L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera na dzień

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wysokie stężenie składników aktywnych i potrójne działanie Anti - Age:
- wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: Revitalift Laser X3 został wzbogacony o fragmentowany kwas hialuronowy, który wnika w warstwy skóry (test in vitro) by redukować zmarszczki,
- zagęszcza skórę: Formuła zawiera Pro-Xylane, który wzmacnia włókna skóry (test in vitro) by przywrócić jej gęstość,
- modeluje kontur: Jako pierwszy w gamie Revitalift krem Revitalift Laser X3 zawiera Pro - Xylane w stężeniu 3%, zdolny stymulować wytwarzanie naturalnych składników skóry (test in vitro), by ujędrnić ją i wymodelować kontur twarzy.

bogate
na dzień
dojrzała
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
w słoiczku

Rewelacja!!!

To jest krem, który mogę polecić z czystym sumieniem dla kobiet po 40- stym roku życia. Zużyłam już dwa opakowania i na pewno kupię kolejne, ponieważ moja skóra jest po nim gładka i napięta. Krem ładnie pachnie i szybko się wchłania. Może zmarszczki nie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale na pewno zauważyłam, że z biegiem używania tego kremu są bardziej wygładzone. Na pewno kupię kolejne opakowania, bo jest to krem, który działa tak, jak opisuje to producent.

Ideał

Genialny produkt marki loreal. Nic dodać nic ująć, jest wręcz perfekcyjny.
Świetnie wygładza i nawilża twarz, ujędrnia ją. Bardzo łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, konsystencja kremu jest dość lekka i bardzo przyjemna,nie pozostawia uczucia tłustej twarzy. Krem pomaga się pozbyć delikatnych zmarszczek, jest bardzo wydajny oraz zgodny z opisem producenta.
Nada się pod makijaż.
Świetnie odświeża i nadaje skórze młodości i delikatnego blasku.
Sięgnę po niego ponownie.
Godny swojej ceny bo robi rewelacyjną robotę! Super! Polecam :)

Dobry, konkretny produkt do cery dojrzałej

Krem jest odpowiedni dla skóry dojrzałej, z pojedynczymi zmarszczkami i nie pierwszymi już oznakami starzenia.

Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, nie tworzy smug, nie lepi się, ma bardzo przyjemną konsystencję.

Odpowiednio nawilża, odżywia, regeneruje skórę. Sprawia, że skóra twarzy jest bardziej napięta, zmarszczki trochę mniej widoczne, koloryt wyrównany. Jest bardzo wydajny. Nie kosztuje wiele. Generalnie jeden z lepszych drogeryjnych kremów. Nie mam mu nic do zarzucenia.

dobry dla cery mieszanej

krem o lekkiej konsystencji super nawilża cere mieszaną, szybko się wchłania pozostawiając miękką i gładką cere w dotyku.super polecam
Cena nie jest taka niska ale warto jest się skusić

Strzał w dziesiątkę

Mam cere mieszana, sklonna do wybryskow, zapchanych porow, swiecaca sie, z pierwszymi zmarszczkami.
Ten krem swietnie matuje przez caly dzien, pozostawia gladka i mila w dotyku cere, nie zapycha porow.
Dla mnie strzal w dziesiatke!

Mogę zdecydowanie polecić

Krem jest dla mojej cery dojrzałej wspaniały, szybko się wchłania a jednocześnie nawilża, bardzo wydajny a przy tym ma fajną konsystencje i subtelny zapach. Polecam bardzo! krem dla cery dojrzałej jest idealnie dopasowany dla każdego rodzaju, mimo że mam skłonność do uczuleń i podrażnień to użycie tego kremu nie przyniosło zadnych przykrych skutków.

Skuteczny krem

Krem w standardowym opakowaniu dla tego typu produktów. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz kremową niezbitą konsystencją produktu. Krem łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug oraz nie lepi się. Krem dobrze nawilża cerę, wygładza, po regularnym stosowaniu widać zmniejszenie widoczności zmarszczek. Nie podrażnia cery. Produkt wydajny

Ekstra

Krem bardzo dobrze się u mnie sprawdza.Przyjemnke nawilża skórę i sprawia że jest miękka w dotyku. Krem używam na dzień lub na noc i w obu przypadkach świetnie się sprawdza.nadaje się pod makijaż.Kosmetyki kolorowe się na nim nie rolują.Kosmetyk jest bardzo wydajny i przyjemnie pachnie. Opakowanie produktu jest estetyczne ,ładnie wygląda na półce w łazience.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

dobry krem na dzień , ładnie się rozprowadza i nie jest tłusty , nawilża suche skórki ale nie przetłuścił mi cery a mam mieszany typ cery . Ma składniki przeciwzmarszczkowe które myślę że działają na cerę jak najbardziej . Myślę ze to dobry krem na dzień i pod makijaż , pod podkład nadaje się bardzo dobrze , podkład nie wałkował się pod nim ani nie ważył . spoko krem

Naprawdę spłyca zmarszczki

Krem Revitalifr Laser zamknięty jest w pięknym szklanym słoiczku co jest dekoracja łazienki. Po dłuższym stosowaniu kremu zauważyłam zmniejszenie zmarszczek wokół oczu i ust. Krem na lekką konsystencję i szybko się wchłania a do tego pięknie pachnie. Nadaje się zarówno pod makijaż jak i do codziennego stosowania. Ja używałam kremu na noc bo nigdy nie pamiętam o kremie na dzień zbyt mało mam czasu na pielęgnację w ciągu dnia.

Jeden z lepszych Loreala

Krem znajduje się w eleganckim, szklanym opakowaniu, które pięknie wygląda w łazience.
Krem bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy.
Skóra po nim jest zregenerowana, nawilżona, odżywiona.
Wyrównuje również koloryt.
Po stosowaniu 3 miesięcy, skóra stała się bardziej jędrna, rozpromieniona.
Krem jest często w promocji, wtedy cena jest bardziej przystępna.

Krem przeciwzmarszkowy

Krem przeciwzmarszczkowy Revitalift Laser X3 bardzo fajnie nawilża skórę twarzy. Szybko się wchłania, przez co może być stosowany na dzień jako baza pod makijaż. Niestety nie zauważyłam działania o którym wspomina producent. Mniejsze i płytkie zmarszczki delikatnie się wypełniły, ale z większymi w ogóle sobie nie poradził. Nie wrócę ponownie do tego kremu.