Mixa, Baby, Atopiance, Łagodzący olejek do mycia ciała i włosów

Mixa, Baby, Atopiance, Łagodzący olejek do mycia ciała i włosów

Od pierwszych lat życia bariera ochronna skóry u niektórych osób jest osłabiona. Skóra jest bardzo sucha, skłonna do swędzenia i podrażnień, które utrudniają codzienne funkcjonowanie.
Dla skóry z tendencją do atopii został opracowany nasz pierwszy Łagodzący olejek do mycia ciała i włosów Atopiance Mixa. Natychmiastowo i długotrwale łagodzi skórę atopową niemowląt, dzieci i dorosłych.

Ukojenie dla skóry ze skłonnością do atopii
Olejek o neutralnym pH* łagodnie myje ciało i włosy, chroniąc barierę lipidową skóry. Jego formuła wzbogacona w odżywczy i łagodzący kompleks Omega-8, zawierający 8 komplementarnych kwasów tłuszczowych, długotrwale koi skórę przesuszoną, ze skłonnością do atopii.
Od pierwszego zastosowania skóra jest odżywiona, wygładzona i chroniona przed przesuszeniem. Delikatna formuła długotrwale przywraca poczucie komfortu skóry ze skłonnością do atopii.

Optymalna tolerancja
Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Formuła hipoalergiczna, bez substancji zapachowych, certyfikowana przez Fundację europejskiego centrum Badania Alergii – ECARF.
Bezzapachowy, bez parabenów
*dla skóry

oczyszczające, natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające
z pompką, w butelce
sucha
płyny do kąpieli
hipoalergiczna

Najlepszy do wrażliwej skóry.

Wiele produktów powodowało u mnie uczucie napięcia i swędzenia na skórze. Nawet sama kąpiel skutkowała tymi samymi problemami. Wtedy usłyszałam o produktach Mixa baby. Od razu kupiłam ten olejek i zaczęłam stosować. Wszystkie problemy zniknęły "jak ręka odjął". Jest idealny. Myje nim całe ciało, twarz, a nawet czasem włosy. Nie pozostawia tłustego filmu, szybko i dokładnie się zmywa, jest bezzapachowy i bardzo wydajny.
Najlepszy produkt!

Nie tylko Baby!

Olejek zakupiłam z myślą o mojej bardzo wrażliwej cerze. Już po 1 użyciu moja skóra go pokochała. Wiele innych produktów tylko pogorszalo jej stan, wynikiem czego były zaczerwienienia i niedoskonałości. Olejek idealnie łagodzi uczucie swędzenia już po kilku pierwszych użyciach. Jest idealny dla skóry wrażliwej i wymagającej. Pomimo nie aż tak wielkiej pojemności, starcza na bardzo długo. Jak dla mnie idealny produkt, którego nidgy bym nie zamieniła na inny.

Wspaniały produkt!!

Ten olejek jest cudowny! Stosuje go do codziennej pielęgnacji skóry synka i ani razu nie spowodował podrażnień, tak jak produkty nivea czy bambino.
Produkt jest bez zapachu, do skóry atopowej, skład jest fajny. Olejek jest bardzo wydajny, baaaaardzo się pieni i jest przyjemny w stosowaniu. Można nim myć ciało jak i włosy. Testowałam na swoich włosach, lecz nie przypadł mi do gustu, były po nim wysuszone, plus na włosach mało się pieni. W Rossmannie dostałam to na promocji za 7,99, więc cena powalająca :)

Dobry produkt

Lubie takie produkty które są 2 w 1. Szczególnie na wakacjach bo nie muszę brać wielu kosmetyków tylko jeden który zadowoli moja skórę i włosy. Jest delikatny. Ładnie pachnie. Dobrze się pieni.Nie jest drogi. I jest dla całej rodziny

Używamy i lubimy

Bardzo dobrej jakości olejek. Wspaniale radzi sobie przy AZS w porównaniu do innych kosmetyków które można kupić w aptece. Fajnie że można go używać od pierwszego dnia życia zarówno do ciała jak i włosów. Produkt dla całej rodziny:-) Stworzony pod okiem ekspertów.

Odpowiedni dla przesuszonej i atopowej skóry

Moja skóra od zawsze zmaga się z dużym przesuszeniem, różnymi alergiami skórnymi, wysypkami i wrażliwością, dlatego sięgam po delikatne kosmetyki do mycia ciała, najczęściej właśnie po płyny dla dzieci i różnego rodzaju myjące olejki. Moim ulubieńcem w tej dziedzinie jest olejek z Avene, jednak ze względu na bardzo wysoką cenę muszę czasem sięgać po inne produkty i tak właśnie natrafiłam na olejek z Mixy.

Nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem żeby te delikatne olejki myjące dobrze się spieniały albo były wydajne, tak jest również w tym przypadku :) jednak sama formuła, bardziej żelowa niż olejowa (to na plus, bo nie przelewa się przez palce), jest przyjemna i delikatna dla skóry, ma bardzo delikatny zapach typowy dla olejowych produktów. Nie zauważyłam żeby skóra była wyjątkowo nawilżona (jak po Avene), jednak fakt że jest miękka, nie przesuszona i nie podrażniona w zupełności mi wystarczy za taka cenę.

