Donegal, Beauty Shine, Lakier do paznokci

Donegal, Beauty Shine, Lakier do paznokci

Lakiery do paznokci Beauty Shine obejmują paletę 32 barw.
Intensywny pigment lakierów sprawia, że jedna warstwa lakieru w pełni kryje naturalną płytkę paznokcia, a efekt połysku jest olśniewający. Nowatorska nanotechnologia zawarta w lakierach Beauty Shine zapewnia ultraszybki czas schnięcia. Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek usunięcie lakieru staje się bardzo łatwe i szybkie. Lakiery nie zostawiają przebarwień na naturalnej płytce paznokcia. Nowoczesna samopoziomująca formuła gwarantuje, iż lakiery Beauty Shine nie pozostawiają smug, a nakładanie ich jest czystą przyjemnością.
Dzięki formule ECO, lakiery Beauty Shine są w pełni bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają substancji szkodliwych, takich jak Toluen, Formaldehyd czy DBP.

lakiery do paznokci
nabłyszczające
bez formaldehydu, szybkoschnąca

Dobra jakość, dobra cena

Lakier jest trwały, nie odpryskuje, ładnie pokrywa i kolory są wyraźne. Przy sprzątaniu, pracowaniu , zmywaniu potrafił mi się utrzymać nawet 7 dni. Nie podrażnił ani nie przebarwił płytki paznokcia ( kolor szaro srebny). Jestem z niego bardzo zadowolona, wygodny pędzel sprawia , że pomalowanie jest proste i przyjemne.

zależy jaki kolor

Mam kolor numer 7141 - piękny różowy, wpadający w fiolet, jasny. Na paznokciach wygląda bardzo ładnie. Dwie warstwy wystarczają do pełnego pokrycia płytki paznokcia. Bardzo ładnie wygląda na paznokciach i ręka wygląda na zadbaną. Utrzymuje się kilka dni, później pojawiają się odpryski na końcach. Nie robi smug. Jest niedrogi.

Mam kolor 7154 - bury, po prostu. Idealny na okres jesienno - zimowy. Podoba mi się dlatego. Nie podoba mi się natomiast to, że robi straszne smugi. Nawet przy dwóch warstwach wygląda różnie na paznokciach. Pędzelek jest mały i troszkę nieporęczny. Źle się maluje.

Całkiem przyzwoity

Mam dwa kolory 7140 i 7103 - oba odcienie różu. Miłe zaskoczenie po zakupie:
+ ładne kolory
+ spory wybór
+ dobra cena
+ dobre krycie paznokcia
+ całkiem trwały
Z pewnością wrócę po więcej odcieni :)

Zdecydowanie na tak

Dlaczego tak:
- cena
- łatwość aplikacji
- bardzo dobre krycie już po 1 razie
- szybko schnie
- nie tworzą się bąbelki pod warstwą lakieru
- dosyć trwały ( 3 dni) w trybie domowo roboczym ;)
- długo nie starzeje się nawet gdy po otwarciu jest sporadycznie używany
- dzięki kryciu już po 1 razie, dosyć wydajny pomimo małej objętości buteleczki (dla mnie w sam raz, nie do znudzenia)
- paleta kolorów nadąża za trendami
minusy:
- trudno go zakupić (mam możliwość tylko w necie, choć mieszkam w dużym mieście, gdzie drogerii małych i dużych jest bez liku)

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Świetny !!

Trwały kolor.Lakier trzyma się przez cały tydzień, nie odpryskuje i nie zmienia koloru. Szybko schnie. Dwie warstwy lakieru pozwalają uzyskać piękny, mocny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Ładny, choć ścieralny.

Wypatrzyłam całe stoisko tych lakierów u siebie, w małej drogerii. Ich kolory były tak piękne, że właściwie dopadłam do nich bez spoglądania na cenę.
Wzięłam na początek dwa kolory - czarny, którego potrzebowałam i śliczną fuksję, która wpadła mi od razu w oko.

