ProYou, Prodex, Płyn dwufazowy do oczyszczania twarzy i okolic oczu

ProYou, Prodex, Płyn dwufazowy do oczyszczania twarzy i okolic oczu

Dermokosmetyk o sile leku. Płyn dwufazowy przeznaczony do oczyszczania twarzy ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Zawiera olejek z drzewa herbacianego i olejek z orzechów makadamia. Łagodzi podrażnienia i uczucie dyskomfortu, redukuje zaczerwienienia, odżywia i regeneruje skórę. Dzięki zawartości aktywnych składników olejku z drzewa herbacianego: Terpinen-4-ol i 1,8-Cyneol wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, łagodzi podrażnienia skóry twarzy, okolic oczu i powiek. Posiada bardzo dobre właściwości oczyszczające i pielęgnujące, pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry. Niweluje niedoskonałości na skórze twarzy i może być wykorzystany w profilaktyce nużycy (demodekozy). Chroni skórę twarzy i oczy przed nużeńcem.
Prodex stanowiący skuteczną alternatywę dla dotychczasowych terapii nużycy, a także skuteczne wsparcie w terapii trądziku różowatego, trądziku pospolitego oraz innych problemów skórnych.

alergiczna / atopowa, mieszana, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa
antybakteryjne, łagodzące, nawilżające, oczyszczające
bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów, dwufazowa
oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
płyn

W porządku

Zużyłam kilka opakowań, do czasu, gdy oczy juz trochę się chyba na to uczuliły, ale generalnie byłam bardzo zadowolona.
Dostajemy płyn w wygodnym opakowaniu, dozuje się tyle, ile trzeba. Zmywa makijaż, oczyszcza skórę powiek i też pomaga w oczyszczaniu brzegów powiek,aby nie było stanów zapalnych czy też nużeńca.
Dość wydajny, łatwo dostępny, nie powoduje łzawienia czy światłowstrętu.

warto zastosować w walce z nużycą!

Dzięki zawartości aktywnych olejków z drzewa herbacianego działa antybakteryjnie, czego nie znoszą nużeńce (pajęczaki, które niestety lubią mieszkać u nasady naszych rzęs i na twarzy i które wywołują nużycę, a także przyczyniają się do powstania trądziku różowatego). Płyn skutecznie pielęgnuje okolice powiek, warto oczyszczać nim całą twarz.

No i fajnie

Rzadko pisze opinie, ale tym razem śmiało mogę polecić, to co na stronie prodex.proyou.pl napisali to prawa, a nie bełkot marketingowy, który daje tylko nadzieje. Prodex Sensitive daje rade dwie butelki pozwoliły mi pozbyć się nużeńca.

Dermokosmetyk o sile leku

Na Prodex trafiłam dzięki poleceniu mojej okulistki. Miałam problem z uczuciem piasku w oczach i podrażnieniem powiek. Pani Doktor zleciła mi testy i okazało się że to nużyca. Załamałam się, ale przynajmniej znałam przyczynę trądziku różowatego z którym zmagam się już drugi rok.
Prodex to płyn dwufazowy, który jednocześnie bardzo skutecznie zmywa makijaż. Po odparowaniu części lotnych składników pozostawia na skórze przyjemne uczucie odprężenia i zregenerowania.
Nie podrażnił mojej przesuszonej miejscami skóry, wręcz nawilżył ją.
Bardzo dobrze przygotowuje skórę do makijażu, ja zrezygnowałam z kremu.