W sklepach internetowych produkt można kupić za około 14zł, co wydaje się przyzwoitą ceną, a opakowanie przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na około 6 tygodni.
Butelka jest przezroczysta, dzięki czemu widać zużycie produktu, ma zgrabny kształt, a dodatkowo posiada wygodny dozownik.

Najlepszy zakup ostatnich miesięcy!

Super kosmetyk!Bardzo dobrze myje wszelkie zabrudzenia na skórze dziecka, jest wydajny, wystarczy jedna aplikacja na gąbkę aby umyć cialo,ma przyjemny zapach, używam go dla siebie i dziecka.

Nie wiem co o nim myśleć

Kupiłam ten produkt do mycia bo szukałam czegoś do złagodzenia suchej skóry u dzieci. Hasła "łagodzący" i "olejek" od razu mnie przekonały. Posiadałam już kiedyś szampon dla dzieci tej marki i miło go wspominałam. Jednak już po pierwszym użyciu okazało się, że moje wyobrażenia o kosmetyku a realia mocno się różnią...

Znalazłam produkt idealny

Dokładnie tak, jest ulubieńcem nie tylko moich dzieci, ale i moim :-) Synek (10m) nie ma po nim przesuszonej skóry, jest bardzo miękka i nawilżona, więc zrezygnowaliśmy nawet z oliwki po kąpieli dla Niego :-) Starszy (5l.) jest zafascynowany konsystencją olejku, a ja jego zapachem i ogólnym działaniem. Bardzo poprawił stan mojej skóry, do tego jest dość wydajny. Nie jest tłusty, a tego się najbardziej obawiałam. Poleciłam go też mamie, ostatnio prosiła, żeby jej kupić jeszcze jeden ;-)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo fajny

Zwykle używam żeli pod prysznic do mycia ale trafiła się okazja by spróbować emulsji w postaci olejku. Produkt przeznaczony dla dzieci więc chyba powinien być delikatny. No i taki jest. Ma delikatny zapach, ale nie zostaje on na ciele pp kąpieli. Konsystencja jak to olejków - przezroczysta, ale niezbyt leista. Dobrze się rozprowadza na skórze. Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy czego bardzo nie lubię w niektórych produktach pod prysznic. Olejek sprawdzi się dla osób z wrażliwa skóra, ponieważ jej nie podrażnia i nie przesusza. Do włosów go nie używałam, bo nie przepadam za olejami myjący mi do włosów, więc nie wiem jak się w tym przypadku sprawdzi. Ważne że do ciała jest dobry, nie zaszkodzi mi a mam podatna skórę na niedoskonałości i czerwone miejsca. Wręcz miejscami nawet uspokoił skórę :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super olejek, nie tylko dla maluchów ;)

Olejek myjacy od samego początku wydał mi się interesujący. Nie tylko dlatego, że lubię olejki pod prysznic, ale również dlatego, że kolorem bardzo przypomina mi mojego ulubieńca z Biodermy.

Olejek zamknięto w praktycznym, wygodnym opakowaniu z pompką, którą dobrze nabiera się produkt. Nie strzela daleko do przodu tylko łatwo trafić produtem w dłoń. Dodatkowo nie zacina się i nie zapucha - służy cały czas w nienagannie. Konsystencja olejku jest nie za rzadka dzięki czemu mamy możliwość cieszenia się produktem nieco dłużej, bo na pewno wpływa to na jego wydajność. Nie ucieka także z ręki i wygodnie rozprowadza się po skórze. Da się go nawet całkiem nieźle spienić pomimo oszczędzenia sobie zbędnej chemii w składzie (ma się przecież nadawać do pielęgnacji skóry małych dzieci). I spokojnie się do tego nadaje, bo myje bardzo łagodnie, nie wysusza skóry i zostawia skórę przyjemnie miękką (bez tłustej warstwy).

Zapach jest lekko słodki, jak dla mnie trochę ,,dzidziusiowy", ale przyjemny i stonowany. Nie ma tu mowy o podrażnieniu skóry czy uczuleniu, skóra po myciu jest bardzo komfortowa i nie ma tego przykrego uczucia ściągnięcia.

Jak dla mnie jest to produkt do poelęgnacji każdego rodzaju skóry ze szczególnym uwzględnieniem tych bardzo suchych, atopowych i nadwrażlowych. Jest ba tyle bezpieczny, że nadaje się do mycia skóry małych dzieci oraz osób dorosołych z cienką, reaktywną skórą.

Cena produktu jest niezła, bo jest to około 19zł a nie dalej jak 2 dni temu widziałam na niego promocję w Rossmannie , gdzie kosztował 12zł. Uważam, że to dobre przełożenie ceny do jakości tym bardziej, że jedno opakowanie wystarcza spokojnie na 1.5 miesiąca używania ( u mnie 2x dziennie). Polecam, bardzo ciekawy kosmetyk;)

Mój rodzaj skóry: atopowa.

Rewelacja

Olejek ma dużą pojemność i ogromny plus za pompkę, która ułatwia codzienną kąpiel., przy okazji jest niesamowicie wydajny. Olejek nie ma zbyt tłustej konsystencji, delikatnie się pieni i delikatnie oczyszcza skórę. Świetnie sprawdza się również do mycia włosków. Jest delikatny i nie podrażnia. Nie ma absolutnie zapachu co jest również plusem.