Bell, Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Bell, Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Baza pod cienie wzmacnia kolor cieni, a także przedłuża ich trwałość na powiece. Skutecznie zapobiega ich gromadzeniu się w załamaniach powiek, obsypywaniu, a także nieestetycznemu zwałkowaniu. Zawiera mineralny filtr UVB.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
w słoiczku

Tania i... nienajgorsza

Zacznę od tego, że nie jest to produkt bez wad, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę fakt, że kosztuje ok. 10 zł i jest łatwo dostępna w Biedronkach, to kończę już drugie opakowanie;)
Baza zamknięta jest w małym słoiczku, ma taki lekko fioletowy kolor, który na szczęście nie ma większej spiny z cieniami. Najlepiej nakłada mi się ją palcem.
Według mnie główna i chyba jedyna wada tej bazy to jej konsystencja - zaraz po zakupie jest fajna, dość kremowa i dobrze się ja aplikuje. Niestety po czasie, mimo szczelnego zamykania opakowania, baza twardnieje, robi się taka jakby gumiasta, przez co gorzej się ją nabiera na palec i trudno ją równomiernie rozetrzeć na powiece :/ Wolę już kupić nową niż męczyć się z nią aż do całkowitego zużycia.
Jeśli chodzi o skuteczność to u mnie fajnie się sprawdza - nie jest to jakieś pancerne utrwalenie, ale jeśli robię makijaż do pracy, to cienie spokojnie siedzą na powiekach prawie cały dzień, a bez bazy każde cienie zawsze ale zawsze ekspresowo roluja się u mnie na powiekach.
Na pewno kupię ponownie, używałam już lepsze bazy, ale były o wiele droższe, więc ta baza, jako wersja ekonomiczna na co dzień jest dla mnie wystarczająca ;)

W porządku

Na mojej skórze cienie bardzo szybko się rolują, dlatego na wyjścia używam bazy. Ta jest w porządku, chociaż na pewno bez rewelacji.

Opakowanie to mały słoiczek. Jest średnio wygodny, bo bazę trzeba nakładać palcem. Sama baza ma dość twardą, zbitą konsystencję, przez co dość trudno się rozprowadza.

Baza na pewno przedłuża trwałość cieni i sprawia, że się nie rolują. Niestety same cienie nieco trudniej się rozcierają, więc mamy coś za coś: większą trwałość kosztem trudności w nałożeniu makijażu.

Ogólnie jeśli ktoś, tak jak ja, używa cieni tylko na wyjście, to polecam. Na co dzień raczej nie, wtedy przydałby się produkt łatwiejszy w aplikacji.

Najlepsza z Biedronki

Czytam pozostałe opinie i dochodzę do wniosku, że muszą tu po prostu działać różne typy skóry - widocznie nie jest dla każdego. Na pierwszy słoiczek zdecydowałam się, kiedy zwróciłam uwagę, że cienie na moich powiekach rolują się po paru godzinach. Pomyślałam, że za taką cenę mogę spróbować bazę zamiast korektora.

Baza istotnie jest dość twarda pod palcem, zbita. Ma dziwny lawendowy kolor, który budzi obawę. Po nałożeniu (tak, nakładam palcem - baza mięknie pod wpływem ciepła) na powieki cienką warstwą ładnie rozkłada się na skórze, fioletowy kolor blednie. Tworzy się taka jakby "silikonowa" warstewka, nie bardzo lepka, ale mocno wygładzająca skórę przed aplikacją cieni. Nie miałam z nią od początku żadnych problemów. Maty przyklejają się do niej i rozcierają jak farby do porządnie zagruntowanej, gładkiej ściany. Z racji używania praktycznie codziennie nie miałam sytuacji, żeby baza wyschła, bądź stwardniała do niemożliwości.

Korzystałam z innych baz pod cienie, z korektorów, jednak mało który środek był lepszy niż ta właśnie baza z Bell. Tania, dość wydajna, polecałabym choćby do wypróbowania. Nie jestem pewna ile opakowań już zużyłam, wiem, że na pewno kupię ją ponownie.

Okej produkt

Przedłuża trwałość cieni. Konsystencja fajna łatwo się rozprowadza. nie rolują i nie zbierają w powiece. Pudełeczko okej z sama baza bez żadnego zapachu.

