Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z twojej twarzy nawet przez 25 godzin, a do tego pozwoli twojej skórze oddychać i będzie ją nawilżał i sprawi, że będzie wyglądała po prostu pięknie? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Udoskonalona ultralekka formuła podkładu Rimmel Lasting Finish 25H Breathable zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu podkład sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy cera potrzebuje powietrza i lekkości oraz ochrony przeciwsłonecznej. Rimmel Lasting Finish 25H Breathable ma filtr SPF20.

Podkład Rimmel Lasting Finish 25H Breathable ma dość rzadką konsystencję, dzięki czemu jest wydajny, dobrze się rozprowadza i szybko wtapia w skórę. Daje matowy i bardzo naturalny efekt, nie widać go na skórze. Mimo średniego krycia, ładnie maskuje zaczerwienienia i niedoskonałości. Jest dostępny w kilku twarzowych odcieniach.

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

fluidy
normalna, sucha, mieszana
o przedłużonej trwałości, kryjące, rozświetlające, ujednolicające, matujące
Krycie
średnie
z pompką

Kupię

Kupiłam ten podkład z polecenia mojej siostry która go zachwalała więc mówię i ja spróbuję. Mam cerę tłustą i lekkie niedoskonałości i powiem wam że ten podkład delikatnie kryje i rozświetla twarz nie robi efektu maski też nie podkreśla suchych miejsc co jest przy trądziku . Na chwilę obecna stosuje tylko ten podkład

Dla mnie bardziej korektor niz podkład

Kupiłam ten produkt przez internet. Nie był dość drogi, więc się skusiłam. Jednak gdy pierwszy raz zaaplikowałam go na skórę, to strasznie się zawiodłam, ponieważ jego krycie było bardzo słabe. Dość szybko też produkt się rozpływal na twarzy co nie wyglądało zbyt atrakcyjnie. Mając jednak całe opakowanie produktu stwierdziłam, że może znajdę dla niego inne zastosowanie. I według mnie bardziej sprawdza się jako korektor pod oczy, gdzie bardzo ładnie rozjaśnia właśnie okolice oczu.

Samo opakowanie bardzo praktyczne, od razu można aplikować na skórę.

A ja go lubię

Kupiłam ten podkład przypadkiem, w jednym ze sklepów w UK. Cena była oszałamiająca, bo aż £1, więc nie było mi szkoda, gdyby okazał się do kitu.

Buteleczka jest szklana. Po otwarciu okazało się, że zamiast tradycyjnej pompki czy po prostu "otwartej" butelki ma on duży aplikator jak korektor. Większość recenzentów narzeka, iż jest to niehigieniczne i bez sensu. Uważam, że to fajnie i szybko rozprowadza się tym podkład na twarzy. Kwestia preferencji. Jednak warto o tym wspomnieć, bo to coś innego.

Podkład w swojej konsystencji jest lekki, dość lejący. Zapach ma typowy dla podkładów Rimmel'a. Dla mnie krycie jest średnie. Spokojnie można je trochę dobudować. Wygląda na twarzy bardzo ładnie. Mam skórę problematyczną, przetłuszczającą się. Często jednak pojawiają się jakieś przesuszenia, w związku ze stosowaniem maści przeciwtrądzikowych. Ciężkie podkłady dawały krycie, jednak także podkreślały te suche skórki. Ten podkład nie. Z czego się bardzo cieszę. Nie jest maską na twarzy, jednocześnie mam zadowalające krycie. No i dochodzimy do koloru.... Nigdy nie potrafiłam sobie dobrać odpowiedniego odcienia. Ten jest idealny - ivory. Nie ciemnieje na mojej twarzy.

Co do zapewnień producenta o 25h - nie wierzę w takie bajki, a już na sto procent nie na mojej twarzy. Przy bardzo tłustej cerze nie oczekuję cudów, ale wiem, że jest różnica między wyświeceniem się, a zważeniem. Ten podkład trzyma się ładnie. Nie waży się. Jestem zadowolona, jak na podkład za tak małe pieniądze. Ja polecam - przynajmniej przetestować.

Przeciętny

Używałam go jakiś czas temu i nie wspominam go dobrze.
Podkład jest lekki w konsystencji, może nawet zbyt rzadki. Jego nakładanie było całkiem przyjemne. Efekt na twarzy nie był jednak zniewalający, pokazywały się suche skórki, a sam podkład utleniał się i ciemniał. Trzeba było obchodzić się z nim bardzo ostrożnie.

