Nivea, Pearly Shine, 24h Melt-in Moisture (Perłowa pomadka ochronna)

Nivea, Pearly Shine, 24h Melt-in Moisture (Perłowa pomadka ochronna)

Pojemność 4,8 g

Pomadka Nivea Pearly Shine nadaje ustom delikatny, perłowy blask i długotrwale je nawilża. Dzięki formule z cennymi ekstraktami z pereł oraz jedwabiu sprawia, że usta stają się jedwabiście gładkie i zmysłowo miękkie.
- Nadaje ustom subtelny połysk, podkreślając ich naturalne piękno.
- Sprawia, że usta stają się aksamitnie gładkie i miękkie.
- Długotrwale nawilża i chroni usta.
Testowana dermatologicznie.

balsam do ust
nawilżające, powiększające usta, ochronne, wygładzające
w sztyfcie

Pomadka z perłowym połyskiem

Nawilżenie na średnim poziomie, opakowanie estetyczne, ogólnie konsystencja pomadki podobna jak u pozostałych z Nivea, natomiast ten kolor… no dla mnie nie do przejścia. Rozjaśnia usta, stają się jasnoróżowe i mają perłowy połysk. Po prostu takie lata 00’, a przez to że mam jasną karnację, dziwnie to wygląda.

nie dla szatynek

Pomadka radzi sobie z lekko wysuszonymi ustami ale nie pozostawia duzej warstwy ochronnej. polecitabym ja na okres cieplejszy jak wiosna lub lato, ale jedynie dla osob z jasnymi ustami

ma dla mnie dziwny, mdły, bardzo jasno rozowy pigment, dosyc dobrze sie topi na ustach. ogolnie samo naktadanie produktu jest przyjemne i szybkie, gorzej z kolorem ktory wyglada na mnie jakbym nałożyła na usta korektor i dorzuciła rozświetlacz.

u mnie nie sprawit zadnych problemow jak reakcja alergiczna lub pogorszenie stanu ust
smak pomadki jest bardzo sztuczny, produkt jak da mnie ma dosyc niewiele z perly, wyglada na mnie absolutnie koszmarnie :// nie kupie ponownie

Fajna

Pomadka łatwo dostępna w każdej drogerii i nawet hipermarketach. Pomadka charakteryzuje się bardzo delikatnym zapachem i ładnym połyskiem. Nawilża usta i chroni przed nadmiernym wysuszeniem+ nadaje połysk. Świetna ale nie na mocno przesuszone usta, raczej w celach ochronnych niż regeneracyjnych. Produkt wydajny

Średniaczek

Ta pomadka nie przypadła mi do gustu. Po pierwsze po posmarowaniu jej moje usta nie są wystarczająco nawilżone. Po drugie jak nałożę jej więcej na usta nie podoba mi się ten kolor. Zapach do przyjęcia. Cena pomadki przystępna. Produkt łatwo dostępny. Niemniej jednak więcej raczej nie kupię.

Zwyklaczek

Bardzo lubię produkty Nivea i często po nie sięgam więc postanowiłam na co dzień kupić sobie jakąś pomadkę pielęgnacyjna. Tym bardziej że teraz zima idealnie sprawdzają się tego typu produkty. Padło właśnie na tą wersję. Pachnie cukierkowo, opakowanie też takie różowe landrynkowe więc idealnie się sprawdzi także dla.malej księżniczki. Lekko zabarwia usta na perłowy różowy ale nie jest to nachalny kolor. Sztyft jest bardzo wydajny, poręczny, bo zmieści się w każdej torebce. Produkt jest dosłownie idealny gdy trzeba pędzić do pracy i dosłownie malować się w biegu.Oczywiscie nie można zapomnieć że jest to produkt czysto pielęgnacyjny więc bardzo dobrze nawilża i chroni przed mrozem.

Lekki kolor

Ten produkt jest jak kombinacja klasycznej pomadki ochronnej z Nivea, której ochrona jest całkiem dobra, lecz ta nadaje ustom delikatnego połysku o lekko różowym kolorze. Jest to wspaniała alternatywa dla tych, którzy stoją przed dylematem - pomadka ochronna, czy kolor na ustach.

Tak i nie

Mimo całej mojej miłości do marki Nivea, odejmuję gwiazdkę za wizualny efekt końcowy. Działanie nawilżające jest dobre, zapach też delikatny, przyjemny. Ale trzeba uważać z ilością nakładanego produktu. Gdy nakładam go za dużo, efekt jest zbyt perłowy, wręcz trochę tandetny. Ale przy nakładaniu odrobinę, palcem, jest ładnie.

