NeoNail, Hard Base UV 15 (Baza pod lakier hybrydowy)

NeoNail, Hard Base UV 15 (Baza pod lakier hybrydowy)

Lakier Hybrydowy Base Hard stosowany jest jako podkład pod lakiery hybrydowe kolorowe.
Jest to produkt III Generacji, a jego formuła zapewnia jeszcze lepszą trwałość, przyczepność i odporność produktu na ścieranie. Szybkie nakładanie lakieru oraz utwardzenie promieniami UV oraz LED jest gwarancją trwałości i nasycenia kolorystyki.

lakiery podkładowe
żelowa

Dobra, trwała baza

Bazy od neonail naprzemiennie z innymi markami używam już kilka lat. Lubię testować nowości, ale lubię też wracać dokładnie do tego produktu.

Baza sprawdza mi się w domowym zaciszu jaki i w salonie na klientkach. Jest trwała, nie uczula, nie odpryskuje. Pędzelek jest super wyprofilowany dzięki czemu łatwo się nim pracuje.

Produkt wydajny

Cudowna baza

Baza posiada przezroczysty kolor. Oczywiście baza się błyszczy po zaaplikowaniu na paznokcie. Rozprowadza się bez problemu na płytce paznokcia. Jest dosyć gęsta, można ładnie manewrować rękami. Jedna cieniutka warstwa wystarczy, aby nalozyc na nią resztę produktów. Zawsze staram się te warstwy robić bardzo cieniutkie (tyczy się to zarówno bazy jak i lakierów i topu). Wtedy efekt jest naprawdę powalający.
Jestem niesamowicie zadowolona z tej bazy, szczególnie, gdzie udało mi się ją kupić na jakiejś promocji za nawet mniej niż 20 zł, a lakiery Neonail normalnie są znacznie droższe.
Jeśli będę miała okazję, napewno kupię ja ponownie.

Nie działa jak należy

Jakiś czas temu kupiłam sobie pierwszy zestaw do hybryd. Była to moja pierwsza przygoda z samodzielnym robieniem hybryd i niestety nie zaczęła się najlepiej. Hybryda nie utrzymywała się na paznokciu długo tak jak powinna tylko po kilku dniach zaczynała odchodzić i można było praktycznie załą zerwać bez potrzeby zdejmowania specjanymi sposobami. Zaczęłam więc czytać co robię nie tak i pomimo wykonywania wszystkiego zgodnie z instrukcją efekty dalej były takie same. Po kilku próbach się zniechęciłam i dopiero niedawno spróbowałam jeszcze raz tylko tym razem zmieniając bazę i o dziwo hybrydy się trzymały. Nie wiem czy kupiłam jakąś trefną partie ale zraziłam się na tyle mocno, że na pewno już nie kupię ponownie.

mocna baza

W NeoNail najbardziej Kocham te pędzelki, które idealnie rozprowadzają lakier na płytce paznokcia. Baza jest mocna, wystarcz cienka warstwa, by hybryda trzymała się długo :) i co ważne zapach jest delikatny. Używam jej od kilku lat i bardzo sobie chwalę :D

Super trwałość. Wracam do niej często.

Często wracam do tej bazy, bo ma bardzo dobrą trwałość. Dzięki niej mój manicure hybrydowy perfekcyjnie przylega do płytki przez ponad 3 tygodnie! Baza ma rzadką konsystencję i transparentną barwę. Łatwo się ją nakłada, jednak trzeba aplikować bardzo cieniutką warstwę żeby nie zalać skórek.

ultra twarda baza do hybryd

Używam tej bazy już bardzo długo ze względu na to, że jest gęsta więc nie spływa tak szybko i nie zalewa skórek, można na spokojnie ją wytrzeć w płytkę paznokcia dzięki czemu stają się twardsze. Ma krótki pędzelek, który akurat dla mnie jest plusem, bo ułatwia mi aplikację. Można nią przedłużyć paznokcie o kilka milimetrów więc nie trzeba mieć do tego osobnego produktu co jest dużym plusem. Jej minusem jest tylko zapach, który jest okropny :)

Trwała baza

Sprawdza się bardzo dobrze w warunkach domowych. Sama robię manicure i pedicure. Korzystam z tej bazy bardzo często. Po nałożeniu manicure trzyma się z pewnością 2 tyg. Po takim czasie zazwyczaj sama ściągam i robię nowy kolor. Nie mam nigdy problemów z nakładaniem. Nie ciągnie się, nie rozlewa na płytce, nie ucieka na skórki. Nigdy mi nie odpadła i nie odprysnęła. Polecam ją serdecznie. Cena produktu jest adekwatna do jakości.

Doskonale trzyma się płytki, jest trwała i bardzo wydajna

Baza ma doskonałą przyczepność do płytki. Jest przeźroczysta. W konsystencji rzadka, dlatego trzeba ostrożnie aplikować ją na płytkę. Najlepiej nakładać w niewielkich ilościach żeby nie zalać skórek. Jest przez to bardzo wydajna, starcza naprawdę na długo. Pędzelek ma wygodny układ włosia. Baza dobrze współgra z lakierami hybrydowymi marki Neonail,gdyż nie odpadają tak do 2,5 tyg. Dłużej zazwyczaj nie trzymam z racji dużego odrostu. Polecam!

Dobra baza to podstawa

W prawdzie mówiąc swoją przygodę z hybrydami zaczynałam do marki konkurencyjnej ale przerzuciłam się na NeoNail. Czemu? Nie wiem. Nie widzę różnicy w przypadku bazy ale przerzuciłam się i nie żałuję.

Baza jak pozostałe lakiery są łatwo dostępne i również można dostać w promocji. Ja najczęściej a wprawdzie mówiąc niemalże zawsze kupuje w sklepie internetowym. Tam jest więcej promocji niż stacjonarnie w stoisku.

Baza pod lakier jest dobra i bardzo wydajna. Pędzelek czy konsystencja bazy również mi odpowiada. Baza różni się od koloru w kwestii konsystencji bo jest bardziej rzadsza ale to nie utrudnia w malowaniu. Jeśli wyleje się na skórę, ściągam nadmiar patyczkiem. Lakiery na tej bazie dobrze się trzymają i bez problemu wytrzymają miesiąc. Mi paznokcie bardzo wolno rosną ;)

Na bazie próbowałam również nakładać inne lakiery - kolory i w każdym przypadku nie mogę się do niczego przyczepić. Wspominałam to w innych recenzjach ale warto zwracać uwagę na datę ważności lakieru bez znaczenia czy to kolor, baza czy top. Wiele razy używając lakieru po terminie nie trzymał się tak dobrze. Lampa również odgrywa dużą rolę, bo ta która źle utwardza nadaje się do wyrzucenia. Przechowywanie lakierów również wiąże się z ich trwałością.

Baza świetnie się rozprowadza, łatwo nałożyć cienką warstwę, jest przezroczysta. Niestety przez lejącą konsystencję ma tendencję do rozlewania się. Posiada bardzo porządny, wygodny aplikator. Stabilnie się go trzyma. Lakiery hybrydowe trzymają się na niej bardzo dobrze, a czasem bardzo długo nie zmywam lakieru, zdarza się nawet 1,5 miesiąca. Dobrze się utwardza oraz jest bardzo wydajna.

Dobra do linii światła

Jest to moja ukochana baza, zużyłam jej kilka opakowań. Jest to równocześnie baza, która trzyma mi się na większości płytek paznokcia klientek.

Jest bardzo lejąca się, co ja akurat lubię, bo pięknie się nią buduje linię światła.

Baza doskonała

Bardzo dobra baza. Jej żelowa transparentna konsystencja jest akurat. Pędzelek ma wygodny i stabilny, dokładnie mogę nałożyć produkt. Pędzelek nie nabiera za dużo produktu, po prostu idealną ilość i po nałożeniu paznokcie wyglądają naturalnie. Nie ma efektu grubych paznokci. Nie jestem profesjonalistką, a zawsze wychodzi mi naturalny równomierny kształt. Nie rozlewa się na skórki. Jedyne, co używam przed bazą to odtłuszczacz, a hybrydy trzymają mi się bez najmniejszego zarzutu 3 tygodnie. Może wytrzymałyby dłużej, ale po tym okresie je ściągam z uwagi na odrosty, których nie lubię. Jest trwała i wydajna. Produkt nie podrażnił ani nie uczulił. Po włożeniu do lampy nie piekły mnie paznokcie. Idealna do położenia na naturalne paznokcie. Dobrze je utwardza, a po ściągniciu hybryd z jej udziałem nie miałam żadnych problemów. Polecam!