Yves Saint Laurent, Tatouage Couture Liquid Matte Lip Stain (Matowa pomadka w płynie)

Bardziej matowa, bardziej intensywna, wyniesiona na absolutnie ekstremalny poziom – przełomowa formuła zapewnia znakomity efekt kolorystyczny oraz niewyczuwalne wrażenie naturalnie nagich ust.

Intensywnie nasycona kolorem, osadza się na ustach naprawdę cieniutkim woalem. Od rana do wieczora i znów aż do rana, Tatouage Couture pozostawia po sobie nadzwyczajny, trwały ślad.

Pocałunek składany na ustach przez ukośny aplikator gwarantuje niezwykle trwały kolor. Nowatorski aplikator zapewnia hedonistycznym wielbicielkom tatuażu intuicyjną precyzję i umożliwia kontrolowaną aplikację z profesjonalizmem wizażysty, aby kształtować i konturować uwodzicielskie wypukłości ust.

Wypisany atramentem, zaprezentowany w nowym oszronionym flakoniku. Elegancki, wystrzałowy, niezwykle nowoczesny i graficzny design pozwala przelotnie ujrzeć odcień w swoim wnętrzu. Zobacz, ale nigdy nie poczuj – on stanie się Twoją obsesją.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Przepiękne, wysokiej jakości opakowanie i najpiękniejsza czerwień jaką widziałam. Efekt na ustach oszałamiający, nie wysusza ust i nie rozmazuje się - jest bardzo trwała. Lekko skośny aplikator niezwykle ułatwia nakładanie produktu i pozwala na wysoką precyzję.

Dobrze mi sie sprawdziła

Matowe pomadki zawsze kojarzyły mi się z suchymi ustami. Pomadka zaskoczyła mnie pozytywnie. Ma przepiękny kolor, który utrzymuje się przez kilka godzin. Jest matowa, a mimo to moje usta są nawilżone i miękkie. Nadaje się zarówno na "wyjście" jak i na co dzień.

Luksusowy❤

Matowa pomadka w płynie super jakości. Krwisto czerwona, aplikowana ukośnym pędzelkiem, ukryta w oszronionym flakoniku. Szałowy design. Jest bardzo lekka, nie wyczuwalna na ustach. Wystarczy cieńka warstwa aby pokryć usta głębokim kolorem. Tworzy matowe wykończenie ale nie wysusza ust. Bardzo trwała, wytrzymuje cały dzień lub całą noc:) Lubię dobre, luksusowe kosmetyki. Ta pomadka zalicza się do tych ulubieńców.

Elegancja i wysoka jakość

Mam tę pomadkę w odcieniu 16, pięknie podkreśla kolor ust. Dodatkowo nie wysusza.
Opakowanie bardzo eleganckie.
Widać że to produkt z wysokiej półki

Elegancka klasyka

Kolor szminki to zdecydowana klasyka czerwieni. Niezwykle elegancka, wpadająca w chłodne tony, po prostu idealna. Trwałość pomadki jest również imponująca.

ale jakość!!!

Pomadki YSL lubię bardzo bardzo bardzo. Zawsze mają ładne opakowania i kolory. Widać , że są to kosmetyki z górnej półki.
Mimo, że jest to matowa pomadka o przedłużonym działaniu nie wysusza ust. Jest bardzo komfortowa i tzryma się mega długo.
cudo

Ulubieniec <3

Co to dużo dodawać, to moja ulubiona pomadka! Opakowanie jest poręczne, eleganckie i solidne. Apilkator ma dosyc nietypowy kształt, ścięty w taki sposób, że nakładanie pomadki jest nawet łatwiejsze! Kolor to piękna, klasyczna, intensywna czerwień. Pomadka utrzymuje się długo, nie tworzy skorupy, nie wysusza ust. Jest bardzo trwała, zjada się naturalnie i równo od środka.

