Hakuro, Pędzel do eyelinera i brwi H85

Hakuro, Pędzel do eyelinera i brwi H85

Pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Służy do wykonywania kresek na powiekach, do modelowania brwi. Wykonany został on z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Włosie jest bardzo elastyczne, odpowiednio giętkie, ścięte zostało zostało po skosie w lekko spłaszczonej skuwce. Pędzel nie pozostawia nieestetycznych smug, perfekcyjnie umożliwia aplikację produktów kremowych, żelowych.
Całkowita długość pędzla: 16,2 cm, długość włosia: 0,5 cm. - 0,7 cm.

pędzle
do brwi
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Precyzyjna praca przy brwiach.

Idealny pędzelek do brwi, jest bardzo trwały, zachowuje swój kształt, bardzo dobrze leży w dłoni, pozwala precyzyjnie pomalować brwi. Włosie pędzla jest miękkie, miłe w dotyku, trochę za długi. Używam go 3 lata, w tej kategorii cenowej super się sprawuje, jestem bardzo zadowolona i polecam.

• Design produktu: 4

Spełnia oczekiwania

Pędzla używam do brwi I sprawuje się dobrze. Pędzelek nie jest ani zbyt sztywny ani zbyt miękki. Włosie nie wypada nawet przy myciu. W tej kategorii cenowej jest to pędzel godny polecenia. Jedyny minus to długość pędzla, która nieco mi przeszkadza.

• Design produktu: 5

Podstawowy pędzel jeśli chodzi o eyeliner i brwi!

Jest to pędzelkowy klasyk, który warto mieć w swoich zbiorach i kosmetyczce.
Pozwala na precyzyjne wymalowanie kreski czy też wyrysowanie brwi. Włosie jest nie za miękkie i nie za twarde co ułatwia nim pracę. Jest takie giętkie, co pozwala na idelną dozę produktu i świetną pracę.
Pędzelek w ilości kilku sztuk mam już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje. Włosie nie wypada.
Jest w bardzo przystępnej cenie.

Pędzelek do brwi Hakuro H85

Pędzelek ten kupiłam jakieś 11lat temu i mam go do dziś. Jest to bardzo dobrej jakości pędzle, zresztą jak i cała reszta pędzli tej marki. Fakt, że po tylu latach pędzelek jest troszkę rozczapierzony, ale można nadal nim wyrysować brwi. Tak czy inaczej jest to pędzel na lata!

• Design produktu: 5

Mój ulubieniec (co widać na zdjęciu, bo... )

... używam już od lat. Bardzo go lubię. Mój pierwszy, markowy pędzelek i do tego dobrej jakości. Kupiłam go do żelowego eyelinera, a obecnie używam do brwi, do cieni czy korektora. Nadaje się do wszystkiego, jeśli mamy na niego pomysł.

Ma bardzo przyjemne syntetyczne, mięciutkie i dobrej jakości włosie, chociaż troszkę sztywnawe. Bardzo dobrze nakłada nim się pomadę do brwi, czy cień, ale również eyeliner, czy bardzo mokry produkt, taki jak korektor. Przez te wszystkie lata nie zgubił ani jednego włoska. Łatwo można go wyczyścić i włosie nie traci na praniu swoich właściwości.

Dzięki swojemu kształtowi można super wyrysować nim brwi. Brak mu wad. :)

Pędzelek jest świetny....

Posiadam go od niedawna a już zdołał podbić moje serce.
Dotychczas używałam pędzla z Hebe E01, Zoeva 317 , Hulu P44 i pędzel Sephora.
Pędzel H85 przeznaczony do malowania brwi oraz do malowania precyzyjnych kresek eyelinerem.
Posiada syntetyczne włosie które osadzone jest w aluminiowej skuwce.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna w kolorze czarnym, jest dobrze wyważony i fantastycznie trzyma się go w dłoni .
Na każdym modelu znajdziemy także nadrukowane logo marki oraz numerek pędzla.
Włosie jest skośnie przycięte a pędzel jest odpowiednio sztywny, ale nie drapie.
Jest bardzo cieniutki i uwielbiam z nim pracować, nie wygina się za mocno w kontakcie ze skórą .Pomaga w wykonaniu precyzyjnych linii, łatwo się nim wypełnia brwi oraz wyznacza ich kontur.
Pędzel nie gubi włosia, szybko i sprawnie można go domyć.

Wierny pędzel do brwi

Posiadam go już kilka lat, obok innych pędzli tej firmy (w większości po dwie sztuki bo te duże dość wolno wysychają) i nadal nie traci włosia. Myję go delikatnym żelem bez silnych detergentów po każdym użyciu. Jedyna wadą stało się to, że napisy się starły, ale nie przeszkadza to w żaden sposób w użytkowaniu. Włosie jest bardziej miękkie niż twarde, choć nie tak miękkie jak niektóre pędzle, w każdym razie do wrażliwej cery się nadaje. Nie zapowiada się abym w niedługim czasie musiała go wymienić. Cena pędzli jest wysoka, ale są to pędzle na lata, więc się opłaca.
Zdarzało mi się używać go nakładając nim puder do brwi oraz czarną kredkę jako eyeliner. Aktualnie nakładam na niego tusz do brwi i wypełniam miejsca które tego wymagają a nie zostały pokryte tak jak chcę po pierwszym użyciu tuszu.

ulubieniec

Zdecydowanie polecam zaopatrzenie się w ten pędzel wszystkim miłośnikom mejkapu. To jedyny cienki, krótko ścięty pędzel który używam i nie zamieniłabym go na nic innego.
Wykonany jest z syntetycznego włosia dobrej jakości, jest giętki, precyzyjny i nie odkształca się po umyciu.
Gdy zaczynałam go używać, moje umiejętności makijażowe były zdecydowanie przeciętne. Mimo wszystko, byłam w stanie przy jego pomocy pięknie podreślić brwi, bądź wyrysować (w miarę:D) równą kreskę na dolnej, bądź górnej powiece.
Warto!

Ale on jest super!

Eyelinera nie używam, więc pędzelka próbowałam jedynie do malowania brwi.

Bardzo łatwo i wygodnie się nim operuje przez jego wymiary, jest zgrabny i poręczny. Posiada równo ścięte włoski, dzięki czemu możemy precyzyjnie nadać brwiom odpowiedni kształt. Co ważne, włoski są dość grube i sztywne, co jest bardzo na plus, ponieważ łatwo się wtedy maluje.

Pędzelek jest wykonany bardzo porządnie, mimo mycia go, nie niszczy się, włoski nie wypadają.

Jedynym minusikiem jest dość duża cena, ale nie jest to produkt kupowany co tydzień, więc myślę, że warto za niego zapłacić.

Wielofunkcyjny

Pędzel świetnie się sprawdza przy malowaniu brwi i to bez względu na to czy nam się śpieszy i robimy to na szybko czy zależy nam na precyzji, bo bez problemu namalujemy nim włoski. Dodatkowo ja go używam do zagęszczenia linii rzęs lub do namalowania kreski cieniem - tu również się sprawdza. Ma idealnie ścięte włosie, które nie wypada. Do tego solidnie wykonany. Jeden z lepszych.

Najlepszy ♥

Wypróbowałam już wiele pędzli z różnych firm, ale każdy z nich niekoniecznie mi odpowiadał. W końcu zdecydowałam się na pędzel do brwi z Hakuro i była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć w tej sprawie :D

Pędzel sprawia się idealnie do malowania brwi- ma on równo ścięte włosy co pozwala na precyzyjne pomalowanie naszych brwi. Mimo regularnego mycia włoski nie odkształcają się ani nie wypadają.

Spełnia moje oczekiwania

Pędzel używam do brwi wraz z pomadą. Ładnie uzupełnia miejsca brakujących włosków. Używałam go również z cieniem ale z cieniem nie podoba mi się efekt, ponieważ dla mnie brwi wyglądają jak doklejone, a ja lubię na co dzień naturalny efekt. Włosie jest miękkie, a sam pędzel elegancko się prezentuje.