Na plus

Używam dopiero od kilku dni. Z moich obserwacji na pewno przedłuża trwałość cieni. Sprawia że się nie rolują i nie zbierają w powiece.
Nie wiem do końca jak z cieniowaniem czy czasem nie utrudnia pracy z cieniami ale musiałabym mieć porównanie z inna baza. Dla mnie jak na razie na plus bo mam porównanie cienie na oku bez bazy i cienie na oku z tą bazą, Zdecydowanie baza Bell utrwala makijaż. Więc dla mnie wychodzi na plus.
Dziwią mnie mało pozytywne opinie , nie wiem czy to zrażenie że to tylko Bell ?

Podpisuję się rękami i nogami że baza jest świetna. Miałam wątpliwości które się wyjaśniły - utrudnione cieniowaniewynikało z beznadziejnych cieni a nie przez bazę. Produkt ten stosowałam z cieniami różnych firm i teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez tej bazy . Polecam.

Średniej jakości

Kupiłam go bo skusiła mnie niska cena o ile dobrze pamiętam to coś koło 10 zł. Pudełeczko standardowe nawet ok. Po otwarciu bez jakiegoś zapachu. Konsystencja ok - łatwo się rozprowadza. Na bazę cienie nakłada się dość trudno - nie chcą się za bardzo tak fajnie rozcierać. Po nałożeniu po kilku godzinach u mnie wszystko spływa w zgięcie powieki. Niestety produkt słabej jakości.

Nie warta uwagi

Nie polecam .
Makijaż bardzo się roluje .
Istna panierka na buzi .
Robią się bardzo duże elementy produktu .
Nie wart ceny .
Koszmar .
Nie polecam

fajna

Baza dobrze spełnia swoje zadanie, jednak jest zbyt gęsta. Mimo wszystko szczerze polecam za tak niską cenę!!! :) Spełnia swoje zadanie - cienie do powiek czy kredki trzymają się wiele godzin, nie rozmazują się i mają głęboki kolor.

Rewelacyjna!

Bazę kupiłam podczas zakupów w biedronce, poprzednia z innej firmy nie spełniała moich oczekiwań. Cena niska dlatego zaryzykowałam. Baza okazała się rewelacyjna. Wspaniale się rozprowadza, ma miękką masełkową konsystencję. Nie ma zapachu, nie podrażnia oczu. Cienie rozprowadzają się przyjemnie, pozostając na swoim miejscu bardzo długo. Wystarczy niewielka ilość bazy. Mi najlepiej bazę nakłada się palcem Polecam!

Słabizna

Jak dla mnie bardzo słaby produkt. Dziwne, że nazywa się Perfect Skin, skoro robi coś wprost przeciwnie. Mam wrażenie, że niezależnie ile nałożyłabym jej - cały czas będzie brzydko wyglądała, rolowała się. Cienie wcale najlepiej się na niej nie trzymają, mam wrażenie, że nawet gorzej i krócej. Konsystencja również mi nie odpowiada. No jak dla mnie niepotrzebne totalnie, ląduje w koszu. Już pomijając fakt, że baza w słoiczku jest najzwyczajniej w świecie niehigieniczna.

Rewelacja!

Kupiłam ten produkt w Biedronce z polecenia siostry. Byłam początkowo sceptycznie nastawiona ze względu na niską cenę, ale jestem zachwycona! Baza jest niezwykle miękka, bardzo dobrze się ją nakłada zarówno palcem jak i pędzelkiem. Wszystkie cienie do powiek trzymają się świetnie, nigdy nie miałam najmniejszego problemu z ich trwałością. Sama baza nie podrażnia oczu, nie ma też zapachu, a to jest dla mnie bardzo ważne. Bardzo polecam razem z siostrą!

Przeciętna

Baza nie sprostała moim oczekiwaniom.

Została zapakowana w nieporęczne niehigieniczne opakowanie wymagające nakładania jej palcem.

Jest twarda i trudno się ją rozprowadza na powiece.

Po nałożeniu daje dość mocny kolor, który równie dobrze może sam być używany jako cień.
Przy grubszej warstwie się waży.

Po nałożeniu cieni podtrzymuje ich trwałość.

Nie uczula ani nie podrażnia wrażliwej skóry wokół oczu.