Astor, Perfect Stay, 24H Foundation + Perfect Skin Primer (Podkład do twarzy i baza 2 w 1)

Kategoria
Marka

24 - godzinna trwałość makijażu dzięki połączeniu bazy i podkładu. Baza nawilża i odżywia skórę. Trwały podkład nie ściera się gwarantując perfekcyjne krycie przez cały dzień. Posiada SPF 20. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w sześciu odcieniach: 100 Ivory, 102 Golden Beige, 200 Nude, 203 Peachy, 300 Beige, 302 Deep Beige.

fluidy
o przedłużonej trwałości, ochronne, kryjące
w buteleczce

Sprawdził się idealnie

Podkład i baza w jednym kosmetyku..Fajne rozwiązanie gdy wyjeżdżamy i mamy ograniczenia w bagażu. Podkład idealnie nawilża skórę.nie ma po użyciu efektu maski.jest lekki i trwały. Wytrzymuje cały dzień.nawet latem. Dobrej jakości kosmetyk z niewielką kwotę.

Jest ok

Fajny podkład ale na pewno nie idealny. Średnie krycie, na plus to że ładnie się wtapia w skórę i wygląda świeżo i naturalnie. Nie trzyma matu jakoś mocno, natomiast zauważalnie znika z twarzy podczas dnia.

Nie do mojej cery

Z moją cera się nie zgrał. Po nałożeniu podkład podkreślał mi wszystkie niedoskonałości, bardzo szybko się wyswiecał i to bardzo. Po paru minutach od nałożenia strasznie oksyduje. Robię się pomarańczką. Ale to nie zmienia faktu, że jeśli mi nie odpowiada to komuś też musi nie odpowiadać.

Bardzo dobry podkład :D

Podkład sprawdza się bardzo dobrze. Byłam do niego dosyć sceptycznie nastawiona, nie spodziewałam się, że będzie rzeczywiście się długo utrzymywał. A jednak! Nie jest to może tyle godzin ile obiecuje producent ale i tak jestem zadowolona. Razem z niewielką ilością pudru matującego można uzyskać wspaniały, trwały efekt. Nie używałabym tego podkładu samego (bez pudru) gdyż buzia się trochę świeci. No ale to jest kwestia indywidualna, niektóre z nas lubią efekt rozświetlonej twarzy. Co do nawilżania... hm, no nie wiem. Zresztą od tego jest krem, nie podkład. Na pewno podkład nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek - a to już duży plus. Jedyny minus to jego dość ciężka formuła, która sprawia, że trzeba uważać z aplikacją. Gdy podkładu naniesiemy trochę za dużo nasza buzia będzie wyglądać na przytłoczoną; ogólnie ciężko i dziwnie. Podsumowując : główne zadanie podkładu spełnione. Jak się okazuje, połączenie bazy z podkładem w tym wypadku dało super rezultaty! To był pierwszy tego typu produkt, którego używałam i chyba nawet nie widziałam czegoś podobnego na drogeryjnych półkach, więc brawa za innowacyjność :)

Moim zdaniem ten podkład z pewnością wart jest zainteresowania. Jego konsystencja jest niewątpliwą zaletą, którą trzeba pochwalić na samym początku. Co więcej, jeżeli chodzi o moją cerę, podkład ten po zastosowaniu był niewidoczny i nie tworzył na twarzy sztucznej maski. Kolejnym atutem jest także zgrabne opakowanie z wygodnym dozownikiem. Jednym słowem mogę polecić ten produkt z czystym sumieniem.

Dobry podkład

Polecam. Dobry podkład, ładnie wygląda na skórze. Oczywiście nie utrzymuję się 24h ale i tak dość długo jak na podkład drogeryjny. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję.
Ten podkład używam od dawna i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości, nie zapycha porów, wyrównuje koloryt cery. Mój ulubieniec :)

Okej

Podkład na twarzy ładnie się prezentuje, wtapia się w cerę i ją upiększa aczkolwiek znam wiele innych w tańszej cenie . Jego dostępność jest mała bardzo bardzo rzadko spotykany jest stacjonarnie. Fajną opcją jest to że posiada 2 dwa produkty 2 w 1 bazę przez którą łatwiej się rozprowadza i wygląda naturalniej.

Podkład idealny

Kupiłam go dzięki opiniom z tego forum, dobrze się wchłania, dobrze kryje, skóra się nie świeci. Jedyny minus to trzeba nabrać wprawy przy rozprowadzaniu bo dość szybko wysycha.

Dobry podkład, którego używam na co dzień ツ

Podkład, który dodatkowo zawiera w składzie bazę pod makijaż, dzięki czemu dość dobrze się na twarzy trzyma. Nie zapycha, nie ciemnieje i nie tworzy efektu maski. Podkład nie zastyga na twarzy, a lekko ją nawilża, więc zwolenniczki mocnego makijażu pewnie będą rozczarowane.

Kosmetyk polecany jest do codziennego makijażu osobom, o każdym typie skóry. W sumie to się z tym zgodzę, bo ze względu na działanie nawilżające będzie dobry dla cer mieszanych, natomiast dzięki zastosowaniu naturalnych składników ma lekką, nieobciążającą konsystencję i również dobrze trzyma się na twarzy w przypadku cery mieszanej.

Naprawdę jest to niezły podkład super kryje i zmniejsza widoczność porów, a co najważniejsze nie zapycha. Jest dość gęsty jednak ma kremową formułę i dobrze się go rozprowadza na twarzy - nie tworzy efektu maski, lekko nawilża i trzyma się na naprawdę dobrze. Nie trzeba go co godzinę poprawiać, nie spływa z twarzy i ładnie się z nią stapia. Dobrze współpracuje z moją mieszaną cerą. Nie przesusza i nie podkreśla suchych skórek. ♥‿♥

Dostępne odcienie są dla mnie w zupełności wystarczające. Podkład posiada również dość wysoki filtr SPF 20, co dodatkowo chroni nas przed promieniowaniem słonecznym. Produkt nie zapycha i dobrze współgra z pudrami. Jest naprawdę wydajny. Ostatnimi czasy ciężko go jednak dostać.

Jestem rozczarowana

Na początku napiszę, ze szukam czegoś alternatywnego do Double Wear. Wiem, nie ma sobie równych, ale szukałam czegoś, czego będę mogla używać w codziennym, niewymagającym makijażu.
Niestety jestem rozczarowana. Skusiłam się dobrymi opiniami,ale to nie jest produkt dla mojej skóry. Mam skórę mieszaną. Po nałożeniu podkładu juz po 2h w strefie T świeciłam się jak latarnia. Podkreślał suche skórki. Oczywiście, nie skreśliłam go od razu. Stosowałam go na różne kremy i bazy, o różnej konsystencji. Niestety, tylko utwierdziłam się w przekonaniu, ze z jego składem jest cos nie tak. Podkreśla suche skórki, nie kryje idealnie, szybko sie utlenia. Jedynie co w nim bylo fajne to kremowa, delikatna konsystencja.

Słuszne "Perfect"

Podkład w odcieniu 200 - NUDE zdecydowanie w gronie ulubieńców. Używam go od kilku lat i zawsze spełniał moje oczekiwania. Zdarzało się niestety, że w strefie T twarzy rozwarstwiał się.

Polecam ;)

Podkład urzekł mnie tym, że jest 2 w 1 podklad i baza. Fajna konsystencja. Bardzo dobrze oceniam ten produkt. Fajne krycie, jest bardzo wydajny. Nie wysusza. Jak rano zrobiłam makijaż to utrzymywał się do wieczora, twarz nie świeci się. Polecam