Jeśli chodzi o wybór kolorów to dla każdego coś miłego. Właściwie każdy z lakierów, które stały na półce chciałabym mieć. Są żywe, w modnych odcieniach, od jasnego do czarnego.
Buteleczka niewielka, kwadratowa. Pojemność w sam raz - 6 ml.
Średnio podoba mi się pędzelek. Jest bardzo wąski i poprzez to nabiera mało lakieru. Często bywa tak, że nie pomalujemy paznokcia za jednym nabraniem lakieru. W każdym razie u mnie tak jest, bo paznokcie mam długie.
Konsystencja jest w porządku, lekka i nie ciągnąca się. Lakier nie robi smug, ani nie gęstnieje.
Jeśli chodzi o krycie to nie mam zarzutów. Jedno pomalowanie fuksją od biedy mogłoby starczyć. Żeby dociągnąć niedoskonałości i prześwity możemy położyć drugą warstwę, ale moim zdaniem to już wystarczy.
Pod lakierem nie zbierają się bąbelki powietrza, nawet przy dość nieuważnym malowaniu. Wysycha też dosyć szybko, widziałam gorsze przypadki.
W tym lakierze podoba mi się to, że wygląda bardzo "cienko". To znaczy, że mimo dwóch warstw na paznokciu nie widzimy tego, nie ma żadnej grubej pokrywy, która mogłaby się zedrzeć płatami.
Ślicznie błyszczy. Wygląda jak pokryty jakimś błyszczącym topem, mimo że w rzeczywistości go nie ma.
Niestety lakier dość szybko się ściera na końcówkach. Już po 24 godzinach bielą się starte czubki paznokcia. Parę razy zdarzyło mi się również, że odprysnął na bokach. Wielka szkoda.
Cena jest do przejścia, ja zapłaciłam 7,90 za sztukę.
Nie wiem gdzie ich szukać, ja znalazłam swoje w małej, miejscowej drogerii.

Podsumowując największym minusem jest jego marna trwałość, zwłaszcza na końcówkach i pędzelek, który moim zdaniem jest nieco za wąski.
Poza tym widzę same plusy i myślę, że warto się zaopatrzyć w te lakierki w ślicznych kolorach.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Lakier ma duż gamę kolorów
od pastelowych po ostre
ładnie się nim maluję
długo trzyma się na paznokciach około3 dni
nie odpryskuje, Sciera się jedynie na końcówkch

jest w rązsądnej cenie ok. 7 zł

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 2

Dobry produkt ! :)

Posiadam kolor nr 7121 Fresh Mint jest śliczny;)

Oto jego zalety:
+lakier bardzo dobrze sie rozprowadza
+nie pozostawia smug
+jest wystarczająco trwały ( ok.4 dni na paznokciach;)
+nie odpryskuje
+prawie wcale sie ściera sie na końcówkach paznokci
+niska cena
+długo zachowuje swoją świeżość, mam go kilka miesięcy i nadal ma przyjemną konsystencję, nie gęstnieje
+ładnie się błyszczy

a to są jego wady:
-żeby paznokcie wyglądały przyzwoicie potrzeba aż 3 obfite warstwy, to jest dla mnie dużo ponieważ zawsze maluje nakładając 2 warstwy
-wolno schnie

Mimo kilku wad przypadł mi do gustu i wiem że sięgnę po inne kolory;)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry

Tego koloru jeszcze nie widziałam ale markę znam i nie mieszkam się zaopatrzyć. Moge powiedzieć na temat samej marki, mnie służy, fajnie na paznokciach się trzyma. Mam naturalne paznkcie i wcale nie jakieś długie więc jeden lakier na dość długo mi wystarczy. Co mnie zaskoczyło miło. nawet po długim staniu w łazience, nieużywany nadal jest fajny i nie ma problemu z malowaniem ani rozprowadzaniem.

Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk