Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

niewodoodporne
Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające

Efekt naturalnych rzęs

Tusz ładnie rozdziela rzęsy, daje naturalny efekt. Super podkręca rzęsy. Używam od dawna .
Jeden z lepszych mascar na rynku,za tak niską cenę dostępny w Rossmann.

Uwielbiam!!

Jeden z nielicznych tuszy, które są tanie, a dają fantastyczne efekty. Jeszcze jak się zalotki użyje to te rzęsy po 2 warstwach wyglądają u mnie jak doklejone. Dodatkowo tusz nie kruszy się, ma fajną szczoteczkę i też cena jest śmieszna. Osobiście każdemu polecam, kto mnie pyta o rzęsy.

Podkręca, pogrubia i wydłuża rzęsy

Najbardziej w tym tuszu polubiłam szczoteczkę. Jest idealnie wyprofilowana. W zależności od tego, którą jej stroną aplikujemy produkt można uzyskać różny efekt. Tusz dobrze pogrubia, wydłuża i
i podkręca rzęsy. Szczoteczka dobrze rozprowadza tusz na rzęsach,dlatego nie wymagają wyczesania inną szczoteczką. Maskara u mnie nie osypuje się wcale. Nie skleja rzęs. Nie tworzy grudek. Ideał i to w niskiej cenie. Jedynie kolor nie jest tak czarny jak bym tego oczekiwała.

Oko make-up

Szczoteczka według mnie jest bardzo fajna. Dociera do każdej jednej rzęsy. Fajnie się nią pracuje. Ja mam długie rzęsy więc Tusz je bardzo ładnie podkreślił. Delikatnie je podkręcił co dało fajny naturalny efekt. Jeżeli komuś zależy na budowaniu objętości rzęs tym tuszem to moim zdaniem da rade.

U mnie się nie sprawdził

Do zakupu tego tuszu przymierzałam się nie raz ale zawsze rezygnowałam na rzecz tuszu innej marki, głównie Eveline bo te tusze lubię najbardziej. W końcu stałam się posiadaczką tego niezwykle popularnego na wizażu tuszu.
Tusz ma szczoteczkę w kształcie księżyca, szczoteczka jest silikonowa, czerń zwykła efekt jaki dał na moich rzęsach również zwykły. Tusz ma podkręcać rzęsy i unosić je u nasady. Moje rzęsy są raczej krótkie. Tusz daje bardzo delikatne wydłużenie, uniesienie i podkręcenie. Efekt zdecydowanie zbyt delikatny żebym kupiła ten tusz ponownie. Plusem jest trwałość i nie dosypuje się w ciągu dnia, nie podrażnia oczu. Niestety trochę skleja mi rzęsy.

Niedrogi dobry tusz do rzęs dodający objętości

Moje rzęsy są z natury krótkie, rzadkie i proste. Ten tusz radzi sobie świetnie. Pozwala nadać im mega objętości. A do te o jest niedrogi i dostępny niemal w każdej drogerii. Posiada dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. Dobrze rozprowadza się na rzęsach. Nie tworzy grudek. Nie odbija się na powiekach w ciągu dnia. Jest długotrwały. Nie osypuje się. Jedyny minus to mało trwałe opakowanie. U mnie po miesiącu pękło w jednym miejscu.

Super mascara za grosze

Używam jej już od wielu lat bo to naprawdę bardzo dobra mascara, tuszuje rzęsy bez ich sklejania, lekko unosi i wydłuża, nie kruszy się i nie osypuje policzków czarnymi kropkami .
Do tego można ją kupić za przysłowiowy grosik, na promkach bywa tak często że nawet nie pamiętam momentu kiedy zapłaciłam za nią regularna cenę .
Jedyny minus taki że dość szybko wysycha ale nadal nie przysłania mi on miłości do tuszu.

Lubię do niego wracać

Żółtego tuszu Lovely używam już od wielu, wielu lat. I chociaż lubię testować nowości i ogólnie różne kosmetyki, to prędzej czy później zawsze do niego wracam. W promocji ma naprawdę niską cenę. Lubię go za przyjemną szczoteczkę, którą jestem w stanie pomalować rzęsy bez brudzenia powiek, a także za to, że ładnie podkreśla rzęsy bez ich nadmiernego sklejania. Po prostu dobry kosmetyk w dobrej cenie :)

Godny polecenia

Używam ten tusz od kilku lat i jest niezawodny. Niska cena, a wysoka jakość. Mam naturalnie długie rzęsy, zależy mi na podrubieniu ale nie sklejeniu rzęs i oczywiście robi robotę. Tusz naturalnie pogrubia, ma intensywny czarny kolor, nie skleja oraz jest trwały - spokojnie można stosować go na cały dzień pracy.

Tani i dobry

Tusz od Lovely robi to, co obiecuje. Podkręca, pogrubia i wydłuża. Dla krótkich i prostych rzęs to świetny, budżetowy wybór. Nie robi efektu wow, ale nie zawodzi. Jedynym minusem jest jego trwałość. Po całym dniu noszenia makijażu zdarza się, że się kruszy i osypuje na dolnej powiece.

Fajny ale nie ulubiony

Mam naturalnie długie rzęsy i nie zależy mi na jakimś niemożliwym wydłużeniu. Jeśli chodzi o mój wymóg to nie sklejanie rzęs i tu tusz spełnia swoją robotę. Niestety tusz osypuje się po kilku godzinach po nałożeniu i wydaje się ciężki przez co rzęsy zamiast być podkręcone to opadają,

Kultowy produkt, do którego często powracam

Tusz w żółtym opakowaniu, znany już przez wiele lat...i ja go pokochałam. Jest to maskara podkręcająca i unosząca rzęsy i oczywiście podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami. To wszystko dzięki szczoteczce ,która jest odpowiednio wyprofilowana aby docierać nawet do najkrótszej rzęsy. Nie skleja rzęs, wyczesuje je starannie i dokładnie. Widoczny jest efekt podkręcenia i uniesienia rzęs. Produkt nie kruszy się i nie zasycha szybko. Jest wydajny. Cały dzień bez zarzutów trzyma się na rzęsach i nie rozmazuje się. Myślę, że jest to tak znany kosmetyk , że nie trzeba się zbyt rozpisywać ale jeżeli go jeszcze nie poznałaś, to zachęcam. Niska cena, a jakość jak z górnej półki!