Mam z nim relację LOVE-HATE

Mam wrażenie, że ten podkład każdego dnia wygląda inaczej. Bywało, że prezentował się lekko i świeżo, a innego dnia był obciążający i tłusty. Aplikator jest ciekawy, ale mało higieniczny i często wyciągając pędzelek z opakowania produkt chlapał na wszystkie strony. Lubię go używać tylko od czasu do czasu, bo mam wrażenie, że używając go kilka dni to z każdym dniem wygląda coraz gorzej - dziwna sprawa. Generalnie uważam, że podkład ma bardzo duży potencjał ale wymaga dopracowania.

Nie dla mnie

Miałam ten podkład dawno temu, ale doskonale pamiętam jak się nim zachwycałam przy nakładaniu. Aplikator bardzo ciekawy i praktyczny. Sama konsystencja, formuła również mi odpowiadała. Jednak bardzo oksydował na mojej mieszanej cerze i podkreslal suche skórki. Niestety przez to nie mam zamiaru do niego wracać nigdy więcej. Trzeba także pamiętać, że taki aplikator nie jest do końca higieniczny , ponieważ wszystko co mamy na twarzy jest wciskane w opakowanie po jego ponownym włożeniu na miejsce.

Iwet

Bardzo dobrze kryje i długo trzyma na twarzy i jestem mega zadowolona. I polecam go innym kobieta. Nie wiem co jeszcze powiedzieć jestem z niego zadowolona . życzę miłego dnia

Bardzo średni

Produkt jak dla mnie bardzo średniawka głównie ze względu na aplikator ale też ze względu na krycie. Jest za bardzo lekki i leje się. Niestety czekam tylko, aż skończę do opakowanie i wykorzystuję często jako korektor aby tylko zużyć...

Średniak

Podkład zakupiłam z czystej ciekawości. Jako, że uwielbiam jego inną wersję postanowiłam wypróbować ten. Mam skórę mieszana z tendencją do trądziku. Niestety podkład nie spełnił moich oczekiwań. Krycie ma lekki prawie nie widoczne. Ściera się, wchodzi w linie mimiczne. Odcienie także nie nadadzą się dla bladziochow. Podkład polecę komuś kto skórę normalna, w kierunku suchej, bezproblemowej.

Całkiem dobry podklad

Odpychał mnie od tego podkładu aplikator. Mając cerę mieszaną z niedoskonałościami to niezbyt dobra formą aplikacji ale w końcu skusiłam się. Podkład ma lejącą się kosystencję, którą ja najbardziej lubię w podkładach. Ma średnie krycie i delikatnie matowi. Na twarzy wygląda super. Wygładzona, zmatowiona cera. Trwałość podkładu mnie zadowala. Nie muszę go poprawiać w dzień. Jeden z lepszych, polecam

Fajny

Podkład sam w sobie nie zrobił mi krzywdy. Wyglądał naprawdę ładnie na twarzy. Jedyne do czego mogłabym się doczepić to aplikator które Na moje oko jest bardzo niehigieniczne, ponieważ dotykamy nim twarzy lub choćby naszych dłoni gdzie robią się bakterie. Poza tym produkt bardzo dobrze mi się sprawdził i mogę go polecić osobom które dopiero zaczynają przygodę z makijażem.

Niby nienajgorzej, ale nic nie robi

Podkład w końcu zakupiłam po napatrzeniu się na bardzo dobrze zrobione kampanie reklamujące ten produkt.
Wyglądał bardzo obiecująco, cena też typowa dla produktów ze średniej półki. Opakowanie mi się bardzo podoba, niestety zawiodło na pierwszym wyjeździe. Nie wiem jakim cudem pomimo nakrętki pompka dała radę się uruchomić w torbie i pokryła mi sporą część torby.
Cóż, przynajmniej krycie dobrze się zapowiadało, ale o tym za chwilę.
Moja skóra ma naturalnie lekko żółty odcień, więc nie było problemu ze znalezieniem odpowiedniego koloru, spora część z nich ma właśnie żółtawe zabarwienie.
Z plusów to podkład się całkiem dobrze utrzymuje, typowy dzień w szkole czy pracy wytrzyma, jednak to + ewentualna impreza (+-12h noszenia) to już demakijaż z głowy. Podkład też nie wysusza.
Podkład jednak bardzo słabo kryje, praktycznie w ogóle. Wszystko prześwituje, jest widoczne. Jedyne co, to trochę zrównał kolor moich rumianych policzków z resztą twarzy, ale poza tym zero krycia. Dodatkowo mimo dopisku "breathable" podkład jest dość ciężki, czuć go na twarzy.