super

Mastowa pomadka w płynie Yves Saint Laurent jest mega wydajna, jedna z moich ulubionych pomadek. Szybko zasycha na ustach i pozostaje bardzo długo na ustach, jest wydajna i wystarcza na bardzo długo

Najlepsza szminka <3

Najlepsza szminka,którą znalazłam całkiem przypadkiem. Jako jedyna z matowych szminek nie wysusza ust. Kolor pomadki nie schodzi z ust podczas buziaków w policzek , a nawet podczas jedzenia. Aplikacja jest bardzo przyjemna, innowacyjny aplikator jest specjalnie wycięty pod kątem co ułatwia idealną aplikację. Wygląd pomadki jest bardzo klasyczny, elegancki jak na YSL przystało. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Nie do zdarcia

Nie będę sie rozwodzić. Pomadka jest trwała mimo, że odbija się na szklance, kolor (mam nr 16) bardzo twarzowy, w miarę bezpieczny, lecz to jeszcze nie mój ideał. Aplikator jest bardzo przyjazny, dozowana jest odpowiednia ilość produktu. Konsystencja pomadki jest bardzo ciekawa, taka wodnista. Nie mam innego wyjścia - muszę polecić.

Mój absolutny must have!

Jestem fanką szminek, szczególnie matowych oraz trwałych, natomiast nie mogą one przesuszać ust. Ta szminka jest idealna! Przetestowałam już ogromną ilość szminek, pomadek... YSL jest bez wad. Począwszy od eleganckiego, ultraklasycznego opakowania do formuły, trwałości oraz efektu. Warta wydania każdych pieniędzy.

Perełka.

Zasadniczo nie znoszę używać matowych pomadek, gdyż tragicznie mnie postarzają. Tym nie mniej ciągle daję się nabrać na zachwyty różnych jutuberek nad szminkami kolejnych marek rzekomo naj no i zawsze jestem załamana, że na moich ustach to jakoś jednak inaczej wygląda, no tragicznie albo tylko źle jest. Może ja mam jakieś inne te usta? Cóż, fakt faktem, że niestety byłam przekonana że nie trafię na matową szminkę która będzie OK,, tylko będę je katalogować w kolejce pod kątem która wygląda mniej sucho i mniej rodzynkuje mi usta po 2 godz noszenia . A tu taka niespodzianka. Nareszcie trafiłam na Ysl. Pomadka, matowa a jakże, rzadka jakby wodnista, jest bardzo trwała ale nie jest mur betonem jak Maybelline czy Golden Rose. Przypomina w konzystencji trochę Huda Beauty ale jest po wyschnięciu mniej widoczna jej konzystencja na ustach. Jej fenomen to moim zdaniem kilka elementów, które razem dają piorunująco dobry efekt. Po pierwsze genialny aplikator, ostro ścięta łopatka, którą rewelacyjnie można wyrysować kontur i nałożyć precyzyjnie produkt bez konturówki. Nic nie ścieka nie lepi się. Po drugie pomadka zanim wyschnie daje się poprawić, ładne wgryza, nie robi żadnych plam, smug itp czyli jest stworzona dla normalnego użytkownika o przeciętnych zdolnościach ogarniania mejkupu. Po wyschnięciu nie przypomina tynku, szpachli ani ogólnie typowej matowej płynnej szminki tylko daje kolor który jest na ustach elastyczny i nie wygląda sucho. Nie odcina się nieestetycznie na styku ust, gdyż warstwa produktu jest bardzo cienka. Jeśli pod spód dać balsam to trzeba go odcisnąć bo wtedy szminka lepiej się ułoży na ustach. Szminka jest trwała, zasadniczo odporna na jedzenie i picie /ściera się nieznacznie w zależności od tego co jemy/ ale ewentualne ubytki można bez problemu uzupełnić. Mam 2 sztuki, odcień 7 typowy klasyczny nudziak lekko różowy i kolor 23 ciemniejszy odpowiednik 7. Nareszcie. No perełka.