla skóry, nie jest komedogenny. Ma kremową konsystencję. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić jest opakowanie, z którego pod koniec ciężko wydobyć produkt- radzę sobie wtedy za pomocą pędzelka do korektora. Używałam różnych kryjących korektorów- drogeryjnych, jak i wysoko-półkowych, ale zawsze wracam do niego. Jest wydajny.

Dobry

Korektora używam jedynie do pojedynczych niedoskonałości czy przebarwień, ma bardzo dobre krycie i fajną kremową konsystencję, myślę że nie byłby dobry do krycia na przykład cieni pod oczami, na to jest raczej zbyt ciężki ale przy mojej formule używania sprawdza się idealnie, czytałam że jego nowa wersja w fioletowo czarnym opakowaniu jest jeszcze lepsza, niestety jest tak wydajny że nie wiem kiedy uda mi się to sprawdzić :)