Maybelline New York, Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Matujący i wygładzający pory podkład Maybelline Fit Me! Matte + Poreless Foundation został stworzony w odpowiedzi na potrzeby normalnej i tłustej skóry, ponieważ skutecznie kontroluje połysk nie zatykając porów.

Dzięki swej niesamowicie lekkiej, niemal wodnistej konsystencji, podkład Maybelline Fit Me! jest niezwykle łatwy w aplikacji i niewyczuwalny na skórze. Skóra pod nim oddycha.

Podkład Maybelline Fit Me! zapewnia gładkość i doskonały wygląd - pozostawia skórę nieskazitelną. Dostępny jest w wielu odcieniach, które ładnie dopasowują się do karnacji.

normalna, mieszana, tłusta
ujednolicające, matujące, o przedłużonej trwałości
Krycie
średnie
w tubce, z pompką, w buteleczce
hipoalergiczna
fluidy

Zawsze do niego wracam

Jako posiadaczka skóry mieszanej często szukam nowych produktów. Zawsze jednak wracam do tego podkładu. Nie wyświęcam się po nim, dobrze leży, nie ściera się. Świetnie mi współgra z innymi kosmetykami do twarzy. Mój numer 1

Dobry podkład, ale nie dla skóry suchej

Fajny podkład o matowym wykończeniu i średnim kryciu. Lekka, lejąca konsystencja, dzięki czemu produkt można z łatwością nałożyć na skórę, a efekt pozostaje dość naturalny. Niestety podkreśla bardziej mocno suche skórki i u posiadaczek cery suchej może się nie sprawdzić. Polecam przed podkładem nałożyć np. Bazę nawilżającą. U mnie podkład okazał się bardzo trwały, a nawet pokusiłabym się o termin podkładu do zadań specjalnych. Nie mam dużych wymagań, ale na większe wyjścia zależy mi na dobrym I trwałym makijażu i swobodzie - nie lubię sobie nic poprawiać, ani martwić się o ewentualne poprawki. Z tym podkładem czuje się swobodnie, a skóra wygląda gładko i jednolicie, bez świecenia się.

Super ale niestety nie dla suchej skóry

Podkład wygląda bardzo ładnie na twarzy jednak tylko wtedy gdy jest ona mocno nawilżona i nie ma zbyt wielu niedoskonałości. jest to mój wybór na good skin day ponieważ podkład jest lekki i daje ładne wykończenie, jednak w dni w które moja cera jest bardziej humorzasta tzn wyskoczyły mi pryszcze albo za słabo ją nawilżałam i jest sucha (szczególnie w zimie) nie wygląda zbyt dobrze : podkreśla suche skórki ciastkuje się i ogólnie wygląda zbyt matowo i brzydko
mimo minusów polecam go dla osób z tłustą cerą które nie mają większych problemów z niedoskonałościami

Dobry podkład

Widzę, że tu nie każdy jest z niego zadowolony ale ja polecam! Lubie ten podkład na codzień chociaż ja nie mam skóry wymagającej. Ma lejącą konsystencję, fajną cenę i wygodne opakowanie. Zużyłam około 2 opakowania i nie wiem czy do niego wrócę ale podczas używania nie miałam do niego większych zastrzeżeń, trzeba go dobrze przypudrować

polecam

Fajny, ale nie nazwałabym go matującym. Nie za dużo matuje, bo jest to delikatna formuła i dla takich osób polecam, które szukają czegoś delikatnego idącego w krem BB niż w super kryjący matujący podkład

Nie nie nie

Kupiłam go bo chciałam taki lekki podkład na wiosnę. Cena 29.99 czyli za kosmetyk tej marki to bardzo dobra. Opakowania schludne nie wyróżniające się niczym szczególnym. Wybrałam dość jasny odcień bo jeszcze nie mam opalonej skóry. Zapach delikatny. Konsystencja bardzo lejąca i ciężko jest mi go nałożyć. Bardzo słabo kryje i dość szybko się ściera. Jestem trochę zawiedziona tym produktem i nie kupię go po raz kolejny.

Podkład do codziennego użytku

Podkład posiada słabe krycie, wodnisty. Jest podkładem lekkim, nie posiada efektu maski. Dobry do codziennego użytku, ale nie na większą imprezę. Nie jest drogim podkładem. Mógłby być większy, ponieważ szybko się zużywa opakowanie.

Delikatny podkład

Podkład Maybelline Fit Me polecam osobą które chciały by wygładzić skórę, zakryć delikatne zaczerwienia oraz niewielkie wypryski. Produkt ten posiada delikatną formułę jest lekko lejący przez co fajnie rozkłada się go pędzelkiem jak i gąbeczką. Jeżeli ktoś potrzebuje większe krycie nie ma z tym problemu, ponieważ fajnie można sobie je budować. Tak jak sam producent pisze podkład jest matujący co mocno podkreśla suche skórki więc polecam osobą o skórze mieszanej jak i tłustej ale osobiście polecam dać pod niego nawet jakiś lekki kremik nawilżając aby po dłuższym użytkowaniu nie przesuszył skóry.

Idealny do codziennego użytku, kontrolujący pory i połysk

Odkąd wypróbowałam ten produkt, jestem zachwycona, do codziennego stosowania jest idealny, ponieważ moja twarz w ogóle nie jest ciężka, dodatkowo mnie matuje, a pory nie są widoczne, muszę zaznaczyć, że mam cerę mieszaną i pory są zauważalne ale dzięki temu podkładowi okazało się rozwiązanie tego problemu, biorąc pod uwagę, że noszę makijaż codziennie i przez wiele godzin nie błyszczę się.
Kupiłam go na wyprzedaży w Rossmanie za 21,99 zł i od tego czasu jestem zakochana w tym podkładzie.

Nie kupię ponownie tego produktu

Kupiłam go ponieważ był na niego wielki szał więc stwierdziłam że przetestuję ale dla mnie jest to kompletny kit . Jedyny plus to jest to że ma dużą gamę kolorystyczne także dla jasnych odcieni . Podkład ma bardzo wodnistą konsystencję przez co nie ma za dobrego krycia , wręcz bym powiedziała że zerowe bo wchłania się w skórę , więc bardzo dobrze sprawdzi się u osób które mają idealną cerę lub nie chcą nic zakrywać , na mojej skórze podkład się ciastkował przez co makijaż wyglądał strasznie , trwałość również nie była fajna bo trzymał się krótko . Niestety ten podkład u mnie skończył w koszu i nie zakupię go ponownie.

Całkiem ok3j

Jest to podklad robiacy efek Photoshopa. Ładnie wygląda na skórze. O wykończeniu matującym natomiast nie ma mocnego krycie wirc świetnie sprawdzi się na codzień. Na promocji mozna dorwax w zniezlej cenie

Średniaczek

Podkład FitMe używałam kilka lat, zaczęłam go używać jeszcze w szkole średniej. Jest on wodnisty i ma niestety małe krycie, które ciężko jest zbudować. Za to ładnie wtapia się w cerę i nie uwydatnia suchych skórek. Na plus jest również to, że w gamie kolorystycznej znajdują się jasne odcienie. Z trwałością również nie jest oszałamiająco - utrzymuje się na skórze ok. 4 godziny, mat też nie trzyma się długo.