Pół na pół

Pomadka daje ładne wykończenie tuż po aplikacji jej na usta . Nawilża usta i to na długo, pięknie pachnie delikatnie słodko, niestety nie chroni mocno tak jakbym chciała.

Fajna pomadka ale nie ochronna

Pomadka kupiłam na promocji w Rossmannie za niecałe 6 zł. Jakoś nie mam przekonania to kosmetyków Nivea ale stwierdziłam, że za tą cenę spróbuję. Opakowanie jest przyjemne dla oka, zresztą jest też solidne. Często noszę pomadkę w kieszeni spodni i nie połamało się, napisy też przetrwały. Pomadka jest w różowym kolorze z perłowym połyskiem. I tak prezentuje się też na ustach. Fajny pomysł na delikatne podkreślenie ust. Pomadka nie rozpuszcza się pod wpływem temperatury. Dobrze się ją rozprowadza na ustach, nie zostawia nieprzyjemnego posmaku. Chociaż sam kolor nie utrzymuje się zbyt długo. Ale niestety nie ma właściwości ochronnych. Efekt nawilżenia utrzymuje się naprawdę krótko. Przynajmniej na moich ustach. Co chwilę trzeba ją ponownie nakładać. Dobrze, że jest naprawdę wydajna.

Pomadka Nivea

+ dostępność w drogeriach

- kiepski skład produktu
- krótkotrwały efekt nawilżenia

Jest ok!

Z ta pomadką mam taki problem, że po prostu zmieniły mi się upodobania. Kiedyś perłowe usta były dla mnie fajne i modne i uwielbiałam otrzymywany efekt. Teraz jest on już nie dla mnie. Dlatego wspominam pomadkę dobrze z dawnych czasów, ale teraz już do niej nie wracam. Pomadka dobrze nawilża, a efekt utrzymuje się przez jakiś czas. Opakowanie wygodne, idealne do kieszeni kurtki. Do tego pomadka bardzo ładnie pachnie. Nie ma problemu z dostępnością i cena jest znośna.

Zalety:
- nawilża,
- ładny zapach,
- wygodne opakowanie,
- wydajna,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- perłowy odcień.

Okej.

Lubię od czasu do czasu wracać do pomadek Nivea. Jakiś czas temu używałam różanej, a niedawno zdenkowałam perłową.
Pomadka zamknięta jest w klasycznym dla marki opakowaniu. To jest akurat różowe, wygląda ładnie. Z trwałością jest okej, nie popękało i nic się z nim nie stało.
Kosmetyk ma dobrą konsystencję, ale mam wrażenie, że trochę mniej zbitą niż inne pomadki Nivea, np. różana.
Zapach mi się podoba, jest delikatny i słodki.
Pomadkę dobrze się nakłada, gładko sunie po ustach i nie znika za szybko, przez dłuższy czas jest wyczuwalna. Jest koloru różowego, ale na ustach jest perłowa, nie ma dużej pigmentacji, co akurat w przypadku tego produktu mi odpowiada.
Moje usta w okresie letnim są w dobrej kondycji, ale jesienią i zimą często się przesuszają. Pomadki Nivea używałam w momencie, kiedy nie były bardzo suche, ale kilka suchych skórek miałam.
Jeśli chodzi o nawilżenie to jest ono po prostu okej. Nie jest mocne i długotrwałe, bo jak zapomniałam użyć pomadki to usta znów wracały do poprzedniego stanu. Wtedy akurat nie miałam z nimi większych problemów, więc na co dzień pomadka sprawdzała mi się dobrze, ale dużego nawilżenia nie zapewniała.
Podoba mi się ten perłowy blask, który pozostaje po niej na ustach. Przy częstym stosowaniu tego produktu suche skórki zniknęły i ten delikatny kolor wyglądał ładnie, ale jeśli skórki jakieś były to pomadka je podkreślała. Efekt tutaj w dużej mierze zależy od regularności używania pomadki.
W składzie znajdziemy ekstrakt z pereł oraz jedwabiu, które mają sprawić, że usta będą jedwabiście miękkie i gładkie. Były bardziej miękkie, ale tak jak już wspomniałam, liczyłam na większe nawilżenie. Lubię na noc nałożyć grubszą warstwę pomadki, bo wtedy rano są przyjemnie miękkie. W przypadku tego kosmetyku ta miękkość była mniejsza, nie był to taki efekt jaki dają inne pomadki.
Nie wiem czy wrócę do niej ponownie, ale myślę, że ze względu na ten perłowy blask kiedyś jeszcze ją kupię. Do porządnego nawilżenia ust będę jednak szukać czegoś innego.